Rüyada | Büyük Rüya Tabirleri


İnsan Suresi | Rüya Tabirleri

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: insan


Rüyalarınızda gördüğünüz sembollerle ilgili 55 rüya tabiri.

İnsanlar

5 Bkz. Kalabalık.... İnsanlar dream meaning

Ünlü insanlar

Ayrıca Bakınız: Oyuncu... Ünlü insanlar dream meaning

ÖlÜ İnsanlar

1- Tanıdığımız ölü insanların rüyalarda görünmesi, genellikle bu insanlar hakkında sahip olduğumuz olumlu ya da olumsuz güçlü duygulara gönderme yapar. bununla bir rüya dizisi içinde başa çıkabiliriz.

2- Anılar yıllarca gömülü kalabilir ve genellikle ölen insanlar rüyalarda göründüğünde, bize başa çıkmamıza yardımcı olacak farklı zamanlar, yerler veya ilişkiler hatırlatılır. mevcut durumlarla.

3- Ölü insanları hayal etmek, uzun zamandır unutulmuş atalarımızla manevi nitelikte bir bağlantı önerebilir.... ÖlÜ İnsanlar dream meaning

YabancI İnsanlar

(bkz. Kalabalık, Erkekler, Kadınlar) Freudcu: Tatmin edilmemiş veya tanınmamış libido; bastırılmış duygular.

Durumsal: Yakın zamanda ilk başta sandığınızdan daha güçlü bir izlenim bırakan biriyle tanışıp karşılaşmadığınızı tekrar düşünün.

Kendinizde yabancı kaldığınız bir yanınız.

Yabancı bir şey söylüyor mu? Bu, üzerinde düşünülmesi gereken önemli bir gözlem, içgörü veya soru olabilir. Yabancılarla konuşmak bazen daha kolaydır çünkü onların bizim durumlarımıza kişisel bir ilgileri yoktur, bu nedenle bilinçaltınız bu tür görüntüler aracılığıyla kendini kişileştirebilir.... yabancI İnsanlar dream meaning

Yerli insanlar

Derinlik Psikolojisi: Yerli bir kişi, medeniyet tarafından özgür ve dizginlenmemiş kalmış duygu ve içgüdüleri, genellikle yaşayamayacağınız gizli cinsel arzuları temsil edebilir. Bu gizli arzuları, daha asil arzuları kabul ettiğiniz gibi kabul edin!... yerli insanlar dream meaning

KulÜp (kİŞİ)

1- Gece kulübü veya spor kulübü gibi bir kulüpte olmayı hayal ettiğimizde, her insanın ait olma hakkını vurgulamış oluyoruz. belirli bir olgunluk düzeyine sahip olmak, dolayısıyla bir kalabalığın içinde olmayı hayal etmek kendimizle ilgili farkındalığımızı ifade edebilir.

3- Organize Ritüel, ruhsal farkındalığa ilerlemenin önemli bir parçasıdır.... kulÜp (kİŞİ) dream meaning

YaŞlI İnsanlar

İster kadın ister erkek olsun, yaşlı insanları rüyanızda gördüğünüzde bu her zaman uğurlu bir alamettir.

Onları ne kadar çok görürseniz, rüyanız o kadar şanslı olur.

Papçavralar içindeyse, bu zorluklara işaret eder, ancak Sorunlarınızı cesurca çözün, üstesinden geleceksiniz.... yaŞlI İnsanlar dream meaning

İnsan Beyni

(Gövdeye Bakın); Beyin)... İnsan beyni dream meaning

İnsan Eti

(Ete Bakın)... İnsan eti dream meaning

İnsanların Değişen Durumlarına Göre Yorumlama

Salih ve asil bir kimse kendini elleri kelepçeli veya boyunduruğa konulmuş* olarak görse, fitne ve fesattan korunmuş olur. Ancak böyle bir rüyayı gören kişi şerli ise, bu onun çok büyük günahlar işleyerek cehenneme gideceğine delalet eder. Allah sonsuz rahmetiyle bizleri cehennem ateşinden korusun, âmin.

(*Pillory: adi suçluların önceden kilitlendiği ve halkın aşağılamasına maruz kaldığı baş ve eller için delikleri olan ahşap bir tahta).

.... İnsanların değişen durumlarına göre yorumlama dream meaning

Canavar / İnsan

Bir hayvanın nitelikleri bir insanla karıştığında, ilkel özelliklerin bilincinize entegre edilmesini ifade ediyorsunuz. Mitoloji, çeşitli hayvanların ve insan vücudunun fiziksel özelliklerini birleştiren yaratıklarla doludur. Bu büyülü insan-canavarlar birçok kültürel tarihte ortaya çıkar ve rüyayla ilgili en tuhaf kombinasyonun bile eski bir uygarlığın mitolojisinde bir öncülü olabilir.

Bu sembolün yorumu, hayvanla ilişkilendirilen enerjiyle başlamalıdır. bu rüyada ortaya çıktı. Rüya görüntünüzle eşleşen tarihsel referansları incelemek, bilinçaltınızın size iletmeye çalıştığı bir bilgi hazinesi verebilir.... canavar / İnsan dream meaning

İnsan Yapımı

Tanrı'nın koruma örtüsünü temsil etmez; bkz. ìdoğalî... İnsan yapımı dream meaning

Ölü Kişinin Hasta Bir Kişinin Evine Girmesi

Ya hastalığı uzayacak ya da yakında ölecek.... Ölü kişinin hasta bir kişinin evine girmesi dream meaning

Yaşlı insan

Rüyada tanımadığı yaşlı bir kişi, kişinin iyi şansına, mutluluğuna, çalışkanlığına ve çalışkanlığına delalet eder.

Tanımadığı yaşlı kişi rüyada güçlü görünüyorsa, kişinin gücünü temsil eder. Aksi takdirde, zayıf görünüyorsa, kişinin zayıflığını temsil eder. Rüyada yaşlı bir kimsenin fiziksel durumu nasıl olursa olsun, bu durum kişinin kendi durumuna yansır.

Yaşlı bir kişinin rüyayı gören kişinin yanına gelmesi, bir kimsenin onun övgüye değer bir mertebeye ulaşmasına yardım edeceğine delalettir. Rüyada bir ihtiyarın peşine düştüğünü gören kimse, o kimsenin iyi bir yol izlediğine işaret eder.

