Rüyada Süzgeç | Büyük Rüya Tabirleri

Arzu edileni istenmeyenden ayırmak için kullanılan; bkz. ìekranlı kapı

Rüya Sözlüğü Sınırsız |

Rüyada süzgeç asil bir hizmetkarı temsil eder.

(Ayrıca bkz. Elek)

İslami Rüya tabirleri |


Süzgeç | Rüya Tabirleri

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Suzgec


Rüyalarınızda gördüğünüz sembollerle ilgili 3 rüya tabiri.

Kavanoz

(Geniş ağızlı herhangi bir toprak kap.) Rüyada toprak kap görmek, aldatan ve işinin muhasebesi ile görevlendirilen bir çalışana delalet eder. Rüyada çömlekten tatlı su içmek, helal para kazanmaya ve hayatında rahatlık sağlamaya işaret eder. Rüyada kavanozun içindeki suyun yarısını içmek, ömrünün yarısını tüketmiş demektir. Rüyada ağzı sıkı toprak kaptan su içmek, aynı zamanda bir kadın işçiyi baştan çıkarmaya delalet eder. Bir kişinin karısı hamileyse ve kendisini düşüp kırılan toprak bir testi taşırken görürse, bu, karısının doğum sırasında veya yenidoğanı doğurduktan sonra komplikasyonlar nedeniyle ölebileceği anlamına gelir. Rüyada çömlek çömlek de çalışkan bir kadın veya hizmetçi olarak yorumlanabilirse de bakır çömlek asil bir kadını temsil eder. Rüyada süzgeçten şarap görmek, kadının hayız dönemine işaret eder.

Bir kimse bir testiden şarap içerse, o dönemde eşiyle cinsel ilişkiye gireceğine delalet eder ki bu, İslam'da haramdır. Kavanozun içi yemeklik yağ, bal veya sütle doluysa, gizli bir hazineyi temsil eder.

Aynı tefsir, kilden küçük bir sürahi, bir maşrapa, bir pişirme çömleği veya bir teneke çömlek için de geçerlidir.

( Ayrıca bkz. Pot)... kavanoz dream meaning

Elek

(Bolter; Kevgir; Süzgeç; Ayır; Ele; Tasnif; Süzgeç) Rüyada elek görmek, bilgiye, ayırt etmeye, şerefe, mertebeye ve hak ile batılı ayırt etmeye işaret eder. rüya, gerçek banknotları sahtesinden ayırt eden bir dedektör gibidir, sözlerini seçen bir kişi, yaptığı iş konusunda seçici bir kişi veya ayırt edici bir alıcı, dindar bir kişi veya bir tarağı temsil edebilir. elek rüyada teminat veya senet olarak verilirse, elek su tutmadığı için mudiyi vaadinden cayacağına delalettir.

(Ayrıca bk. Bolter; Süzgeç)... elek dream meaning

Kevgir

Rüyada kevgir kullanmak maddi sebeplerden dolayı davaların ve hukuki sorunların gelişine delalettir.

Delikler darsa bu konular sizin için hayırlı olacaktır; ama tam tersine genişlerse, sonunda kazandığınız her şeyi kaybedersiniz. Başkalarının süzgeç kullandığını görmek, gerçek hayatta sizi olduğunuz gibi kabul etmedikleri ve bu tavrın size acı çektireceği anlamına gelir.... kevgir dream meaning