Rüyada İnek | Büyük Rüya Tabirleri

şanslı sayılar: 03-12-21-24-41-49

ahır: hastalıktan bir sığınak.

olmak: cinsel dürtüleriniz sabırlı ve sakin.

biri tarafından kovalanmak: Bir arkadaşınızın aptallığı sizi tehlikeye atar.

ama kaçıyor: kendi işlerine dikkat et.

Guernsey, a: Kendinizi küçük bir kredi bankası gibi hissedin.

sürüsü, a: başkalarının fikirlerine pek kulak asmayın.

tarlada otlamak: durup geviş getirin, sonra kararınızı verin.

sağım a: anneliğe karşı tavrınız meyvelerini verecek.

başka birini izlemek: birisi sizin annelik içgüdünüzden faydalanıyor.

birkaç: iyi beslenen yatırımlardan tüm girişimlerde büyük refah.

akşam yemeğinde işkembe, servis: bir ortak, pozisyonunuzu almanız için sizi baltalayacaktır.

yetersiz beslenmiş: annelik içgüdünüzü kaybetmenin verdiği acı.

a'ya tapmak: anne sevgisinden yetersiz beslenirler.

Zolar'ın Düşler Kitabı Sayılar ve Şanslı Günler |

1. Tek inek ise annelik içgüdüsü.

2. İnek sürüsü, başkalarına gereğinden fazla ilgi göstermeye işaret eder.

3. Kurban.

Yeni Amerikan Rüyası Sözlüğü |

Boğaya benzer, ancak kişinin doğasının dişil tarafını, özellikle kendini ve vücudunu başkalarına veya bir bebeğe, kişinin annesine veya anne rolüne kolayca teslim etmesini temsil eder. Deyimler: kutsal inek; sağmal inek; İnekler eve gelene kadar.

Rüyalar ve Uyku Deneyimleri Rehberi |

Rüyada inek görmek zenginliği, mutluluğu ve kadınlığı temsil eder.

Rüya Yorumum |

İneğin şişman ya da zayıf olmasına göre refah ya da kıtlık sembolü

Rüya Sözlüğü Sınırsız |

(1) İnek mav annenizi temsil eder. Lütfen dikkat: Bu, annenizin (veya kayınvalidenizin) şişman veya aptal olduğu anlamına gelmez! Aksine inek, belirgin memelerinden bol miktarda süt ürettiği için anneliğin bariz bir sembolüdür. büyüme.

(3) İnek, bir erkeğin dişil psişik bileşenlerini temsil eden bir anima figürü olabilir (an?ma için bkz. Kardeş/Kardeş, bölümler (4)-(6)).

(4) Bir inek ilkel bir farkındalığı temsil edebilir; şeylerin bağımsız, nesnel bir incelemesinden değil, doğal şeyler ve süreçlerle içsel bir birliktelikten gelen sezgisel bilgi.

(5) İnekler (ve genel olarak sığırlar) asaleti, gücü ve pasif dayanıklılığı sembolize edebilir.

(6) İnek geviş mi getiriyor? Peki, bir şey hakkında mı düşünüyorsun? Belki de bilinçaltınız size yapmamanızı söylüyor. Bir şeyi tekrar tekrar çevirmenin ne anlamı var? Gerekli bilgilere sahip olduğunuzda, yalnızca bir karar her şeyi değiştirecek - hayatınızı değiştirecek - daha iyisi için.

Öte yandan, bilinçaltınız size her şeyi yeniden düşünmeniz ve çok fazla içine girmemeniz gerektiğini söylüyor olabilir. çok acele. Kendinizi yeniden yönlendirmek, kendinize yeni değerler ve daha olumlu hedefler vermek amacıyla hayatınızın anlamı üzerine meditasyon yapmak için çılgın - zorlayıcı - faaliyetlerden zaman ayırmanız gerekebilir.

Rüya Sembolleri Sözlüğü |

Görülen sayı oranında bolluk rüyası (Artemidorus); her şeyin anası olarak dünyanın bir sembolü.