Bir kimse rüyada yaşlı birini görüp ondan hoşnutsuzsa, yakın bir arkadaşını gücendirecek veya verdiği nasihati reddedecektir. Rüyasında sevindiğini görmesi, yakın bir dostu ile rıza göstereceğine, maddi ve manevi faydalar elde edecekleri yolda birlikte yürüyeceklerine delalettir. Bir kimsenin rüyasında arkadaş canlısı bir topluluk görüp de genç mi yaşlı mı olduklarını anlayamaması, hayatında yeni yollar keşfedeceğine ve bu yollardan maddi ve manevi menfaatler elde edeceğine işarettir. Rüyada tanımadığı gençlerin bir araya gelmesi, zengin kimselerle ortak olacağına delalettir. iyi arkadaşlar.

Bir kadının rüyasında tanıyamadığı yaşlı bir kimse görmesi, dünyayı temsil eder.

Genç bir erkek, rüyasında kendisinin yaşlı bir kimseye dönüştüğünü görse, bu, ona sahip olacağına delalettir. bilgi ve bilgelik. Rüyada yakışıklı bir yaşlıyı dinlemek, şeref ve makam sahibi olmaya delalet eder.

Yaşlı bir kimsenin rüyada gençleştiğini görmesi, onun gücüne, zenginliğine, iyi geçinmesine ve sağlıklı bir yaşam sürmesine veya maddi manevi anlam ifade edebilir. veya dini kayıplar veya bu onun ölümü anlamına gelebilir. Yaşlı bir kimsenin rüyada yeniden doğduğunu görmesi, onun ölümüne işarettir.

Hasta ise dünyaya olan bağlılığına, fakir ise kazancına delalet eder.

Yaşlı ise kişinin rüyada kendini genç olarak görmesi, çocukça bir davranışta bulunmasına veya akılsızca bir davranışta bulunmasına da işarettir. Öte yandan, rüyada yaşlı birini görmek başarısızlığa, zayıflığa, yenilgiye, sakatlığa veya atalete delalet edebilir.

(Ayrıca bkz. Kır saç)... yaşlı insan dream meaning

İnsan Ve Hayvanların Dışkısı

Bu zenginliği sembolize eder.

Kötü koku veriyorsa haram zenginliği sembolize eder.

Koku ne kadar güçlüyse haramlık o kadar fazladır.... İnsan ve hayvanların dışkısı dream meaning

İnsanlara içmeleri için Su Vermek

Kuyudan su çekmek ve bu sularda pislik ve pislik görmek, bunu yapan kişinin malını haram mal ile kirletmiş olacağına delalet eder.... İnsanlara içmeleri için su vermek dream meaning

İnsan Vücudunun Saçları

Bir erkeğin malını sembolize eder.

Ticaret veya mahsulü varsa, gördüğü saç miktarına göre artar veya azalır.

Saçın parladığını görse, zenginse fakir olur. Yoksulsa zengin olur; rahatsız olursa memnun olur; hastaysa iyileşir; borcu varsa ödenir.... İnsan vücudunun saçları dream meaning

İnsan Oğlu

Rüyada tanımadığı (uwbp) Âdem'in çocuklarından birini görmek belki kendini temsil ediyor olabilir. Eğer iyilik yaparsa, o zaman kişinin kendi amellerini temsil eder ve eğer kötülük yaparsa, görücü aynısını takip edebilir. Bir kimsenin rüyada böyle bir varlık gördüğünü görmesi, ondan bir şey alacağına delalettir. Bir kimsenin rüyada ondan aldığı şeyi beğenmesi, kişisel amaçlarına ulaşacağına işaret eder. Rüyada bir gömlek alması, yüksek bir mevkiye atanmasına işarettir.

Rüyada ip aldığını görmesi, bir anlaşmaya, taahhütte bulunmasına veya ahit almasına işarettir.

Ondan para almasına delalettir. rüyada, çaresizlik içinde kaybedeceği ve vazgeçeceği bir şeye veya belki de aralarında bir kavga çıkacağına delalet eder. Rüyadaki her insan kendini, türünü, benzerini, aynı isimli birini, kasabasını veya mesleğini temsil eder.

Rüyada tanıdığı kişinin rütbesi yüksekse, bu, kaybeder ve daha düşük bir rütbeye sahipse, terfi edeceği anlamına gelir.

(Ayrıca bkz. İnsan; İnsanlık)... İnsan oğlu dream meaning

İnsan Vücudu

(Gövdeye bakın)... İnsan vücudu dream meaning

İnsan çağrısı

(Bkz. Bağırma; Ses)... İnsan çağrısı dream meaning

İnsan Ağlaması

(Bkz. Bağırma; Ses)... İnsan ağlaması dream meaning

İnsan Hakları

(Yıkıma Bakın)... İnsan hakları dream meaning

İnsan Sesi

(İnsan sesi. Bkz. Ses)... İnsan sesi dream meaning

Bir insanı öldürmek

Bu, kurbanın gerçek hayatta katilden bir miktar iyilik alacağı anlamına gelir.... bir insanı öldürmek dream meaning

insanlık

(Davranış; Nitelik; Büyüklük) Rüyada görülen insanoğlunun niteliği, benzer yaratılanların niteliğini temsil edebilir. Bu nedenle, faydalı bir kuş, övülmeye değer bir kişi anlamına gelebilir, bir hayvan, insandaki benzer niteliği temsil edebilir, belirli bir kişiyi yansıtan bir hasat, daha az büyüklükteki insani nitelikleri ifade eder, vb. )... insanlık dream meaning

Dürüst insanlar

(Allah'ın Peygamberinin ashabı, ona selam olsun; tâbiler, halefler) Allah'ın mübarek ehli ve salihlerini veya Allah'ın Resulünün ilk ashabından herhangi birini görmek (uwbp) Böyle bir sahabinin rüyada bilinip bilinmemesi, kişinin hayatındaki nimetlere ve onların örnek aldığı yolda doğru hareket etmeye ve rüyada onların tavsiye ve yorumlarına kulak verilmesi gerektiğine işaret eder.

Kendini böyle doğrulardan görmek , ya da rüyada onların çevrelerine girdiğini gören kimse, onların misline uyduğuna ve onlarınkine benzer musibetler çektiğine, sonra da düşmanlarına galip geleceğine delalettir.

