sivilce

Rüyada Sivilce | Büyük Rüya Tabirleri

Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere, Vücutta insana zarar vermeyen her türlü ziyadelik nimet ve hayır fazlalığına, Vucuttan çıkan ince kan ve irin mala, Sivilceler, çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğee, Sivilce bazen peşin cezaya delalet eder.

Bütün yüzünüzün sivilcelerle kaplı olduğunu gördüyseniz, Birtakım sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Doğrudan doğruya paradır.

Rüyada her tarafimizda sivilceler olustugunu görmek, utanacak bir is yaptiğinizdan dolayi herkesten çekindiğinize işarettir.

Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyasında vücudunda sivilce çiktiğini, sonradan yarilip sari su veya irin aktiğini görse, kurtulus ve zafere kavusur. Yine vücudunu yiyen ve eziyet verenBir seyi tuttugunu görmek yardım ve galebeye ve ganimet malindan istifade etmeye işarettir. Vücudunda sivilce, yara ve çiban gören kimse onlardan akan kanin kuvveti ve çoklugu kadar mala nail olur, Rüyada görülen vücuttaki fazlalik sahibine zarar vermedigi takdirde nimet ve hayrin ziyadeliğine işarettir.

Rüyada görülen sivilceler, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginlik ve sermayenin süratle gelişeceğine işarettir. Sivilceler zulüm ve cezanın peşin olmasına da işarettir. Sıkıntı ve hüzün demektir.

Rüyada herhangi bir yerinde sivilce çıktığını görmek; zenginliğe ve mutluluğa, sivilceyi koparmak; mal kaybına, kopardığı zaman acı duyarsa, çocuğunun öleceğine yada hastalanacağına, heryerinizden sivilcelerin çıktığını görmek; düşmanlarınızın size zarar veremeyeceğine aksine kendilerinin zarar göreceğine işarettir.

Rüyaların Anlamı | Müslim

Rüyada vücudunuzda sivilce çıktığını görmek ummadığınız yerden gelecek mal ve paraya, zenginliğe, düşmana galip gelmeye işaret eder. Vücudunda sivilce, yara ve çıban gören kimse onlardan akan kanın kuvveti ve çokluğu kadar mala sahip olur.

Rüyada vücutta görülen fazlalık, sahibine zarar vermediği takdirde nimet ve hayrın fazla olmasına tabir edilir.

Rüyalar ve Yorumları | Muabbir

Rüyada vücudunun herhangi bir yerinde sivilce çıktığını ve ondan sarı su aktığını görmek, kurtuluş ve zafere delâlet eder.

Rüyada vücudunda sivilce, çıban ve bunlar gibi illetlerden kan ve irin aktığını görmek, mala, rızka, nimete delâlet eder. Yine bir kimsenin rüyada bedeninde sivilceler çıktığını görmesi, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginliğe işarettir Denilmiştir ki: Rüyada görülen vücuttaki ziyadelik, sahibine zarar vermediği takdirde nimet ve hayırm ziyadeliğine işarettir.

Rüyada vücudunu yiyen ve eziyet veren bir şeyi tuttuğunu görmek, rüya sahibi için yardım ve galebeye ve ganimet malından istifade etmeye alâmettir.

Bir kimsenin vücudunda yara, sivilce ve çıban gibi illetlerden akan kan görmesi, akan kanın kuvvetince mala nail olmaya delâlet eder.

Bazı kere de rüyada sivilce görmek, zulüm ve cezanın peşin olmasına işarettir.

Rüya Yorumlama Sanatı | Ulema


Sivilce | Rüya Yorumları

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Sivilce


Cilt

İnsanın cilt ve derisi örtüsüne, geride bırakacağı mal ve dünyalığa; güçlüklere sabır göstermeye, metanet ve dayanıklılığa, cesaret ve güce, Hastanın derisinin yüzülmesi vefat etmesine, sağlıklı ise yoksullaşmaya, Cildinin pürüzsüz ve vücudunun sağlam vee şişman olduğunu görmek din ve iman gücüne, Teninin kırmızı olduğunu görmek üzüntüden kurutulmaya, kırmızı-beyaz olması şeref ve itibara, sarı olması hastalığa; Bütün hayvanların derisi mal ve dünyalğa delet eder. (Daha geniş yorum için Bakınız; Benek,Sivilce,İrin, İnsan Vücudu; ayrıca Bakınız; Ciltçi. ) Rüyada temiz, pürüzsüz, güzel cilt huzur ve ferahlıktır. Kirli cilt ise iş ve duygularla ilgili sorunları işaret eder.

