bakir

Rüyada Bakır | Büyük Rüya Tabirleri

İbn-i Sîrîn demiştir ki: “- Rüyada bakır görmek, düşmanlık, kavga ve boş söz ile tâbir olunur. ”

Rüyada evinden bakır paraları alıp sokağa attığını görmek, gam ve kederden halâs olmaya delâlet eder.

Cabiru’l-Mağribî demiştir ki: “- Rüyada bakır veya başka madenden para görmek, iflasa, fakr ü zarurete ve hakarete delâlet eder. ”

Rüyada bakır para bulduğunu veya böyle bir paranın kendisine verildiğini görmek, biriyle kavga etmeye ve aradaki fitneye işarettir.

Rüyada bakırdan yapılma eşya görmek, hizmetçilere delâlet eder.

Rüyaların Anlamı | Müslim

Üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz demektir.

Rüyalar Kitabı | Müellif

Müellif: Bakırınız olduğunu görmek; gördüğünüz bakır miktarınca mal elde edeceğinize işarettir.

Kirmani: Bakır erittiğinizi ve düzelttiğinizi görmek; zahmetli bir işin sizin yardımınızla halledileceğine veya bazı tabircilere göre helal mal kazanacağınıza işarettir.

İslami Rüya Tabirleri | İslam Uleması

Rüyada bakır görmek umuttur. Sevince, geniş rızka, helal kazanca, evliliğe, evlada işaret eder.

Rüyada bakır para fakirleşmeye, bakırcı görmek iftiraya uğramaya, bakır tel mutlu habere yorumlanır.

Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi | Cumhur

Bakır görmek mala, Onu elinde tutmak düşmanından gelecek zarara, Bakır kap rızka, Bakırcı görmek iftiraya ya da yalan isnat edilmeye delalet eder. Üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz demektir. Üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz demektir. Sizden daha üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz.

Rüyasında bakır gören kişi mutlu bir yuva kuracak veya yeni bir yerden gelir sağlayacak demektir.

Rüyada bakir görmek hayırlıdır.

Rüyada bir ma-denden bakir çikardiğini görmek, kismetinin artacağına; madeni izabe edip levha halinde bakir elde ettiğini görmek yaptigi isten hayir göreceğine ve para kazanacağına; bakiri isleyip kap-kacak haline getirdiğini görmek, tesebbüs ettigi bir iste basari kazana-cağına işarettir.

Rüyada bakir görmek sadelikle tabir olunur.

Bir parça bakir buldugunu gören hayırlı bir rizk bulur.

Bakiri eritmek iyilik etmektir.

Bakirdan yapilmis esya hizmetçilere delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada bakir görmek, rüya sahibinin kalp kiracağına ve düsmanligin husule geleceğine işarettir.

Bakir gören kimse is yaptigi ortagindan razi olmayacağına da işaret eder.

Elinde bakirdan bir sey gören kimse kendisine düsmanlik eden insanlardan sakinsin. Sizden daha üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz. Sizden daha üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz.

Büyük Rüya Tabirleri | Anonim


Bakır | Rüya Yorumları

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Bakır


Bakırcı

Rüyada bakır işleriyle uğraşan birini görmek,yalan söze ve yalancı bir adama işarettir. ... Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Daha fazla oku...

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Bakırcı

Rüyada bakırcı görmek fitneye, koğuculuğa, yapmadığınız bir işin size yapmış gibi isnat edileceğine işaret eder. ... Rüya Tabirleri Sözlüğü

Daha fazla oku...

Rüya Tabirleri Sözlüğü

Bakırcı

Bakınız; Bakır.

Rüyada bakirci görmek, çok söz söyleyen, fakat kendisi dinlemeyen, halka bunlari anlatmakla ugrasan bir adam-dir, seklinde yorumlanır.

Bir baska rivayete görede: Rüyada bakirci görmek, çok çaliskan birisi ile is yapacağiniza işaret eder. ... Rüya Yorumlama Sanatı

Daha fazla oku...

Rüya Yorumlama Sanatı

Bakire

Rüyada henüz evlenmemiş bakire bir kız görmek, hürmet ve saygı sahibi olmaya, bekâr biri için de evlenmeye delâlet eder. ... Rüyalar Kitabı

Daha fazla oku...

Rüyalar Kitabı

Bakire

Rüyada bakire görmek dünyaya bağlanmaktır, bekar birisi rüyasında bakire görürse evlenir, evli olan bakire görürse çocuğu olur, makamı yükselir, saygınlığı artar. ... İslami Rüya Tabirleri

Daha fazla oku...

İslami Rüya Tabirleri

Bakire

Rüyada bakire bir kizla tanismak, onunla dost-luk kurmak, murada ermekle yorumlanır. Kendisini bakire bir genç kiz olarak gören kimse sevgilisine kavusur.

Rüyada bir bakire görmek, hürmet göreceğine, rüyayı gören kişi bakire ise birleşeceği insandan beklediği saygıyı göreceğine işarettir. ... Büyük Rüya Tabirleri

Daha fazla oku...

Büyük Rüya Tabirleri

Benzer Aramalar