Rüyada sahabeden birini şehirde yaşadığını görmek ayrıca salih bir valinin önderliğinde böyle bir şehirde yaşayanların yaşadığı sevinci, mutluluğu, refahı ve adaleti temsil eder.

(Ayrıca bk.... dürüst insanlar dream meaning

Soorah Dahr Veya İnsan

Okur, cömert ve nimetlerine karşı Allah'a şükreden bir insan olacaktır.... soorah dahr veya İnsan dream meaning

Yıkıcı insanlar

(Bakınız Tar)... yıkıcı insanlar dream meaning

ÖlÜ İnsanlarIn RÜyalarI

Örnek: ëKocamın artık hayatta olmayan annesi gelip kollarını dikkatlice altıma kaydırdı ve beni kaldırdı. "İndir beni!" diye bağırdım. indir beni! Henüz gitmek istemiyorum.î Beni dikkatlice yatağa indirdi ve gözden kaybolduí (EH). Ölü insanların göründüğü rüyaların çoğu, ölen kişiyle ilgili duygularımızla, suçluluk veya öfkemizle veya ölümle ilgili kendi duygularımızla başa çıkma girişimlerimizin ifadesidir. Örnekte, rüyayı gören kişi ölüm tarafından götürülmekten korkuyor.

Bir yakınımız öldüğünde, onunla bir dış gerçeklik olarak ilişki kurmaktan, onu anılarımızda ve içsel yaşamımızda canlı olarak kabul etmeye ve kabul etmeye kadar bir değişim döneminden geçeriz. Bir sonraki örnekte, adam sadece annesinin ölümüyle ve kendi ölümüyle yüzleşmekle kalmamış, aynı zamanda bu içsel gerçeği de bulmuştur. Örnek: Gerçekleşen koyu gri bir şeker somunu formu. Ben izlerken bu sütun gölgede aydınlandı. Hareket etmedi. 1956'da ölen kişinin Bayan Molten olduğunu düşünmeye başladım.

Duygu güçlendi ama yine de rengi açıldı. Sonra eğildi ve başımı öptü. O anda annem olduğunu anladım.

Dünyada hiç tatmadığım kadar kendinden geçmiş bir neşe ve mutluluk içimi doldurdu. Bu mutluluk sonraki birkaç gün boyunca sürekli olarak akılda kaldıí (Bay M).... ÖlÜ İnsanlarIn rÜyalarI dream meaning

Kİtleler (İnsanlarIn)

Genellikle sosyal temas korkusu ve agorafobi. Burada, ihtiyacınız olan sosyal teması ve kendinizi daha büyük bir bütünün dışında ve aynı zamanda bir parçası olarak gördüğünüz bir yer bulacaksınız. Yani bir bakıma, bu rüya imgesi bir yandan sosyal uyumluluğunuz, diğer yandan neyin size ait olduğu ve dış dünyadan ne aldığınıza dair bir soru soruyor. Çok kişiyle temasınız var mı yoksa hiç yok mu? Sosyal olarak bunalmış veya kabul edilmiş hissediyor musunuz? Rüyanız bir özgürleşme ihtiyacını ifade ediyor mu?... kİtleler (İnsanlarIn) dream meaning

ÖlÜ-İnsanlar

Rüyada ölülerle konuştuğunu görmek, hayırlı ve hayırlı bir rüyaya işaret eder ve cesur bir cesarete ve çok değerli bir vicdana delalet eder.... ÖlÜ-İnsanlar dream meaning

Kişi, İnsan

Vizyon: Güzel bir insana bakmak: Sizi özel bir ödül bekliyor. Çirkin birini görmek: çirkin bir şey olacak. Diğer insanları hayal etmek, daha az bencil olmanız gerektiği anlamına gelebilir. Arkadaş bulmaya veya arkadaş edinmeye çalışın.

Derinlik Psikolojisi: Rüyada insan görmek, başkalarına daha fazla dikkat etmeniz ve daha az bencil olmanız gerektiği anlamına gelir.... kişi, İnsan dream meaning

Gençler, Ergenler

Vizyon: Ergen bir kız rüyasında genç bir adam görüyorsa: Yakında aşık olacak veya evlenecektir.

Genç bir erkek hakkında rüya gören bir yetişkin, olgunlaşmamışlığın ve sonsuza dek genç ve sorumsuz olun; dürüst çalışmanın ve göreve bağlılığın refaha giden tek yol olduğu önerisi de olabilir. Size çok bağlı genç biriyle tanışmak: Bir yabancı tarafından beğeniliyor veya seviliyorsunuz.

Derinlik Psikolojisi: Genç bir adam, kişiliğinizin erkeksi/entelektüel yönünü temsil eder.

Bkz. Gençlik.... gençler, ergenler dream meaning

ÜnlÜ KİŞİler / Fİlm YIldIzI

1- Çoğumuz, fantezilerimizi ve dileklerimizi yansıtacağımız ideal bir insan yaratma yeteneğine sahibiz. Bu aşamada özellikle gerçeklikle temas halinde değiliz. Rüyalarında bir film, pop yıldızı veya tanınmış kişi Animus veya Anima'yı temsil eder (Girişe Bakın).

Rüyasında bir film yıldızı gören genç bir kişi, gerçek bir ilişkinin sorumluluğunu üstlenmeye hazır olmayabilir. .

2- Ünlü kişiler, pop ya da film yıldızları da olmak istediğimiz insan tipinin bir yansıması olarak rüyalarda hizmet edebilir. Örneğin, gerçek hayatta utangaç ve içine kapanık olabiliriz, ancak takdir edilmeye ve sevilmeye ihtiyacımız vardır.

3- Ruhsal olarak, mükemmelliğe ulaşırken, kişiliğimizin çeşitli yönleri üzerinde "çalışmamız" gerekir. Bazen bu tür yönleri yaşadığımız hayata uygun bulmayarak reddedebiliriz.

