Rüyada Araba | Büyük Rüya Tabirleri

şanslı sayılar: 17-19-21-24-49-53

kendi başına taşınmak: kudreti ve yetkisi olacak.

kapalı, a: fazla bagaj, planlanmış bir seyahati tamamlamanıza engel olur.

en charrette: projenizin süresi dolmuş olacak.

kazanmak: sürekli iş kaybı, sürekli iş aramaya yol açar.

dışarıda: saygınlık kaybı, rakiplerin entrikalarından kaynaklanır.

ağır, a: hak ettiğiniz başarıya ulaşmak için duygusal bagajınızı boşaltın.

saman yüklü bir: dilekler yerine getirilecek.

çamura saplanmış, a: Aşırı yüklenmiş sorumluluklarınızı yeniden inceleyin.

çekmek, bağlı olmak: acı ve esaret içinde olacak.

Zolar'ın Düşler Kitabı Sayılar ve Şanslı Günler |

1. Hırs.

2. Cinsellik.

3. Arka koltukta ise kişinin hayatı kontrolden çıkar.

4. Ön (yolcu koltuğu) ise, kişi rahmin güvenliğine çekiliyor demektir.

5. Araba park edilmişse, ölmüş bir kişiyi temsil eder.

6. Kişisel hareketlilik (ya çok hızlı, yeterince hızlı değil ya da doğru).

7. Benliğin bir uzantısı.

8. Durum.

9. Hırs.

10. Cinsel benlik imajı.

Yeni Amerikan Rüyası Sözlüğü |

Motive edici dürtülerimiz -seks dürtüsü, hırs, başarısızlık duygusu, bizi hayatta ne yönlendiriyorsa; hayatta bir yere ulaşma arzusu; bağımsızlık; rüyadaki belirli araba hakkında duygular.

Hayalperest araba kullanıyorsa: bağımsız olmak; kendine güven; kişinin kendi yaşam yönünden sorumlu olması. Başka bir kişiyle: o kişiyle ilişki. Araçta yalnız: bağımsızlık; tek başına karar vermek; yalnız hissetme. Çarpan araç: belki de sorumluluk ve değişim stresinden kaçınmak için kendi isteğiyle başarısızlık; başarısızlık korkusu; ilişkide başarısızlık; tartışma - patron veya panner ile çarpışma rotasında olabilirsiniz, ara sıra psikolojik çöküntü tehdidi altında olabilirsiniz. Başka bir itici güç: pasif olmak; Bir başkasının fikirlerinden veya duygularından ya da kişinin kendi ikincil özelliklerinden, yani kaygı ya da duygusal acıdan etkilenmek bizi pek çok karar vermeye sevk edebilir ve bu nedenle, neyin daha tatmin edici olabileceğinden çok, hayatımızın itici gücü olabilir. Dikkatsiz araç kullanmak: sosyal veya cinsel açıdan sorumluluk eksikliği, daha fazla farkındalık ihtiyacı. Geri gitme: hiçbir yere varamama hissi; kişinin geriye doğru kaydığını hissetmek; bir kararı geri almak; yön değişikliği Geçmek: Öne geçmek. Üste alınan: geride kalma veya rekabet edememe hissi. Araba gövdesi: hayalperest gövdesi. Araba parçalandı, parçalarına ayrıldı: stres; kişinin vücuduna özen göstermemesi; kendine zarar verici tutumlar. Yakıt: dürtüleri hissetmek, motivasyon; "kişinin güdüsünü ateşleyen" her şey. Eski araba, hurda araba: yaşlılık duygusu, ölümle ilgili duygular. Araba motoru: enerji; kalp; merkezi sürücü. Birinin üzerinden geçmek: yersiz dürtü veya hırs yoluyla benliğin bir kısmını öldürmek; saldırganlık.

Rüyalar ve Uyku Deneyimleri Rehberi |

Rüyada araba kullandığını görmek, hırsınızı ve hayatınızın bir aşamasından diğerine geçme yeteneğinizi sembolize eder. Araba yolculuğunun ne kadar pürüzsüz veya zorlu olduğunu düşünün - bu, hedeflerinize giden yolunuzun ne kadar kolay veya zor olacağını gösterir. Ayrıca arabayı mı yoksa yolcuyu mu kullandığınızı da göz önünde bulundurun çünkü bu, hayatınızda aktif veya pasif bir rol üstlenmenizi temsil eder.

Yolcuysanız, bilginizin size iyi bir servet kazandıracağı anlamına da gelebilir, özellikle de araba pahalı. Biraz daha rüya anlamı...

Arabanın arka koltuğunda oturuyorsanız, rüyanız, muhtemelen özgüveninizin düşük olması nedeniyle başkalarının size ne yapmanız gerektiğini söylemesine izin verdiğinizi gösterir.

Neredeyse bir arabanın size çarptığını hayal etmek, yaşam tarzınızın, inançlarınızın veya hedeflerinizin başkalarıyla çelişebileceğini gösterir.

Eğer araba size çarparsa, çarpışmaya çalışmanız gereken bir rakiple ciddi bir çatışma içindesiniz demektir. kaçının.

Hayalinizde bozulan bir arabada olduğunuzu gördüyseniz, hiçbir şeyden beklediğiniz kadar zevk almazsınız.

Rüyanızda yepyeni bir araba satın almayı ve/veya sürmeyi hayal etmek, mutluluğunuzun sizin için önemli olduğu anlamına gelir. yükselişte. Hayatın karşınıza çıkardığı yeni şeylerle başa çıkmakta giderek daha iyi hale geliyorsunuz.

Uçan bir araba hayal ediyorsanız, mevcut sıkıntılarınızın üstesinden gelir ve hedeflerinize ulaşırsınız.

Frenlerinizin başarısız olduğunu hayal etmek, önceden uyarır. hayatında istikrardan yoksunsun. Hayatınızdaki şeyler kontrolden çıktı. Ayrıca dikkatli ol. Şu anda dahil olduğun tüm anlaşmalar veya sözleşmeler riskli olabilir.

Bir araba kornası duymak, risk almaya karşı bir uyarıdır.

Uzaktan kumandalı bir araba hayali, kendini şöyle hissetmeni sağlar: hayatındaki olaylar senin kontrolünün dışında.

Rüyanda arabanın çalındığını görmek, bir kimlik bunalımı yaşadığın veya hayatında bir tür kayıp yaşadığın anlamına gelir. Alternatif olarak, birinin başarınızı çaldığını veya yaptığınız bir şey için övgü topladığını hissedebilirsiniz.

Rüyada geri giden bir araba görmek, kendinizi sıkışmış hissettiğinizi gösterir. Büyümekte veya hayatınızın bir sonraki aşamasına geçmekte sorun yaşıyorsunuz. Eski alışkanlıklarınızı veya hataları tekrarlıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Hareket halindeki bir arabadan atladığınızı hayal etmek, bir görevi tamamlayamama veya başaramama korkunuzu sembolize edebilir. Ayrıca, sizi yanlış yöne götüren bir ilişkiden veya durumdan ayrılma içgüdünüzü de temsil edebilir.

Üst açık bir arabada olduğunuzu görmek veya hayal etmek, göz alıcı tavrınızı ifade eder. Gücünüzü ve etkinizi gösteriyorsunuz.

Kiralık bir araba hayal etmek çok olumlu. Aynı eski kalıplara düşmek yerine, hayatınızdaki sorunlarla başa çıkmanın yeni bir yolunu deniyorsunuz. Ayrıca ìCar Crashî, ìCar Washî, ìCar Mechanicî, ìChauffeurî, ìSrivingî, ìDriving Lessonsî, ìFarlarî, ìLicenseî, ìParking Lotî, ìRoad Tripî ve ìWindow Wipersî'ye bakınız.

Rüya Yorumum |

ìotomobile'ye bakın

Rüya Sözlüğü Sınırsız |

Ağır bir yükü yardım almadan taşımak

Rüya Sözlüğü Sınırsız |

1. Kilise veya kişisel hizmet;

2. Hayat yürüyüşünüz;

ï Arabanın arka koltuğundaysanız

- O zaman bu, kendinizi aşağıladığınızı ve başkalarının kontrolü ele geçirmesine izin verdiğinizi gösterir; 2 Kral 10:16; Ef. 4:8, 11; Ef. 3:6-7.