Rüya Kumaşı |

Genellikle kutsal bir sembol olarak kullanılır, beslemeyi ve beslemeyi temsil eder; sevgi yoluyla rızık. Annelik.

Rüya Kitapları Sembolleri |

Bir ineğin rüyada görünmesi, pasif, uysal veya doğurgan yönleri gösterebilir. İnekler sağılmayı bekliyorsa, beslenmeyi ve doyumu da gösterebilir. Rüyada mutlu otlayan inekler görmek, genellikle refah ve mutluluğa işaret eder.

Rüya Ansiklopedisindeki Rüya Sembolleri |

Rüya Sözlüğüne bakın:†Hayvanlar

Rüya Anlamları ve Rüya Yorumları |

hayvanlara bak

On Bin Rüya Sözlüğü |

Kadınsılık.

Besin olarak süt veren ineklerde olduğu gibi kadınsı veya anaç besleyici (fiziksel, duygusal, zihinsel veya ruhsal).

Memnuniyet veya tatmin.

Basitlik.

Masumiyet.

Rahat veya rahat tavır.

Bu hayvanı hayal etmek, bu niteliklerden birini veya bu nitelikle ya da hayvanla ilişkilendirdiğiniz bir kişiyi veya bir şeyi çok fazla veya yetersiz temsil edebilir.

Hayvanın eylemlerini, bağlamını ve eylemlerini de göz önünde bulundurun. onunla ilgili hisleriniz.

Ayrıca bakınız: Hayvan; Boğa

Meraklı Hayalperestin Rüya Sözlüğü |

Bkz. Süt.

Anne için bir sembol. Sadece erkeklerin rüyalarında çok nadiren ve sadece anneyle güçlü bir bağ olduğunda ortaya çıkar. Aynı zamanda, yalın veya verimli bir yılın kehanetsel bir simgesi olmuştur. Yusuf tarafından yorumlandığı şekliyle Firavun'un yedi cılız ve yedi bol yıl hakkındaki rüyasını hatırlıyor musunuz? Hindistan'da inek dünyanın kendisi olarak görülür ve Mısır'da inek cenneti temsil eder (Hathor).

Küçük Dev Ansiklopedisi |

İnek, birçok kültürde mitolojik sembolizm açısından zengindir. Bununla birlikte, modern bir yorumun kalbinde, ineğin gücü temel gıda ve bakımla bağlantılıdır. Bu hayvanların temel gıda maddesi olarak sağladıkları süt ile gezegendeki milyarlarca insan tarafından tüketilen et arasında inek, bu tür temel ihtiyaçların karşılanmasıyla ilgilidir. Süt imgesi aracılığıyla inek, doğurganlık ve dişil ilkenin gücü ile ilgilidir. Bir rüyada inek, ilacının bir parçası olarak temel ihtiyaçlarının karşılanmasına erişim sunuyor.

Komple Düşler Sözlüğü |

İçinde bulunulan yılı veya bir kadını sembolize eder.

İslami Rüya tabirleri |

Rüyada inek uzun ömürlü olmayı temsil eder.

Siyah veya sarı inek, mutluluğu, refahı ve iyi bir hasadı temsil eder.

Bir ineğin yüzündeki beyaz leke, yılın başlarında bir rüyada görülürse sıkılık anlamına gelir. .

Rüyada benekli inek veya beyaz ve siyah lekeli bir inek aynı anlama gelir, ancak ikincisi aynı zamanda yılın ortasında görüldüğünde sertliği temsil eder.

Rüyadaki şişman inek, uzun ömürlülüğü ve refahı temsil eder. .

Rüyada görülen şişman inek aynı zamanda dindar bir kadını temsil edebilir.

Rüyada zayıflamış inek, kuraklığı temsil eder. Rüyada inek sütü içmek veya etini veya yağını yemek, refaha ve o yıl için helal kazanç elde etmeye işaret eder.

Eğer ineğin boynuzları varsa, asi bir kadına işaret eder. rüyada süt görmek, fayda bahşetmek demektir. Aksi takdirde, rüyada süt sağmasına izin vermemesi, nifak ve nifaka işaret eder.