Örneğin, kamusal bir hayatın yıkıcılığının kendi hayatımıza da yansıyacağını fark edebiliriz.... ÜnlÜ kİŞİler / fİlm yIldIzI dream meaning

İnsanları Memnun Eden

Bir insanı memnun eden rüyalar, hastalığınızı memnun etmek için ortaya çıkarır. Rüyanız, kendi istekleriniz ve bakış açınız için bir hak etme duygusu geliştirmeye başlamanız için size mesaj veriyor olabilir. Bkz. Bağımlı ve Sınır.... İnsanları memnun eden dream meaning

insan Sütü

3 yönden yorumlanır: Helal rızık, çocukların zenginliği ve kederi, yaşamanın hüznü.... insan sütü dream meaning

Araba (insanlarla Dolu)

Yaşam boyunca ilerlerken çeşitli kişilik yönleriyle aşırı ruh.... araba (insanlarla dolu) dream meaning

Birçok insan

Kişilik yönleri.... birçok insan dream meaning

Oturuyor, Yanındaki insanlar

Kendi kişiliğinizin yönleri.... oturuyor, yanındaki insanlar dream meaning

İnsanüstü Yaratıklar

(1) İnsanüstü varlıklar, olayların sizi uzun zaman önce almanız gereken ve derin bir düzeyde sizin iyiliğiniz için bildiğiniz bir karara zorlamak için komplo kurma şeklini sembolize edebilir. (Dini geleneklerdeki koruyucu melekleri, koruyucu azizleri ve koruyucu ruhları karşılaştırın.)

(2) Otorite ve bilgeliği sembolize edebilirler. Ancak, kişisel temel planınıza veya kaderinize yabancı, dışarıdan dayatılan bazı otoriter inanç ve davranış kuralları lehine kendi içsel bilgeliğinizden vazgeçmemeye dikkat edin.... İnsanüstü yaratıklar dream meaning

Genç Kişi / Gençlik

(1) Sizden çok daha genç, ancak aynı cinsiyetten biri, yapay ve yanıltıcı amaçlar ve hırslarla kirlenmemiş, orijinal ve masum benliğinizi temsil edebilir. , kendinizin bu saf özünü koruyun ve ona hizmet edin

(2) Bir rüyadaki genç bir kişi size gençleşme (ister orta yaşlı olun, ister sadece depresyonda olun) veya kişiliğinizde ve/veya kişiliğinizde yaratıcı bir dönüşüm veya yeniden yönelim sunabilir. hayat.

Kişi sizinle aynı cinsiyettense, sizin benliğinizi, yani gerçek benliğinizi, ruhunuzun merkezini sembolize edebilir.

Karşı cinstense, anima / animus'unuzu temsil edin. (Anima / animus için bkz. Brother / Sister, bölümler (4)-(6); kendisi için) Ayrıca bkz. Çocuk.... genç kişi / gençlik dream meaning

Bilge Yaşlı Kişi

İster erkek ister kadın olsun, bilge yaşlı bir kişi, bazı sosyal kurumlarımızın bazen keyfi otoritesinin aksine, derin ve uygun bir "otoritenin" simgesidir.... bilge yaşlı kişi dream meaning

Ünlü Kişilerle Seks

Rüya analistleri, ünlü insanlarla seks hakkındaki rüyaları basit bir dilek yerine getirme olarak tanımlama eğilimindedir. Örneğin, hevesli bir sporcu, ünlü bir spor kahramanıyla seks yapmayı hayal edebilir. Ama spora hiç yeteneği olmayan biri de bir spor ikonuyla sevişmeyi hayal edebilir. Burada istenen kalite, spor efsanesinin yoğun baskı altındaki yeteneği olabilir. Bazı durumlarda, rüyalarınızda romantik bir ilişki içinde olabileceğiniz ünlü insanlar, gerçekten o kadar ünlü olmayan, günlük hayatınızdaki insanların yerine geçer. Ayrıca bkz. SEKS.... Ünlü kişilerle seks dream meaning

Kabİl İnsanlar

Doğa ile uyum içinde yaşayan kabile halklarını içeren herhangi bir rüya, gerekli olmayan her şeyi çıkardığınızda, hayatın yapısının gerçekte ne kadar basit olduğunun farkına varmanızı sağlar. Uygar benliğinizden ziyade, doğal duygularınızın ve daha vahşi benliğinizin kolay ifadesinin sembolüdürler. Yerel kültür, aynı zamanda, her insanın yaşamdaki yerinin ve işlevinin farkında olduğu, yapılandırılmış bir güç yönetimidir; bu yön, kabile halklarıyla ilgili rüyalarda alakalı olabilir. Manevi anlamda, kabile halkları doğaya ve dünyaya yakınlığı temsil eder; bu, ruhsal olarak gelişecekseniz anlamanız gereken bir şeydir.... kabİl İnsanlar dream meaning

iş Yerindeki insanlar

Ana odak noktasının başka birinin işi veya mesleği olduğu bir rüya, sizi kariyerinizi değiştirmeye teşvik etmiyor. Kendi davranışlarınız, tutumlarınız ve eylemleriniz hakkında yorum yapmak için belirli bir mesleğin sembolünü kullanmak büyük olasılıkla. Roller genellikle kendi imajınız ve kimliğinizde önemli bir rol oynar. İyi tanımlanmış bir sosyal rol veya kimlik olmadan, çoğumuz uyanıkken kendimizi kararsız hissederiz. Bir tür role duyulan bu ihtiyacı bir kenara atmak ve pek çok şey olabileceğimizi takdir etmek bir olgunluk işaretidir. Ayrıca bkz. ARCHETIPES; İNSANLAR.... iş yerindeki insanlar dream meaning

Dünya Tarihinde Etkili İnsanlar

İnsanlık tarihindeki bazı kilit figürlerin dünya tarihi üzerinde öyle bir etkisi oldu ki, bilinçaltınız -belki okul veya üniversite günlerinden, hatta bir belgeselden veya medya haberinden- bilgileri depolamış ve sonra cesaretlendirecek, öğretecek bir görüntü yaratmak için bu bilgiden yararlanmış olabilir. veya size hayal dünyasında ilham verin. Aşağıdaki liste, dünyanın en etkili figürlerinden bazılarını içerir ve kişisel çağrışımları tetiklemek için anahtar kelimeler verir. Lütfen listenin hiçbir şekilde kapsamlı veya kesin olmadığını unutmayın; Rüyalarınızdaki etkili kişi burada veya bu bölümde listelenmiyorsa ve sizin için anlamı ve ilgisi olan çağrışımlar bulmak istiyorsanız, onların biyografisini veya otobiyografisini okumak veya yaşam öykülerini ve dünya tarihi için önemini araştırmak faydalı olabilir.

Büyük İskender: Fatih, imparatorluk kurma, savaşçı arketip.

Aristoteles: Etkili Yunan filozofu, soru sormanın ve geleneksel düşünceye meydan okumanın önemi.

