Rüyada | Büyük Rüya Tabirleri


Kizinin Ayaginin Agirdigini | Rüya Tabirleri

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Kizinin Ayaginin Agirdigini


Rüyalarınızda gördüğünüz sembollerle ilgili 28 rüya tabiri.

Ayak

Rüyada ayaklar insanın dik durmasını temsil eder, çünkü onlarla kişi dik durur. Bir kimsenin rüyada ayağına bir şey olursa, bu onun mali durumuna, işine, zahmetine, patronuna veya heyetlerine yansır. çocuk.

Ayaklarının yeşile dönmesi iş kaybına uğrayacağına işarettir. Bir kimsenin rüyada ayaklarıyla mekruh şeyler yaptığını görmesi, haram bir cinsel ilişkiye gireceğine işaret eder. Rüyada ayı ayaklı yürümek, hayat mücadelesine, zorluklara ve yorgunluğa delalet eder.

Rüyada başka bir insanın ayağını yediğini gören kimse, onunla yakın dost olur, şefaatine kavuşur, biçer. bağlantısından muvaffak olur, ihtiyaçlarını giderir, seyahatlerinde menfaat görür veya ehil olursa bir grup fakire reislik eder veya gemicileri avlarına götürür.

Eğer fakir ise, başkasına faydası, zengin olmasına göre daha fazladır.

Zengin bir kimse, rüyada başkasının ayağını yediğini görse, bu, hastalığa, zayıflığa veya körlüğe işaret eder. Fakirlere gelince, rüyada birinin ayağını yemek, hapse, kedere ve kınamaya delalet eder.

Bir kimse, ayağının taşa döndüğünü görse, ondan mahrum kalır.

Bir kimse ayağının üzerinden geçerse Rüyada kral veya hükümdar olduğunu görmesi, üzerinde böyle bir hükümdar figürü bulunan paranın üzerine basacağına delalettir. .

Rüyada iki ayağının da kesildiğini görmek, mal varlığının tamamını kaybedeceğine veya kısa sürede ölebileceğine işarettir. Bir kimsenin rüyada ayakları da anne babasına veya memleketin ileri gelenlerine işaret eder. sağlığı için dua edin.

Hasta bir kimse rüyada ayağının kırıldığını görse, bu onun ölümüne işarettir. Bir kimsenin rüyada bir ayağının diğerinden uzun olduğunu görmesi, seyahat edeceğine ve yolculuğundan kazanç sağlayacağına veya bu yolculukta ihtiyaç duyduğu yardımı alacağına işarettir.

Zengin ise, hastalanacağına işarettir. .

Fakir bir kimsenin rüyada dört ayaklı olduğunu görmesi, seyahat edeceğine ve amaçlarına ulaşmak için yardım alacağına delalettir.

Zengin bir kimse bu durumda hastalanabilir veya ömrünün uzamasına delalet eder. Rüyada üç ayak üzerinde yürümek, kişinin ya yaşlanacağına ya da bir hastalıktan dolayı yürümesine yardımcı olacak bir baston kullanmadıkça ölmeyeceğine işaret eder. rüyada ayak görmesi, yardımcılarının çok olmasına delalettir.

Rüyada ayaklarının demir olduğunu görmesi, uzun ömürlü ve bereketli olacağına işarettir.

Rüyada ayaklarının cam olması, yaşayacağına işarettir.

Rüyada altına döndüklerini görürlerse, onları kayıp bir mal veya arzulanan bir servet için kullanacağına işaret eder.

Rüyada gümüşe döndüklerini görmek, Kadın şehveti ile zenginlik bir arada bulunamayacağı için, fahişe olduğuna ve fakirlik içinde yaşayacağına işaret eder. Cenab-ı Hakk'ın razı olacağı amellere işaret eden unsurlar.

Bir kimse rüyada ayağını derisiz görse, bu, ömrünün uzun olmasına işaret eder. Rüyada ayak parmakları iyi işlere işaret eder. Rüyada ayak ağrısı görmek, günah ve cezaya veya tövbe ve tahammüle işarettir.... ayak dream meaning

Yalınayak

Rüyada çok yorulmak, yorulmak ve yorulmak demektir. Ayakkabılarını çıkarma ve yalınayak yürüme hareketini fiilen gerçekleştiren kişinin kendisini görmemesi bu şekilde yorumlanır. Aksi takdirde, bu durumda, yüksek rütbeli bir göreve atanacağı anlamına gelir. Rüyada çıplak ayakla yürümek, aynı zamanda kişinin üzerindeki yüklerden kurtulmaya, aile içindeki baskıdan, boşanmadan veya ölümden kurtulmaya yorumlanır. rüyada kendisinin bir ayağının çıplak, ikinci ayağının takılı olarak yürümesine, iş ortaklığının bozulmasına delalettir.

(Ayrıca bkz. Yürümek)... yalınayak dream meaning

Kız çocuğu

Rüyayı gören hamileyse ve kızı henüz bilinmiyorsa, bu onun bir kız çocuğu olacağına dair bir işaret olabilir.

Bir kızınız varsa, size bir şeyler anlatmaya çalışıyor ama korkmuş olabilir. ile. Rüyadaki diğer semboller bunun ne olduğuna ışık tutabilir.

Rüyayı gören ne hamile ne de bir kızının ebeveyni değilse, ancak rüyada bir kızı varsa, bu rüyayı görenin yeni bir yaratıcı projeye başlayacağını gösterebilir. yakında.

Kız güzel ve mutluysa proje başarılı olacaktır. Ama çocuk ağlıyorsa proje pek çok engelle karşılaşacaktır.

Söz konusu kız bir ünlünün kızıysa hem kızın hem de ünlünün sizin için ne ifade ettiğini kendinize sorun. Daha fazla içgörü eklemek için rüyadaki diğer sembollere bakın.... kız çocuğu dream meaning

Dayak

(Durmak; Vurmak; Kırbaç; Kırbaç) Rüyada birine asa ile vurmak, ölmüş bir şeyi tekrar hayata döndürmeye veya bir ölümün sebebini araştırmaya veya bir şeyi aydınlatmaya işarettir.

Dövmek rüyada tahta sopası olan birinin verdiği sözü yerine getirmeyeceğine veya birine yalan söylediğine delalet eder. Rüyada yetkili birisinin çalışanına tokat attığını görmesi , ona zam yapacağına delalettir.

Rüyada sırtına vurduğunu görmesi , borcunu ödeyeceğine delalettir.

Ona vurduğu kimse Rüyada sırtüstü yatmak, kendisine bir kız çocuğu vereceğine delalettir. Rüyada birinin kafasına sopayla vurduğunu görmesi, onun makamını arzuladığına veya kıskançlığına delalet edebilir. Rüyada birini dövmek, onu azarlamak, sövmek, aşağılamak anlamına da gelebilir, nasihat etmek de olabilir. Rüyada birini kafatasından dövmek , rüyadaki maktulün ifade mükemmelliğine ulaşacağına ve amacına ulaşacağına delalettir. ve kurbanın kızının bekaretini bozdu. Bunun gibi, dayak konusunu yorumlamak, rüyada etkilenen uzvun anlamı ile ilişkilendirilmelidir.

(Bkz. Bedeni), Rüyada dayak görmek de dua anlamına gelir.

Eğer biri rüyada eşeği dövdüğünü görmesi, düzenli olarak dua etmedikçe günlük ekmeğini kazanmayacağına delalettir.

Rüyada birini dövmek, ona lanet de eder. Rüyada kafasına vurduğunu görmesi, onun hakkında kötü söz söylenmesine ve onun sözlerinin geri alınamayacağına ve özür dilenemeyeceğine işarettir. Rüyada aileden birini dövmek, eşinin zina yaptığına işarettir. Rüyada birini dövmek, aynı zamanda ona fayda sağlayacağına veya iş kaybı anlamına da gelebilir. Bir kimsenin rüyada dövüldüğünü görmesi, onu döven bir melek veya merhum veya aileden biri olmadıkça, menfaat ve menfaate işaret eder. Rüyada deri kemer veya bastonla birini dövmek, uyanıklık halinde kötü sonuçlara işaret eder. Rüyada yere vurmak, yolculuğa çıkmak demektir.

Bir kimsenin rüyada sırtına yüz değnek geldiğini görmesi, zina yaptığına veya zinaya niyetlendiğine delalet eder.

Bir kimsenin rüyada kırk değnek görmesi, içki içtiğine veya sarhoş edici madde kullandığına işarettir.Rüyada seksen defa kırbaçlandığını görmesi, evli kadınlara iftira atmasına delalettir.Rüyada bir ölü tarafından kırbaçlanması, Bu, yanlış fikirlerin peşinde olduğu ve rotasını tersine çevirmesi gerektiği anlamına gelir, çünkü ölü bir kişi hakikat krallığında yaşar ve yalnızca Yüce Allah'ın razı olduğu şeylerin peşinden gider. Ancak bir kimsenin rüyada bir ölüyü dövdüğünü görmesi, bu onun imanının sağlamlığına, takvasına, duasına ve hayırseverliğine delalet edilebilir. Aynı zamanda bir iş gezisinden veya kaybedilen bir ilginin peşinden koşmaktan fayda sağlamak anlamına da gelebilir. Rüyada acı, kanama ve çizik olmadığı halde dövülmek, yeni bir elbise almaya, borç ödemeye veya alaycı sözler işitmeye işaret eder. Rüyada bir hayvanı dövmek, ya onu eğitmeye işarettir, ya da böyle bir hayvana karşı cahillik ve haksızlık yapılmasına delalet eder.... dayak dream meaning

Vücut Uzuvları

Bir rüyada baş ve beyin, insanın denetleyicisini, gücünü, faydalarını, uzun ömürlülüğünü, bilgeliğini veya gücünü temsil eder. Bir kimsenin rüyada kulakları karısına, kızına, kız kardeşine veya teyzesine işaret eder.

Gözler kişinin inancını, dinini veya çocuklarını temsil eder.

Sağ göz oğlunu, sol gözü ise kızını temsil eder.

Rüyada alın, kişinin güzelliğini, oğlunu, gücünü, şerefini, servetini, liderliğini veya namaz kılarken secde noktasını temsil eder.

Rüyada geniş alın, refaha, dar alın ise gerginliğe işaret eder.

Kaşlar kişinin korumasını veya manevi koruyuculuğunu temsil eder. Rüyada görülen insan burnuna gelince, onuru, uzun ömürlülüğü ve saygıyı temsil eder. Rüyada burundan ne çıkarsa çıksın hayırdır, rüyada buruna giren ise fayda vermeyebilir.

Rüyada burun kanaması, para almak veya vermek demektir.

Rüyada burnunun kesildiğini görmek, sünnet olmaya, rütbe düşmeye veya öleceğine işarettir. Rüyada su solumak ve burnunu temizlemek, karısını aldatan kimseye işaret eder.

Rüyada burnundan kuş veya hayvan çıktığını gören kimse, sığır, evcil hayvan veya evcilleştirilmiş bir hayvanın yavrularını böyle bir evde doğuracağına işaret eder.

Rüyada büyük bir burun, şeref ve saygıyı temsil eder. Rüyada güzel koku koklamak, erkek çocuk sahibi olmaya veya sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Bir kişinin rüyadaki yüzü, mutluluğunu veya üzüntüsünü temsil eder. Rüyada alnını ve yüzünü görmek, paraya, şerefe ve güzel bir kadına delalet eder.

Kulak kilidi ve şakaklar iki asil ve kutsanmış kızı temsil ediyor.

Rüyada parlak bir yüz, iyi haber anlamına gelirken, rüyada sarımsı bir yüz, kötü haber veya mutsuzluk anlamına gelir. Bir rüyada kaşlarını çatmak, talihsizlik anlamına gelir. Bir kadının rüyada kaşlarını çattığını görmesi, kocasının ölümüne işarettir.

Rüyadaki iki dudak kişinin yardımcılarını temsil eder.

Alt dudak, anlam olarak üst dudağa göre daha güçlüdür.

Rüyadaki dudakların kişinin akrabalarını temsil ettiği de söylenir.

Üst dudak erkek akrabaları, alt dudak ise kadın akrabaları temsil eder. Bir rüyadaki mühürlü dudaklar, zorluklar veya sıkıntılar anlamına gelir.

Rüyadaki ağız bir anahtarı, kişinin geçimini, yaşamının sona ermesini, ölümü, hastalığı, gücü, sandığı, pazar yerini, kapı görevlisini, başbakanı veya kapıyı temsil eder. bir rüya, bir skandal demektir. Rüyada birinin dili tercümanını temsil eder.

Rüyada uzun dilli bir kişi, bir tartışmayı kazanmaya veya iddialardan masum olmaya işaret edebilir.

Rüyada hakimin uzamış dili, açıklık ve adalet anlamına gelir.

Rüyada bağlı dil, yoksulluk, hastalık, depresyon, musibet veya değersiz bir insanı temsil edebilir. Rüyada iki dil görmek, övülmeye ve iki çeşit ilim elde etmeye işaret eder. Rüyada ağzının içindekini görmek, dertlerini açığa vurmak demektir. Rüyada dilini ısırmak, pişmanlık duymaya işarettir. Rüyada dilini görmek, kendini tuzaklardan korumak demektir. Rüyada dilini elle taşımak, bedeni yaralama tazminatı veya kan parası almaya işarettir.

Bir kimsenin rüyada boğazının tıkalı olduğunu ve konuşamayacak durumda olduğunu görmesi, o kimsenin kendi ailesine karşı cimri olmasına delalet eder. Bir uzuvunun kendi aleyhine konuştuğunu gören kimse, bir kimsenin onu yetkililere şikayet edeceğine veya mahkemede aleyhine şahitlik yapacağına işaret eder. Rüyada düşmanının sırtına bindiğini gören kimse, büyük bir günah işleyecek veya çirkin bir iş yapacaktır.

