Rüyada Mavi Sıvı Görmek Nedir | Rüya Yorumları

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Mavi Sıvı


Mavi

Rüyada mavi renk görmek , aile hayatında içinde güzel günler geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada mavi gök görmek, aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza işarettir. ... Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Daha fazla oku...

Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Mavi

Mavi renk görüldüğü takdirde, aileniz içinde muhabbetin işaretidir.

Rüyada mavi gök görmek, aşkta sadakâti ifade eder.

Rüyada mavi renk görmek , aile hayatında içinde güzel günler geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada mavi gök görmek, aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza işarettir. Mavi renk, bolluğun ve zenginliğin rengidir.

Başkalarının çalışması sayesinde, bol para kazanacaksınız. Huzur, rahat, sevinç, mutluluktur. Hayırlı ve uğurlu bir renktir.

Rüyada mavi renk görmek ümide ve umulanin olacağına işaret eder. Bolluğun ve zenginliğin rengidir.

Başkalarının çalışması sayesinde bol para kazanacaksınız. Bolluğun ve zenginliğin rengidir.

Başkalarının çalışması sayesinde bol para kazanacaksınız. ... Rüyalar Kitabı

Daha fazla oku...

Rüyalar Kitabı

Sıvı Yağ

Rüyada sıvı yağ görmek, hastalıklardan şifa bulmaya ve nesllnin çokluğuna işarettir. ... Büyük Rüya Tabirleri

Daha fazla oku...

Büyük Rüya Tabirleri

Sivilce

Rüyada vücudunun herhangi bir yerinde sivilce çıktığını ve ondan sarı su aktığını görmek, kurtuluş ve zafere delâlet eder.

Rüyada vücudunda sivilce, çıban ve bunlar gibi illetlerden kan ve irin aktığını görmek, mala, rızka, nimete delâlet eder. Yine bir kimsenin rüyada bedeninde sivilceler çıktığını görmesi, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginliğe işarettir Denilmiştir ki: Rüyada görülen vücuttaki ziyadelik, sahibine zarar vermediği takdirde nimet ve hayırm ziyadeliğine işarettir.

Rüyada vücudunu yiyen ve eziyet veren bir şeyi tuttuğunu görmek, rüya sahibi için yardım ve galebeye ve ganimet malından istifade etmeye alâmettir.

Bir kimsenin vücudunda yara, sivilce ve çıban gibi illetlerden akan kan görmesi, akan kanın kuvvetince mala nail olmaya delâlet eder.

Bazı kere de rüyada sivilce görmek, zulüm ve cezanın peşin olmasına işarettir. ... Rüya Yorumlama Sanatı

Daha fazla oku...

Rüya Yorumlama Sanatı

Sivilce

Rüyada vücudunuzda sivilce çıktığını görmek ummadığınız yerden gelecek mal ve paraya, zenginliğe, düşmana galip gelmeye işaret eder. Vücudunda sivilce, yara ve çıban gören kimse onlardan akan kanın kuvveti ve çokluğu kadar mala sahip olur.

Rüyada vücutta görülen fazlalık, sahibine zarar vermediği takdirde nimet ve hayrın fazla olmasına tabir edilir. ... Rüyalar ve Yorumları

Daha fazla oku...

Rüyalar ve Yorumları

Sivilce

Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere, Vücutta insana zarar vermeyen her türlü ziyadelik nimet ve hayır fazlalığına, Vucuttan çıkan ince kan ve irin mala, Sivilceler, çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğee, Sivilce bazen peşin cezaya delalet eder.

Bütün yüzünüzün sivilcelerle kaplı olduğunu gördüyseniz, Birtakım sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Doğrudan doğruya paradır.

Rüyada her tarafimizda sivilceler olustugunu görmek, utanacak bir is yaptiğinizdan dolayi herkesten çekindiğinize işarettir.

Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyasında vücudunda sivilce çiktiğini, sonradan yarilip sari su veya irin aktiğini görse, kurtulus ve zafere kavusur. Yine vücudunu yiyen ve eziyet verenBir seyi tuttugunu görmek yardım ve galebeye ve ganimet malindan istifade etmeye işarettir. Vücudunda sivilce, yara ve çiban gören kimse onlardan akan kanin kuvveti ve çoklugu kadar mala nail olur, Rüyada görülen vücuttaki fazlalik sahibine zarar vermedigi takdirde nimet ve hayrin ziyadeliğine işarettir.

Rüyada görülen sivilceler, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginlik ve sermayenin süratle gelişeceğine işarettir. Sivilceler zulüm ve cezanın peşin olmasına da işarettir. Sıkıntı ve hüzün demektir.

Rüyada herhangi bir yerinde sivilce çıktığını görmek; zenginliğe ve mutluluğa, sivilceyi koparmak; mal kaybına, kopardığı zaman acı duyarsa, çocuğunun öleceğine yada hastalanacağına, heryerinizden sivilcelerin çıktığını görmek; düşmanlarınızın size zarar veremeyeceğine aksine kendilerinin zarar göreceğine işarettir. ... Rüyaların Anlamı

Daha fazla oku...

Rüyaların Anlamı

Benzer Aramalar