Bell, Alexander Graham: Telefonun, iletişimin, ağ oluşturmanın mucidi.

Bonaparte, Napolyon: Fransız imparatoru, taktikçi, savaşçı arketip, sürgün.

Kolomb, Christopher: Kaşif, Avrupa'yı Amerika'ya götürdü, keşfedilecek yeni bölgeler, yeni potansiyel.

Konfüçyüs: Konfüçyüsçülüğün kurucusu, yaşlı bilge arketip.

Copernicus, Nicolas: Rahip, gökbilimci, güneş merkezli olmayı öğretti, dünya güneşin etrafında dönüyor.

Daguerre, Louis: Fotoğrafın, vizyonun, izlenimlerin, imaj değişikliğinin öncüsü.

Darwin, Charles: Biyolog, evrim teorisini formüle etti, güçlü olan hayatta kalır.

Descartes, RenÈ: Akılcı filozof ve matematikçi, mantık, akıl, ? bu nedenle düşünüyorum? am.

Edison, Thomas: Ampulün, aydınlatmanın, içgörünün mucidi.

Einstein, Albert: Fizikçi, görelilik kuramı, zihin gücüyle elde edilen büyüklük.

Fermi, Enrico: Atom bombasının babası, nihai imha silahı, son çare.

Fleming, Alexander: Penisilin, bakteriyoloji, immünoloji ve kemoterapide ilerleme sağlayarak savunmanızı güçlendirir.

Ford, Henry: Sanayici, devrim yaratan seri üretim, üretim hattının tekrarı.

Galilei, Galileo: Katolik astronom, güneş merkezli güneş sistemini doğru bir şekilde tanımladı, vizyoner, düşünce özgürlüğü ile otorite çatışması.

Gutenberg, Johann: Taşınabilir yazı tipi, basılı İnciller, iletişim, basılı kelime geliştirildi.

Machiavelli, NiccolÚ: Prensin yazarı, manipülatörün ilk örneği.

Marconi, Guglielmo: Radyonun, iletişimin, sözcüklerin, geniş bir kitleye ulaşmanın mucidi.

Marx, Karl: Sosyal filozof, Marksist komünizm, sınıf mücadelesi.

Michelangelo: Ressam; heykeltraş, mimar, çeşitlilik, enerji, yetenek.

Musa: Allah'ın elçisi, kölelikten çıkmış insanların önderi.

Muhammed: İslam Peygamberi, büyük dünya dininin kurucusu, askeri ve siyasi lider, saf idealler, yılmaz irade.

Newton, Isaac: Fizikçi, evrensel çekim teorisi, hareket yasaları, saat gibi çalışan evren.

Aziz Paul: Hıristiyanlığın, dogmanın, geleneğin, kuralların ve düzenlemelerin propagandacısı.

Platon: Yunan filozofu, entelektüel hayatın fiziksel unsurlarından ziyade manevi kavramlara odaklanıyor.

Shakespeare, William: Oyun yazarı, insani duyguların tüm yelpazesini anlayan, muazzam çıktı.

Voltaire: Yazar ve filozof, tiranlığa ve bağnazlığa karşı haçlı seferi, hoşgörünün önemi.

Washington, George: Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk başkanı, bireyin temel hakları, Davut'a karşı Goliath.

Watt, James: Buhar makinesinin geliştiricisi, yeni olanaklar, seyahat.

Fatih William: Modern İngiltere'nin ilk kralı, yeni bir projeye başlıyor, işgal.

Wright, Orville ve Wilbur: Kaçmayı, uçup gitmeyi veya yeni zirvelere ulaşmayı özleyen uçağın mucitleri... dünya tarihinde etkili İnsanlar dream meaning

BaŞka KİŞİlerİn Gİysİlerİnİ Gİyİnmek

Giysiler sizi sıcak tutan koruyucu katmandır, ancak aynı zamanda kişiliğinizi ifade etmenin veya kusurları gizlemenin bir yoludur. Rüyalarda, giydiğiniz şey genellikle kendi imajınızın veya içsel benliğinizin bir simgesidir ve açıkça başkalarına ait olan giysiler giyerseniz, bu, kendinizi gerçekte olduğunuz gibi kabul etmekte sorun yaşadığınızın açık bir işaretidir. Öte yandan, kıyafetlerini giydiğiniz kişiye hayranlık uyandırabilir.

Jung'lara göre, karşı cinsten kıyafetler giymek, rüya görenin anima'yı (erkek doğasının kadınsı yönleri) veya animus (dişi doğasının erkek yönleri). Freud'culara göre, yetişkin kıyafetleri giyen bir çocuk, özellikle de karşı cinsten kıyafetlerse, karşı cinsten ebeveynin sevgisi için bir ebeveynle çocukluk rekabeti olduğunu düşündürebilir.

Eğer rüyanda sadece kıyafet değiştiriyorsan , bu davranış tarzınızı, rolünüzü veya ruh halinizi değiştirmenizi önerebilir.

Rüyanızda normalde uyanıkken asla giymeyeceğiniz sıra dışı kıyafetler satın alarak, satın alarak ve giyerek kendinizi şaşırttıysanız, o zaman bilinçaltınız size bunu öneriyor olabilir. yöntemlerinize ve bakış açınıza fazla bağlı hale geldiğinizi ve zihninizi yeni fikirlere açmanın zamanının geldiğini. Alışkanlıklarından sıyrılmanın ve diğer insanların oturup seni fark etmelerinin zamanı geldi mi?

Öte yandan, uyanıkken rahat giyinir ve rüyanda bir takım elbise giydiğini görürsen, bilinçaltın seni zorluyor olabilir. daha ticari bir yaklaşım benimsemek.

Rüyandaki kıyafetlerin rengine şaşırdıysan -kendine ait olan veya başkasına ait olan-o zaman bu rengin senin için bir anlamı olup olmadığına bak (bkz. RENKLER).