Aralarında düşmanlık yoksa ve rüyada kendisini bir arkadaşının omuzlarına bindiğini görse, bu, ondan bir şey kazandığına işarettir. Rüyada omuzunda bir şey taşımak, borca işarettir.

Rüyada bir münafığı omzunda taşıdığını gören kimse, geçimini sağlamak için keresteciliğe veya odunculuğa işaret eder. Kişinin rüyada omuzları aynı zamanda anne babasını, kardeşlerini, ortaklarını, makamını veya güzelliğini temsil eder. Onları bir rüyada etkileyen herhangi bir şey, yukarıdakilerden herhangi birinde tezahür edecektir. Rüyada birinin boynunun sarılması, şartları olan bir bağış, yasal bir vasiyet veya şartlı bir bağışa işaret eder.

Bir rüyadaki boyun ve omuzlar, kişinin güvenini veya güvenilirliğini temsil eder.

Rüyada sağlıklı ve güçlü bir boyun, güvenilirlik ve kişinin yükümlülüklerini yerine getirme yeteneği anlamına gelir. Rüyada boyunda yara, cerahat veya cerahat görmek, Allah'ın emanetine ihanet etmek demektir.

Bir kimsenin rüyada boynunda güzel bir kuşun oturduğunu görmesi, menfaate veya mazeret olduğuna işarettir.

Yumuşak bir kuş değilse, o zaman kötü bir alâmet veya azar olur.

Bir kimsenin rüyada boynunda gerdanlık, halat, tel veya iplik olduğunu görmesi, verdiği sözü yerine getirmesine, ilim ve şeref kazanmasına işarettir.

Rüyada uzun boyun dört anlama gelebilir, yani adalet, liderlik, kişinin amaçlarına ulaşması veya insanları duaya çağırması.

Sol el kişinin yardımcısını, arkadaşını, birikimlerini veya şefkatli bir akrabasını temsil eder. Rüyada uzun eller hayırsever veya yetenekli bir kişiyi temsil eder ve kısa eller bunun tam tersini ifade eder. Uzun eller ayrıca uzun ömür, zenginlik, yardımcılar, borç para almak, yönetmek, emirlerini yerine getirmek, işinden kar etmek veya iş zekası sahibi olmak anlamına da gelebilir.

Bir kimsenin rüyada eli kesildiğini görmek, kardeşinin, babasının, ortağının veya yakın bir arkadaşının veya yardımcısının ölümüne işarettir.

Rüyada sağ eli kesildiğini görmek, bir kimsenin hakkını elinden almak için yemin ettiğine işarettir. Aynı zamanda işini kaybetmek, kan bağlarını kesmek anlamına da gelebilir veya hırsızlık yaptığı anlamına da gelebilir.

Salih bir kimse, rüyasında elinin kesildiğini görse, bu, günahtan sakınmaya veya kötülükten sakınmaya işarettir.

Rüyada sol eli kesildiğini görmek, ailesiyle ilişkisini yeniden kurmaya ve iyi niteliklerin faydalarını yeniden keşfetmeye işaret eder.

Rüyada eli kırıldığını görmek, sıkıntıya, hastalığa, iş kaybına veya çok sevdiği bir kişinin kaybına işaret eder.

Rüyada el derisinin çatlaması, mal kaybına işarettir. Bir rüyada uzatılmış eller, yakın bir arkadaşın neden olduğu bir hastalığa işaret eder. Rüyada el uzatmak aynı zamanda cömertlik anlamına da gelebilir.

Bir kimsenin rüyada kendisine acı vermeden ellerinin kesilmesi, aşık olabileceğine işarettir.

Bir kimse rüyada ellerini birleştiğini görse, bu, aile toplantısı veya düğün yapacağına işarettir. Rüyada ellerinin titrediğini görmek, zayıflık, hastalık, yaşlılık veya uzun ömür anlamına gelir.

Rüyada ellerinin kuruduğunu görmek, böyle bir kişinin hayatında çok az fayda sağladığı anlamına gelir. Bir kimsenin rüyada elini koltuk altina soktugunu ve sonra onu nurlu bir sekilde çikardigini görmesi, o kimsenin ilim kazanacagina ve hikmet kazanacagina isarettir. Aksi takdirde, kazanç anlamına gelebilir.

Rüyada koltuk altından elini çıkardığını ve bir alevi ortaya çıkardığını görmesi, ilahi kudretin tecellisine ve mübarek bir zafere işaret eder.

Bir kimsenin rüyada elini koltuğunun altından çekip su çıkardığını görmesi, hayatında büyük kazançlar elde edeceğine veya uzun zamandır beklediği bir yolcunun yakında kapısına geleceğine delalettir.

Sağ elini kullanan bir kimsenin rüyada solak olduğunu görmesi, sıkıntıya işarettir.

Bir kimsenin rüyada elleri açık yürüdüğünü görmesi, ihtiyaçlarını karşılamak için bir akrabasına bağımlı olduğuna işaret eder.

Bir kimsenin rüyada ellerinin ona güzel bir şey söylediğini görmesi, maddi rahatlığa işarettir. Bir kimsenin rüyada bir günahın cezası olarak elinin kesilmesi, evliliğe, kötü bir eşe veya güven eksikliğine işaret eder.

Bir kimsenin rüyada ellerini sabunla yıkadığını görmesi, başladığı bir işi terk edeceğine veya niyetinin gerçekleşmeyeceğine işarettir.

Rüyada bir kişinin elinden bir hayat şekli veya iyi bir ruh çıktığını görmek, menfaate işaret eder.

Eğer böyle bir hayat habis bir hayatsa, tam tersi demektir.

Bir kimsenin rüyada elinden tuttuğunu görmesi, ona yardım edeceğine ve hayatını kurtaracağına delalettir. Rüyada birinin elinde bir şey filizlenmesi veya ellerinin demire veya sebzeye dönüşmesi, erkek kardeş, kız kardeş, eş, evlat, şefkatli bir arkadaş, kişinin gücü, serveti, liderliği, parası, ispatı gibi olumsuzluklara işaret eder. , bir zanaat veya iş.

Rüyada avucunun içinde görünmesi, kişinin sağlık ve zindelik durumuna işaret eder. Rüyada el çırpmak, sevinç ve mutluluk anlamına gelebilir ya da hiçbir anlam ifade etmeyebilir. Rüyada eline eldiven takmak, günah işlemekten vazgeçmeye delalet eder. İki eliyle kendi yüzüne tokat atmak, keder, üzüntü veya musibet demektir. Rüyada elinin tersiyle diğer avucuna vurmak, ayrılık anlamına gelir. Rüyada sağ elin parmakları her gün kılınan beş vakit namaza işaret eder.

Başparmak sabah namazını, işaret parmağı öğle namazını, orta parmak ikindi namazını, yüzük parmağı akşam namazını ve küçük parmak akşam namazını temsil eder. Sol elin parmakları ise, rüyada yeğenlere yorumlanır.

Rüyada parmaklarını çaprazlamak veya birbirine geçirmek, zorluklara ve yoksulluğa işaret eder. Bir kişinin rüyada ayak parmakları, karakterinin güzelliğini temsil eder ve onun açık sözlülüğünü ifade eder. Rüyada onlarda görülen herhangi bir kusur veya eğrilik, uyanıklığa yansır.

Rüyada ayak parmağı veya parmak ısırılır veya ezilirse, bu kötülüğe veya belki de bir kazaya işaret eder. Bir kimsenin rüyada baş parmağından süt ve işaret parmağından kan geldiğini görmesi, bir anne ile evleneceğine, onun kızıyla mı evleneceğine veya anneye sonra kızına tecavüz edeceğine işarettir. . Rüyada parmak çıtlatmak, akrabalar arasında kötü sözler sarf etmeye veya başkalarıyla alay etmeye veya alay etmeye işaret eder.

Rüyada parmaklarının felç olduğunu gören kimse, büyük bir günah işlemiş demektir.

Bir kimsenin rüyada sağ elinin felçli olduğunu görmesi, zayıf bir kimseye haksızlık yapmasına veya masum bir kimseye zarar vermesine işaret eder.

Bir kimsenin rüyada sol eli felç olduğunu görmesi, erkek veya kız kardeşinin ölümüne işarettir. Rüyada görülen tırnaklara gelince, bunlar güzellik, cesaret, güç, dini bir ahit veya parayı ifade eder.

Rüyada tırnaklarının yontulduğunu, çekildiğini veya kırıldığını görmek, para ve güç kaybına işaret eder.

Bir rüyada güzelce kırpılmış görünüyorlarsa, hem manevi hem de maddi faydalar anlamına gelir. Rüyada neredeyse kırılma noktasındaki uzun tırnaklar, sıkıntıya, kedere, korkulara ve bunalımlara delalet eder.

Rüyada tırnağının pençe olduğunu görmek, düşmana ve muhalefete karşı ayağa kalkmaya işarettir.

Rüyada tırnak görmediğini görmek, iflasa işarettir. Rüyada tırnaklarının sararması, yeşilleşmesi veya mavileşmesi veya kırılması, ölüme işarettir. Rüyada onları kesmek, musibetleri veya sıkıntıları gidermek demektir.

Rüyada tırnağının altına diken veya tahta parçası girmişse, bu, güç veya para kaybına işaret eder.

Rüyada tırnaklarını dişlerine sürttüğünü gören kimse, alçakça ve çirkin bir davranışta bulunur. Rüyada göğsünü görmesi ise, bir kimsenin kendisini geniş ve güzel görünen bir göğsü olduğunu görmesi (Bkz. Sandık), bir günahkârdan tövbe etmesine veya hakka ve doğruya yönelmeye istekli ve istekli olmasına delalettir. ona uymak veya daha önce zor olanı kolaylaştırmak. Birinin (Bkz. Göğüs) rüyasında göğüsleri kızını temsil eder. Rüyada erkeğin memesi kadın anlamına gelir ve kadının memesi erkeğe delalet eder. Rüyada meme görmek beş şeye işarettir: küçük bir erkek çocuk, küçük bir kız, bir hizmetçi, bir arkadaş veya bir erkek kardeş. Rüyada karın görmek, paraya, çocuklara, akrabalara veya refaha işaret eder. Bir kimsenin rüyada karnının kesilip yarıldığını ve yıkandığını ve sonra dikildiğini görmesi, Cenab-ı Hak'tan rahmetine, günahlarının affına ve manevi hidâyete ereceğine işarettir. Bir kimsenin rüyada karnını görmesi, onun güzel ahlâkına, sevimli huylarına, hayırlı teşebbüslerine ve lânetli şeytanın şerrinden muhafazasına delalet eder.

Bir kimsenin rüyada karnından yeni doğmuş bir erkek veya kız çocuğu çıktığını görmesi, böyle bir çocuğun doğacağına ve o evi yönetecek kadar büyüyeceğine işarettir. Rüyada ciğer görmek, ilim, para ve evlatlara işarettir.

İlim sahibi bir kimse, rüyasında ciğerlerinin kuşlar gibi vücudundan uçup gittiğini görse, ilmini unutacağına veya bir kimsenin çocuğu varsa ölebileceğine veya belki de mallarına devlet tarafından el konulabileceğine işarettir. eğer hiçbir şeyi yoksa.

Bir kimsenin rüyada kendi ciğerini yediğini görmesi, geçimini sağlamaya işarettir.

Rüyada pişirildiyse, o zaman yasal bir gelire işaret eder veya kişinin kendi çocuklarının malını yutması anlamına gelebilir. Rüyada ciğer çıkarıldığını görmek, bir çocuğun ölümüne işarettir. Rüyada karaciğer çıkarmak da adaletsizlik anlamına gelebilir. Rüyada böbrek görmek, iyi bir iş ilişkisine, sıkıntılardan, sıkıntılardan, beladan, tehlikelerden emin olmaya, karı kocaya, anne babaya veya iki sevgiliye delalet eder. Rüyada böbrek görmek, güçlü, yiğit ve çalışkan bir adama, yetkili birine hizmet etmeye veya kişisel koruyucu veya vali yardımcısı olabilir. Rüyada ciğer görmek, sevinci, mutluluğu veya üzüntüyü temsil eder. Rüyada tanıdığı veya tanımadığı birine akciğer bağışlamak, karşılığında mutluluk almaya delalettir. Rüyada evcilleştirilmiş bir hayvanın pişmiş ciğerini yemek, kazanç elde etmeye işaret eder. Aksi takdirde, yasadışı para elde etmek anlamına gelebilir. Rüyada ciğerinin parçalandığını görmek, ölüme yaklaşmak demektir. Birinin dalağını rüyada görmesi (Bakınız Dalak) parayı temsil eder. Rüyada bağırsak görmek ise, kazanca, liderliğe, çocuğa, haram paraya, şefaate, nefrete, geçime, işe veya felakete yol açabilecek bir şey yapmaktan vazgeçeceğine delalettir. Rüyada mide görmek, uzun ömürlülüğe, geçime veya çocuklara işaret eder.

Rüyada sağlıklı bir mide, gücün ve uzun bir yaşamın tadını çıkarmak demektir.

Aynı yorum bağırsaklar veya göbek veya göbek için de yapılır ve bunların üçü kişinin karısıyla olan ilişkisini temsil eder. Rüyada görülen (Kaburgalara Bakın) kaburgalara gelince, bunlar kadınları temsil eder.

Rüyadaki bel veya omurga, kişinin soyunu temsil eder. Rüyada sırtını dönmek (Geriye Bak) onun gücünü, zenginliğini, şanını, şöhretini, efendisini, yıkımını, sonunu, yoksulluğunu, yaşlılığını ve yüklerini temsil eder.

Bir kimsenin rüyada ağır bir yük taşıdığını görmesi, günahlarını yüklendiğine işarettir.

Rüyada mal taşıdığını görmesi, borca işarettir.

Rüyada odun taşıdığını görmesi, başkalarını gıybet etmeye işarettir.