Bir kulun rüyada efendisinin ineğini sağdığını görmesi, efendisi öldükten sonra hanımıyla evleneceğine işarettir.

Rüyada bir ineğin eve girip ona saldırdığını veya ona tosladığını görmesi, kişinin kendi ailesinde kayıplara ve güvensizliğe işaret eder. Rüyada tahta bir sopayla inek veya ineği ısırmak, o zaman inek onun günahlarını temsil eder.

Rüyada bir ineğin birini tırmalaması hastalığa işaret eder.

Birine bir inek veya öküz saldırırsa rüyada başına büyük bir azap geleceğine veya aynı yıl içinde öldürüleceğine delalettir. Bir kimse rüyasında kara bir ineğe bindiğini veya evine bir ineğin girip onu bir direğe bağladığını görse , bu , paraya , hayırlı bir ticarete , kaygı, üzüntü, yalnızlık veya sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. rüyada inek bir felakete işaret eder.

Rüyada sarı ineklerden oluşan bir geminin bir limana geldiğini görmek, bir veba veya bilinmeyen hastalıkların yayılmasına işaret eder.

Çirkin görünümlü bir inek sürüsü girerse burnundan dumanlar çıkan bir şehre ve insanların rüyada bakışlarından nefret etmesi, bir baskına, düşmana veya istenmeyen askerlerin o şehre hakim olacağına işarettir.

Bir kimse rüyada ineğe bindiğini görse, kendisine bir kadın mirasçı olacağına delalettir.

Bir kimseye rüyasında kendisine inek derisi hediye edildiğini görse, o kimse yetkili bir kimseden para alacaktır. Öte yandan, bir kimsenin rüyasında sahip olduğu bir ineğin derisinden sıyrıldığını görmesi, o kişinin ödeyeceği bir cezaya delalettir. Aynı zamanda mucizevi bir olaya veya o yerde göksel bir alamet olacağına da işaret edebilir.

Kişi annesine itaatsizlik ederse, tövbe eder ve ona iyi davranır.

Bir inek kıç atarsa rüyada ona karşı, Allah'ın ondan hoşnut olmadığına delalet eder.

(Ayrıca bkz. İnekleri saymak)

İslami Rüya tabirleri |

Rahat rahat yaşayan baskıcı, zengin kadınlar, Amos 4:1

Hristiyan Rüyası Sembolleri |

Sağılan inek, zenginliğin bir işaretidir.

Bir inek tarafından takip edilmek, bir düşmanın yetiştiğini gösterir.

Hint Rüya Yorumları |

Sembol: Akdeniz bölgesinde inek, aşk ve doğurganlık tanrıçasını sembolize eder.

Vizyon: Bir veya daha fazla ineğe bakmak, kişisel şansın bir işaretidir, inekler yetersiz beslenmiyorsa, ki bu durumda kötü şans demektir.

İnek ahırı, bir hastalıktan kısa sürede kurtulmak demektir. Başka birinin inek sağmasını izlemek: birinin sizden faydalandığından şüphelenirsiniz. Bir inek tarafından kovalanmak: arkadaşlarınızdan biri tam bir aptallık yüzünden sizin için tehlike oluşturuyor.

Derinlik Psikolojisi: İnek, kadınlığın, özlemin ve anneliğin simgesidir. Bir kadının rüyasında, yalnızca sağlam bir ilişkinin güvenliğinde bulunabilen cinsel arzuya işaret edebilir.

Hayalperestler Sözlüğü |

Hayvan memnunsa, otluyorsa, geviş getiriyorsa, yakışıklıysa ve/veya sağılıyorsa, iyi şans ve refah alâmeti; ancak, sıskaysa, çirkinse ya da sizi kovalamışsa veya size saldırmışsa, en değerli planlarınıza yönelik tehditleri temsil eder ve sonucun tahmini, hayvanın nahoş görünümünün derecesine bağlıdır. ve/veya eylemin sonucu.

Kaçtıysanız tüm engelleri aşacaksınız; ama kapana kısıldıysan veya yaralandıysan, çok fazla keyif almadan sıkı bir çalışma dönemine hazırlıklı olmalısın.