ï Bir arabanın önünde olmak

- Sorumluluğu önceden alabileceğiniz anlamına gelir;

ï Arabanızın çalındığını görmek

- Soyulduğunuzu gösterir kimliğinizin/ veya korkularınız olabilir Bu rüyayı yıllarca gördüm, ta ki keşfedene kadar Bu benim korkumdu. şeytan tarafından soyuldu; Yuhanna 10:10.

ï Rüyada arabanın hararet yaptığını görmek

- Tartışma olabilir, öfke patlamalarına dikkat edin.

ï Geri geri gitmek

- İşleri ters yaptığınızı gösterir.

ï Geri geri ama doğru yönde sürüyorsunuz

- Doğru şeyi yapıyorsunuz ama yanlış yöne gidiyorsunuz.

ï Tek yönlü bir caddede yanlış yöne gidiyorsunuz

- Yanlış yöne gidiyorsunuz yön.

ï Dikiz aynanızdaki polis

- Kendinizi kontrol edin, kanunlara karşı mı geliyorsunuz?

ï Trafik polisi tarafından kenara çekiliyorsunuz

Durmanız gerekiyor, kendi kendinizi kontrol edin

ï Polisin sizi durdurmaya çalışmadıklarından emin olmak için diğer insanları kenara çektiğini gördüğünüzde durmak

- Kavga. Bu durumda polis gitmenize izin verdi - iyi gidiyorsunuz.

ï Arka camdan dışarı bakmak ve dışarı bakmak

- Geçmişinize, geçmişten gelen insanlara bakmak.

ï Arka koltuktan araba kullanmak

- Çok az kontrole sahip olma hissi veya güvensiz durumlar.

ï Arabanı başkası kullanıyor

- Hayatını başkası kontrol ediyor

ï Başkasının arabasını kullanıyor

- Hayatını kontrol ediyor.

ï Başka bir arabayı takip etmek

- Birlikte olmak, boyun eğmek, takipçi olmak.

ï Yolcu koltuğuna oturmak

- Pasiflik, kişi yardım ediyor mu, etmiyor mu?

ï Arka koltuğa ileriye bakarak oturmak

- Sürülürken, seni kim sürüyor? Patronun mu?

ï Daha büyük bir araba almak

- Hayatında, işinde, sorumluluklarında artış.

Rüya Sözlüğü İncil Modeli |

Ulaşım metaforlarına bakın

Rüya Sözlüğü İncil Modeli |

(1) Rüyada araba görmek genellikle kendinizi ve özellikle hayatınızı kontrol etme, hedeflerinize ulaşma vb. konulardaki etkinliğinizi temsil eder.

Eğer arabayı kullanıyorsanız, bu kendi hayatınızın sorumluluğunu almayı sembolize edebilir. (Bir rüyanın, zaten var olan davranış kalıplarını betimliyor veya size yeni bir davranış kalıbı öneriyor olabileceğini unutmayın.) Arabayı başka biri kullanıyorsa, rüya başkalarına aşırı bağımlılığınızı ifade ediyor olabilir.

(2) Bir araba penisi temsil eden cinsel bir sembol olabilir - özellikle rüyada kuvvetli hareket vurgulanıyorsa veya araba bir tünelden geçiyorsa. Ayrıca Crash'e bakın.

Rüya Sembolleri Sözlüğü |

Günlük fiziksel yaşamda siz. Araç ne kadar büyükse, istediğinizi gerçekleştirmek için o kadar fazla potansiyel kullanırsınız.

Yokuş yukarı çıkıyorsanız, doğru yoldasınız demektir. Yokuş aşağı yanlış yön. Hem yukarı hem de aşağı, kontrol sizde değil ve enerjiniz dağılıyor.

Sürücü koltuğunda değilseniz, arabanızı kimin kullanmasına izin veriyorsunuz? Direksiyona geçin ve hayatınızın ve yönünün sorumluluğunu alın. Aracın rengini ve varsa kaç kişinin yanınızda olduğunu not edin. Bkz. Sayı ve Renk.

Rüya Kitapları Sembolleri |

Bir trende bir yük vagonu, bir eğlence parkındaki bir araba, bir kayak tramvayındaki bir asansör vagonu veya bir asansör kabini benliği sembolize edebilir ve birçok araba rüyası, kendini kontrol etme sorunlarını gösterir. ìsürücü koltuğunda oturan birinin hayatının sorumluluğunu üstlendiğine işaret edilir.

Kişinin hayatının başkaları tarafından yönetilmesine izin vermek, "arka koltuktaki bir sürücü" veya "arka koltuğa oturmak" ile gösterilebilir. o hazır olmadan önce yükseklikler. Ya da belki de hayalperest sonunda kendisini bir tekdüzelikten kurtarıyor.

Arabayla ilgili duygusal his, anlamı belirler. (Ayrıca bkz. Araçlar.)

Rüya Ansiklopedisindeki Rüya Sembolleri |

ayrıca bkz. Rüya Sözlüğü:†Yolculuk

Bir araba, bir bireyin yolculuğunu temsil eder.

Varış yeri genellikle bir tür hedefin simgesi olabilir.

Eğer rüyayı gören kişi aracı kullanıyorsa, bunun bireyin kendisi olduğu sonucuna varılır. kontrol altında. Rüyayı görenin bir yolcu olması, onun güçten vazgeçmeye çok istekli olduğu ve hayatta başkalarının onun için sorumluluk almasına izin verdiği anlamına gelebilir.

Rüya Anlamları ve Rüya Yorumları |

Bakınız Otomobil.

Psiko Rüya yorumu |

Rüyada bir arabaya bindiğini görmek, aileniz için erzak bulunduruyorsanız, şanssızlık ve sürekli çalışma zamanınızı alacaktır.

Bir araba görmek, akraba veya arkadaşlardan gelecek kötü haberlere işaret eder.

Rüyasında araba kullandığını görmek arabada, iş ve diğer özlemlerde hak edilmiş bir başarı ile buluşacaksınız.

Bir arabada birlikte binmeyi sevenler için, rakiplerin entrikalarına rağmen gerçek olacaklar.

On Bin Rüya yorumu |

Ayrıca bkz. Yolculuk

1- Araba genellikle kendi kişisel alanımızı temsil eder, varlığımızın bir uzantısıdır.

Rüyada bir arabada olmayı görmek genellikle bizi kendi motivasyonumuz konusunda uyarır, bu nedenle araba kullanmak bir yolcu olarak bir amaca ulaşma ihtiyacımız, hayatımızın sorumluluğunu bir başkasına devrettiğimizin göstergesi olabilir.

2- Arabalarla ilgili rüya senaryoları genellikle psikolojik olarak kendimize yaptıklarımızla ilgilidir. veya duygusal seviye. Bir araçta yalnız olmak bağımsızlığı gösterirken, rüyada bir arabanın frenlerini görmek kişinin bir durumu kontrol etme becerisini gösterir.

Araba motoru, uğraşmak zorunda olduğumuz temel tahrikleri gösterir.

Çarpan bir araç hayatta başarısızlık korkusunu gösterirken, yanan bir araba fiziksel ya da duygusal olarak bir tür stresi ifade eder. geride kalma hissi, arabanızın sollanmasıyla gösterilirken.

Rüyada bir arabayı geri geri giderken görmek, kişinin geriye doğru kaydığı veya bir karardan geri adım atmak zorunda olduğu hissini kaydeder.

3- Araba manevi anlamına gelir. yön ve motivasyon.

On Bin Rüya Sözlüğü |

Yaşam boyu ilerleme.

Sahip olduğunuz veya sizin kullandığınız bir araba şunları temsil edebilir: yaşamınızın rüyada tasvir edilen döneminde ilerlerken veya genel olarak yaşamınızda ilerlerken sizi; içinde kişisel olarak büyüdüğünüz, kararlar aldığınız ve öğrendiğiniz kişisel bağlam (zihniniz, algılarınız vb.); rüyada tasvir edilen gerçek yaşam döneminde kişisel bütünlüğünüz ve kim olduğunuzun tamamı (bilginiz, niyetleriniz, yetenekleriniz vb. dahil olmak üzere 'tüm parçalarınızın toplamı'). bir başkası şunları temsil edebilir: hayatınızdaki bir kişiyi (genellikle rüyadaki arabanın sahibi veya şoförü) veya onların hayatını; deneyimlediğiniz bir yabancı, grup, fikir veya eylem (gerçek hayatta, TV'de vb.).