Bir kimsenin rüyada ölüyü sırtında taşıdığını görmesi, yetimlere sahip çıktığına işarettir. Rüyada kalbin (Kalb Gör) ise, akıl, uyanıklık, şuur, hidayet, açıklık ve takva anlamına gelir. Bir kimsenin rüyada poposu ve poposu, kazancına, işine ve kazancına işaret eder. Rüyada birinin poposunu veya poposunu yaladığını gören kimse, değersiz ve dinsiz bir kimseyi çok övmeye veya onu övmeye işaret eder.

Rüyadaki erkek ve dişi cinsel organlar, iyi bir babayı veya kişinin mesleğini temsil eder. Rüyasında erkek organına ya da kadının vajinasına giren ya da çıkan iyi ya da kötü hayatlarına yansır. Rüyada penis görmek, çocuk, para, gurur, devlet veya otorite anlamına gelir.

Testisler kişinin geçimini, kızlarını, korunmasını ve bakımını temsil eder.

Penis ve testislerin anlamı rüya yorumunda yer değiştirebilir. Rüyada makat görmek, kese, dükkân, dinlenme yeri veya sandık anlamına gelir.

Diz, kişinin sermayesini veya işine devam etmesini ve geçimini sağlamasını temsil eder. Bacaklara gelince, onlar da kişinin işine ve davranışlarına dikkat ederek sermayesini temsil eder. Erkek bacağı kadını, kadın bacağı ise erkeği temsil eder. Bir kimsenin rüyada ayağının tahta veya demir olduğunu görmesi, geçimini sağlayamayacağı anlamına gelir. Kişinin ayakları anne babasını, geçimini, yolculuğunu veya servetini temsil eder.

(Bkz. Ayak; Ayak).

Rüyada bir ayağının kırılması veya kesilmesi, ya bir ebeveynin ölümüne veya kişinin sermayesinin yarısının kaybolmasına delalettir.

Rüyada ayaklarının demire veya bakıra döndüğünü görmek, uzun ömürlü olacağına işarettir.

Rüyada cama dönüşürlerse, o kişinin ömrünün kısa olduğuna delalet eder.

İnsan kemikleri onun geçimini, dinini, şanını veya parasını temsil eder. Bir rüyada kemik toplamak, para biriktirmek demektir.

Rüyadaki kemik iliği, gizli parayı, iyi bir farkındalığı, sabrı ve minnettarlığı temsil eder.

Rüyadaki damarlar ve sinirler, kişinin soyunu, alçakgönüllülüğünü ve neslini temsil eder. Rüyada insan derisi görmek ise, ziynet, baskasina reislik, peçe, nimet, rızık, rızık, can ve giyecek anlamina gelir.


Ayrıca bkz. Aorta; Yüz; Parmak; Beş parmak; Safra kesesi; Topuk; Şahdamarı; İlik; Çiviler; Avuç içi; Yolmak; Dalak; Dişler; Dil; Diş... vücut uzuvları dream meaning

Kıyamet Köprüsü

(arb. Sırat) Kıyamet gününden sonra insanların kıyamet gününde Rablerine kavuşmak için üzerinde yürümek zorunda oldukları köprüdür.

Geçiş kolaylığı amellerin ağırlığına bağlıdır. biri taşıyor. Bazıları şimşek gibi geçer, bazıları ise yüklerini taşımak ve değişen patikalarda hareket etmek zorunda kalır. Rüyada üzerinde yürümek, yolculuk anlamına gelir. Rüyada köprünün ayağının altından göçtüğünü görmek, yıkıma ve ölüme işaret eder. Bu köprüyü rüyada görmek ayrıca bilgiye, hakikate, Allah'ın birliğine inanmaya ve Allah'ın Resulü -sallallahu aleyhi ve sellem-'in öğretilerine ve örneğine uymaya delalet eder. gerçek yol.

Bir kimsenin rüyada yolda yürüdüğünü görmesi, doğru yolda olduğuna, emrolunanlara uyduğuna ve yasaklardan kaçındığına işaret eder. Aynı zamanda kişinin müthiş değişimler geçireceğine, büyük sorumluluklar üstleneceğine ve emniyete ulaşmayı başaracağına delalettir. Bir kimsenin rüyada ayağının kayması, o kimsenin günaha düşeceğine ve doğru yoldan sapacağına delalettir.... kıyamet köprüsü dream meaning

Ölüm

Rüyada ölüm, dinde bozulmaya, bozulmaya ve dünyada mevkiinin yükselmesine delalet eder. Bu tabir, tabuta veya sedye üzerinde taşınan ve cenazesine ağlama ve ağıt eşlik eden kimsenin rüyaya gömülmesi hariç, tabiîdir. Rüyada kendi gömüldüğünü görse, bu, onun durumunun ümitsiz olduğuna ve dünya tarafından ele geçirileceğine işarettir. Bir kimsenin rüyada tâbileri veya yardimci maiyeti, cenazesine gidenler kadar çok olur. Ancak insanları fethedecek ve onların omuzlarına binecek. Bir kimsenin rüyada öldüğü halde ölü görünümüne sahip olmadığı ve rüyada onun ölümüne ağlanmadığı ve cenazesinin bulunmadığı görülürse, o kimsenin bir malının yıkılacağına veya evindeki bir odanın yıkılacağına delalet eder. veya bir duvarın çökeceği veya bir sütunun çökeceği anlamına gelebilir. Böyle bir rüya aynı zamanda kişinin dini duruşundaki zayıflığa veya kalbinin körlüğüne delalet edebilir. Buna rağmen ömrü uzun olur.

Bir kimsenin rüyada öldüğünü ve kendini ölü gibi bulduğunu görmesi, yıkanıp kefene sarılması, dininde de zayıflığa işaret eder. Kişinin bu durumda gördüğü bütün üzüntü ve ağlamalar, onun dünyada yükselmesine ve yükselmesine delalet eder. Rüyada ölüm aynı zamanda seyahatlere delalet eder veya yoksulluk anlamına gelebilir. Bir kimsenin rüyasında ölmesi ve defnedilmesi, o kimsenin tövbe etmeden öleceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyada defnedildikten sonra kabrinden çıktığını görmesi, ölmeden önce günahlarından tövbe edeceğine delalettir. Rüyada ölüm de evliliğe işaret eder, çünkü ölü yıkanır ve güzel kokular sürülür, damat da düğün gününde banyo yapar ve güzel kokular sürer. rüyada gömülmediğini görmek, düşmanını yeneceğine ve liderliğe hak kazandığı takdirde liderliğe kavuşacağına işarettir. veya günahlarından tövbe edeceği anlamına gelebilir. Bu rüya aynı zamanda bir yolcunun sağ salim evine dönmesine de işaret eder. Genel olarak rüyada kadının ölmesi, bir çocuğun uyanıkken ölmesine veya bunun tersinin gerçekleşmesine işaret eder. bundan sonra Rüyada ölü taşımak, dinsiz ve dinsiz bir kimsenin erzakını veya erzakını taşımak demektir. Rüyada merhumun cenazesini taşımaktan farklı bir şekilde cenazesini taşımak, haram para elde etmeye işaret eder. Rüyada cenazeyi defnetmek için taşımak, vali için çalışmaya işarettir.Rüyada bir merhumun hasta olduğunu gören kimse, yaşadığı müddetçe ibadetini terk ettiğine delalet eder. rüyada kabirden insanların mahsullerini yemek için çıktıklarını görmek veya erzak stoklarını görmek, gıda fiyatlarının yükselmesine delalettir. Rüyada kuyudan su içtiklerini görse, o beldenin başına büyük bir bela geleceğine delalet eder. o kişinin çocukları veya ailesinden kısa bir süre sonra ölecek.

Ölümünün ardından ağlamak veya üzüntü duyulmazsa, o zaman onun soyundan biri evlenecek demektir. Ölen kimsenin rüyasında kendisi hakkında söylediği söz doğrudur, çünkü o hak yurduna varmıştır ve o yurdunda yalan işleyemez. , o zaman kişinin karışık rüyalar gördüğü anlamına gelir. Rüyada beyaz veya yeşil bir elbise giymiş, gülen ve mutlu bir ölü görse, rüyasında şahit olunan o haldedir. Yoksa rüyada onun darmadağınık, pis, kaşlarını çattığını veya ağladığını görmesi, onun ahiretteki durumuna da işaret eder. Rüyada ölen bir kimsenin hasta olduğunu görmesi, onun durumunun borcunu ödemesine bağlı olduğuna ve Allah'ın adaletinin tecelli etmesini beklediğine işarettir. Rüyada merhum için cenaze namazı kılmak, onlar için mağfiret dilemeye veya kabirlerini ziyaret etmeye, kalbi ölü birine öğüt vermeye, yolcuları uğurlamaya veya muhtaçlara yardım etmeye delalettir. Rüyada karısının öldüğünü ve tekrar hayata döndüğünü görmek, bir tarladan veya çiftlikten kazanç sağlamaya işaret eder. Rüyada bir ölünün cesedini bulmak, para bulmak demektir. Rüyada ölmüş bir kimsenin arkasında yürümek, onun izinden gitmeye veya onun maddi ve manevi ticaretini veya geleneklerini taklit etmeye işaret eder. Rüyada bir memleketin imaminin vefat etmesi, o sehrin savasla helak olacagina isarettir. Öte yandan, bir kimse rüyada harap bir şehir görse, o imamın vefatına delalet eder. Rüyada ölmek, aynı zamanda büyük bir günah veya suçtan dolayı hatırlanmaya delalettir.

Rüyada görünürde bir sebep veya hastalık olmaksızın ölmek ve ölünün hiçbir özelliğini taşımamak, ömrünün uzun olmasına delalettir. Rüyada ölüm sancısı çekmek, kendine veya başkalarına haksızlık etmeye işarettir.

Rüyada kendini ölü ve çıplak görmek, fakirliğe işarettir.

Rüyada kendini ölü ve hasır veya halı üzerinde yatarken görmek, refaha işaret eder. ve dünyada başarı. Rüyada tahtırevanda ölü olduğunu gören kimse, derece derece yükselir. Rüyada yatağında yattığını görmek, ailesinden hayırlı olacağına işarettir.

Bir kimse rüyasında tanımadığı bir kimsenin öldüğünü işitiyorsa, bu, onun dindarlığı pahasına dünyadaki başarısına işarettir. taviz verir.

Rüyada oğlunun ölmesi, düşmandan kaçmasına delalettir.

Rüyada kızının ölmesi, kurtuluştan ümit kesmeye işarettir.

Bir kimse ölüp mezara gömülürse bir rüya, onun özgürlüğü demektir. Aksi takdirde kendisine bir şey emanet edilmişse, onu sahibine teslim etmesi gerektiğine delalettir.

Bir kimsenin rüyada ölüp gömüldüğünü görmesi, o kimsenin evleneceğine işarettir. hasta kimsenin rüyada evlendiğini görmesi, kısa bir süre sonra öleceğine delalettir.

Rüyada evli bir kimsenin ölüp gömüldüğünü görmesi, eşinden boşanacağına veya iş ilişkisini bozacağına veya kardeşlerinden ayrılacağına, kız kardeşler ve arkadaşlar veya başka bir ülkeye göç edebileceği anlamına gelebilir. Aksi halde memleketinden göç etmiş ise, o memlekete geri dönecek demektir. Rüyada ölüm, bir şeyden korkan veya üzgün veya hasta bir kimse için olumlu bir çağrışımdır. Rüyada ölüler arasında yürümek, bazı münafıklarla dostluk kurmaya delalettir. Rüyada ölmüş bir kimsenin yanında yürümek, uzun bir yolculuğa çıkacağına veya yolculuktan kazanç elde edeceğine işaret eder. Rüyada ölünün etini yemek, uzun bir hayat sürmeye işarettir.

Bir kimsenin rüyada aniden öldüğünü görmesi, sevineceğine delalettir.

Ölen kişinin rüyasında bir şey yediğini görmesi, böyle bir malın pahalanacağına delalettir.

Bir kimsenin rüyada cenaze evinde çamaşır masasının üzerinde yattığını görmesi, günahlarının silineceğine ve borçlarının ödeneceğine delalettir.

Ölen bir kimsenin rüyada bir kimseden elbisesini yıkamasını istemesi, rüyasında kendisini gören kimsenin duasına ve mağfiretine ihtiyacı olduğuna veya geride bıraktığı bir borcu ödemek veya insanlardan onun günahlarını bağışlamasını veya vasiyetini yerine getirmesini isteyin.

Bir kimsenin rüyada ölünün elbisesini yıkadığını görmesi, ölen kişinin ahirette yüklerinden kurtulacağına işaret eder. Rüyada ölüleri mezarlığa nakletmek, kişinin bir işi doğru yaptığına, ölüleri çarşıya naklettiğini görmesi ise, bir şeye ihtiyacı olduğuna veya malının çabuk satılacağına delalettir.

Rüyada ölen bir kimsenin dirildiğini görmesi, ölü sandığı bir şeye kavuşacağına veya bir sıkıntı yaşıyorsa, sıkıntılarının dağılacağına delalettir. rüyada hayata geri döndüğünü görmek, aynı zamanda onun bıraktığı bir şeyden soyunun faydalanacağına delalettir.

Rüyada güzel, mutlu ve bakımlı görünüyorsa, bu tür bir mutluluk onun soyuna miras kalacaktır.

Rüyada ölen bir kimseyi meşgul, endişeli ve kötü giyindiğini gören kimse, ancak Allah'ın dilemesiyle azalacak bir mücadele içinde olduğuna işarettir.

Rüyada hasta ise, dini ihmalinden dolayı Cenab-ı Allah'a karşı sorumlu olduğu anlamına gelir.

Eğer Ölen kişinin yüzünün rüyada karanlık veya donuk görünmesi, o kişinin imansız olarak öldüğüne işarettir.

