salincak

Rüyada Salıncak | Büyük Rüya Tabirleri

Salıncakta olduğunu görmek ne yaptığını bilmemeye, inanç zayıflığına delalet eder.

Rüyada salıncak görülmesi, önemli bir konu hakkında kesin bir karar vermeniz gerektiğini gösterir. Rüyada salıncak görülmesi, önemli bir konu üzerinde son kararı vermeniz gerektiğini belirtir.

Rüyada salıncağa binmek gönül eğlendirici kısa sürecek ilişkilere girecek anlamındadır. Salıncakta sallanmak evli veya bekar için çok önemli bir döneme girildiğini belirtir.

Bir kimsenin rüyada kendisinl salincakta görmesi, o kimsenin sapıklık içinde bulunduguna ve ne yaptiğini bllmediğine işarettir. Kendisinin salincakta sallandiğini gören kimsenin dini inancinin saglam olmadiğına işarettir, Rüyasında salıncağa bindiğini gören gönül eğlendirir. Kısa süreli ilişkilere girebilir. Salıncakta sallanmak evli veya bekar için kritik bir döneme girdiğini haber verir.

Rüyasında salıncağa bindiğini gören gönül eğlendirir. Kısa süreli ilişkilere girebilir. Salıncakta sallanmak evli veya bekar için kritik bir döneme girdiğini haber verir.

Rüyaların Anlamı | Müslim

Rüyada salıncak görülmesi, önemli bir konu üzerinde son kararı vermeniz gerektiğini belirtir.

Rüyada salıncağa binmek gönül eğlendirici kısa sürecek ilişkilere girecek anlamındadır. Salıncakta sallanmak evli veya bekar için çok önemli bir döneme girildiğini belirtir.

Rüyalar ve Yorumları | Muabbir

Rüyada salıncak üzerinde oturduğunu veya uyuduğunu görmek, dinde noksanlığa ve ne yaptığını bilmemeğe delâlet eder. Kişinin rüyada salıncakta sallandığını görmesi, dini inancının bozuk olduğuna işarettir.

Rüya Yorumlama Sanatı | Ulema


Salıncak | Rüya Yorumları

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Salıncak


Hamak

Rüyada hamak denilen salıncağı görmek, sefer ile tâbir olunur. Salıncakta kendini uyur görmek, yakın bir arkadaştan sevindirici haber geleceğine delâlet eder. Hamak üzerinde oturup kahve içtiğini örmek, dostlarla bir araya gelmeye ve neşeli vakit geçirmeye işarettir. ... Rüyaların Anlamı

Daha fazla oku...

Rüyaların Anlamı

Benzer Aramalar