Arabanızın çalınması, bütünlüğünüzün tehlikeye atılacağına, birinin sizden faydalanacağına veya birinin sizden faydalanacağına dair bir duyguyu veya korkuyu temsil edebilir. ilerlemenizi engelleyecek bir şekilde sizden bir şey almak.

Ayrıca bakınız: Wheel; Araç; Sürme; Binme; direksiyon; Gaz pedalı; Motor; Yakıt; Far; Plaka; Arka Koltuk; ön cam; frenler

Meraklı Hayalperestin Rüya Sözlüğü |

Taşımak veya desteklemek ya da bunu yapmanın bir yolu.

Duygusal sorunlar veya yük.

Bir şeyler toplamak (öğeler veya deneyimler gibi) veya bunları toplamanın bir yolu.

Bağlamı, amacı ve durumu göz önünde bulundurun sepetin.

Ayrıca bkz: Araç; Taşıma; Konteyner; Takip Etme (Arkadan Takip Etme); Mağaza

Meraklı Hayalperestin Rüya Sözlüğü |

Hayatımızda arabalarımız aracılığıyla dolaşıyoruz ve bir araba içeren rüyanız, hayatınızı nasıl yönlendirdiğiniz, seçimleriniz ve kendi kaderinizi yaratma duygunuzla ilgili olduğu için hayatınızın yolculuğu hakkında bir şeyler aydınlatıyor. p>Arabanız kaza yaptıysa veya bozulduysa, hayatınızdaki koşulların sizi ilerlemekten alıkoyduğunu hissediyor olabilirsiniz, belki de aniden. Arabanızı kaybetmek, nereye gideceğiniz konusunda kafanızın karışmış hissetmesidir.

Rüyadaki bir arabanın rengi daha derin bir anlam ifade edebilir.

Rahat seviyeniz için çok hızlı veya çok yavaş hareket eden bir araba, gerçekte sahip olduğunuzdan daha fazla kontrole sahip olma arzusunu gösterir.

Komple Düşler Sözlüğü |

(Bkz. Takımyıldızlar)

İslami Rüya tabirleri |

(Otomobil; Araba; Taşıyıcı; Antrenör; Asansör; Çöp; Nakliye; Taşıt; Tekerlekler) Rüyada araba, hayatını düzgün bir şekilde yöneten birini temsil eder, çünkü bir araba birbiriyle uyumlu birçok parçadan yapılmıştır.

Rüyada insanların taşıdığı bir tahtırevana bindiğini gören kimse, insanlara reislik edecek veya derece derece yükselecek bir evlat sahibi olacaktır. .

Bir yolcunun rüyasında araba görmesi, yolculuğunun yavaş gideceğine ve rötar yapacağına delalettir.

Rüyada araba görmek ayrıca haysiyet, şeref, yükselme ve başarıya delalet eder.

Rüyada bir arabaya tutunduğunu veya onun peşinden koştuğunu gören kimse, bir makam sahibine kulluk yapacak ve böyle bir arabaya yakınlığı kadar ondan menfaat sağlayacaktır. Rüyada yük taşıtına bindiğini gören kimse, sıkıntı ve kedere kapılır.

(Ayrıca bk. Taşıyıcı; Yarış)

İslami Rüya tabirleri |

Arabalar bir Hristiyan hizmetinin simgesi olabilir.

Kişi Hristiyan değilse bir araba, bir kişinin hayatını yaşama biçimini sembolize eder.

Vücut hasarı olan bir araba, dikkatsiz bir yaşam tarzına sahip bir kişinin göstergesidir.

Hristiyan Rüyası Sembolleri |

Derinlik Psikolojisi: Rüya arabanız, hayatınızın her gününde yanınızda taşıdığınız tüm endişeleri, sorumlulukları ve çatışmaları barındırıyor.

Araba ağırsa, duygusal bagajınızın bir kısmını boşaltın! Araba çamura saplandıysa, üstlendiğiniz sorumlulukları yeniden gözden geçirmenin tam zamanı. Rüyadaki diğer sembollere dikkat edin.

Hayalperestler Sözlüğü |

Büyük lüksü unutabilirsiniz, ancak hayalinizde bir demiryolu veya teleferik varsa mütevazı konfor kesinlikle sizin olacaktır.

Ayrıca bkz. Otomobil, Araba ve At Arabası.

Hayallerinizi Yorumlamak İçin Eksiksiz Kılavuz |

Bir el arabasına binmeyi veya araba sürmeyi hayal ettiyseniz, uzun bir sıkı çalışma dönemine hazırlanın ve çok fazla neşe duymayın.

Aracı yalnızca gözlemlediyseniz, yine de zorlu bir çalışma beklemelisiniz, ancak bu kısa olacaktır.< Ayrıca bkz. Hay.

Hayallerinizi Yorumlamak İçin Eksiksiz Kılavuz |

Hayatta seçtiğiniz yolu izleme biçiminiz.

Genişletmeler Rüya Sözlüğü |

Rüyada araba görmek, vücudunuzu ve kimliğinizi temsil eder.

Eğer araba iyi durumdaysa, bu rüya sizin bakımınızın bir yansımasıdır.

Eğer arabanın tamire ihtiyacı varsa, o zaman siz de öylesiniz .

Arabanız üzerinde çalışılıyorsa bu, dönüşümsel bir revizyondan geçtiğinizi gösterir. Rüyada arabada olmak, bir bilinç noktasından diğerine götürüldüğünüzü temsil eder.

Eğer araba kullanıyorsanız, bu, kontrolün sizde olduğunu hissettiğinizi sembolize eder.

Eğer bir yolcuysanız, o zaman bu rüya olabilir. size sorumluluktan vazgeçtiğinizi ve edilgenlik veya teslimiyet halinde olduğunuzu söylüyor. Sürüldüğünüz yerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı, sürüklendiğiniz şey hakkında ne hissettiğinizi ve nasıl sürüldüğünüzü düşünün.

En Garip Rüya Açıklamaları |

Rüya arabaları, başkalarına yansıtmaya çalıştığınız imajı veya kişiyi sembolize edebilir; bu şık ve güçlü veya pratik ve güçlü olabilir. Ne zaman rüyanda bir araba görünse, yapılacak ilk şey o arabayla olan kişisel çağrışımlarını düşünmektir.

Kendini bu özel arabaya sahip olarak tasavvur etmiyorsan, kendine rüya gören zihninin onu neden seçtiğini sor. Senin hakkında ne diyor? Cevap size karakteriniz, öz imajınız ve itici gücünüz veya hırsınız hakkında çok şey söylemelidir. Rüya arabaları ayrıca kendinizi ve hayatınızı kontrol etme yeteneğinizi temsil edebilir.

Rüyanızda iyi bir sürücü müsünüz? Eğer öyleysen bu, hayatının kontrolünü elinde tuttuğunu gösterir.

Bununla birlikte, kötü araba kullanıyorsan, bilinçaltın seni çok fazla hata yaptığın ve duygusal bir çöküşe doğru gittiğin konusunda uyarıyor olabilir.

Eğer bir geri dönüş yaparsan -Rüyanızda sürücü koltuğu belirdi, bu hayatınızı etkilemeye çalışan birini temsil ediyor olabilir mi? Arabayı başka biri mi kullanıyor? Bu kişinin hayatınızı kontrol ettiğini veya sizi etkilediğini düşünüyor musunuz? Rüyanız bağımlılığınızı ve kontrol eksikliğinizi ifade ediyor olabilir. Kullandığınız insanlara dikkat edin, çünkü bu onlara karşı sorumluluk duygularınızı gösterebilir.

Eğer siz araba kullanmıyorsanız, başka birinin sizi kullanması sizi mutlu ediyor mu?

Rüyanızdaki bir araba kişiliğinizi simgeliyorsa, o zaman direksiyon simidi bilinçli zihninizi ve motor ve gaz bilinçaltınızı ya da içsel gücünüzü ve enerjinizi temsil eder. Engebeli bir yol, bilinçaltından kaynaklanan kaygılara işaret eder.

Eğer arıza yaptıysanız veya benzininiz bittiyse, bu, fiziksel, finansal veya duygusal kaynaklarınızı tüketmenin eşiğinde olduğunuzu gösterir.

Bir rüya görürseniz aşırı hız yapıyorsanız veya hız cezası alıyorsanız, bu, yaşam temponuzun çok hızlı olduğunu veya hayatı hızlı şeritte yaşadığınızı gösterir. Kontrolü kaybetme tehlikesinde misiniz? Rüya gören zihniniz, özellikle rüyanızda fren özelliği varsa, sizi yavaşlamanız için zorluyor olabilir.