Rüyada ölen birini neşeli, hoş ve rahat bir şekilde gören kimse, rüyasının sadece bir halüsinasyon olduğuna veya rahatsız edici rüyalar görüyor, çünkü ölü insanlar şaka yapmazlar ve karşılık vermeleri gereken kendi görevleri vardır. Bir kimse rüyada ölmüş babasını veya anasını diriltiyorsa, bu, sıkıntıdan kurtulmaya ve korkularından kurtulmaya işaret eder. Bu, kişinin ölmüş annesi rüyada görüldüğünde özellikle daha güçlüdür. Rüyada ölüyü diriltmek, kâfire hidayete erdirmek veya bid'atçiye öğüt vermek demektir. Bu, günahlarından tövbe edecek gafil kimselere de öğüt vermek anlamına gelebilir.

Rüyada ölen bir kimsenin tekrar öldüğünü görmesi, aynı isimde bir kimsenin yakında öleceğine delalettir. rüyada migren ağrısı görmesi, dini ihmali veya haksızlıkları veya babasına veya annesine karşı olan menfur tavrından sorulacağına delalettir.

Ölü kişinin rüyada gözlerinden şikayet ettiğini görmesi, karısına ne borcu olduğu, çeyizi, boşa harcadığı vasiyet ve emaneti sorgulanıyor. Sol kolundan şikayet ediyorsa, kardeşinin, kız kardeşinin, oğlunun veya iş ortağının hakkından veya yaptığı yalan yeminden sual olunduğuna delalettir.

Ölen kimse rüyasında yanından şikayet ederse,

Rüyada bacaklarından şikayet ettiğini görmesi, hayatını yolsuzlukla heba ettiğine ve ömrünün boşa gittiğine delalettir. yalan Eğer rüyada ayaklarından şikayet ediyorsa, o kimsenin, haksız yere sarf ettiği bir maldan ve yürüdüğü gaflet yolundan sorguya çekildiğine delalettir.

Bu tür rüyalarda kadınla erkek birdir. Bunun gibi, her bir uzuv, kişinin bu dünyadaki yaşamı boyunca aldığı belirli bir duruşu temsil eder.

(Vücutí'ye Bakın).

Yaşayan bir kişi, ölmüş bir kişiye yiyecek veya içecek bir şeyler verirse rüyada, para kaybına işarettir.

Rüyada ölen bir kimseye elbise verdiğini görmesi, sıkıntıya veya hastalığa işarettir.

Ölen kişinin rüyayı gören kişiye kendi kefenini giymesi için vermesi, rüyada ölen kimsenin, rüyayı gören kimseye bir hırka veya işlemeli bir gömlek vermesi, ölen kişinin hayatı boyunca kazandığı ilim, servet, nimet veya mevkii kazanmasına işarettir.

Gömlek geçim, hırka haysiyet ve şeref anlamına gelir.

Ölen kişinin rüyada kendisine yiyecek bir şeyler verdiğini görmesi, beklenmedik bir yerden helal kazanç elde edeceğine işarettir.

Ölen kişi rüyada bal veren kimse, ganimet elde etmeye delalet eder. Rüyada merhumdan herhangi bir şey almak, genel olarak hayırlı bir habere ve mübarek bir hediyeye işaret eder.

Rüyada merhumun elinden tutup onunla yürüdüğünü görmesi, beklenmedik bir kaynaktan para almasına işaret eder. Rüyada merhum 114 kişi ile konuşmak, uzun ömür demektir. Rüyada vefat etmiş ünlü bir kimseyi öpmek, onun ilminden, hikmetinden veya mirasından bir şey elde etmeye veya soyundan bir menfaat elde etmeye delalettir. Rüyada ölüyle konuşmak, ailesine veya arkadaşlarına nankörlük yapacağına işarettir.

Hasta olan bir kimsenin rüyada ölü birini öptüğünü görmesi, o kişinin kısa süre sonra öleceğine işarettir.

Sağlıklı bir kimse bunu görse aynı rüya, söylediklerinin yanlış olduğu anlamına gelir. Rüyada kabirde ölü ile cinsel ilişkide bulunmak, zina etmeye veya kötü bir kimseyle karışmaya veya düzenbaz ve münafık birine para kaptırmaya delalettir.

Bir kimse, ölü kadının dirildiğini ve rüyada kadınla cinsel ilişkiye girdikten sonra vücuduna kadının yumurtalarının ve menisinin bulaştığını görse, pişman olacağı bir şey yapmış demektir. Dolayısıyla bundan dolayı kayıplara uğrayacaktır.

Rüyada ölen bir kimseyle düğün yapıp onun evine taşındığını görmek, kişinin kendi ölümüne delalettir. Rüyada ölünün arkasından yürümek ve bilinmeyen bir eve girip bir daha çıkmamak ölüme işaret eder. Ölür, sonra hastalığından şifa bulur.

Ölü rüyayı gören kimseyi döverse, o kimse Rabbine gazap etmiş ve tövbe etmesi gereken iğrenç bir iş işlemiş demektir, çünkü hak yurdunda, Ölü, ancak Allah'ın razı olduğunu kabul eder, O'nun beğenmediğini beğenmez. Bir kimsenin rüyasında diri bir kimsenin, kaderine razı olan bir ölüyü dövdüğünü görmesi, diri olan kimsenin manevi ve dinî gücüne, derecesine, yaptığı hayırlara, dualara, takvaya, takvaya işaret eder veya merhumun vasiyetini yerine getirmektir.

Rüyada merhumun uyuduğunu gören kimse, müminler için ahiret huzur ve sükûnet yurdudur. Rüyada merhumla aynı yatakta yatmak, ömrünün uzun olmasına delalettir.

Rüyada ölülerin mezarlarından çıkıp mal sattığını görmesi, pazarların durgun olduğuna delalettir.

Birinin yemeğinde fare ölüsü rüya, o ürünü kurcalamak demektir. Bir kimse rüyada merhumun hayirli bir sey yaptigini görse, ona da ayni seyi emrediyor demektir. Rüyada yaptığı kötü bir şey ise, yapmamasını emrediyor demektir. bir ay ve ay bir yıl ve yıl on yıl olabilir. Bir kimsenin rüyada annesinin öldüğünü görmesi, dünyevî menfaatlerini, rahatını kaybedeceğine ve gaflete düşebileceğine işarettir. Yolda münafık ise, yaptığı işin sevabından mahrum kalacağına veya farz namazlarını kılmayacağına delalet eder. Aksi takdirde, ailesinden biri anlamına gelebilir. Bir kimsenin rüyada fakir olduğunu görmesi, bir gözünü kaybedebileceğine işarettir.

Rüyada karısının öldüğünü görmesi, iflas etmesine ve geçim kaynağının kaybolmasına işaret eder. Rüyada cenaze namazı kılmak, ona şefaat etmeye ve onun kurtuluşu için dua etmeye işarettir.

Bir kimse rüyada ölünün çağrısına icabet ederse, kısa bir süre sonra ona tabi olacaktır. Bir kimsenin rüyada bir ölünün boğulduğunu görmesi, büyük günahlara daldığına işarettir.

Rüyada ölülerin kabirlerinden çıkıp evlerine gittiklerini gören kimse, esareti sırasında esirlerin toptan salıverilmesine delalet eder. genel af. Bu rüya aynı zamanda Cenab-ı Hakk'ın çorak bir toprağa hayat vereceğine delalettir. Bir mümin için rüyada ölmek, şeref, haysiyet, uzaklık ve zühdden uzaklaşmaya işaret eder.

Rüyada hükümdarın ölmesi, ordusunun veya hükümetinin zayıflığına işaret eder.

Din aliminin rüyada ölmesi, bid'atın doğmasına veya bir kimsenin hüccetinin geçersiz olmasına işaret eder.

Rüyada salih bir müminin ölmesi, kişinin dini vecibelerini yerine getirmemesine işaret eder.

Zanaatkarın ölümü, mesleğinin sona ermesine işaret eder.

Rüyada anne ve babasının ölümü, onun maddi imkânlarının daralmasına işaret eder.

Rüyada eşinin ölümü, müreffeh bir hayatın sona ermesine işaret eder.

Rüyada oğlunun ölümü, kişinin ölümünden sonra adının belirsizleşmesine işaret eder. Rüyada bir ölünün başka bir ölünün üzerine cenaze namazı kıldığını gören kimse, yaptığı amelin batıl olduğuna, çünkü cenaze namazının kılınmasının bir amel olduğu ve ölünün başka bir amelinin kalmadığına işaret eder. Evli bir kadının rüyada bir ölü ile evlendiğini görmesi, kocasından boşanacağına, evli olmayan bir kadının bir ölü ile evlendiğini görmesi ise, evleneceğine işarettir. ölümden sonraki yaşamın, kişinin sevdiğiyle yeniden bir araya gelmesini veya cehennem ateşinde ayrılıktan acı çekmesini temsil edeceği şekilde, kişinin sevgilisinden ayrılması.

(Ayrıca bkz. b>... Ölüm dream meaning

Kulak Süsleme

Kulağın herhangi bir takı ile süslendiğini görmek, kızının veya eşinin huzurlu ve mutlu bir hayat yaşadığının müjdecisidir.... kulak süsleme dream meaning

Hediye

Rüyada hediye almak, mutluluğa, sevince, sevgiye ve dostluğa işarettir.

Rüyada hediye almak aynı zamanda hasımlar arasında barışmaya, birliği teşvik etmeye veya kişinin kızının iyi bir adamla nişanlanmasına da işarettir.

b>(Ayrıca bkz. Bağış; Bağış)... hediye dream meaning

Kulak

Kulak, bir kişinin karısını veya kızını sembolize eder.

Kulağın (veya ölü) çalışmadığı görülürse, bu, o kişinin karısını boşayacağına veya karısının öleceğine işaret eder. Aynı zamanda kızının evleneceği anlamına da gelebilir.... kulak dream meaning

Titreme

(Sallamak; titremek) Rüyada başının titrediğini görmek, şeref kazanmasına ve makamının yükselmesine delalettir. geçim kaynağı. Bir kimsenin rüyada sağ ayağının titremesi, ailesinden veya kabilesinden bir menfaat elde edeceğine işarettir. Bir kimsenin rüyada sol bacağının titremesi, iş kaybına işarettir.

Aynı durum kişinin vücudunun herhangi bir yerinin titremesi veya sarsılması için de geçerlidir.

(Bkz. Vücut; Titreme)... titreme dream meaning

Açma

(Borçlu; Kayma; Hafif adım atma; Tökezleme) Rüyada ayağını kaparak tökezlediğini veya ayak parmağını incittiğini görmek, borç biriktirmeye, ayağının ayağının takılıp kanaması halinde, rüyada tökezlemek, haram veya bozuk para edinmeye işarettir. diğer borçları ödemek veya büyük bir mali kayıp yaşamak anlamına gelebilir.

(Ayrıca Yürüme konusuna bakın)... açma dream meaning

Yaka Bandı

(Yaka; Gerdanlık; Boyunbağı) Rüyada yaka bandı, bir annenin veya eşinin, oğlunun veya kızının kuyumculuk işi yaptığını görmesinin verdiği zevk ve gurura işaret eder.

Evli olmayan bir kadın görürse rüyada inciden, peridottan veya krizolitten yapılmış bir gerdanlık, gerdanlık veya gerdanlık taktığını görmesi, asil ve yüksek rütbeli bir adamla evlenip ondan çocuklar edineceğine ve bu evlilikten en büyük zevk ve sevgiyi bulacağına delalettir. .

Kolluk şaptan yapılırsa, doğulu genç bir erkekle evlenmeye işâret edilir.

Rüyada gerdanlık boncuktan yapılırsa, o koca cimri ve hakir bir kimsedir. Bir erkeğin rüyada tasma taktığını görmesi, boğulacağına, sıkıntıya veya kavgaya işarettir.

(Ayrıca bkz. Gerdanlık; Kolye)... yaka bandı dream meaning

Bacak

(Uyluk; Uzuv) Rüyada kişinin bacakları uzun ömürlülüğe, yaşlılığa veya geçim kaynağına işaret eder. Bir kimsenin rüyada bacaklarının demire döndüğünü görmesi, o kişinin uzun bir ömür yaşayacağına,

Rüyada ayaklarının cama dönüştüğünü görmesi ise, kısa sürede öleceğine,

Bacak bacak üstüne attığını görse, rüyada görmesi, ömrünün bitmesine veya hayatında büyük bir zorlukla karşılaşacağına veya yalancı olduğuna delalet eder. Bir kimsenin rüyada tanıdığı bir kadının kalçalarını görmesi, o kadınla veya onun bir arkadaşıyla evleneceğine işarettir. Rüyada bacağının kıllı olması, borca veya hapiste öleceğine işarettir.

Bir kimsenin rüyada bacağının burktuğunu görmesi, zina yapacağına işarettir. Bir rüyadaki bacaklar aynı zamanda adamın zenginliğine veya geçim kaynağına da işaret eder. Bu anlamda, rüyada ayaklarının demire döndüğünü görmek, kalıcı bir refaha işaret eder. Rüyada bacaklarının tahta olduğunu görmesi, zayıf düşeceğine ve kendi geçimini sağlayamayacağına işarettir. mirasçılarına mal dağıtılır.

Bir kimsenin rüyada ayağının normalden kısa olduğunu görmesi, parasının bir kısmını kaybedeceğine delalettir.

Rüyada tek ayak üzerinde yürüdüğüne işarettir. servetinin yarısını kaybeder. Rüyada iki bacağının da kesilmesi, sahip olduğu her şeyi kaybedeceğine delalettir. hediye.

Bir kadının rüyada bacaklarının kıllı olduğunu görmesi, kocasının önünde küçük düşeceğine veya bir oyun oynayacağına veya özel hayatının halk tarafından öğrenileceğine veya bundan sonra manevi rehberlik alacağına işarettir. gaflet içinde yaşıyordu.

Rüyada bacak görmek, aynı zamanda zorluklara delalettir.

