Rüyada Sarnıç | Büyük Rüya Tabirleri

şanslı sayılar: 02-05-18-21-39-47

dolu: Mali konular arkadaşlar pahasına gelişiyor.

a'dan su çekmek: bolluk varken diğerleri susuz kalır.

yarı dolu: kendi dikkatsiz uygunsuzluklarından kaynaklanan mutsuzluk.

neredeyse boş: talihsiz iş dönüşü üzüntü getirecek.

Zolar'ın Düşler Kitabı Sayılar ve Şanslı Günler |

Rüyada sarnıç görmek, arkadaşlarınızın zevklerini ve haklarını ihlal etme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunuza işaret eder.

Boş birini görmek, mutluluktan kedere umutsuz bir değişimin habercisidir.

On Bin Rüya yorumu |

Dolu görürseniz, mali konuların iyileştiğine dair iyi bir işarettir.

Mistik Rüya Kitabı |

Rüyada su sarnıcı, keseye, kasaya, kutuya, sandığa, eşe, eşe, oğula veya insanların özel sırlarını bilmeye delalet eder. Rüyada yağ sarnıcının su ile dolduğunu görmek, yukarıdakilerden herhangi birinin durgunluğuna işaret eder. Rüyada yağla dolu su sarnıcı görmek, refaha işaret eder. mülk. Bir kimsenin rüyada evin sarnıcının o evde uygun olmayan bir yerde oturduğunu görmesi, böyle bir kimsenin peşine düşen veya evine musallat olabilecek bir cin ruhunun varlığına delalet eder. rüyasında evinde sarnıç olduğunu gören kimse, o evin orta halli kimselerden olduğuna veya o evin suyunun tuzlu veya içilmez olduğuna delalet eder. rüyada bal veya süt görmesi, eşinin hamile olduğuna veya o aile için refaha işaret edebilir. , o halde zekât borcu olduğu ve malvarlığı üzerinden gerekli sadakayı vermesi gerektiği veya böyle bir ailenin Allah yolundan yüz çevirdiği ve bunun yerine dünyevî menfaatleri tercih ettiği veya böyle bir şey yapmadıklarını bildikleri anlamına gelebilir. veya o bölgede para harcamayı gerektiren yağmur sıkıntısı anlamına gelebilir Allah yolunda.

Rüyada görülen sarnıç aynı zamanda koruyucu bir kalkana veya cebe, kişinin haysiyetine, nimetlerine veya saygın bir rütbeye erişmesine veya güçlükleri gidermeye delalet eder. Ancak bu yorum sadece sarnıç veya benzeri bir su kabı veya sebil kullananlar için geçerli olabilir ve onlar için de huzur ve korkulardan korunma anlamına gelebilir.

(Bkz. Urn)

İslami Rüya tabirleri |

Dolu bir sarnıç, tam başarıyı ifade eder; kısmen dolu bir sarnıç, mütevazı bir başarıyı gösterir; boş bir sarnıç, çaba eksikliği nedeniyle ödül eksikliğine işaret eder.

Rüyanız bir sarnıcın içine düşmeyi içeriyorsa, bu, etkili ayak parmaklarına basmaktan kaçınmanız için bir uyarıdır.

Hayallerinizi Yorumlamak İçin Eksiksiz Kılavuz |


Sarnıç | Rüya Tabirleri

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Sarnic


Rüyalarınızda gördüğünüz sembollerle ilgili 1 rüya tabiri.

Sarnıç/su Deposu

1. Depolama; Prov. 5:15-20.... sarnıç/su deposu dream meaning