Rüyanızdaki arabanın başka herhangi bir parçası öne çıkarılmışsa, uyanık hayatınızla bir paralellik kurabilirsiniz. Örneğin, bir lastik patlamışsa, havasının indiğini hissediyor musunuz? Pedallar düzgün çalışmıyorsa, uyanık yaşamda daha fazla ilerleme kaydetmek için daha fazla enerjiye mi ihtiyacınız var? Rüyanda araba tekerlekleri belirirse, bu bir eylem çağrısıdır. Jung için tekerlek, yaşam gücünün ve yaratıcılık enerjisinin güçlü bir sembolüyken, Budistler ve Hindular için tekerlek evrensel gerçeği ifade eder. Rüyada emniyet kemeri görmek, bir güvenlik ve dikkat duygusu sunarken, farlarınızın açık ve kapalı olması, farkındalığınızın açık veya kapalı olduğunu sembolize edebilir. Araba aynaları, geçmişe bakmanın ve geçmiş olayların gelecekle ilgili olası planlarınız üzerindeki etkisini görmenin açık sembolleridir.

Rüyanızda taksiye biniyorsanız, bu, arka koltuğa oturmaya istekli olduğunuzu gösterir. Kendi çabalarınıza güvenmek yerine, arabayı başkalarının kullanmasına izin verin.

Taksi veya araba kullanıyorsanız, bu, başkalarına rehberlik etme istekliliğini gösterir. Sarhoş araba kullanma veya ehliyetsiz araba kullanma rüyaları, hayatınızın tam kontrolünün sizde olmadığını gösterir. Ayrıca yetersizlik duygularını ve hatta sosyal standartlara uyma konusundaki isteksizliği yansıtıyor olabilirler.

Rüyanızdaki arabada sollanırsanız, bu geride kalma hissine işaret eder, oysa sollama yapıyorsanız geride kalmış gibi hissedebilirsiniz. hayatta ilerlemek.

Arabanızla geri geri gidiyorsanız, hiçbir yere varamama hissinden muzdarip olabilirsiniz, oysa birinin üzerinden geçmeyi hayal ediyorsanız, kendinizin bir yönünü öldürüyor musunuz? Sonunda kendinizi çekilmek zorunda bulursanız, bu, bağımlı veya muhtaç tarafınızla ilgili endişelerinizi gösterir. Rüyada trafik sıkışıklığı görmek genel olarak diğer insanların fikir ve endişeleri anlamına gelir ancak rüyada trafik sıkışıklığına saplanıp kalmanız hayattaki hayal kırıklıklarınızı yansıtır.

Element Ansiklopedisi |

Aşıklar birlikte bir at arabasına veya motorlu bir kamyona binmeyi hayal ederlerse, başlarına gelebilecek her türlü zorluğun üstesinden geleceğinden emin olacaklardır.

Eksiksiz Rüya Kitabı |

Genel Anlamı: Yaptığınız hizmetin temsili.

Olumlu: Arabalar, rüyalarda görülen açık ara en yaygın araçtır. İçsel bir rüyada, bir zamanlar sahip olduğunuz eski bir arabayı veya hatta sahip olmayı arzuladığınız bir arabayı hayal edebilirsiniz.

ï Geçmişten gelen bir araba, hayatınızın o dönemini çevreleyen koşulları temsil edebilir. Aynı zamanda, hayatınızın o döneminde aktığınız eski bakanlık görevlerine de atıfta bulunabilir.

ï Bir keresinde, ilk kurtarıldığında sahip olduğu arabayı sürmeye çalıştığını nasıl hayal ettiğini paylaşan bir bayanı hatırlıyorum.

Araba eski ve bozuktu ama onu kullanması için ona baskı yapılıyordu.

ï Yorum açıktı. Geçmişte görev yaptığı bir hizmette ve ruhani kapasitede görev yapması için baskı görüyordu. Ama o zamandan beri yoluna devam etmişti ve artık uygun değildi. Onun için yoluna devam etme zamanı gelmişti.

ï Rüyada araba görmek yaygındır. Hızlı bir spor veya yarış arabası aldığınızı hayal edebilirsiniz.

ï Bu, Rab'bin sizi daha büyük bir etki alanına sahip farklı türde bir hizmete yönlendireceği anlamına gelir. Ayrıca bunun sizin için hızlı bir hareket olacağına delalettir.

ï Rüyada başka birinin arabanızı kullandığını gördüyseniz, arabanızı kullanan karaktere göre yorum değişebilir.

ï Babanız veya kocanız araba kullanıyor arabanız (babanız veya kocanızla olan ilişkinize bağlı olarak) hizmetinizin kontrolünün Rab İsa'da olduğu anlamına gelebilir. Bunun iyi bir çağrışımı olur.

ï Arabayı kendi başına sürmek iyi olabilir. Kontrolde olmaktan ve doğru yöne gitmekten bahsediyor.

Olumsuz: Bedeni, gururu veya dünya sistemini temsil eden arabanızı kullanan birinin olumsuz bir çağrışımı olur. Bu, hizmetinizin ve ruhani hayatınızın Rab'den başka bir şeyin kontrolünde olduğu anlamına gelir! ï Rüyanızdaki farklı arabalar, farklı bakanlıkları temsil edebilir.

ï Arabanızın çalınması, el konması veya durdurulması, bakanlığınızın sizden alındığını gösterir. Bunun iyi bir çağrışımı yok.

ï Artık genel bir fikriniz olduğuna göre, Kutsal Ruh'un sizin için rüyanızı veya vizyonunuzu tanımlamasına izin verin.

Ayrıca bkz: Taşıtlar.

Düşlerin ve Vizyonların Yolu |

(bkz. Uçak, At, Uzay Gemisi)

Arabanın direksiyonundaysanız, bu özdenetim ve kendi kaderinize yön verme yeteneğinizi gösterir.

Eğer direksiyonu başka biri kullanıyorsa ve yolcu koltuğunda oturuyorsanız, diğer insanların kararlarınızı çok fazla manipüle etmesine izin verip vermediğinizi düşünün. Alternatif olarak, üzerinde çok az ustalığınız olan yönleriniz de olabilir.

Birçok araç ambleminde ortak olan seyahat, hareket ve aktivite (bkz. Otoyol).

mevcut sürüş alışkanlıklarınız.

Park halinde: Durdurulmuş ivme veya planların geçici olarak durdurulması, genellikle kendi yaptığınız; oysa trafik sıkışıklığı, dış kuvvetlerin ilerlemenizi durdurduğunu gösterir.

Vücudunuzun durumu: Edgar Cayce'ye göre, her parça arabanın bir kısmı bir vücut parçasına karşılık gelebilir.

Örneğin, tekerlekler ayaklardır ve bu nedenle patlak bir lastik, bölgesel sirkülasyon sorunlarına işaret edebilir. Bunun binalar ve diğer araçlar için de geçerli olduğunu unutmayın (pencereler = gözler, boya = cilt, çatı = saç veya kafa, motor = kalp veya duygular vb.). Bu durumda, rüyanda bir tamirci görmek, doktora gitmek için nazik bir dürtü olabilir.

Hızlı: Gerçek düşünmeden hızlı tepki vermek. Yavaşlayın, ardından bu duruma yaklaşmak için en iyi yola karar verin.

Yavaş hareket eden araçlar: Erteleme eğilimi veya kaçınılmaz olanı geciktirme.

Rüyanızda standart bir araç kullanmak, hayatın size sunduğu sürekli değişiklikleri ne kadar iyi idare ettiğinizi gösterir. . Viteslerin gıcırdıyor mu yoksa debriyaj sıkışıyor mu düşünün.

Öyleyse, biraz dirsek yağı alın ve daha esnek ve hazırlıklı olmaya çalışın.

Sürüşünüzü kaçırmak, mevcut olasılıkları ileriye götürmek için başarısız bir girişim olduğunu gösterir. Yeniden denemeden önce bir süre beklemek gerekebilir (bkz. Otobüs).

Düşlerin Dili |

Bir demiryolu vagonu veya bir teleferik hayal ediyorsanız, zengin olma hayaliniz her zaman hayal olacaktır, ancak geliriniz yaşam tarzınıza uygun olmalıdır. Bkz. otomobil.

Düşler Ansiklopedisi |

Evrensel Manzara: Yaşam yolunda yolculuk.