Ayrıca bkz. Buzağı.

Hayallerinizi Yorumlamak İçin Eksiksiz Kılavuz |

Rüyada inek görmek, kutsallığı ve annelik niteliklerini sembolize eder. İnekler, bizi besleyen birçok süt ürününe dönüşen süt ürettikleri için, bu, ihtiyat, beslenme, gıda ve hayatın kendisiyle ilişkilendirilir. Bakınız Süt ve Sığır.

En Garip Rüya Açıklamaları |

Birçok yönden boğaya benzer, ancak bir kişinin doğasının dişi yönüne, özellikle de başkalarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyma istekliliğine işaret eder. İnekler, kendi içindeki eril enerjiye öncülük edebilen veya yönlendirebilen anaçlığı, alıcılığı, beslenmeyi ve dişil enerjiyi sembolize edebilir. Ayrıca biri tarafından bir şekilde yararlanıldığını da gösterebilirler.

Element Ansiklopedisi |

Rüyada bir veya daha fazla inek görmek iyi şans getirir.

Tahmin, barışçıl ve kârlı arayışlardır.

Eksiksiz Rüya Kitabı |

Ebedi dişil, özellikle anne ya da anne figürü genellikle inek tarafından tasvir edilir. Bunun nedeni kısmen süt ve besin sağlamasıdır.

Çok Yönlü Rüya Anlamları |

Hayvanlara bak

Çok Yönlü Rüya Anlamları |

Ev ve konforun bir işareti. Çok az şey isteyeceksiniz.

İneği sağıyorsanız, hayatınızın büyük bir bölümünde çok çalışmak zorunda kalacaksınız ancak bunun karşılığını iyi bir şekilde alacaksınız.

Çingene Rüyası Sözlüğü |

Nadiren rüyalarda görünmesine rağmen, inek annelik, iyilik, sabır ve doğurganlık ile ilgilidir. Yani, şişman inekler zenginliği, cılız inekler ise bekleyeceğiniz faydaları ifade eder. Eşit derecede hoşgörülü bir tutumu ifade edebilir. Belki de rüya, yavaşlaman ve kararların üzerinde daha fazla düşünmen gerektiği konusunda seni uyarıyor. Öte yandan inekler ayrıca haysiyet, güç ve pasif direnişle ilişkilendirilir. Bir erkek için kadınsı tarafını sembolize eder; bir kadın için annelik içgüdülerinin bir yansıması olabilir.

Hindular için inekler kutsaldır ve tanrılarının korumasını ve bakımını temsil eder. Örneğin Krisna, çobanlara kendi gözleriyle göremedikleri tanrılara değil, ineklere tapmaları gerektiğini öğreten kişiydi. İçlerinde Tanrı bulunur.

Büyük Düşler Sözlüğü |

Rüyalarımızda, bu basit evcil hayvan çok çeşitli ve derinden hissedilen konuları temsil edebilir. Bazı kültürlerde inek, doğurganlığın, beslenmenin ve anneliğin ilahi niteliklerini temsil eden kutsal bir semboldür. Rüyanızdaki ayrıntıları göz önünde bulundurun ve sembolizmin geçerli olduğu kişiyi, (kendiniz olabilirsiniz) tanımlamaya çalışın. İneklerin birincil sembollerden biri olduğu bir rüyayı yorumlarken dikkate alınması gereken ek özellikler, pasiflik, uysallık ve hayattan genel memnuniyettir.

İnek çoğunlukla olumlu bir rüya sembolüdür ve batıl inanç temelli rüya yorumu otlayan ineklerin refah, memnuniyet ve mutluluğun sembolü olduğunu söyleyin. Ayrıca bakınız: Hayvanlar†

Başucu Rüyası Sözlüğü |

Eski toplumlarda, bir kişinin zenginliği, sahip olduğu sığır sayısıyla tanımlanırdı. İnekler aynı zamanda uzun süredir sevginin, beslemenin, nezaketin ve cömertliğin sembolü olmuştur.