Rüyada bacaklarının bağlı olduğunu veya birbirine bağlı olduğunu gören kimse, korkuya, fakirliğe ve sıkıntıya işaret eder. Rüyada ayaklarını açıkta bırakmak, namazı terk etmeye işarettir ve küçük düşmeye delalet edebilir. Rüyada ayak görmek ayrıca yazmaya, nasihat etmeye, nasihat etmeye, kitap okumaya, hikmete, makama, zevke, tuzaklara, nasihatte kusura veya dinî konularda yanlış tefsirlere delalet eder.

(Ayrıca bkz. Ayak; Uyluk)< /b>... bacak dream meaning

Aİle

Olumlu ve olumsuz ilişki kalıplarının ve günlük olaylara taşıdığımız hayata karşı tutumların çoğunu ailemizden öğreniriz. Babanın insanlarla ilişkilerindeki belirsizliği veya değişimle karşılaşma konusundaki kaygısı, bu alanlardaki kendi zorluklarımızın kaynağı olabilir. duygularımızla tanışın.

Bir erkek veya kadın olarak olgunlaşmamız, bizi bir şekilde, karşı cinsten ebeveynimize yönelik cinsel arzu ve aynı cinsiyetten ebeveyne bağımlılıkla karışık rekabeti içeren çocukluk arzumuzu karşılamaya ve bütünleştirmeye çağırır. . Kayıp bir ebeveyn, ölen veya ayrılan anne veya baba bile içsel olarak güçlü bir figürdür.

Bir babanın veya annenin sevgisinin veya varlığının yokluğu, herhangi bir güçlü şekilde yaralayıcı olay kadar travmatik olabilir. Rüyalarımızdaki ebeveynlerimiz, kimliğimizin biçimlendirici güçlerinin ve deneyimlerinin (güç ve duygu dolu) imgesidir. Onlar, benlik duygumuzun ortaya çıktığı yer, toprak, kanlı katliamdır. Ancak kimliğimiz, yaratımımızın bu içsel güçlerinin egemenliği altındayken herhangi bir gerçek bağımsızlık kazanamaz. Herakleitos, aynı nehirde iki kez yıkanılamayacağını söyledi; bir ebeveynin erdemlerini tekrar etmeye veya onlarla rekabet etmeye çalışmak, kendi kişiliğimizin gerçek doğasının yanlış anlaşılmasıdır. Bireyselleşme.

Aile grubu: Değerlerimizi ve görüşlerimizi oluşturan tüm deneyim arka planı. Bu arka plan, sosyal statü gibi binlerce farklı açık ve ince şeyden oluşur; evdeki kitap miktarı; ebeveynler kendileri hakkında ne düşünüyor; aile dışındaki yaşamla nasıl ilişki kurduklarını; baskın rollerin teşvik edilip edilmediği; ebeveynlerin hangi milliyetten olduğu; aileyi kuşatan hangi bilinçsiz toplumsal tutumlar (yani, efendi ve uşak ya da egemen işveren ve boyun eğen çalışan, yüzyılın başında İngiltere'yi simgeleyen roller, Birleşik Krallık'taki pek çok tutumu hâlâ renklendiriyor). Basitçe söylemek gerekirse, o bizim içsel dürtü ve değer 'ailemiz'dir; aile hayatımızın genel duygu tonu - güvenlik, tahakküm, her ne ise, ailenin bilinçsiz başa çıkma kalıpları.

Ebeveynler rüyada birlikte: genel bilgeliğimiz, önemli kararlar aldığımız veya sezgisel içgörüler elde ettiğimiz bilgi ve deneyim arka planımız. Ebeveynler ayrıca, çocukken öğrendiğimiz, hâlâ bizimle içeriden konuşan ve belki de yeniden değerlendirmeden kendi çocuklarımıza aktarılan kuralları ve genellikle mantıksız disiplin kurallarını tasvir ederler. Bunlar ≠ "Ağzınız doluyken konuşma"dan konuşulmayanlara kadar her şeyi içerir Mastürbasyon kutsal değildir/

Rüyada ölü ebeveyn: ebeveynden bağımsızlığın başlangıcı; bizde uyandırdıkları duyguların, ebeveynimizin ölümüyle ilgili duygularımızın bastırılması; ölümle ilgili duygular. Ölü insanların rüyalarını görün.

Örnek: ëBabam bana ve başka bir kadına ilaç veriyordu. Bir şeyler bize dayatılıyor. Cinsel organına ve diğer tarafa baktığında arka tarafına vurup yumruklamaya başladım. Bunu yapmak için doğru boyda gibi görünüyordum ve onun beni incittiği gibi onu da incitmek istediğime dair çok kızgın bir duyguya kapıldım (Audrey V). Ebeveyni incitmek, gömmek, öldürmek: örnekte Audrey'nin boyu onu bir çocuk olarak gösteriyor. Babasının boğazına basmaya zorladığı tavırlar ve durumlar hakkında öfkesini serbest bırakıyor.

Ebeveynlerimizden aldığımız içe dönük kısıtlamalardan ve hazır değerlerden kurtulmak için, büyümemizin bir döneminde onları öldürebilir veya gömebiliriz. Bazı insanlar bu tür rüyalar karşısında şok olsalar da, bunlar bağımsızlığın ortaya çıkışının sağlıklı belirtileridir. Kabilenin yeni bir lidere sahip olabilmesi için şefi öldürmeye ilişkin eski mitler bu süreci betimler. Rüyamızda anne ya da baba öldüğünde, ilişkide pozitif olan ne varsa ondan elde edilen tüm gücü miras alabiliriz. Ana babayı sarhoş, beceriksiz, aptal görmek: içselleştirilmiş değerlerden ya da babayı ya da anneyi "onurlandırma" ya da onlara hayranlık duyma güdülerini aptallaştırmanın başka bir yolu.

baba

Genel olarak olumlu: otorite; dış dünyadaki yetenek; ailevi veya sosyal gelenekler, içimizdeki ëdoer' ile nasıl ilişki kurduğumuz; fiziksel güç ve koruyuculuk; olma iradesi. Genel olarak olumsuz: içe dönük saldırganlık; diğer insanların otoritesinden korkarak hükmetme, umursamaz cinsel dürtü; sevilmeme duygusu. Babayı arketipler altında görün; Adam.

anne

Genel olarak olumlu: duygular; ilişkilerde yetenek; ailenin birleştirici ruhu; bir ilişkide duygularla nasıl ilişki kurduğumuz; kendinden ve rahibeden verme gücü; sezgi. Genel olarak olumsuz: irrasyonel beğenilere ve hoşlanmamalara dayalı irade; endişe veya kıskançlıktan kaynaklanan görüş; duyguların hakimiyeti; bağlanma eksikliği. Arketipler altında Büyük Anne'ye bakın; kadın.

kardeşler ve çocuklar

Kardeş, kız kardeş, kız veya oğul (bu girişin altına bakın), rüyalarımızdaki en genel kullanım, kendimizin bir yönünü tasvir etmektir. Bununla birlikte, rüyamızın rüyamızdaki kişi hakkında olduğuna büyük bir inançla inanmak neredeyse evrenseldir.

Rüyasında bir oğlunun öldüğünü gören bir anne, genellikle büyük bir endişe yaşar çünkü içinde bunun bir önsezi olduğu duygusu gizlidir. rüya. Neredeyse herkes zaman zaman yakın aile üyelerinin öldüğünü veya öldürüldüğünü hayal eder - birçok anne bunu hayal eder ve çocukları 80 yaşına kadar yaşar. Ancak bazen çocuklar ölür. O halde rüya önceden algılayıcı mı, yoksa tesadüfi mi?

Örnek: ë10 aylık civarında olacak küçük oğlumu taşıyarak oldukça tozlu bir yolda yürüyordum ve kendimi oldukça yorgun hissediyordum. Aniden benimle konuşmak için durup bebeği taşırken oldukça yorgun göründüğümü söyleyen bir adamla tanıştım. Benimle gel ve şu duvarın üzerinden bak, öyle bir manzara göreceksin ki, içini ferahlatacak, dedi. Parmak uçlarımda durarak duvarın ötesini görebiliyordum ve gördüğüm manzara nefesimi kesti, o kadar güzeldi ki (Johan E). Burada Johan'ın oğlu hissettiği sorumluluğun ağırlığını tasvir ediyor.

Güzellik, onun annelikteki kendi güç kaynaklarıdır.

Örnek: ëİkizlere binh verdim ve yerde yatıyorlar. Onlarla ilgilenmeye başladık. Evli ve iki çocuğu olan ablamı görmeye gittiğimde annem tavsiyesi için onları doktora götürdü. Ablam bebekler hakkında fikir versin diye orada ikizlerle buluşturdum. Yakın zamanda doğum tecrübesi vardı ve bize bebeklerin iyi örnekler olup olmadığını söyleyebilirdií (Bayan E). Miss E'nin kendi çocuğu yok, bu yüzden kendi kapasitesinden emin değil.

Anne, bir otorite figüründen güven arayan kendi annelik yeteneklerini tasvir ediyor. Kız kardeşi, onun en yakın doğum deneyimidir. Yani kız kardeşini gözlemleyerek öğrendiklerinden yola çıkarak kendi niteliklerini değerlendiriyor.

Çoğu zaman aile üyesi, hayalini kurduğumuz kişinin karakterinin bir parçası olduğunu düşündüğümüz niteliklerimizi tasvir eder. Yani ailedeki tutkulu olan bizim tutkularımızı tasvir ederdi; Entelektüel olan kendi zihnimiz, kaygılı olan tereddütlerimiz. Bunu tanımlamak için rüya işlemedeki soruları kullanın. Bunu yaptıktan sonra, rüyanın neyi tasvir ettiğini gözlemleyebiliyor musunuz? Bayan E için annelikle ilgili sorular olurdu.

Örnek: ëKızım bana, yardım mesleğindeki işimin tek olumlu yanının, ondan dine dönen bir kadınla çalışmak olduğunu söyledi. Bunu, henüz kendi aklının başında olmadığını söylediğim uzun ve güçlü bir konuşma izledi. Annesinin endişesi ve eğitiminin tıbbi akılcılığı ona hükmediyordu. Kendi hayatının derslerini bütünleştirmek için kendi kaygılarının ötesine geçmeye cesaret ettiğinde, o zaman tekrar dinlerdim (Desmond S). Desmond boşanmıştı ve kızını henüz ergenlik çağındayken terk etmekten duyduğu acı ve suçluluk duygusuyla mücadele ediyordu. Kızı, duyguları ile rasyonel benliği arasındaki bu çatışmayı tasvir ediyor.

brother

Kendisi veya reddedilen benliği, rüyada neyle karşılaşırsa karşılaşsın; akrabalık duyguları; rekabet duygusu, bir erkek kardeşle ilgili duygular. Kadının rüyası, küçük erkek kardeş: dışa dönük ama savunmasız benlik; rekabet. Kadının hayali, ağabeyi, otoritesi, kişinin yetenekli dışa dönük benliği. Man'in rüyası, küçük erkek kardeş: hassas duygular; o yaşta kendini Man'ın rüyası, ağabey: deneyim; otorite, zulüm duyguları. Bak oğlum; Adam. Deyimler: ağabey, silah arkadaşları; kan kardeşi.

kardeş

Kendini hissetmek veya benliğin daha az ifade edilen hali; rakip; bir kız kardeş hakkında duygular. Erkeğin rüyası, küçük kız kardeş: hassas duygular; Anne baba sevgisi için rakip. Man'ın rüyası, ablası: yetenekli kendini hissetmek; zulüm duyguları. Kadının rüyası, küçük kız kardeş: kişinin o yaştaki deneyimleri; savunmasız duygular, ebeveynlerin sevgisine rakip. Kadının rüyası, ablası: yetenekli kendini hissetmek. bak kız; kadın. Deyimler: derinin altındaki kız kardeşler.

kız

Kişinin kızıyla, kızıyla veya oğluyla olan ilişkisi, karı koca arasındaki evlilikte olanları temsil edebilir.

Çocuk, ne kadar anlık olursa olsun, iki kişinin birbirine bağlanmasından doğan şeydir. . Bu nedenle rüyalarda çocuk bazen ilişkinin nasıl ilerlediğini tasvir etmek için kullanılır. Yani hasta bir kız, ilişkideki duygularını 'hasta' gösterebilir.

Bir annenin rüyasında: genellikle destek veya arkadaşlık duyguları; duygusal bağlar alanında yalnız olmama duyguları; veya kişinin duygu alanı; sorumluluk; ebeveynlik bağları; o yaşta kendini; kişinin kendi dürtüleri, zorlukları, incinmeleri, ki bunlar hâlâ geçerli olabilir. Ayrıca bir karşılaştırma; anne kızının gençliğini, fırsatını görebilir ve bu konuda hisleri olabilir. Bu nedenle kız, kaçırdığı fırsatı ve gençliği, hatta kıskançlığı, bir erkeğin arzusunu elde etmedeki rekabeti temsil edebilir.

Bir babanın rüyasında: kişinin kendini hissetmesi, kızıyla ilişkisiyle ilgili duyguları veya zorlukları; kişinin kendi hisseden benliğinin olgunlaşmak için verdiği mücadeleler, bir ailede cinsel duyguların nasıl ele alındığı özellikle kur yapmaya başladığında ortaya çıkar; kız kardeş, ebeveyn sorumluluğu; gençken karısı. Başkasının kızı: kişinin kendi kızıyla ilgili hisleri, daha genç kadınlarla ilgili hisleri.

Örnek: Güneş sıcak olmasına rağmen, bir süpermarketin önünde ağır çantalar yağmurluğumla duruyorum. Kızım ve iki arkadaş müzik çalıyorlar ve herkes dinlemek için duruyor. Onlar için bir şarkı yazmaya başlıyorum ama ben daha yazarken toplanıp otobüse biniyorlar. Ağır alışveriş yükümle otobüs durağında yalnız bırakıldım, inanılmaz derecede istenmediğimi hissediyorum (Bayan F). Kızın bağımsız hale gelmesiyle ilgili bu tür rüyalar, çocuk okula başlar başlamaz gerçekleşebilir ve anne yeni bir tutum bulana kadar devam eder. Bkz. çocuk; kadın.

oğul

Dışa dönük benlik; kendini ifade etme ile bağlantılı arzular; oğulla bağlantılı duygular; ebeveyn sorumluluğu. Annenin rüyası: kişinin hırsları; potansiyel, umutlar; evliliğiniz örneğe bakın.