Kendinizi normalde karşılayamayacağınız pahalı tasarımcı kıyafetleri içinde bulursanız, bu aynı zamanda basit bir dilek yerine getirme olabilir, özellikle de moda bilincine sahipseniz.... baŞka kİŞİlerİn gİysİlerİnİ gİyİnmek dream meaning

Kimyager / Bilim İnsanı

Eğer rüyanızda bir kimyager görüyorsanız, bu, Jung'un rüyayı görenin ruhsal dönüşümüyle ilişkilendirdiği simyaya bir gönderme olabilir. Bilim adamlarının rüyaları size, uyanık hayatınızdaki bir zorluğa kesin olarak mantıklı ve nesnel bir yaklaşım benimsemeniz gerekip gerekmediği sorusunu soruyor olabilir.... kimyager / bilim İnsanı dream meaning

DoĞal Veya İnsan YapIsI Afetler

Rüyalarda sık sık şiddetli seller, gelgit dalgaları, depremler, volkanik patlamalar, kasırgalar, kasırgalar, bombalamalar veya kimyasal savaşlarla karşılaşıyorsunuz. Bu rüyalar, kontrolden çıkan kişisel sorunları tasvir edebilir ve en korkutucu rüyalar arasında olabilir.... doĞal veya İnsan yapIsI afetler dream meaning

İnsan YapImI Felaket

Afet rüyaları tipik olarak, hayatınızda bir şeylerin çok yanlış olduğunu veya mevcut durum değişmeden kalırsa ters gitmek üzere olduğunu gösterir. Size bir işin, ilişkinin, dinin veya bilinçli bir tutumun sizin için iyi olmadığını ve sizi krize sürüklediğini söyleyeceklerdir.

Rüyadaki felaket özellikle insan kaynaklıysa ve doğal değilse, örneğin bir terörist Bir saldırı ya da bir uçak, tren, araba ya da otobüs kazası, bu görüntü sizi uyanık yaşamdaki durum tehlikeli hale gelmeden önce bir tutum ya da inanç sistemini değiştirmeye teşvik ediyor olabilir. Bu rüyalar size güvenli bir yerde olmadığınızı ve oradan uzaklaşmanız gerektiğini söylüyor.

Çoğu zaman bilinçaltı, bazı tematik deneyimleri veya durumları akla getirmek için kültürel sembolleri ve görüntüleri kullanır. Örneğin, Dünya Ticaret Merkezi'ne yapılan saldırıyı hayal etmek, bir trajedinin, korkunç bir durumun, bir saldırının veya kişinin çalışma ortamının yok edilmesinin simgesi olabilir. Benzer şekilde, herhangi bir terör saldırısı, uyanık yaşamınızda kişisel alanınıza müdahaleci bir işgalin, şiddetli bir fikir çatışmasının veya acımasız, sadist ve korkakça davranışların simgesi olabilir.

Rüyanızda panik içinde acil servise telefon ettiğinizi gördüyseniz , bilinçaltınız, duygusal bir travmanın dünyanızı mahvettiği veya etmek üzere olduğu ve acilen yardıma ihtiyacınız olduğu korkusunu vurguluyor olabilir mi? Evinizdeki bir felakete odaklanan bir rüya, hayata karşı tutumunuz hakkında bir şeyler söylüyor olabilir. Yıllar boyunca inşa ettiklerinizi yok etmeyi içerecek önemli değişiklikler yapmaya hazır olabilirsiniz veya mevcut veya planladığınız eylemlerinizin uzun vadede felaketle sonuçlanabileceğine dair bir uyarı olabilir. Çoğu tepkinize bağlıdır. Diyelim ki rüyanızda evinizin yıkıldığını gördünüz; rahatlamış, umursamaz veya harabelerden uzaklaşmış olsaydın, ilerlemeye ve geçmişi arkanda bırakmaya hazırsın.

İnsan kaynaklı çevre kirliliğine ve hastalığa, yıkıma, çürümeye ve ölüme odaklanan bir rüya görmüş olabilirsin.

Böyle bir rüya gördüyseniz, rüya sizi şimdi veya gelecekte sizin için iyi olmayan bir tutum, düşünce veya duygudan kaçınmaya teşvik ediyor.

Diğer insanların tutumları ve inançları düşünme ve hissetme şeklinizi de kirletiyor olabilir ve bu bazen zehirli atıklar veya zehirlerle ilgili rüyalarda gösterilebilir. Öte yandan, rüyan seni çevreye daha fazla duyarlı olmaya teşvik ediyor olabilir.

Rüyada yıkım özellikleri varsa, rüyanın koşullarına bağlı olarak kendi kendine verdiğin travmayı veya hayatındaki değişiklikleri vurgulayabilir.

Yıkımı siz yapıyorsanız kontrol sizde olmalı ama başkası yapıyorsa değişim karşısında kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Ayrıca, içinizde ancak eski tutum ve yaklaşımların dökümüyle serbest bırakılabilen bir gerilim birikiminin de bilincinde olabilirsiniz.... İnsan yapImI felaket dream meaning

Rüyada İyi Ve Kötü İnsanlar

Ara sıra rüya gören zihniniz, kendinizde veya uyanıkken hayatınızın bazı yönlerinde olumsuz güçlerin yıkıcı etkilerine karşı sizi uyarmak için kötülüğüyle ünlü insanların güçlü görüntülerini canlandırabilir. Bu insanlar klasik gölge veya kötü adam arketipini temsil ediyor. Benzer şekilde, rüya gören zihniniz, inanılmaz merhametleri ve iyilikleriyle övülen insanların imgelerini canlandırabilir; bilinçaltınız bu tür insanları, içinizde şifa bulmanız için size ilham vermesi ve cesaretlendirmesi veya başkalarına şefkatle ulaşmanız için seçmiş olabilir. Bu tür görüntüler tipik olarak öğretmen ve şifacının arketipsel sembolleridir.

Aşağıdaki liste kapsamlı olmaktan uzak olmakla birlikte yalnızca bir başlangıç noktasıdır, ancak bu iyi bilinen figürlerden herhangi biri rüyanızda görünürse nedenini bulmaya çalışın. Bunlar, uyanık yaşamdaki iyinin ya da kötünün potansiyel gücünün o kadar canlı ve renkli örnekleridir ki, rüya alemindeki görünümleri, bilinçaltınızdan gelen güçlü bir mesaj olarak son derece ciddiye alınmalıdır.... rüyada İyi ve kötü İnsanlar dream meaning

GeÇmİŞİnİzden İnsanlar

Bugününüzden değil, geçmişinizden insanların görüntüleri, sizi hayatınızın o dönemiyle, ayrıca belirli anılar ve deneyimlerle ilişkilendirebilir. Örneğin, bir rüyadaki ilk erkek arkadaş, o ilişkide sahip olduğunuz tüm duyguları ve mücadeleleri ve yaşam deneyimi açısından ondan neleri götürdüğünüzü temsil eder. Geçmişte tanıdığınız insanları sık sık hayal etmek, bu nedenle geçmiş deneyimlerin veya derslerin şu anda çok aktif olduğunu veya hayatınızın bu alanlarını gözden geçirdiğinizi gösterir.

