Rüyada Onay | Büyük Rüya Tabirleri

Rüyasında onay alan kimsenin işleri kolaylaşır ve yetki sahibi olur.

İslami Rüya Tabirleri | İslam Uleması


Onay | Rüya Yorumları

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Onay


Kahin

Falcı, astrolog gibi gelecekten haber verdiğini iddia eden birini görmek ameli boşa çıkaracak eğilimlere, Bir kahine gidip ona bir şeyler sorduğunu görmek şiddetli üzüntü ve kedere, Kahin, görüş ve fikirleri itibar gören alim bir kimseye, Kendisinin falccı olduğunu görmek hayır, iyilik ve şöhrete, Müneccim görmek ileri gelen kimselerle sohbet etmeye, onların sırlarına vakıf olmaya; yalan yanlış demeden, durmaksızın söz üretmeye ve gevezeliğe; Müneccim bazen müjde va korkuya, ilim ve amele; Falcıya gidip bir şey sormak ve onun dediklerini onaylamak Allah'ın (c. c. ) indirdiği kitabı ve Peygamberimizin (s. a. v. ) ümmetine bildirdiği hususları inkar etmeye delalet eder.

Astroloğun söylediklerini önemsemediğini ve onlara inanmadığını gören kimse aklıselimi vedini prensipleri kendine rehber edinir.

Rüyada kahin görmek, eskiden ilişkiniz olan birisi ile yeniden karşılaşıp, ilişki kuracağınıza ve tatlı aşk günleri yaşayacağınıza işarettir.

Rüyasında kahin gören insan daha önce aşk yaşadığı biriyle tekrar aşk yaşanacağına işarettir. Kahinin rüyada söyledikleri olduğu gibi çıkar. Veya kişi hiç ummadığı bir durumla karşılaşırRüyada kahin görmek süpheye yorumlanır.

Rüyasında bir kahinle tanisip konustugunu görmek, dünyada yalniz inandigi seylerle ugrasacağına, süpheden daima uzak kalacağına delalet eder.

Rüyada kendisinin bir kahin (falci) veya herkesten fazla falcilik bildiğini görmek bütün insanlar için hayırlı seyler olacağına işarettir. ... Rüyaların Anlamı

Daha fazla oku...

Rüyaların Anlamı

Benzer Aramalar