Rüyada canlı, mutlu bir inek, özellikle de buzağı olan birini görmek, neredeyse her zaman olumlu bir semboldür ve rüyadaki diğer semboller daha çok tüy döker. tam olarak neler olup bittiğine ışık tutun.

Bununla birlikte, ölü, hasta veya hasta bir inek, gelecek planlarının tehlikede olabileceğini ve harekete geçilmesi gerektiğini gösterir. Bkz. ìBullî, ìCalfî.

Astro Merkezinin Rüya Açıklamaları |

Dişilliğin besleyici yönü olarak, inek size biraz annelik teklif etmeye gelebilir.

Rüyada ineklerin gelişi, refahın habercisi olabilir. Olumsuz çağrışımıyla, "bir inek kadar büyük" bir inek, obeziteyi temsil edebilir.

Ariadne'nin Rüya Kitabı |


İnek | Rüya Tabirleri

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: inek


Rüyalarınızda gördüğünüz sembollerle ilgili 18 rüya tabiri.

İnekler

Sağım saatini bekleyen inekleri hayal etmek, umutların ve arzuların bol bol yerine getirilmesini vaat ediyor. Bkz. Sığır.... İnekler dream meaning

Vahşi İnek

Olağanüstü güzel bir kadını temsil eder.... vahşi İnek dream meaning

inek

ìcorwinî'ye bakın... inek dream meaning

İnek öğrenci

1. Güçsüzlük, aşağılık duyguları.

2. Alay edilmeye maruz kalmak, doğası gereği muhtemelen ergen.

3. Sosyal beceriksizlik, ergenlik ya da ergenlik benzeri beceriksizlik duyguları.... İnek öğrenci dream meaning

Kara inek

İyi ve müreffeh bir yılı sembolize eder.... kara inek dream meaning

inek Sayma

(Saymaya bakın)... inek sayma dream meaning

İnek çanı

(Bakınız Zil)... İnek çanı dream meaning

İnek Sütü, Deve Sütü Ve Manda Sütü

Üçü de refah ve iyiliği sembolize eder, koyun sütü de refah ve iyiliği sembolize eder, ancak öncekinden daha az derecede.... İnek sütü, deve sütü ve manda sütü dream meaning

Şişman inek

kişinin kendisini böyle bir ineğin sahibi olarak görmesi veya görüldüğü yörenin halkına ait olması hayırlı ve bereketli bir yıla işaret eder.... Şişman inek dream meaning

Kara inek Sürüsü

Ne kadar şişman olduklarına bağlı olarak birçok müreffeh yılı simgeliyor.... kara inek sürüsü dream meaning

Yalın İnekler

Kuraklığı ve birçok zayıf yılı sembolize ediyorlar.... yalın İnekler dream meaning

inek Sağmak

(Bkz. Süt; Sağma)... inek sağmak dream meaning

İnek Sağmak Ve Sütünü İçmek

Bir kimsenin kendisini inek sütü sagdigini ve inek sütü içtigini görse, zengin olacagina veya zengin ise servetinin artacagina müjdelenir; veya köle ise hür olur ve metresiyle evlenir.... İnek sağmak ve sütünü İçmek dream meaning

Bir ineğin Mırıldanması

(Hayvanların sesine bakın)... bir ineğin mırıldanması dream meaning

Hamile inek

Bu rüyada görülürse, bereketli bir yıl beklenir.

Bereket ve bereket dolu bir yıl. Bunun olacağı kesin.... hamile inek dream meaning

inek Kayması

Bu çiçekleri hayal ediyorsanız, arkadaşlarınızla keyifli bir deneyim sizi bekliyor.... inek kayması dream meaning

İnek Veya BoĞa

Hayvan tarafından takip edilmediğiniz sürece iyi şanslar; bu durumda ne olacağına bağlıdır.

İnek'ten kaçarsanız, bazı düşmanların şeytani planlarından kurtulursunuz.

Görülen hayvan sayısı arttıkça, uyarı ne kadar ciddiyse.... İnek veya boĞa dream meaning

Sığır/inek

1. Zenginlik; Ps. 107:38

2. Varlık; Yaratılış 30:43.... sığır/inek dream meaning