Rüya Merceği: Rüyada arabanın durumu neydi? Sürülebilir miydi? Sürebildin mi? Kontrol altında mıydınız yoksa kontrol dışı mıydınız? Sürücü koltuğunda mıydınız? Arabanın varış yerini başka biri mi kontrol ediyordu? Kendi hayatından bir araba mıydı? Senin için bir fantezi arabası mıydı?

Kişisel Odak Noktası: Gittiğimiz yere varmak için otomobillerimize çok güvendiğimiz için, bir araba hayattaki yolumuzla kurduğumuz bağlantıyı temsil eder. Hızı, çalışma durumu, tarzı vb., o yoldaki hareketimiz hakkındaki duygularımızı temsil eder. Ne zaman bir araba hayal etseniz, bilinçaltınız o anda hayatınızın nereye gittiğine dair duygu ve düşüncelerinizi ifade ediyor. En iyi yorum, bu temel tanımı Rüya Merceğine dayalı anlam gölgeleriyle birleştirecektir.

Örneğin, eski bir araba eski bir manevra tarzına işaret ederken yeni bir araba, hayatta yeni bir şekilde ilerlediğinizi gösterebilir. . Geçmişinizden bir araba, geçmişinizin bir bölümünün soruşturma altında olduğunu gösteriyor. Bir fantezi arabası, üzerinde olmayı dilediğin yol anlamına gelebilir. Başkasının arabasını kullanmak, başkasının istekleri uğruna terk edilmiş bir yola, hatta başkasının taklit etmek istediğiniz yoluna işaret edebilir. Bir ebeveynin arabası, ebeveynlerin istekleri doğrultusunda gidilen yolu gösterebilir. Kirli bir araba, temizlenmesi gereken bir şeyi gösterebilir. Kaza yapan bir araba, hayatınız boyunca yaptığınız seçimleri incelemeniz için sizi çağırıyor olabilir. Tehlike sinyallerine dikkat ediyor musunuz?

Arabanın renginin de önemi olabilir. Mavi bir araba, daha etkili iletişime giden yolunuzu gösterebilir. Kırmızı bir araba, güvenlik veya saldırganlık konularına işaret edebilir (Ayrıca bkz. Renkler). İnsanların arabalarıyla her türlü farklı ilişkisi vardır, bu nedenle yorumunuzu yaparken bu alandaki Kişisel Odak noktanız dikkate alınmalıdır.

Dream Sight: Herhangi Bir Rüyayı Yorumlamak İçin Bir Sözlük ve Kılavuz |

Araba çoğu zaman kendi kişisel alanımızın temsilcisi, varlığımızın bir uzantısıdır. Aynı zamanda manevi yön ve motivasyon anlamına gelir.

Çok Yönlü Rüya Anlamları |

Psikolojik / duygusal bakış açısı: Arabaları içeren rüya senaryoları genellikle psikolojik veya duygusal düzeyde kendimize ne yaptığımızla ilgilidir. Bir araçta yalnız olmak bağımsızlığı gösterirken, rüyada frene basmak kontrolün elimizde olduğunu gösterir.

Araba motoru uğraşmak zorunda olduğumuz temel tahrikleri gösterir.

Çarpan bir araç hayatta başarısız olma korkusunu gösterir. , yanan bir araba ise fiziksel veya duygusal olarak bir tür stresi ifade eder.

Bizim veya bir başkası tarafından dikkatsizce kullanılan bir arabada olmak, sorumluluk eksikliğine işaret ederken geride bırakılmışlık hissine işaret eder.

Rüyasında bir arabayı geri geri giderken görmek, eski davranış kalıplarına doğru geriye doğru kaydığımız veya bir kararı geri almak zorunda olduğumuz hissini kaydeder.

Çok Yönlü Rüya Anlamları |

Maddi yönler: Rüyada bir arabada olduğunu görmek genellikle bizi kendi motivasyonumuz konusunda uyarır, bu nedenle araba kullanmak bir hedefe ulaşma ihtiyacımızı gösterebilirken, yolcu olmak sorumluluğu devrettiğimizi gösterebilir. hayatımız için başkasına.

Çok Yönlü Rüya Anlamları |

Bakınız Otomobil.

Çingene Rüyası Sözlüğü |

Onu sürmek, inisiyatif almayı, hayatınıza yeni bir yön vermeyi temsil eder.

Onu başka biri kullanırsa, muhtemelen üçüncü tarafların size yol göstermesine izin verme eğiliminde olursunuz. Araba aynı zamanda insan vücudunu da sembolize eder (ARABA gibi), böylece her ikisinin durumu arasında bir paralellik kurabilirsiniz: kötü durumda bir araba, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Araba kullanma şekli aynı zamanda kendinizi kontrol etme şeklinizdir: eğer dikkatli sürmezseniz veya bir kaza geçirirseniz, rüya sizi hatalarınız konusunda uyarır. Freud'a göre araba, psikanalizin evrimini temsil ediyordu.

Eskiden, rüyada araç kullanmanın evdeki veya iş yerindeki değişiklikleri öngördüğü söylenirdi.

Araç bozulursa, bir arkadaşınız size üzücü bir haber verir. .

Büyük Düşler Sözlüğü |

Rüyanızdaki araba, fiziksel benliği veya ego gelişimini ve ego işlevini sembolize edebilir. Bu anlamda, yaşam yolculuğunuz boyunca seyahat ettiğiniz yolu temsil eder. Duygusal içeriği (örneğin yolun zorluğu, sürücünün kimliği, yokuşun yönü) dahil olmak üzere rüyadaki tüm ayrıntıları göz önünde bulundurun. Tekrarlayan araba rüyaları genellikle hayatın kontrol ve duyarlılık konularını içerebilen ana temalarıyla ilgilidir. Bu rüyayı dikkatlice inceleyerek, hayatınızın bir aşamasından diğerine ne kadar iyi gittiğinize, iddialıysanız ve kontrolü ele alıyorsanız veya pasifseniz, yaşamın önemli alanlarına ilişkin fikir edinebilirsiniz. Bir arabada seyahat etmeyi hayal etmek, yaşam yolculuğunuzun belirli bir bölümü veya uzun süredir devam eden bir tema ile ilgili değerli bilgiler sağlayan çok, çok yaygın bir rüya temasıdır. Ayrıca bkz: Yolculuk, Yol.

(AUTO) MOTOR, YAĞ-İnsan vücudu için kalp ne ise, araba için de motor odur. insan vücudu.†

Başucu Rüyası Sözlüğü |

Hareket, bir şeyden uzaklaşıp diğerine doğru hareket.

Hız, ivme.

Özgürlük. Astrolojik paralel: Yay Tarot paraleli: Savaş Arabası

Astro Merkezinin Rüya Açıklamaları |

Rüyada araba görmek, hayatta hedeflerimize, arzularımıza ve kimlikten vazgeçmeye doğru ilerlememizi sağlayan en popüler aracı temsil eder. Dünyanın sizi nasıl gördüğünü yansıtıyorlar veya sizin kendinizi dünyada nasıl gördüğünüzün bir göstergesi olabilirler.

Bir otomobil fiziksel bedeni de temsil edebilir. Bu nedenle, rüyalarınızdaki araba sorunları, ilerlemede karşılaştığınız zorlukları veya vücudunuzun işlevlerindeki arızaları yansıtıyor olabilir.

Farklı renk, marka ve model arabaların karakterinizin niteliklerinin bir ifadesi olarak görülebilir.

>(Bkz. Kamyon, Araç.)

Ariadne'nin Rüya Kitabı |


Araba | Rüya Tabirleri

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Araba


Rüyalarınızda gördüğünüz sembollerle ilgili 64 rüya tabiri.

Cenaze Arabası

Rüyada cenaze arabası görmek, evdeki uygunsuz ilişkilere ve işlerini tatmin edici bir şekilde sürdürememeye işaret eder. Aynı zamanda bir yakınınızın ölümüne, hastalığa ve kedere de işaret eder.