Geçmişten biriyle yeniden bir araya gelmeyi hayal ettiyseniz, Bu, geçmişe çok fazla baktığınızı ve geleceğe bakmanız gerektiğini gösterir. Rüyada ölü insanları görmek, o insanların hayatınızda hala sahip oldukları etkinin bir kanıtıdır; ölmüş olabilirler ama senin üzerinde bir etkileri var. Ayrıca ölümle ilgili duygularınızı da temsil edebilirler. Ayrıca bkz. RUHLAR VE HAYALETLER.... geÇmİŞİnİzden İnsanlar dream meaning

Tarİhİ KİŞİler Ve Olaylar

Bazı insanlar rüyalarında Waterloo, II. Ayrıca Kraliçe Victoria veya Abraham Lincoln gibi ünlü bir tarihi figürle de karşılaşabilirler. Bu rüyalar genellikle belirli bir zaman dilimine veya tarihteki belirli bir karaktere olan ilginizin bir yansımasıdır, ancak daha derin bir anlama da sahip olabilirler. Örneğin, kendinizi bir Dünya Savaşı'nın ortasında bulursanız, bu belki de yaşamınızdaki kişisel çatışmanızla ilgilidir; tarihsel bir figür size yakın birinin sembolü olabilir.... tarİhİ kİŞİler ve olaylar dream meaning

Kör insanlar Ve Rüyalar

Kör insanlar rüya görür. Çok küçük yaşlardan beri kör olan ("doğuştan körlük" olarak adlandırılan) insanların rüyaları, şimdi kör olan ancak daha önce görenlerden farklı olma eğilimindedir. Doğuştan kör olanlar genellikle daha fazla ses örneği içeren rüyalar görürler. Her iki grup da hayal gücü açısından, gören insanlarınki kadar zengin rüyalar görüyor.

Rüyalar, insan zihninin evrensel bir özelliğidir. Carl Jung, rüyalarımızdaki vizyonların evrensel arketiplere, insan beyninin yapısına yerleşik kolektif bir bilinçdışından türetilen içgüdüsel ilkel imgelere bir bakış sunduğuna bile inanıyordu. O halde, kör insanların bile bu ilkel imgeler içgüdüsel havuzundan yararlanıp onları rüyalarında görebileceğini düşünebilirsiniz.

Doğuştan kör insanların görsel imgelerle rüya görüp görmediğine dair araştırmalar yapıldı, ancak bulgular Bazı araştırmalar, doğuştan kör insanların görsel imgelerle rüya görmediği sonucuna varırken, diğer raporlar bunun olabileceği sonucuna varıyor. Genel fikir birliği, kör olan insanların kesinlikle rüya görmelerine rağmen, rüyalarının yalnızca uyanık hayatlarında görebildikleri veya kör olmadan önce görebildikleri ölçüde görsel olduğuna inanılmasıdır. Doğuştan kör olan insanların, diğer bozulmamış duyularının, gören bir kişinin rüyalarında yaptıklarıyla hemen hemen aynı derecede yer aldığı, öncelikle işitsel rüyalar gördüklerine inanılır. Bu tür kişilerin görsel imgelerle rüya gördükleri düşünülmez. Yasal olarak kör olan ancak bulanık hareket, ışık ve renk görebilen insanlar, rüyalarında uyanık olduklarında gördükleriyle eşleşen görsel bir boyuta sahip olacaklardır.... kör insanlar ve rüyalar dream meaning

RÜyadakİ İnsanlar: Ne Zaman Sİzİn AynasInIz?

Hayalinizdeki İnsanlar. Tasvir edilen kişi ister bir aile üyesi, ister arkadaş, ister yabancı, ister zengin ve ünlü biri olsun, her biri benzersiz bir mesaj taşır. AYNA OLARAK RÜYA KARAKTERİ: SADECE KENDİNİZİ GÖRÜRSÜNÜZ.

Rüyadaki bir kişinin en yaygın amacı, kendi davranış ve özelliklerinizi aynalamaktır.

RÜYA ÖRNEĞİ: KIZ KARDEŞİM KÖTÜ DAVRANIYOR. Bir kadın rüyasında kız kardeşinin öfke nöbeti geçirdiğini gördü. Gerçek hayatta, kız kardeşi bir veya iki büyük patlama yapabilirdi. Rüyayı gören, kız kardeşinin rüyada zehirli sözler kusarken ne kadar duyarsız göründüğünü fark etti ve aniden kendisinin önceki gün bir iş arkadaşıyla yaptığı sözlü tartışmayı hatırladı. Rüya sahnesinin kız kardeşini değil onu anlattığını fark etti. Normalde profesyonel ve yapıcı olmasına rağmen, önceki gün soğukkanlılığını kaybetti ve rüyası, iş arkadaşlarına nasıl göründüğünü yansıtıyordu. Rüya, nazik bir sözün durumu çözmek için öfkeden çok daha ileri gideceğini anlamasını sağladı. Rüyada birinin kötü davrandığını gördüğünde, derin bir nefes al ve itiraf et. Nihayetinde rüyanda gördüğün insanların çoğu senin bir parçanı ifade ediyor.

RÜYADAKİ KİŞİNİN SİZİN AYNASINIZ OLUP OLMADIĞINI GÖRMEK İÇİN ìTWO PLUS TWOî OYUNUNU OYNAYIN

SİZİN AYNASINIZ OLARAK HAYAL İNSANI. "Yansıtma", kendiniz hakkında gizlediğiniz şeyleri -başkalarında- görmenin ne kadar kolay olduğunu açıklayan psikolojik bir terimdir. Otobanda şeride girip çıkan, diğerlerine çok yavaş sürmek veya yanlış şeritte olmak hakkında bağıran sürücüyü ele alalım. Başkalarının kötü sürüş alışkanlıklarını fark eder ama kendisininkine karşı kördür. Buna projeksiyon denir. Kendi hatana dik dik bakacağına başkalarında fark edersin.

