Rüyada Dalga | Büyük Rüya Tabirleri

Rüyada berrak, sakin dalgalar görmek, duyguların sakinleşmesine işaret eder. Ayrıca verilmesi gereken önemli bir kararın işareti olabilir.

Rüyanda dalgaların çarptığını duymak, şefkat ve rahatlamaya işaret eder. Aynı zamanda biri hakkındaki romantik duygularınızı da sembolize edebilir.

Rüyada bir gelgit dalgasına kapıldığınızı görmek, duygularınızın karşı konulamaz gücüne işaret eder, belki de uyanıkken tuttuğunuz gözyaşlarıyla birlikte.

To rüyada çamurlu, şiddetli dalgalar görmek, önemli bir kararda büyük bir hata yapıldığına işaret eder.

Rüya Yorumum |

gelgit dalgasına bakın

Rüya Sembolleri Sözlüğü |

Bir dalgaya binmek, güçlü hisler, duygular üzerinde hareket etmektir. Kıyıda oturup dalgaları izlemek, yenilenmek ve yeniden şarj olmak için enerjiyi kendi içine çekmeyi önerir. Değişiklikler, yukarı ve aşağı gidiyor. Birine el sallamak, teşekkürdür, selamdır, sevgidir.

Rüya Kitapları Sembolleri |

Bkz. Su.

Duygusal heyecanın, şefkatin, okşamanın ve cinselliğin bir görüntüsü. Bkz. Sörf, Gemi.

Küçük Dev Ansiklopedisi |

Dalgaları hayal ediyorsanız, hayatın yaşam/ölüm/yaşam döngüsünün iniş ve çıkışlarının, iniş çıkışlarının, iniş çıkışlarının farkına varıyor ve belki de kabulleniyorsunuz demektir.

Ata biniyor ve/veya sörf yapıyorsanız ustaca dalgalar, kafanız suyun üzerindeyken, duygular ve yaşam döngüleri konusunda bir üstatlık düzeyine sahipsiniz.

Boğuluyorsanız veya başınızı suyun üstünde tutmakta zorlanıyorsanız, o zaman belki de sizin için iyi olur. samimiyetin derin ucuna geri dönmeden önce karada dinlenin.

Merhaba diyorsanız, o zaman hoş sohbetler yapmaya çalışıyorsunuz, huzuru koruyorsunuz ve belki de ilahi olanı selamlamak birisi veya bir işaret sunuyorsunuz. tanıma.

En Garip Rüya Açıklamaları |


Dalga | Rüya Tabirleri

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Dalga


Rüyalarınızda gördüğünüz sembollerle ilgili 9 rüya tabiri.

Dalgalar

Rüyada dalga görmek, tefekkürde hayati bir adım attığınızın bir işaretidir; ama onları çamurlu veya fırtınalı görürseniz ölümcül bir hata yapacaksınız. Bkz. Okyanus ve Deniz.... dalgalar dream meaning

Gelgit Dalgası

1. Uyanma hayatındaki kargaşa.

2. Duygulara boğulmak.

3. Bir ilişkide bunalmış olma duyguları.... gelgit dalgası dream meaning

Dalgalanma

Domino etkisi yaratan bir söz veya fiilin mecazi hali; bkz. ìdominosî... dalgalanma dream meaning

Dalgalanma

Cinsel temas arzusu (ilişki hareketi).... dalgalanma dream meaning

Fırfırlı Saç

Rüyada saçını dalgalı görmek, cimriliğe ve mal biriktirmeyi sevmeye veya başkaları için az şey yapmaya işarettir.... fırfırlı saç dream meaning

SÖrf Yapmak / Dalgalarda SÜrmek

(Su) duygularına kapılmak, mevcut Ritim tarafından taşınmak ve ona teslim olmak. Bkz. Yelkenli. Burada akıl kadar Rüzgarların gücü de ilerlemek için kullanılıyor. Bu aynı zamanda, Başın (Bataklık'ta olduğu gibi, duygusal kaos korkusuna benzer şekilde) Su altında kalacağı anlamında, genellikle batma korkusunun bir ifadesidir. Bu aynı zamanda bir cinsellik ve erkeklik sembolüdür (ìSörfçüler bunu ayakta yaparlarî). Yüzbaşı Amiral'e bakın.... sÖrf yapmak / dalgalarda sÜrmek dream meaning

Perma

Bkz. Saç ve Bukleler.... perma dream meaning

Tsunami / Gelgit Dalgası

Su genellikle duyguları temsil ettiğinden, bir gelgit dalgası, yüzleşilmesi ve üstesinden gelinmesi gereken dalgalanan bir duygusal duruma işaret edebilir.... tsunami / gelgit dalgası dream meaning

Dalgakıran

Dalgakıran, iskele veya başka bir koruyucu su bariyeri şunları temsil edebilir: Belaya, zorluklara veya kaosa karşı koruma.

Sizi hayatınızda "dışarıda" olanlardan ayıran veya uzaklaştıran bir şey.

Bir ortamdan veya dünyadan başka bir dünyaya uzanan bir uzantı diğeri (çünkü dalgakıran genellikle karadan suya uzanır).

Ayrıca bkz: Bölücü; Su, Gövdesi; Rıhtım; Balık tutma; Blokaj veya Engel... dalgakıran dream meaning