Önünüzden bir cenaze arabası geçerse, üstesinden gelmeniz gereken acı bir düşmanınız olur.... cenaze arabası dream meaning

Carrie, Cary

Şefkatli ve yardımsever ruh... carrie, cary dream meaning

Savaş Arabası

Bir arabaya binmeyi hayal etmek, sizin tarafınızdan doğru bir şekilde kullanılırsa, sizin yararınıza olacak uygun fırsatların ortaya çıkacağını önceden bildirir.... savaş arabası dream meaning

Araba Yolu

Rüyada araba yolundan yukarı çıkmak, seyahatinizin sona erdiğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda güvenlik ve sükunete delalet eder. Aynı zamanda kendi içinizde ve inancınızda bir uyum duygusuna ulaşma yolculuğunuzu da gösterebilir.... araba yolu dream meaning

Bebek Arabası

Kişinin hayatında yeni bir şey için hükümler; bkz. ìbabyî... bebek arabası dream meaning

Arabalar

Rüyada araba görmek, hızlı bir şekilde seyahat etmeye ve değişmeye işaret eder.

Bir arabaya binmek, tefekkür ederek yaptığınız seyahatin hesaplanandan farklı bir himayede yapılacağını gösterir.

Birini kaçırmak, önceden haber verir. Potansiyel müşterilerinizi ileriye götürme girişiminde engelleneceksiniz.

Birinden kurtulmak, sizi kişisel tebriklerle dolduracak bazı ilginç planlarda başarılı olacağınızı gösterir.

Rüyada yataklı vagon görmek, servet biriktirme mücadeleleriniz, hakim olunması ve kontrol edilmesi gereken bencil ve ahlaksız ilkeleri tatmin etme arzusuyla canlandırılıyor.

Rüyanızda tramvay görmek, bazı kişilerin size kötü niyetli sorun ve huzursuzluk çıkarmakla aktif olarak ilgilendiğini gösterir.

Arabaya binmek, rekabetin ve kıskançlığın mutluluğunuzu büyüleyeceğini önceden haber verir.

Bir tramvayın hareket halindeyken peronunda durmak, son derece tehlikeli olacak bir ilişkiyi sürdürmeye teşebbüs edeceğinizi gösterir. tehlikeli, ama eğer Ancak şans eseri başarılı olursunuz.

Platform yüksekse tehlikeniz daha belirgin olacaktır, ancak alçaksa amacınıza zar zor ulaşacaksınız.... arabalar dream meaning

Araba Kazası

Rüyada araba kazası görmek, bazı olay veya kişilerin egonuz veya benlik saygınız üzerinde ciddi bir etkisi olduğunu gösterebilir. Bu, bir şekilde kendini aşağılanmış hissettiğinin bir göstergesi olabilir.

Arkadan çarpma, geçmişten gelen bazı olayların, hatıraların veya davranış kalıplarının seni hâlâ etkilediğinin simgesi olabilir.

Kafa kafaya çarpışma uğraşlarınızın başkasınınkine zıt olduğunu ve sonucun bir başkasını olumsuz etkilemiş olabileceğini gösterir.... araba kazası dream meaning

Motorlu Araba

(Bkz. Çarpışma, Patinaj).

Motorlu bir arabaya binmenin önemi büyük ölçüde ilgili koşullara bağlıdır! arabanın sorunsuz, hızlı, yavaş veya başka bir şekilde çalışıp çalışmadığı. Aynı zamanda ilerlediği ülkenin karakterine de bağlıdır.

Genel olarak ata binme fikri, iş veya aşk işlerinde ilerleme anlamına gelir ve yukarıda belirtilen işaretlerin rüya üzerinde etkisi vardır. Örneğin, bir motor durursa, bu, dağlık bir arazide, kötü asfaltlanmış yollarda çalışmaya çalışan bir projedeki zorlukların bir tahminidir ve bu tür zorluklar, ilerlemenin yavaşlamasına işaret eder, ancak projenin duracağı anlamına gelmez. tamamlanamayacak.

Aracın konforu aynı zamanda amaca kolaylıkla ulaşılabileceğinin bir göstergesidir Örneğin yayları iyi olmayan veya mekanik durumu kötü olan bir araba bir zorluk kehanetidir.... motorlu araba dream meaning

Araba (gövde)

1. Yükleniyorsa, cinsel yaşamla ilgili.

2. Bir kişinin saklamak isteyebileceği sır.... araba (gövde) dream meaning

Yarış Arabası

1. İleriye dönük tutumlar ve ìdür.î 2. Rekabet ve rekabet.

3. Yaşam tarzıyla ilgili olası sağlık sorunları, yavaşlama ihtiyacı.... yarış arabası dream meaning

Spor Araba

1. Araba kullanıyorsanız, kişi olgunlaşmamış demektir.

2. Havalı olmaya çalışıyorum.... spor araba dream meaning

Araba / El Arabası / Savaş Arabası

Araba, heybet ve gücün sembolüdür ve araba aynı zamanda güneşi ve ilahi olanı temsil eder.

Araba, yeryüzünde sıkı çalışmayı ifade eden daha sıradan bir semboldür.... araba / el arabası / savaş arabası dream meaning

Karter

Alçakgönüllü, sadık... karter dream meaning

Kiralık Araba

Kiralık bir arabada araba kullanmak, yeni benimsediğiniz bir kişisel imajı veya büyüklük için denediğiniz bir statü sembolünü temsil ediyor olabilir.

Örneğin, bir Dodge Neon kiralamak, bir değişiklik olsun diye kalabalığın arasından sıyrılmak isteyebileceğinizi düşündürebilir.... kiralık araba dream meaning

Çalıntı Araba

Arabanızın çalındığını öğrenmek, kimliğinizin sizden alınması anlamına gelebilir. belki de işini kaybetmek gibi bir olayla.... Çalıntı araba dream meaning

Araba Yıkama

Rüyada araba yıkamak, tamamen fiziksel olarak yenilenmeye işaret eder. Örneğin dişçiye gitmek gibi rahatsız edici bazı sorunları ele almanın zamanı gelmiş olabilir. Bir araba yıkama yerinden geçmek, eski fikirlerin serbest bırakılması ve parlak yeni bir bakış açısı anlamına gelir.

Bir araba yıkama, bazı temel ve olumlu değişiklikler yapmak için gerekenlere sahip olduğunuzu gösteren iyi bir alamettir.... araba yıkama dream meaning

Savaş Arabaları

Güzel bir arabaya binmeyi hayal ediyorsan, iyileşmek için birçok fırsatın olacak ve mali durumun kararlı bir şekilde artacak.

Bir arabadan düşersen veya başka birinin düştüğünü görürsen, o zaman yoksunluk çekersin ve başarısızlık veya hayatınızdaki yüksek bir konumdan düşme.... savaş arabaları dream meaning

Çocuk ArabasI

Sorumluluklar sizi engelleyecektir.... Çocuk arabasI dream meaning

Arabaya Servis

Bir restoranın içinden geçme hayalleri, rahatlığı, çabukluğu ve nicelik ve kalite deneyimi yaşadığınızı, beslenmeden anında tatmin olma arzusunu temsil eder. Fast food, uzun süre tüketildiğinde vücudunuz ve işleriniz için azalan geri dönüşlere sahip olabilecek enerjiyi kendinize beslediğinizi gösterebilir.... arabaya servis dream meaning

Market Arabası

Rüyada market arabası görmek, hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğunuz şeyleri biriktirme konusunda yardım aldığınızı yansıtır. Geçim, bakım ve destek elde ediyorsun.

Sepet boşsa, o zaman ya yoksun hissediyorsundur ya da dolmaya hazırsındır.

Sepetin doluysa, o zaman bardağın taşar ve sen gelirsin senin gücüne.... market arabası dream meaning

Araba iç

1. Hizmetin kalbi; İçişlerinin türü, ne tür bir bakanlık olduğunu belirler. yani iç yıpranmışsa, bakanlığın eski olduğu, yenilenmesi gerektiği anlamına gelir... araba iç dream meaning

Araba örtülü/açık

1. (Rüyadaki en üst mevkiye bağlı olarak;) eğer kontör yükleniyorsa, otomobil sahibinin veya şoförün hayatının (yani ruh, tavır, ahit vb.) örtülmesi vurgulanır; tepe aşağıdaysa, o zaman her şey açığa çıkar; açık; hiçbir şey gizli değil; kendini beğenmiş veya kurtarılmamış bir kişi; , İşaya 30:1 Elçilerin İşleri 24:16, Yaratılış 9:21.... araba örtülü/açık dream meaning

Bebek Arabaları

Rüyada bebek arabası görmek , size çok güzel sürprizler hazırlayacak cana yakın bir arkadaşınız olacağına delalettir.... bebek arabaları dream meaning

Lastik (araba)

1. Duygusal esenlik.

2. Sıkı çalışma önde.... lastik (araba) dream meaning

Araba Yarışı

(Yarışmaya Bakın)... araba yarışı dream meaning

Uzaklaşmak

(Bkz. Sınır Dışı Etme)... uzaklaşmak dream meaning

Terk Edilmiş Araba

Kullanılmayan bir bakanlığın veya terk edilmiş bir yaşam tarzının simgesi, Ezek. 34:8 NLT... terk edilmiş araba dream meaning

Kısa Mesafeli Araba Yarışı

Kontrolden çıkmış, hızlı tempolu bir yaşam tarzı yaşayan bir kişi... kısa mesafeli araba yarışı dream meaning

Yağ (oto / Araba) Motoru

Vücut için kalp ne ise, motor da otomobil için odur.