Örnek: ëEşim ve ben kırda yürüyorduk. Aniden etrafıma bakındım ve dört yaşındaki oğlumu bir deliğin yanında gördüm. Düştü ve ben geri koştum.

Delik dar ama çok derindi. Dipte su görebiliyordum ama oğlumdan bir iz yoktu. Aşağı atlayıp onu kurtarabilir miyim, yoksa çok dar mı, bilmiyordum. Sonra bir şekilde dışarıdaydı. Kalbi az önce atıyordu (Richard H). Richard, karısıyla öyle bir şekilde tartışmıştı ki, evliliklerinin istikrarından korkuyordu.

Oğul, birlikte yarattıkları şeyi, yani bir çocuğu, bir evliliği temsil ediyordu.

Rüyasının kendi kendine değerlendirdiği gibi, evlilik hayatta kaldı. . Oğlunun ölümü: Bir anne, bağımsızlığa doğru adımlar attığını gördüğü için sık sık rüyalarında oğlunu öldürür. Bu, okulun ilk gününden itibaren olabilir. Örnek: T, sarp kıyıları olan son derece geniş ve derin bir nehrin üzerindeki çok yüksek bir köprü üzerindeyim. Oğlum korkuluğun üzerinden çift takla atıyor, suya düşüyor. Bence şov yapıyor. Onu kurtaramam. Oğlum 18 yaşında ve üniversitede bir yapı mühendisliği kursuna katılmış (Joyce H).

Gösteriş, Joyce'un oğlunun hayatı ve ilişkisi açısından cüretkar şeyler yaptığını hissettiğini gösteriyor. eski form ölür.

Babanın hayali: o yaştaki sen; oğlunuzda hangi nitelikleri görüyorsunuz; kendi imkanlarınıza, gençliğe ve fırsatlara haset; nvalry. başkasının oğlu: kişinin kendi oğlu hakkındaki duyguları; genç erkekler hakkında duygular. Ölü oğul: ölü insanların rüyalarını görün. İkinci çocuk. Şuna da bakın: adam; düşmedeki ilk örnek.

Eşinizle ilişkinize nasıl baktığınızı tasvir eder; cinselliğiniz ile ilişkiniz; cinsel ve duygusal arzu ve zevk; beden, zihin ve ruhta samimiyetle nasıl ilişki kurduğunuzu; hisleriniz, sezgisel doğanız; kişinin annesiyle geliştirdiği ilişki alışkanlıkları. Örnek: ëKarım beni hayatından ve evden çıkarmaya çalışıyordu. (David P)'den ayrılmamı sağlayacak bir gerilim ve reddedilme duygusuna beni zorlamaya çalışıyor gibiydi. David, annesinin onu tekrar tekrar vermekle tehdit ettiği çocukluk deneyiminden dolayı, karısına duygusal olarak bağlanmayı zor buluyordu. Rüyasında karısı bu duyguları temsil eder, bu yüzden onun endişesinin ve acısının onu evliliğini bitirmeye zorladığını görür.

Örnek: Eşimle birlikte çocukken yaşadığım evin bahçesinin sonunda duruyorduk . Çitin üzerinden ötesinde yükselen çayıra bakıyorduk. "Ağaçtaki şu kuşa bak" dedi. Sağ tarafımızda, küçük bir dişbudak ağacına kocaman bir baykuş tünemişti. En az 4 fit yüksekliğindeydi, şimdiye kadar gördüğüm en büyük kuştu. Rüyamda ülkemize ait olmayan daha büyük bir kukuletalı baykuş olarak tanıdım. O kadar heyecanlıydım ki, kuştan bahsetmek için birine telefon etmek için eve koştum - hayvanat bahçesi, polis, gazeteler? Kimseyle iletişime geçtiğimi hatırlayamıyorum ama kuşun bir şekilde benimle buluşmak için orada olduğunu hissettim. Ayrıca karnı acıkmıştı ve yandaki ufak tefek hayvanlara bakıyordu. Bu yüzden ona yemesi için ne verebileceğimi merak ettimí (David P). Bu, David'in karısıyla olan ilişkisinin olumlu yanını gösteriyor.

Bahçe, onun çocukluğundan kalma bağlarıdır. Ama bahçeyi büyütüyor ve marnajıyla bağlantılı olarak onların ötesine bakıyor.

İnanılmaz kuş, diğer doğal canlılar gibi bir eşi olduğu için dokunduğu derin duygulardır. Çiftleşmesinden sonra bir yuva inşa etme ve kendini eşine verme dürtülerinin farkına varır. Bunlar doğaldır ve onun bilinçaltı veya ruhsal doğasının bir parçasıdır.

Kuş, karanlıkta görebilen kukuletalı bir baykuştur - bilinçaltını - çünkü David daha önce hiç görmediği şeyleri fark etmektedir.

Kuş maskelidir, yani hayatın daha geniş boyutuna veya bilinçaltına dokunmak için bir gereklilik olan ego bir yana.

Kuşun açlığı, David'in karısından öğrendiklerinin mahrem bir detayını gösteriyor. Garson olarak çalışıyordu ve onun için kendi yemeğinden ayırdığı tavuk parçalarını eve getiriyordu.

Davut'un ruhani yönü, karısının sevgisinin görmesine yardımcı olduğu bu özveri niteliğini geliştirmek istiyor.

Örnek: Ocak 1979'dan beri dul bir kadınım, Ekim 1941'de evlendim. Sürekli olarak işimin olduğu Londra'da olduğumu hayal ediyorum. Eşimle birlikte sokaklarda yürüyoruz ve birden önümde sarı yağmurluk ve şapkayla onu görüyorum. Onu aradım ve yetişmeye çalıştım ama aniden ortadan kayboldu. Aramama ve aramama rağmen onu (Douglas G) bulamıyorum. Bu, dul veya dul kadınların rüyasında sıkça görülen bir temadır, eşin kaybolması. Douglas karısını "kaybetti". Rüyası, Panner'ın ölümünden sonraki aşk paradoksunu gösterir. Aşkı, onun ölümünden yıllar sonra hala oradadır. Muhtemelen hala karısını görünüşte gerçek bir insan olarak sevmeye çalışıyor. bu yüzden duyguları hiçbir bağlantı kuramaz.

Karısından geriye kalanları kendi içinde karşılamak için kendi iç kederiyle, duygularıyla ve yaşamı oluşturan tüm hislerle, anılarla, öfkelerle ve güzelliklerle yüzleşmesi gerekir. karısının kalıntıları onun içinde.... aİle dream meaning

Kovboy / Kovboy

Bir kovboy / kovboy kızının hayalleri, kendinizin kaba, sağlam, topraklanmış, doğal yönleriyle bağlantı kurduğunuzu sembolize eder. Belki de vahşi arzularınıza ip atlamayı ve onları tezahür ettirmeyi öğreniyorsunuz. Bkz. Ülke.... kovboy / kovboy dream meaning

Kabuslar Ve KorkunÇ RÜyalar: Korkutucu RÜyalar ArkadaŞInIzdIr

Kabusların Bile Yararlı Bir Amacı Vardır. Bir kabusu tanımak kolaydır: Hafif bir korkudan, çığlık atmanıza neden olabilecek tam bir dehşete kadar her şeyi hissederek uyanırsınız. Yine de seni korkutan rüyalar bile yardıma gelir. Bir rüya konusu pekala ciddi ve yoğun bir mesajı gündeme getirebilir. Ancak mesaj, amacı size yardım etmek ve desteklemek olan dost bir kaynaktan -sizin kendi ruhunuzdan- gelir. Rüyanın konusu ne kadar ciddi veya korkutucu olursa olsun, ruhunuzdan gelen iletişim, meseleyi çözmenize veya zorlu bir durumu atlatmanıza yardımcı olma girişimidir.

RÜYA NEDEN KABAŞA DÖNÜŞÜR. Kabusların çoğu, içsel korkularınızın ve endişelerinizin basit birer aynasıdır. Paradoksal bir şekilde, aşağıdaki nedenlerin de açıkladığı gibi, normalde iyi huylu olan bir rüyayı kabusa çeviren tam da bu korkular ve endişelerdir. araba sadece yardımcı mesaj için bir araçtır. Ancak, rüyanın konusu sizi korkutuyor. Konu, başarısız bir ilişki veya dağılmakta olan bir kariyer hakkında olabilir. Korkunuz nedeniyle, vagonun yaklaşmasını izlerken, korkularınızın gölgesi vagonu ürkütücü gösteriyor. Arabayı bir arkadaş gibi yaklaşan ve sadece yardım etmek isteyen ruhunuz tarafından yönlendirildiğini fark etmezsiniz.

Endişe veya korkuyla başa çıkmanın bir yolu, kendinizi ondan uzaklaştırmak ve onu uzaklaştırmaktır. Bu normal bir tepkidir. Yine de kendinizi bir rüyanın ele alabileceği korkutucu bir konudan uzaklaştırma eylemi, normal bir rüya görüntüsünü korkutucu bir hale "dönüştürür". Bu tıpkı lezzetli bir yemeğin kıvrılmasına benzer ve korkun rüyandaki yemeği keser.

YALNIZCA KORKMUŞ HAYAL GÖRENLER VARDIR. Sizi korkutan şeylerden kaçmak doğal olsa da, genellikle bir kabus yaratan şey tam da bunu yapmaktır. Bu nedenle, çoğu kabusa bakmanın bir yolu, ìKorkunç rüya yoktur, sadece korkmuş rüya görenler vardır.' demektir. Tüm korkularımızı bir kenara bırakabilseydik, çok az kabus veya korkutucu rüya görürdük.

NE SEBEPLERİ KABUSLAR. Hafif ila şiddetli stres, çoğu korkutucu rüyanın altında yatan temel neden olma eğilimindedir.

ï Günlük Stres. Duygularınızı artıran günlük stres, bir kabusun arkasındaki en yaygın nedendir.

ï Kontrolden Çıkmış Korku ve Kaygı. Olumsuz duygular, kontrolden çıkan bir tekerlek gibi, algılarınızın dengesini bozabilir ve kabuslara yol açabilir.

ï Duygusal Uyumsuzluk. Birbiriyle yarışan duygular veya seçimler arasındaki günlük çekişmeye “duygusal uyumsuzluk” denir. Bir seçim yapmak o kadar nahoş ve imkansız geliyorsa, hiçbir seçim doğru gelmiyorsa, baskı sizi uçurumun kenarına getirebilir. Zor veya imkansız seçimlerle ilgili bu tür aşırı kaygı genellikle kabuslara davetiye çıkarır.

ï Fiziksel veya Zihinsel Dengesizlik. Ateş veya depresyon gibi durumlar kötü rüyalara neden olabilir. Durum geçtiğinde kabuslar kaybolabilir.

ï Travmatik Olaylar. Sevdiğiniz birini kaybetmek veya bir doğal afetten sonra bir evi kaybetmek gibi kendinizi savunmasız hissetmenize neden olan acı verici bir olaydan sonra tekrarlayan kötü rüyalar görülebilir. Ruh acıyı sindirmeye çalışırken, zihin olayı bir kabus olarak yeniden canlandırabilir. Bu tür rüyalar, psişenin siz uyurken acı verici duyguları sindirme girişimidir. Kişi iyileştikçe ve başa çıkma becerileri arttıkça, kötü rüyalar azalır ve sonunda kaybolur.

ï Sanatsal veya Hassas Mizacı Olanların Kabusları. Son derece duyarlı ve yaratıcı bireyler, dünyanın acı ve ıstırabına daha derinden uyum sağlar ve sonuç olarak, genellikle kabus gördüklerini bildirirler. Bir seminerdeki bir adam, normal bir hayat sürmesine ve otobüs şoförü olarak çalışmasına rağmen savaş sahneleri ve parçalanmış bedenlerle ilgili sürekli kabuslarını paylaştı. Daha derine indiğinde, yolcularının yüzlerinde gördüğü günlük acıya uyum sağlamaya başladığını görmeye başladı. Sıkıntılarına tanık olmak, hassas kalbine sık sık kabuslar olarak deneyimlediği duygusal hazımsızlık verdi.

ï Travmatik Stres. Savaş gazileri veya tecavüz kurbanları gibi travma sonrası stres bozukluğu adı verilen tıbbi bir durumu olanlar, normal kabuslardan içerik ve yapı bakımından farklı kabuslar görebilirler. Aşırı travma biçimleri yaşamak, normal kabusların yapmadığı daha şiddetli ve uyku döngülerini bozan kabuslar üretebilir. Savaş gazilerinin kabuslarını araştırırken, savaş gazilerinin normal uyku döngülerini geri getirmeye çalışan bir uyku yardımcısı olarak uyku öncesi hikayeler yarattım; ayrıntılar InterpretADream.com'da mevcuttur.

KABUSLAR: ÜÇ TÜR

Diğer rüyalar gibi, kabuslar da kökenlerine ve amaçlarına göre ayırt edilebilir. En yaygın kabuslar, karakter ve kişilik olarak gelişme mücadelenizi içerir. Birkaç kötü rüya, belirli yaşam korkularıyla ilgilenir ve daha azı gerçek trajik olayları tahmin eder.

1: En Yaygın Kabus Türü

OLUMSUZ KARAKTER ÖZELLİĞİNİ ORTAYA ÇIKAN BİR KABUS . Kendiniz hakkında tatsız bir gerçekle yüzleşmek asla kolay değildir. Herkes öfke, aptalca davranma veya bir şeyde başarısız olma gibi kusurları geçiştirir ve hiç kimse bir zayıflıkla yüzleşmek istemez. Sonuç olarak, bir rüya, "Ben harikayım" imajınızla uyuşmayan bir özelliğinizle ilgili bir ayna tuttuğunda, normal tepkiniz, "Bu ben olamam." herkes için tatsız bir deneyimdir.