Çoğu insan huysuz olmak, çok yemek veya içmek ya da ideallerini gerçekleştirememek gibi kusurları kabul etmekten nefret eder. Bir rüyada benliğinizle ilgili olumsuz imgeleri rahatça uzaklaştırırken, kendinizden sakladığınız olumsuz davranışı göstermesi için bir aktörün "sizin yerine geçmesine" izin vermiş olursunuz. Gerçekte siz olarak tanımak istemediğiniz kusurlu kişiden kendinizi daha da uzaklaştırmak için vekil bir aile üyesi, bir arkadaş veya bir yabancı görünümüne bürünür.

Rüyadaki bir kişinin sizi nasıl yansıtabileceğini keşfetmek için deneyin bu alıştırma. ìTwo Plus Twoî oyunu olarak adlandırılmıştır, çünkü bir ana rüya karakterinde iki özellik ve iki eksiklik seçersiniz ve sonra bu özellikleri kendinizde keşfedersiniz. Bu böyle gider.

1. HAYALDEKİ BİR KİŞİ SEÇİN.

ï Son zamanlarda görülen bir rüyada ortaya çıkan, önemli bir rüya karakteri seçin. Kafanızı karıştıran veya yoğun bir tepki uyandıran birini seçin.

ï Üzerinde çok fazla düşünmeden, rüyadaki kişiyle ilgili iki olumlu ve iki olumsuz özelliği listeleyin.

ï Rüya karakteri bir yabancı ya da bir kuyu olsa bile -tanıdığınız kişi, davranışlarından, görünümlerinden ve vücut dillerinden hala nasıl biri olduklarına dair bir fikriniz var. Seçimlerinizi bu izlenimlere ve rüya karakterine verdiğiniz tepkilere göre yapın.

ï Bu kişi tanıdığınız biriyse, aklınıza gelen gerçek özelliklerini listeleyin.

2. BU SİZ OLABİLİR MİSİNİZ? Rüya karakterinin olumlu ve olumsuz özelliklerini sıraladıktan sonra cesur olun. Aynı özellikleri kendinizde de inceleyin. Varsa, hangilerinin şu anda sizin için geçerli olabileceğini görün. Bir özelliğin sizinle yalnızca sınırlı bir süre için alakalı olabileceğini veya yalnızca belirli bir durumda sizinle ilgili olabileceğini unutmayın. Örneğin, normalde konuşkan olabilirsiniz, ancak sıkıntılı olduğunuzda sessizce düşünürsünüz. Sonuç olarak, arkadaşlarınız sizi geveze olarak tanımlasa da, sessiz bir insanla ilgili bir rüya sizi sıkıntılı bir dönemde tasvir edebilir.

3. AMA Ö İNSAN AYNA OLMAZSA YA? İyice baktıktan sonra, rüyadaki kişinin özelliklerinin sizinkiyle uyuşmadığına içtenlikle karar verirseniz, karakter, özelliklerinizin veya davranışlarınızın bir aynası olmayabilir. Aşağıda listelendiği gibi, rüya karakterlerinin neyi temsil edebileceğine dair alternatif seçenekleri inceleyin.

RÜYA KARAKTERİNİN SİZİN AYNASINIZ OLMADIĞINI BELİRLEYİN

Rüyadaki bir kişi çoğu zaman kişiliğinizi yansıtır ve hareketler. Ancak, istisnalar vardır. Rüyadaki kişi ayna olarak sığmadığında bu alternatifleri keşfedin.

Rüyadaki Ayna Olmayan Kişinin 1. AlternatifiKARAKTERLER BİR İLİŞKİ DİNAMİĞİNİ HAREKET EDİYOR OLABİLİR. Bir rüya patronunuzla, iş arkadaşınızla, aile üyenizle, arkadaşınızla veya sevdiğiniz biriyle olan ilişkinizle ilgili olsun, rüya gören insanlar bazen bu ilişkinin nasıl gittiğini gösterir. Olay örgüsünü asla göz ardı etmeyin; hikaye çizgisi, rüyanın kimin veya ne hakkında olduğuna dair ilk göstergenizdir. Karakterlerin rüyada nasıl davrandığı artı hikaye, gizli güdüleri ortaya çıkarabilir, başkalarının sizi nasıl gördüğünü gösterebilir ve sizin ve onların gizli gündemlerini ortaya çıkarabilir. olup biteni yansıtır ve duruma ışık tutar. Bir ilişkiyle ilgili bir rüya, başkalarıyla nasıl başa çıkacağınızı size tavsiye edebilir veya sizi kendi tutum veya davranışlarınızı değiştirmeye davet edebilir.

Ayna Olmayan Bir Rüya Kişinin 2. Alternatifi

RÜYA KARAKTERİ GERÇEK BİR KİŞİYİ RESİMLER. Arada bir, bir rüya gerçekten başka biriyle ilgilidir. Böyle bir rüya, kişinin normalde olduğu gibi davrandığını ve göründüğünü gösterebilir. Ya da metaforik bir sahne olabilir, ancak konuyu ve rüya karakterinin niteliklerini başka biriyle ilgili olarak tanırsınız. Bir başkasıyla ilgili gerçek bir rüya, sizi onların sorunlarıyla temasa geçirir, yeteneklerini ortaya çıkarır veya yaşamlarındaki rolünüz hakkında fikir verir. Rüyasında bir arkadaşının intihar etmeyi düşündüğünü gören bir kadın, hızlı bir telefon görüşmesi yaptı. Uyarı sayesinde rüya sahibi, arkadaşını tekrar olumlu bir yola yönlendirdi.

Ayna Olmayan Rüya Kişisinin 3. AlternatifiRÜYA KARAKTERİ DOĞRUDAN VE AÇIK BİR YÖN GÖSTERİR. Rüyadaki bir erkek ya da kadın, örneğin bir aile üyesinin kayıp bir nesneyi nereye koyduğunuzu göstermesi ya da bir tamircinin arabanızda değiştirilmesi gereken bir araba parçası üzerinde çalışması gibi, ihtiyacınız olan bilgileri bazen doğrudan size sunabilir. Bu olduğunda, yoruma gerek yoktur. Bazen sadece düşünce ima edilir, yine de hiçbir kelime söylenmese bile rüyayı gören kişi niyeti bilir. Sözler söylenmiş, düşünceler ima edilmiş veya bir rüya karakteri bilgiyi görsel olarak göstermiş olsun, rehberlik doğrudan ve net olabilir.... rÜyadakİ İnsanlar: ne zaman sİzİn aynasInIz? dream meaning