Vücut için kan neyse, araba için de yağ odur.... yağ (oto / araba) motoru dream meaning

Araba SÜrÜŞÜ

Modern zamanların en sık görülen sembollerinden biri. Yeni bir şeye dönüşmeye işaret eder. Bireysel ulaşım aracı, statü simgesi, motorize enerji - aynı zamanda cinsel bir simgedir. Modern anlamda, genellikle her gün hareket halinde olmanın ve psikolojik güç ve hareketliliğin sembolü. Tarot'taki ìChariotî'de olduğu gibi, her zaman hayattaki yolumuz ve rotamızı nasıl çizdiğimiz hakkında bir soru sunar. Çevre kirliliğinin bir sembolü olarak genellikle içsel gelişim ihtiyacına işaret eder.

Sen mi sürüyorsun yoksa başka biri mi seni kullanıyor? Nasıl bir otomobil? Örneğin, bir spor araba, kontrol etmek için bir ticari araç olan erkeklik ile ilgilidir. Araba ne renk? Tamir mi ediyorsunuz yoksa Sürüyor musunuz?

Freud'a göre psikanalizde araba genellikle tedavinin simgesidir. Freud'a göre yavaş bir araba, analitik sürecin yavaşlığı hakkında ironik bir açıklama yapıyor.

Jung'a göre bu, uzaklaşmanın bir simgesi. Bkz. Vagon.... araba sÜrÜŞÜ dream meaning

Araba AnahtarI

Hareketin anahtarı. Ayrıca bkz. Otomatik, Sürüş.... araba anahtarI dream meaning

Sokak ArabasI / ArabasI

Trende olduğu gibi.

Kolektif ileri hareketin sembolü. İlerlemek için şu anda bir el arabasına ihtiyacınız var mı?... sokak arabasI / arabasI dream meaning

Altın Araba

Altın bir araç kullanmak erkeksi bir ifade sunar. Sizin için çok değerli olacak bir kişinin kimliğini duyurabilir. Zenginlik anlamına gelir.... altın araba dream meaning

Arabasını Kaybetmek

Arabanızı bulamamak, vücudunuzla olan bağlantınızı kaybetmek anlamına gelebilir, bu da sık sık çok mesafeli ve topraksız olabileceğinizi yansıtır. Rüyada araba sahibi olmamak, eve giden yolu bütünlük içinde bulmanızı engelleyebilir.... arabasını kaybetmek dream meaning

Araba SÜrmek

Bkz. Otoyol, Hareket Ediyor. Burada ne tür bir araç kullandığınızı ve araç kullanırken neler hissettiğinizi not etmeniz önemlidir. Telaşlı mı yoksa hoş ve rahatlatıcı mı? Hızlı mı ilerliyorsunuz yoksa kaza mı yaptınız? Arabayı çalıştırıp çalıştırmadığınıza, park ettiğinize, başka bir arabanın yanından geçip geçmediğinize vb. dikkat etmek önemlidir. Tüm bunlar, hayatta nasıl ilerlediğinizin simgesi olacaktır. Bu görüntü genellikle içinde hareket ettiğiniz öznel alana bir göndermedir.

Rüya, günlük yaşamda nasıl hareket ettiğinizi ve kendinizi başkalarına nasıl sunduğunuzu ve olasılıkların, sorunların ve görevlerin neler olduğunu gösteriyor.... araba sÜrmek dream meaning

Polis Arabası

Polisin rüyanıza gelmesi, barışı koruma ihtiyacınıza işaret edebilir.

Polis arabası, iç çatışmalarınızı çözmenize yardımcı olan bir iç otoriteyi sembolize edebilir. Ayrıca, suçluluk ve kendini yargılamayı bırakmanızı önerebilir.... polis arabası dream meaning

Gümüş Araba

Gümüş renkli bir araç kullanmak kadınsı bir ifade sunar.... gümüş araba dream meaning

Oto, Araba

Sembol: Hız ve tekerlekli şeyler, erkeklerin rüyalarında en sevilen konulardır.

Spor araba, cinsel coşkuyu ve bir erkeğin kadın ìşasisinden aldığı keyfi temsil eder!

Vizyon: Güzel bir araba satın almak; olumlu bir işaret - işinizde hızla ilerleyeceksiniz. Güvenli ve ustaca araba kullanmak: kendi çabanızla elde edilen başarı. Başka bir arabaya çarpmak: bir aksilik, çünkü sen sadece kendinle ilgileniyorsun.

Rüyada araba kullanma şeklimiz, hayatımıza nasıl yön verdiğimizin ve daha neleri öğrenmemiz gerektiğinin bir göstergesidir. Rüyada sadece bir araba görmek: yakında haber alacaksınız. Arabadan inmek: aksilikler ve durgunluk. Yetkinliğiniz sorgulanır. Arabanızın yolda bozulduğunu hayal etmek: Bir iş gezisi başarılı olmayacak. Bir otomobil yarışını kazanmak: Sizin tarafınızdan verilen hızlı tepkiler, rekabetinizi ìtertemiz bırakır; işte başarı neredeyse garantidir. Bir erkeğin rüyasında, bir (aşk) rakibinin başarılı bir şekilde 'ortadan kaldırılmasına' işaret eder. Bir kazaya karışmak: güçlü bir rekabetle karşılaşmaya hazır olun.

Derinlik Psikolojisi: Arabalar ve diğer ulaşım araçları her zaman yaşam yolculuğunuzun simgeleridir.

Genel olarak araba , işyerindeki olumlu değişikliklerin bir işaretidir.

Erkekler için otomobil, eril enerjinin bir simgesidir ve her zaman cinsellikle olan mevcut ilişkinize ve daha yoğun cinsel deneyimler arzunuza işaret eder (beygir gücü ne kadar güçlüyse o kadar güçlüdür) dürtüler).... oto, araba dream meaning

Koç, Arabacı

Vizyon: Bir koç görmek gelirde şaşırtıcı bir artış anlamına gelir. Koç kullanmak: Hedefinize zorlanmadan ulaşacaksınız. Bir arabaya binmek veya arabadan inmek: Yakın gelecekte bir kayıptan ancak dikkatli bir şekilde devam ederseniz kaçınılabilir.

Eğer arabacıysanız: birini aptal yerine koyuyorsunuz.... koç, arabacı dream meaning

Tank, Zırhlı Araç

Vizyon: Bir tankı görmek, zorlukların biriktiği anlamına gelir. İşten biri "seni devirmek" istiyor, güvenliğe bak. Bir tanka binmek: Bir süre önce verdiğiniz sözler veya sorumluluklar size oldukça acımasızca hatırlatılır - zor olsa bile bunları yerine getirmeniz gerekir.

Derinlik Psikolojisi: Bir silah olarak, tank bir semboldür saldırganlık.... tank, zırhlı araç dream meaning

Araba Kriko

Rüyada bir araba hırsızlığının kurbanı olduğunuzu görmek, kötü niyetli birinin fiziksel veya psişik egemenliğine kendinizi bırakmış olabileceğinizi veya izin verme sürecinde olabileceğinizi gösterir.

Rüyada başka birini araba kaçırdığınızı görmek, kişiliğinizin tehdit altında hisseden ve biraz huzur gösterilmesi gereken korkulu yönü.... araba kriko dream meaning

Tramvay, Tramvay

Yf: Tramvay kullanmak: birçok insanın güvenliği sizin elinizde - ve harika bir iş çıkarıyorsunuz. Hareket halindeyken bir tramvaydan atlamak: riskli bir davranış işareti. Tramvay görmek: birisi size uzun zaman önce yapmış olmayı dilediğiniz bir görevi hatırlatıyor.