Rüyada cilt görmek, devlet dairesindeki islerinizin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyasında kara kapli alt görmek devlet tarafindan cezalandirilacağiniza işarettir.

Beyaz cilt gör-mek nikaha, yeşil cilt görmek, ölülerinizin duaya ihtiyaci olduğu-na, cildi açik olarak görmek, geleceğinin açik olacağına . işarettir.

Bir rivayete göre: Rüyada cilt görmek gizlilige işarettir.

Rüyasında bir kitabi ciltli olarak görmek yapmak istedigi bir isi herkesten sakli tutacağına, cildi açip içindeki yapraklari çevirirse sakliligin bir kismini açiklayacağına delalet eder. Insanin rüyada gördügü cilt ve derisi insanin örtüsü ,ölümünden ve saglamdan geri biraktigi maldir.

Derisinin yüzüldügünü gören kimse hasta ise ölür. Sihhatli ise fakirlesir ve rezil olur. Ölen kimsenin rüyada cildinin güzel olarak görülmesi, o ölü kimsenin cennet nimetlerine nail olduğuna işaret eder.

Derisinin kalin veya siyah olduğunun görülmesi ise ölünün azapta olmasina işaret eder.

Rüyada vücudunun siyah gören kimsenin dinini terk edenlerin büyüklerinden olduğuna işaret eder.

Rengin kirmiziligi, cehalet, rütbe ve üzüntüden kurtulustur.

Bazilari da, rengin kirmiziligi ile beyazligi da olursa, rüya sahibi azizlige ve yücelige işarettir dediler.

Rengin sariligi, hastaliktir.

Rengi siyah olan kimse rüyada renğinin beyaz görse, vücutça zayiflar, zillet ve sıkıntıya düser. Yüzünün kizardiğini görse, o kimsenin üzüntü ve kederi uzun ve bundan kurtulmasi da uzak olur.

Rüyada kitap ciltlemek hayir ve istikamete işaret eder. ... Büyük Rüya Tabirleri

Daha fazla oku...

Büyük Rüya Tabirleri

İrin

Yaradan sarı su ve irin çıkması sevinç ve rahatlığa, Artarak çoğalan ve zekatı ihmal edilen mala, İrin bazen töhmet altında olmaya yahut şüpheli kazanca delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sivilce. ) Rüyada vücutta irin çıkması bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır. Vücuttan irinin aktığını gören kişinin bütün sıkıntılarından sıyrılacağına ve rahata kavuşacağına işaret eder.

İrin sarı ise hastalıktır.

İrinden kan akarsa iyidir, yorumlanmaz.

Rüyada irin görmek karisikliga işarettir.

Rüyada irin görmek rüya sahibinin yaptigi ticarette veya isinde bazi kari-sikliklar olduğuna delalet eder.

Burnundan veya baska bir yerinden irin aktiğini ve bunu mendili ile temizleyip sildiğini görmek, karisikliklarin ortadan kalktiğına işarettir.

Rüyada irin görmek, rüya sahibinin, büyüyen ve kendisine itimat edilir veya her ayda kendisinden vergi alinan bir mal elde etmesine işaret eder.

Bazi tabirciler, rüyada bedeninde bir yara veya çibandan irin çiktiğini gören kimse, itham altinda bulundurulur ve hakkinda bir iftira yapilir dediler. San su, yara ve kabarciklardan çikan seyler, haram maldir.

Bazilari da, büyük bir çibandan çikan irin üzüntüden kurtulmaya işaret eder dediler. ... Rüyalar Kitabı

Daha fazla oku...

Rüyalar Kitabı

Benzer Aramalar