Örneğin, bir adam, bakkalından koşarak geçen öfkeli bir boğayla ilgili bir kabus gördü ve rüyanın, vandalların yakında mülküne baskın yapacağına dair bir uyarı olup olmadığını merak etti. Rüyaların çoğu sizinle ilgili olduğu için -hayalperest-, boğanın, çalışanlarla ilişkilerinde gösterdiği çabuk sinirlenmenin bir metaforu olduğunu anladı. Kendini kontrolden çıkmış bir boğa olarak görmek kolay olmadı ama görüntü istenen etkiyi yarattı. Adam tavrını yumuşattı ve sonuç olarak manavdaki atmosfer daha rahatladı ve bonus olarak satışları arttı.

Bir kabus, pek de iyi olmayan bir özelliğin aynası gibi davrandığında, sizi davet eder. kendinizin daha iyi bir versiyonuna dönüşmek için. İlk "dokunuş"tan sonra, rüyanın bir müttefik olduğunu, ileride sorunlara neden olabilecek şeyleri düzeltmenize yardımcı olduğunu anlarsınız.

2: Daha Az Karşılaştığınız Korkunç Bir Rüya

KORKUTUCU GERÇEK, BELİRLİ KORKULARI TAVSİYE EDEN RÜYALAR. Rüya görmenin işlevlerinden biri duygularınızı işlemektir. Bir korku kontrolden çıktığında, bu korkuyla ilgili bir kabus, düdüklü tencerenin sıcak buharın dışarı çıkmasına izin veren emniyet valfine eşdeğerdir. Bu durumda, kabus görme deneyimi, kendi başına, patlayan duygularınız için bir çıkış yolu haline gelir.

Duygusal bir sindirim sistemi gibi davranan korku işleyen kabuslar, bir korkuyu, zihninizin algıladığı dışsal bir resim olarak deneyimlemenizi sağlar. inceleyebilir ve etiketleyebilirsiniz. "Gör, adlandır ve etiketle" kabusu, korkunuzu sindirmenize yardımcı olur ve sonuç olarak, sizi düğümleyen her şey çözülmeye başlar. Bu tür kabuslar, ortadan kaybolana kadar gerçek korkuları teker teker ele alır. Boşanma veya sevdiğiniz birinin ani kaybı gibi çok büyük zorlukların olduğu bir dönemde bir dizi kabusla karşılaşabilirsiniz. Sonra bir gün, içinde bir huzur hissettiğin bir sabah gelir. Neden daha iyi hissettiğini bilmiyorsun ama bir köşeyi döndüğünü biliyorsun. Kabus olarak deneyimlediğiniz rüya sindirim sisteminiz işini yaptı.

Gerçek korkularla uğraşan kabusların bir bonusu vardır. Acı verici bir konuyla ilgili kötü bir rüya, sizi korkutan şeyle nasıl başa çıkılacağına dair bir içgörü içerebilir. Bir kadın, gecenin bir yarısı karanlık, siyah bir göletin kenarına yürüyen korkmuş genç bir kızı hayal edip duruyordu. Derin siyah suya düşmek üzereyken uzakta bir ışık görür ve ışığın onu güvenliğe götürebileceğinin farkına varır. Tartışıldıktan sonra, bu görüntüler rüya görenin genç bir kızken tecavüze uğramaktan duyduğu dehşetin anılarını canlandırdı. Uzaktaki ışık, yıllardır iltihaplanan ifade edilmemiş acıyı çözebileceğini fark etmesini sağladı. Rüyanın güvenli bir yer olarak uzak bir ışık metaforu sayesinde, rüyayı gören kişi çocukluk travmasının duygusal kalıntılarıyla yüzleşmesine yardım edebilecek bir danışmana ihtiyacı olduğunun farkına vardı.

3: Gerçek UyarılaróNadir Bir Tür Korkutucu Rüya

GERÇEK UYARILAR OLARAK KORKUTUCU RÜYALAR. Korkunç rüyaların çoğu stresle ilgilidir, birkaçı gerçek korkularınızla mücadele edebilir, çok küçük bir yüzdesi ise korkunç bir şey hakkında gerçek uyarılar olabilir. Kabuslar, hayatınızda, çevrenizde veya toplumunuzda ölüm, ciddi hastalık veya doğal bir felaketi içerebilecek gerçek bir trajedi olasılığı hakkında sizi uyarabilir. Veya bazen daha az ciddi konular hakkında uyarılardır.

DAHA AZ ACİL, AMA GERÇEK UYARI RÜYALARI. Korkunç uyarılar olan korkutucu rüyaları incelemeden önce, yaşamı tehdit etmeyen ancak yine de acil olan sorunları ele alan rüyalara bir göz atalım. Örneğin, bir rüya, sözlerinizin bir başkasının sizin gözden kaçırdığınız duygularını nasıl incitici bir şekilde etkilediğine dair size uyarı verebilir ve acı verici bir konu olarak, korkunç görüntülerle örtülür. Veya bir rüya, günde üç tatlı yemeye devam ederseniz ne olacağına işaret edebilir; Üzerinde fazladan elli kilo olan bir rüyada nasıl göründüğünü görmek oldukça korkutucu olabilir. Ya da korkutucu bir rüya, tatsız bir ilişki gibi askıya aldığınız ve artık ilgilenilmesi gereken bir konuya işaret edebilir. Bu daha az acil konular sizi endişelendiren konularla ilgili olduğundan, uyarı rüyası yine de bir kabus olarak yaşanabilir. O kadar da korkunç olmayan uyarı niteliğindeki rüyalar, yaşamı tehdit etmeyen ancak yine de sizi yoğun bir şekilde sarsabilecek yoğun konulara değiniyor. Bir anne rüyasında kızının trafik kazası geçirdiğini görmüş ve çocuğunun hastaneye götürülmesini uzaktan izlemiş. Daha sonra bir doktor kızının iyi olduğunu açıkladı. Rüya o kadar yoğundu ki anne, kızının güvenliğinden korkarak dehşet içinde uyandı. Anne bir konferansta rüyasını gündeme getirdi. Bir konuşma, rüya gördüğü sırada tek kızının, yeni kocasının bin mil ötedeki bir işe tayin edildiği için taşınmak üzere olduğunu nasıl açıkladığını ortaya çıkardı. Anne ve kızı birbirinden birkaç sokak ötede yaşamadıkları için, anne bu haber karşısında şokunu ve üzüntüsünü yansıtan bir kabus yaşadı. Korkunç bir şey olmamıştı. Kâbus, yalnızca annenin kızından beklenmedik, ani ayrılma haberine verdiği tepkiyi kaydetti.

POTANSİYEL BİR TRAJEDİYLE İLGİLİ GERÇEK BİR UYARI KABUSU. Son derece ender olmakla birlikte, aşağıdaki örnekte olduğu gibi, bir kabus ESP rüyası türü olarak gerçek bir trajedi hakkında bir uyarı olabilir.

RÜYA ÖRNEĞİ: KIZIM BİR ARABA KAZASINDA OLDUĞU İÇİN GERÇEK BİR UYARI OLARAK KABUS. Başka bir anne, tek genç kızının arkadaşlarıyla bir arabaya bindiğini ve ardından arabayı ölümcül bir kazada gördüğünü gösteren birkaç rüya gördü. Rüyasını her gördüğünde, kızıyla genç arkadaşlarıyla güvenli sürüş hakkında konuşup konuşmamayı tartıştı ama bundan vazgeçti. Ne yazık ki, tekrarlayan rüyalar gerçek bir uyarıya dönüştü ve biricik kızını kaybetti. Bu kadınla bir seminerde tanıştığımda, annenin rüyalar hakkında bilgi edinmeye ve kendisi ve sevdikleri için gelecekteki uyarıları kullanmaya karar vermesine hayret ettim. Bu büyük bir cesaret gerektirdi.

Bir rüyada önceden haber verilen bir trajedinin önlenip önlenemeyeceğini yalnızca ilahi el bilebilir. Ancak, tahmin edilen bir olay nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın, bu tür gerçek uyarı kabusları yapıcı bir amaca hizmet eder. Bir yandan, hayalpereste güçlerini toplaması ve gerçek olayın şokunu hafifletmesi için zaman tanırlar. Öte yandan, rüya çevrelerinde paylaşılan hikayelere göre, bu tür uyarı rüyaları bazen gerçek tehlikeyi önleyebilir.

Korkunç olaylarla ilgili gerçek rüya uyarıları son derece nadirdir. Tekrarlama, yoğun duygular ve gerçekçi ayrıntılar gibi göze çarpan özelliklere sahiptirler.

Kabusların ve her türden korkutucu rüyaların daha fazla örneği için, InterpretADream.com'da anahtar kelimeye göre arama yapılabilen rüyalar e-kütüphanesine bakın.... kabuslar ve korkunÇ rÜyalar: korkutucu rÜyalar arkadaŞInIzdIr dream meaning

Yürüme

(Koşu; Zıplama; Çalkalama; Tökezleme) Rüyada dümdüz yürümek, kazanç elde etmeye, doğruluk yolunu aramaya ve kişinin dini bağlılığında sarsılmaz olmasına işaret eder. Rüyada çarşıda dolaştığını görmek, vasiyet taşıdığına veya bir kimsenin liderlik vasfına sahip olması halinde, böyle bir makama tayin edilebileceğine işaret eder. Rüyada çıplak ayakla yürümek, sıkıntıyı gidermeye ve iyi bir dindar karakter sergilemeye işaret eder. Rüyada koşmak, kişinin düşmanına karşı zafer kazanmasına işaret eder. Rüyada geriye doğru yürümek, kişinin kararını tersine çevirmesi, bir taahhüdü iptal etmesi veya kişinin dini uygulamalarında yolsuzluğu temsil edebilir. Bir rüyada kasılıp zıplamak, kötü eylemlerle birleşen çirkin bir ruh halini temsil eder. Rüyada yürürken yüz üstü düşmek, dünya ve ahiretteki menfaatlerin kaybolmasına işaret eder. Rüyada yürürken sendelemek, kişinin hastalıklarının açığa çıkmasına ve yaptığı yanlışın sonuçlarına katlanmasına delalettir.

Rüyada yürürken birinin ayağının takılmasına neden olmak, onunla alay etmek veya ona küçük düşürücü bir darbe indirmek demektir.

Ciddi bir şekilde yürümek ve sürekli bir rüyada görmek kişinin iyi niyetini temsil eder. Rüyada yaya olarak seyahat etmek, tehlikeyle karşılaşmak demektir. Rüyada başını öne eğerek yürümek, ömrünün uzamasına veya uzun bir hastalıktan kurtulmaya delalet eder. Rüyada bulutların üzerinde yürümek yağmur demektir. Rüyada bastonla yürümek, ihtiyarlığa veya baston yardımı gerektirecek bir hastalığa işaret eder. Rüyada tek ayak üzerinde zıplamak, malın yarısını kaybetmek demektir. Rüyada birkaç ayak görmesi, kişinin gözünü kaybetmesine delalettir.

Rüyada valinin kendisinin çok ayağı olduğunu görmesi, makamından azledilmesine delalettir.

Ağaç gibi cansız cisimler gören, rüyada yürüyen bir kaya veya dağ, büyük sıkıntıları ve vebaları temsil eder. Rüyada hayvan gibi yürümek, cahillere benzemeye, ulaşılmazı aramaya, münafık olmaya delalettir. Zıplama; Yürüme sesi; Yürüme; Takılma)... yürüme dream meaning

Yara

(Kanama; Kesik; Yaralanma) Rüyada yara görmek, kişinin başına gelebilecek bir yaralanmadan doğacak tazminat parasına ve bunu belli edeceğine işaret eder.

Rüyada sağ elindeki kesik aile şirketinden kazanılan para demektir.

Sol eline keserse, bu kazanç bir kadın akrabadan gelir.

Sol ayağının kesiden kanadığını görse, kazanacağına delalet eder. bir çiftçilik işinden para. Eğer yarası sırtında ise, o takdirde çocuklarından böyle bir kazanç elde edilir.

Rüyada yarasının kanamaya başladığını görmesi, şu anda kendisine zor gelse de ödemesi gereken bir borca delalettir. Bir rüyadaki her kanayan yara, mali bir yükümlülüğü temsil eder. Rüyada kanamayan kafa yarası, kişinin malını koruması gerektiğine işarettir.

Rüyada kanamayan yara, başkaları tarafından tanınmaya da işaret eder. rüyada kaza sonucu etinin yarıldığı ve kemiklerinin parçalandığı bir kimse, akrabalarının çoğunun cenazesini görecek kadar uzun yaşayacağına delalet eder. rüyada ordusunun ikiye katlanacağına delalettir.

Rüyada sağ elinin yaralanması, kontrol alanının genişleyeceği anlamına gelir. Bir kimsenin rüyada karnından yara görmesi, maddi durumunun iyiye gideceğine işarettir.

Bir kimsenin rüyada kalçasından yaralandığını görmesi, ailesinin güçleneceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyada bacağından yaralandığını görmesi, ömrünün uzun olmasına işaret eder.

Ayağını rüyada yaraladığını görmek, otoritesinin ve kontrolünün daha sıkı olacağına delalettir. Rüyada yara görmek, saldırganın kurbanı hakkında doğru bir şey söyleyeceğine ve rüyadaki kişinin alması gereken cevaba işaret eder. söylenecek doğrudur. Rüyada bir meleğin karnını kılıçla deldiğini ve öldüğünü zannettiğini gören kimse, sonunda iyileşecek bir ülsere yakalanacağına delalet eder. rüya, nesline en çok fayda sağlayacak bolluk demektir.

