Rüyada | Büyük Rüya Tabirleri


Mezar Boyamak | Rüya Tabirleri

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Mezar Boyamak


Rüyalarınızda gördüğünüz sembollerle ilgili 15 rüya tabiri.

Mezar

Yeni yapılmış bir mezar gördüğünüzü hayal etmek, başkalarının yanlışlarının cezasını çekmeniz gerekecek.

Yeni yapılmış bir mezarı ziyaret ederseniz, üzerinizde ciddi nitelikte tehlikeler var demektir. Mezar uğursuz bir rüyadır. Bunu ticari işlemlerde şanssızlık takip edecek, ayrıca hastalık tehdidi de gelecek.

Rüyada mezarların üzerinde yürümek, erken bir ölüme veya talihsiz bir evliliğe kehanet eder.

Boş bir mezara bakarsanız, hayal kırıklığı ve arkadaş kaybına işaret eder. .

Bir kimseyi kabirde başı dışında toprakla kapladığını görsen, o kimse sıkıntılı bir duruma düşecek ve rüya sahibine mal kaybı olacağına işaret edilmektedir.

Kendi kabrini görmek, düşmanların ihtiyatla sizi bir felakete sürüklemeye çalıştıklarını ve dikkatli olmazsanız başarılı olacaklarını önceden bildirir. mezarı bitirirsen muhalefetin üstesinden gelirsin.

Güneş parlıyorsa, görünüşteki utançlardan iyilik çıkar.

Bir cesedi gömmek için geri dönersen ve o ortadan kaybolmuşsa başına bela gelir karanlık mahallelerden.

Bir kadın için o gece düş görmesi onu bir mezarlıkta yakalar ve Açık bir mezar dışında yatacak yer bulamamak, ölüm veya yanlış arkadaşlar nedeniyle çok fazla üzüntü ve hayal kırıklığı yaşayacağının habercisidir. Aşkta kaybedebilir ve pek çok şey ona zarar vermeye çalışır.

Mezarlıkların üstü dışında çorak olduğunu görmek, bir süreliğine çok fazla üzüntü ve umutsuzluğa işaret eder, ancak doğru şekilde yaparsanız sizi daha büyük faydalar ve zevkler beklemektedir. yükünü omuzla.

Kendi cesedini mezarda görmek, ümitsiz ve ümitsiz bir baskının habercisidir.... mezar dream meaning

Mezar Taşı

Ruhen ölü olan belirli bir kişinin belirtileri... mezar taşı dream meaning

Boyamak

Bir şeyi örtmenin sembolü, Matt. 23:27.

Boyanın rengi, rüyanızın anlamı hakkında size daha fazla bilgi verecek... boyamak dream meaning

Bir Mezar Kaz

(Bkz. Mezar Kazma; Mezar Açma; Mezar)... bir mezar kaz dream meaning

Mezar Odası

bkz. Mağara, Kiler... mezar odası dream meaning

Başın Saçını Boyamak

Saç boyamak gizlenmeyi ve korunmayı sembolize eder. Dolayısıyla bir kimsenin saçını boyadığını görmesi, Allah'ın onu niyetinin kötü sonuçlarından koruyacağına işarettir. Ama boya saça yapışmıyorsa, koruma altına alınmayacak demektir.... başın saçını boyamak dream meaning

Mezar Kazıcı

Rüyada mezar kazıcı görmek, zorluklarla uğraşan bir kimseye işaret eder. Ölene kadar onunla barışık olamaz. Rüyada mezar kazıcısının kendisini sorduğunu görmesi, o kimse için belaya, gömecek kimse için selâmete delalet eder.

(Ceset hırsızı da bakınız)... mezar kazıcı dream meaning

Mezar Kazıcı Ve Ekskavatör

Rüyada mezar kazıcı veya ekskavatör görmek, aşağıdakilerden herhangi birinin gerçekleşmesi halinde, gören kişi için ölüme işarettir; mezar kazıcısını yerinden uzaklaştırır; hayvanı mezar kazıcısını çiğner, mezarcı yere düşer; kendisi sakraat halindedir. Ancak aşağıdakilerden biri olursa ya işini kaybeder ya da ölür; yatağını topluyor; sarığı veya topisi başından düşer; eli vücudundan kesilir; dili kesilir; kör olur.

Ve en iyisini Allah bilir.... mezar kazıcı ve ekskavatör dream meaning

Taş Mezar

(Bkz. Mezar; Lahit)... taş mezar dream meaning

Mezar / Mezarlık

Mezarlar genellikle iç karartıcıdır ve bir tür ölümü temsil eder. Çok fiziksel bir düzeyde, bu rüya çok mutlu bir alamet gibi görünmüyor. Bununla birlikte, rüyanın daha derin ve daha manevi bir anlamı da olabilir. Derin düşünme gerektiren ve ìyüzeyde olmayan şeyleri temsil edebilir.î Mezarlar aynı zamanda bilinçaltını da sembolize edebilir.

Yakın zamanda bir yakınınız öldüyse, mezarlıklar ve ölümle ilgili rüyalar görmeniz normal olabilir. Ancak bu rüya geliyorsa ve ailede ölüm yoksa günlük hayattaki duygularınızı değerlendirin.

Eğer kendinizi herhangi bir şekilde depresif veya çaresiz hissediyorsanız, 'içinize bakın' ve öz farkındalığınızı artıracak girişimlerde bulunun ve manevi kimliğiniz.... mezar / mezarlık dream meaning

Mezar / Mezar

Yaşam korkusu, teslimiyet ve vazgeçme. Bu sembol atalara veya cenazeye atıfta bulunabilir. Ne gömüyordun? Veya gömmeniz gereken şey nedir? Yoksa bir şey mi ortaya çıkarmalısın? Ayrıca Ölüm'e bakın.... mezar / mezar dream meaning

Mezar / Mezar TaŞlarI

Bkz. Mezarlık.... mezar / mezar taŞlarI dream meaning

Mezar, Kasa

Vizyon: Bir mezara bakmak: bastırılmış korkular gündeme gelebilir. Bir mezarı kazmak: muhtemelen bir ölüm haberi.

Bir mezar çöküyorsa: ailede bir hastalık. Bkz. Mağara.

Derinlik Psikolojisi: Bir mezar her zaman inkar ettiğiniz ve mevcut çatışmaların nedeni olan karakter özelliklerine veya korkulara işaret eder.... mezar, kasa dream meaning

Mezar Açma

Yerden bir şey, özellikle de bir beden kazmak, bilinçaltında gömülü olanı bilince getirmenin bir simgesi olabilir.

Öyleyse, rüya muhtemelen bunu yapmanı tavsiye ediyordur.... mezar açma dream meaning

Mezarlık / Mezar

1. Yasanın laneti;

2. Manevi olarak ölü;

3. Ölüm;

4. Şeytani etki;

5. Diriliş Tanrı'nın yaşamı, önce Mesih'te ölüler diriltilecek; Mat. 23:27; Luka 11:24.... mezarlık / mezar dream meaning