tren

Rüyada Tren | Büyük Rüya Tabirleri

Çağdaş Ulema: Tren görmek; birileriyle vedalaşacağınıza…

Trenle yolculuk etmek; hızlı ve büyük ilerlemeler kaydedeceğinize. . .

Trenden inmek; hedefinize ulaşacağınıza. . .

Treni bir tünelden çıkarken görmek; hakkınızdaki bir sırrı öğreneceğinize. . .

Bir tren kazasında bulunmak; uzaktaki bir dostunuzdan üzücü bir haber alacağınıza. . .

Demiryolları işçisi olduğunuzu görmek; patronunuzla sorun yaşayacağınıza veya benzeri bir olayla karşılaşacağınıza…

Acele etmenize rağmen trene geç kaldığınızı görmek; bir fırsatı kaçıracağınıza veya imkansız bir şeyi arzu ettiğinize…

Trene doğru koşmak; yeni haberler alacağınıza…

Yer altı treni (metro) görmek veya yer altı trenine binmek; hedeflediğiniz ya da arzu ettiğiniz şeyin dışında, farklı bir şey elde edeceğinize işarettir.

Rüyaların Anlamı | Müslim

Rüyada tren görmek; iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir. Trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır.

Bilmediği bir yere tren yolculuğu yapmak çok yarar sağlayacak bir davete yorumlanır.

Rüyalar ve Yorumları | Muabbir

Rüyada tren görmek kısa yolculuğa çıkmaya, eski tren görmek hastalanmaya, trenle yolculuk etmek kârlı bir ticarete işaret eder.

Rüya Yorumlama Sanatı | Ulema

Seyir halinde katar ( tern) görmek iş ve dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa, Tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, kumuşuluk ilişkilerine önem vermeye, Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışllara ve itikat bozukluğuna delalet eder.

Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına, trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile rüya sahibinin iyilik göreceğine, bilmediği yolculuklarda trende olmak; çok önemli sonuçlar alınacak bir toplantıya davetiye alınacağını gösterir.

Rüyada tren görmek; iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir. Trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır.

Bilmediği bir yere tren yolculuğu yapmak çok yarar sağlayacak bir davete yorumlanır. Kişi trene uzaktan bakıyorsa haber alır. Trenin içinde ise sıkıntıdır. Kişi trende ateşçi ise zengin olacak demektir.

Rüyada bir trende seyahat etmekte olduğunuzu görmeniz, kisa bir yolculuga çikarak, kazanç elde edeceğinize işarettir. Trenin bozulup yolda kaldiğinizi görmek, hafif bir hastalik geçireceğinize; yolda bir tren kazasi ile karsilasmak, bir tartismada sahitliğinize basvurulacağına delalet eder.

Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi | Cumhur


Tren | Rüya Yorumları

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Tren


Antrenman

Zorlu bir işe hazırlanmaya delalet eder. ... Rüya Yorumlama Sanatı

Daha fazla oku...

Rüya Yorumlama Sanatı

Antrenör

Rüyada bir antrenör nezdinde çalıştığınızı görmek, hayatta tek başınıza bir iş başaramayacağınıza işarettir. Kişinin kendisini antrenör görmesi, kazanmak ve muvaffak olmak için bazı düşüncelerinin olduğuna delâlet eder. ... Rüyalar ve Yorumları

Daha fazla oku...

Rüyalar ve Yorumları

Antrenör

Kişiyi bir işe hazırlayan adama delalet eder.

Rüyada bir spor antrenörü olduğunuzu ve gençleri maça hazirladiğinizi görmek, kazanmak için bazi düsün-lerinizi uyguladiğiniza işarettir. Takiminizi maç yaptirarak, onlari kazandirdiğinizi görmeniz, uyguladiğiniz yeni seylerin basarili olduklarina delalet eder.

Bir sporcu olduğunuzu ve bir antrenörün sizi çalistirdiğini görmek, hayatinizda tek basiniza bir is basaracak kabiliyette olmadiğiniza, size yardım edecek bir kisiye her zaman ihtiyaciniz olduğuna işarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada antrenör, kendi basiniza bir ise giriseceğinize işarettir. Oyunu dinen mesru olmayan oyunlarin antrenörünü görmek ise, kisinin vakünl bos yere harcamasina ve lüzumsuz islerle ugrasmasina işaret eder. ... Rüyaların Anlamı

Daha fazla oku...

Rüyaların Anlamı

Tren Yolu

İşinizde daha dikkatli olmanız gerektiğinin işaretidir.

Dikkatli olmadığınız takdirde birtakım düşmanlar yüzünden işinizi kaybedebilirsiniz. ... Rüyalar Kitabı

Daha fazla oku...

Rüyalar Kitabı

Benzer Aramalar