Derinlik Psikolojisi: Bkz. Tren. Sedye

Sembol: Sedye görmek: Belli bir konuda başarılı olacağınızdan çok emin olmayın! Başkasını sedyede görmek: Çevrenizden biri hastalanacak.

Eğer biri size sedyeyle yaklaşıyorsa, bir miras hayatınızı değiştirebilir.

Sedyede yatıyorsanız: Bunu hissedersiniz. elinizdeki göreve hazır değilsiniz; çaresizsin ama hiçbir şey yapmadan bile yardım alıyorsun. Bir sedye üzerinde taşınmak: Başarı şansı yüksektir ve yol kolay olacaktır. Sedye taşımak: mutsuz bir durumda bir şeyler kurtarabilirsiniz.

Derinlik Psikolojisi: Sedye, yaşamdaki değişikliklerin bir simgesidir. Bir sedye üzerinde taşınmak, kaderinizin sizi kelimenin tam anlamıyla “taşıyacağı” anlamına gelir; sedyede başka biri varsa, bu genellikle hastalık veya ölüm anlamına gelir.... tramvay, tramvay dream meaning

TaŞIma Veya Araba

Rüyada araba kullandığını görmek, para ve mevki kaybına işarettir.... taŞIma veya araba dream meaning

Haycart

Çalışkanlık sayesinde taahhüdünüzde başarılı olacaksınız.... haycart dream meaning

Hibrit Araba

Yakıt tasarruflu bir araba hayali, enerji tasarrufu yapma arzusunu temsil eder ve doğal kaynakların, yani doğal kaynaklarınızın (zaman ve para). Bkz. Araba ve Güneş Enerjisi.... hibrit araba dream meaning

Kullanılmış Araba Satıcısı

Rüyada kullanılmış araba satıcısı görmek, el altından güdülere ve fırsatçılığa işaret eder. Belki de güven sorunlarıyla uğraşıyor ve kendinizi kullanılmış hissediyorsunuz ya da sadece para kazanmak isteyen yönünüzle boğuşuyorsunuz. Bütünlük meseleleriyle uğraşıyorsunuz ve etrafta olanın geldiğini fark ediyorsunuz.... kullanılmış araba satıcısı dream meaning

Araba / Araba / Araba / Savaş Arabası

Herhangi bir tekerlekli araç, gelenek gereği bizim ve hayatla nasıl başa çıktığımızın bir yansımasıdır. El arabaları, savaş arabaları ve vagonlar daha eski moda bir rezonansa sahipken, bir araba daha güncel ve modern düşünceye uygundur. Bu tür araçların tümü fiziksel bedeni yansıtır, bu nedenle araçta herhangi bir sorun olması bizi bir soruna karşı uyarabilir.

Özellikle bir araba, kişinin kendi imajının ve muhtemelen cinselliğinin bir yansımasıdır ve aslında bir arabanın herhangi bir parçasının önemi vardır.

Arka lastikler, destek sistemimizi, direksiyon simidi hayatımızı kontrol etme şeklimizi vb. önerebilir.

Frenler çalışmıyorsa, hayatlarımız üzerinde uygun şekilde kontrol uygulamıyoruzdur. Arabada çok fazla insan, sorumluluk nedeniyle aşırı yüklendiğimizi düşündürür. Ayrıca ek bilgi için araba, vagon / el arabası / savaş arabası, yolcu ve tekerlek girişlerine bakın.... araba / araba / araba / savaş arabası dream meaning

Çarpışan Arabalar

Çarpışan arabaları hayal etmek, başkalarını manipüle ettiğinizi veya manipüle edilmiş hissettiğinizi gösterebilir. Bu rüya, inançlarınız, yaşam tarzınız veya hedefleriniz başkalarıyla çatıştığında da yaygındır. Veya günlük yaşamınızda ve alışkanlıklarınızda daha dikkatli olmanız gerektiğine dair bir uyarı olabilir.... Çarpışan arabalar dream meaning

Araba Tamircisi

Rüyada bir tamirci görmek veya ziyaret etmek, geçmişteki yaralarınızı iyileştirmek için çalışmanız gerektiğini gösterir. Geçmişinizde sizi hâlâ etkileyen sorunlarla uğraşana kadar, şu anda kaldırabileceğinizden fazlasını üstlenmeyin.... araba tamircisi dream meaning

Araba Hırsızlığı

Rüyada araba hırsızlığı görmek, ifade edilmemiş öfkeyi sembolize eder. Aynı zamanda rüyayı görenin kendini tehdit altında hissettiğini de gösterebilir.... araba hırsızlığı dream meaning

Araba Tekerlekleri

Rüyada sizin veya bir başkasının takla attığını görmek, hayatınızdaki dengeyi yeniden kazanma ihtiyacını temsil eder. Engelleri ve stresi daha dengeli bir şekilde ele almayı öğrenmeniz gerekiyor.

Rüyanızda takla atmakta güçlük çektiğinizi görüyorsanız, kendi yeteneklerinize güvenmiyorsunuz demektir. Disiplin eksikliğiniz de olabilir.... araba tekerlekleri dream meaning

Golf Arabası

Rüyada golf arabası sürmek, hayatınızda hangi yöne gitmeniz gerektiğinden emin olmadığınızı gösterir. Diğerleri hayatta nereye gittiklerini bilirken, siz zamanınızı boş uğraşlarla harcamaktan endişe duyuyorsunuz.... golf arabası dream meaning

Kar Arabası

Rüyanda bir kar motosikletinde heyecan verici bir yolculuk, telaşlı bir aşk ilişkisinin habercisidir.

Karın içine düşersen, ilişki çok kısa sürecektir.... kar arabası dream meaning

Araba (insanlarla Dolu)

Yaşam boyunca ilerlerken çeşitli kişilik yönleriyle aşırı ruh.... araba (insanlarla dolu) dream meaning

Araba, Boş

hayatın gizli modası.... araba, boş dream meaning

Araba, Gece Mavisi

gelecekteki yaşam tarzı hakkında endişelenmek.... araba, gece mavisi dream meaning

Araba, işaretsiz

Bilinmeyen hayattan geçmenin bir yolu.... araba, işaretsiz dream meaning

Arabalar, çok

Hayattan geçmenin birçok yolu.... arabalar, çok dream meaning

Yeni Araba

Hayatta ilerlemenin yeni yolu.... yeni araba dream meaning

Posta Arabası

Bkz. Taşıma.... posta arabası dream meaning

AraÇ Yolu / Çİt

Rüyada bir garaj yolu görmek veya araba kullanmak, yolculuğunuzun sonunu sembolize eder ve bu nedenle genellikle güvenlik ve dinlenmeyi temsil eder. Aynı zamanda iç huzura ulaşma ve maneviyatınızı bulma yolunuzu da gösterebilir.

Evinize girmenin ne kadar kolay veya zor olduğunu göz önünde bulundurun çünkü bu, diğer insanların evinize girmesini önlemek için koymuş olabileceğiniz engelleri gösterecektir. sana yakın. Başkalarının taleplerine fazla açık hale gelmiş olabilirsin ve daha fazla kendine yetme ihtiyacı duyuyor olabilirsin.

Rüyanda çit görmek, yolunun üzerinde duran bir engel veya bariyere işaret eder. Kendinizi çitle çevrili mi hissediyorsunuz? Rüyada bir çitin tepesine tırmandığını görmek, başarıya ve potansiyelinizin gelişimine işaret eder. Rüyada çit ördüğünü görmek, gizlilik, geri çekilme ve yoğun bir mahremiyet ihtiyacı anlamına gelir. Uyanıkken aranızı düzeltmeniz gereken biri de olabilir mi? Bir çitten düştüğünüzü hayal etmek, uyanık yaşamda kendinizi aşırı taahhüt etmiş olabileceğinizi gösterir. Bir çitin üzerinden atlayarak bir alana atlayan hayvanları görmek, içgüdülerinizi ve duygularınızı kontrol edemediğiniz anlamına gelebilir.... araÇ yolu / Çİt dream meaning

Araba Taşıyıcı/ulaşım

1. Başkasının hizmetine binmek

2 Krallar 5:20;... araba taşıyıcı/ulaşım dream meaning

Araba Arıza Sorunu

1. Hastalık; yoksulluk ruhu; şeytani saldırı; kişinin hayatına, hizmetine, kariyerine, geçimine vb. engeller)... araba arıza sorunu dream meaning

Kumsal Arabası

1. Güçlü gezici bakanlık. Luka 1:80.... kumsal arabası dream meaning