(Ayrıca bkz. Yatay yara; Ameliyat; Dikey yara)... yara dream meaning

Yatak Nevresİmİ

Örnek: ëBir yatağın üstüne oturuyorum. Yanımda, elimde tuttuğum bir kitaba baktığımda tanıdığım bir kadın var, Jane. Biz konuşurken ayağının benimkine değdiğini fark ettim. Karım odanın karşısında solumda olduğu için bu konuda kendimi rahatsız hissediyorum. Şimdi Jane'in sol eli penisimin üzerinde. Üstümde sadece iç çamaşırım var.

Temas hoş ve iddiasız ama kendimi giderek daha rahatsız hissediyorum. Jane'in karımla olan ilişkime hiç saygı duymadığını hissediyorum ve ona bunu (Bay BS) söylemem gerekiyor. Örnekte yatak, eylemin gerçekleştiği ortamdır.

Yatak, hayalperestin seksle ilgili kararlarını keşfetme fırsatıdır.

Yatak, rüyalardaki en yaygın sembollerden biridir. Rüya bağlamına bağlı olarak evliliği temsil eder; seks, dinlenme, pes edip yatağa girme, pasiflik; cinsel temastan çok şehvetli; hastalık, mahremiyet, mahremiyet. Bazen uykuyu ve buluşmayı ya da bilinçsiz olmayı ya da işkenceyi temsil eder, çünkü yatakta uykusuzluk, endişe ve fiziksel acıyla işkence görebiliriz. Ayrıca hayatımız - yatağını yaptın, şimdi üzerine yat. Yatak anlamak için önemli bir semboldür. Çoğu zaman ince ilişki alanlarımızda tam olarak ne yaptığımızı gösterir. Örnekte, adam haz alma arzusu ve bağlılık duygusuyla güreşmektedir; ama aynı zamanda zevkini kendine mi saklayacak yoksa karısıyla mı paylaşacak. Kontraseptifteki örneğe bakın. Deyimler: çivi yatağı; Gül bahçesi; ile yatağa git; yatağını yap ve üzerine uzan.... yatak nevresİmİ dream meaning

TÜm RÜyalar RÜya DeĞİldİr: RÜya Olarak HatIrlanan Mİstİk Deneyİmler

Her Rüya Rüya Değildir. Bir rüya, gece düşünceleriniz ile uyanık zihniniz arasında bir köprü olduğundan, yazar Stase Michaels, rüyanın uyku sırasındaki tek hafıza aracınız olduğunu öne sürüyor. Geceleri mistik bir deneyim yaşarsanız, bunu bir rüya olarak hatırlarsınız çünkü rüya, gece hafızanız için tek aracınızdır. Bunun böyle olup olmadığına dair argüman döngüsel ve spekülatif olsa da, anekdot anlatımları, gerçek olaylar olarak deneyimlenen mistik rüyalarla olgunlaşır - çoğu zaman kelimelerle yakalanamayacak kadar gerçektir. Sonraki bölümlerde açıklandığı gibi, rüya olarak hatırlanan mistik olayların kendi imzası ve tadı vardır.

MİSTİK OLAYLAR DAHA FAZLA UYKU SIRASINDA OLUR. Mistik ve ruhsal deneyimler, birkaç nedenden dolayı geceleri meydana gelme eğilimindedir. İlk olarak, siz uyurken mantık askıya alınır, zihnin ve ruhun farkındalığın daha derin derinliklerini ve girintilerini keşfetmesine izin verilir. İkincisi, elektronik oyuncakların hiçbir talebi, yiyecek veya içeceğine ihtiyacı ve cazibesi yoktur. Huzurlu bir uykuya dalarken, dizginlerinden arınmış ruhunuz, ruhla görüşmekte ve orada başka neler olduğunu keşfetmekte özgürdür. Mistik olayların uyku sırasında gerçekleştiğini kanıtlayan var mı? Hayır, ancak rüya tutkunları düzenli olarak aşağıdakiler gibi etkileyici örnekler kaydederler.

İLAHİ Lütuflar GENELLİKLE UYKU SIRASINDA OLUR. Bazı rüyalar rüya değildir; onlar ilahi lütfun deneyimleridir. İster aktif bir şekilde bir kutsama arayın, ister beklenmedik bir hediye olarak gelsin, ilahi el zaman zaman siz uyurken sevgi, şifa ve dönüşüm serper. Yeni Ahit İncili'nin dediği gibi, ìAra ve bulacaksın, sor ve alacaksın. İlahi sevginin bir serpintisi olan bir rüyayı anlamanın bir yolu da sonuçlarıdır. Rüya, inanılmaz bir zarafetle dokunduğunuza dair hiçbir şüphe bırakmayan bir enerji sarsıntısı getirir. Bu deneyimi yaşamış olanlar, şok, yükselme, neşe ve dönüşümün bir kombinasyonunu hissediyorsunuz, ancak kesin bir açıklama kelimelerin ötesindedir. Zor bir iş durumuyla mücadele eden genç bir kadın derin inancından güç aldı. İşine odaklanarak, iş arkadaşları arasındaki sürekli çekişmelere rağmen iyi bir tavır sergilemeye çalıştı. Ancak, akşama doğru sık sık gözyaşlarına boğuldu. Bir gece rüyasında bir halı üzerinde havada uçtuğunu gördü. Yumuşak bir akşam meltemi saçlarının arasından akarken, halı bir dağın tepesine indi. Gökyüzünden bir ışık demeti belirdi ve altın harflerle birer birer 777-7777 numaralı bir telefon numarası ortaya çıktı. Her yedi ortaya çıktığında, enerji ve neşe ile doluydu. Aşk bardağının dolduğunu hissetti ve sonra irkilerek uyandı.

Birçok gelenekte yediyi mistik bir sayı olarak kabul ettiğinden, zor bir durumda pozitif kalma çabalarına Tanrı'nın gülümsediğini biliyordu. O günden itibaren, iş günlerini uyumsuzluğa aldırış etmeden yelken açarak geçirdi. Şaşkınlıkla, altı ay içinde sorun çıkaranlar ayrıldı ve yerlerine nazik ve pozitif kişilikleri olan yeni arkadaşlar geldi. Görünmeyen el ona bir rüyada şifa lütfu bahşetmekle kalmadı, etkileri hayatına da yansıdı ve zorlu bir iş yerini hoş bir ortama dönüştürdü. . Bir yıllık bir süre boyunca, bir adam hararetle ruhsal yolunu yenilemeye çalıştı ve inanılmaz lütfa dair birkaç rüya gördü. Bu ilahi zap'lar onu cesaretlendiriyor ama şok ediyor, gece deneyimlerinin bir şans olup olmadığını veya herhangi birinin başına gelip gelemeyeceğini merak etmesine neden oluyordu. Bir gece şöyle dua etti: "Tanrım, biri senden iyilik isterse, her zaman karşılık verir misin?" Gerçekten orada mısın?î O gece rüyasında gürleyen bir ses cevap verdi, ìSen veya herhangi biri yardımımı istiyorsa, istemen yeterli. Kendini hissettiren kuvvetli bir rüzgar gibi, mesaj onu kelimelerle anlatılamayacak kadar neşelendirmiş ve neşelendirmişti. .

Yüce Ruh, Tanrı'nın herkesi iletişim kurmaya ve ihtiyaç duydukları şeyi sormaya davet ettiğine dair hiçbir şüphe bırakmadan sorusunu yanıtlamıştı. Bu tür lütuflar genellikle rüya olarak hatırlanır. Bazı rüya görenler doğrudan fiziksel bir iyileşme anlatırlar; diğerleri, dualarına bir cevap olarak bir rüyada duygusal iyileşmeden bahseder. Bu deneyimlere sahip hayalperestler, yaşamları kalıcı olarak değişecek kadar güçlü bir ilahi aşk tarafından kucaklanan duyguyu tanımlarlar. Çoğu, deneyimleri için kelime bulmakta zorlanıyor. Ancak herkes yaşadığı ìaşkın, her türlü anlayışı aşan, hayret verici bir iyileştirici etkisi olduğu konusunda hemfikirdir ve bunun zamanla azalmadığını söyler. Ölen sevilenler, genellikle aile üyelerinin ve arkadaşların rüyalarında görünür. Ölen sevilen kişinin vücudu genellikle daha genç, bütün ve hayat dolu görünür. Bazıları merhaba der, diğerleri sadece gülümser. Bu tür gece temasları, hayatın sonsuz olduğunu ima eder. Karşılaşmalar gerçek hissettirir ve hayalperest için neşe ve teselli getirir.

Kalbiniz ölen bir sevdiğinize bağlı kalırsa, aradan kısa bir süre sonra veya bazen yıllar sonra bir rüya iletişiminde merhaba diyebilir. Ölen bir sevgilinin böyle bir ziyareti, bir rüya olarak hatırlanır ve kayıp duygularınıza bir yanıt olabilir. Kişi, sonsuzlukta ve ruhen hala hayatta olduğundan emin olmak için ziyaret eder. Bu tür gizli toplantılar, çoğu dinin bahsettiği ancak ayrıntılı olarak açıklamadığı cennet ve ölümden sonraki yaşamla ilgili öğretilerle tutarlıdır.

Birçok kişi, bir sonraki yaşam aleminin zaman veya mekan açısından çok uzakta olmadığına inanıyor, bu da sevdiklerinize izin veriyor kim geçti, uğramak için. Mistikler, bir aşk bağının, ayrılan sevilen kişinin zaman zaman temele dokunmasını doğal kıldığını ve öbür dünya ile rüyayı gören arasındaki uçurumu kapatmanın en kolay uyku sırasında olduğunu öne sürüyor. BİR: ONA DOĞRU DAVRANIN. Merhumun rüya ziyaretlerinin çoğu, birkaç kelimeyle işaretlenir, ancak bazen merhum kişi konuşabilir. Çarpıcı bir örnek, çok sevdiği kızının düğününden yaklaşık iki yıl önce aniden ölen bir babadan geldi. Düğün gününden birkaç hafta önce, babasını hiç tanımayan damat, gelinin ailesine babasını çok şaşırtan bir rüyayı anlattı. Koyu renk saçlı, elmacık kemikleri çıkık bir adamdan, üç kez sertçe ve her seferinde bir öncekinden daha yüksek sesle, "Kızıma iyi bakın!" diyen bir adamı tarif etti. cevap, rüyada.

Damadın rüyasındaki adamın gelinin vefat eden babası olduğunu anlayan aile güldü. Rüya, babasının küçük kızına karşı ne kadar koruyucu davrandığına dair hoş anıları canlandırdı. Ölen babası peçenin üzerinden atlayarak kendini damada tanıttı. Müstakbel koca iyi bir genç adam olmasına rağmen, ona küçük kızı için en iyisini istediğini hatırlattı. Aşk olduğu zaman aile bağları sonsuzdur.

RÜYALARDA ASTRA YOLCULUK. Mistikler, ruhun geceleri, uyku sırasında kısa gezintiler yapmak için bedeni terk edebileceğini iddia ediyor. Bu deneyime "astral seyahat" denir ve aynı zamanda astral projeksiyon veya "beden dışı" deneyim olarak da bilinir. Astral seyahat sırasında, ruh dünyaya ve ötesine uçarken, uyuyan beden olduğu yerde kalır ve mistik, ince, gümüş bir kordonla bedene bağlı kalır. Gümüş kordon, ruhun uykudaki bedenine dönüş yolunu bulmasını sağlar.

ASTRAL YOLCULUK TÜRLERİ. Anekdot anlatımları, diğer göksel alemlere dair ipuçları veren astral yolculukları bildirir. Ya da bir kişinin öldüğü veya ölmeye yaklaştığı, ahirete gittiği, ancak yeniden canlandığı ve deneyimlerini anlatmak için yaşadığı ölüme yakın deneyimlerle ilgili yolculuklar olabilir. Astral seyahat uyku sırasında da gerçekleşebilir - mistik bir deneyim olan bir rüya olarak - bir rüya olarak hatırlanır.

ASTRAL YOLCULUK RÜYALARI. Geceleri ağaçların veya binaların yükseklerinde, tanıdık sokaklarda süzülmeye ilişkin bazı rüyalar, astral seyahat deneyimleri olabilir. Günün erken saatlerinde başlamış olabilecek sohbetleri sürdüren veya arkadaşlar arasında bir sohbet olarak bir arkadaşlığı yenileyen arkadaşlarla veya ortaklarla coşkulu sohbetlerin rüya sahneleri için aynı şey. Astral seyahat rüyaları genellikle tanıdığınız gerçek sokakları, insanları ve yerleri tasvir eder ve bu tür gece seyahatlerinden döndüğünüzde vücut yere inerken bir sarsıntı hissedebilir. ARKADAŞ. Bir arkadaşının sağlığından endişe duyan genç bir kadın, gece boyunca havada uçtuğunu ve tanıdık şehir simgelerinin üzerinden hızla geçtiğini hayal etti. Nerede olduğunun tamamen farkında olarak, parlayan sokak lambalarının ve ıssız şehir yollarının manzarasını içine çekti. arkadaşının evine geldi. Arkadaşının huzur içinde uyuduğunu görünce, arkadaşının iyi olduğundan emin oldu; hayalperest görevini başarmıştı. Daha sonra uzun süredir evinden uzakta olduğunu ve vücudundan ayrıldığını fark etti. Farkındalık, sanki ruhu gümbürtüyle bedenine geri dönmüş gibi, bir sarsıntıyla uyanmasına neden oldu. Rüyalara ilgi duyan öğretmenler, "gece çalışma seanslarının" rüya deneyimlerini bildirirler. Bu tür rüyalar, günün erken saatlerinde sınıfta başlayan bir konunun devamı niteliğindeki hevesli öğrencilerle yapılan konuşmaları tasvir eder. Rüyalar, bir grup tarafından paylaşılan astral seyahat deneyimleri gibi gerçek hissettirir ve ortak bir konu için karşılıklı heyecan nedeniyle bir kez daha toplanmaya teşvik edilir. Hayalperestler, kısa bir ruh bağlantısı için sevdiklerini ziyaret etmek üzere uzak diyarlara geziler yapıldığını bildirirler. Böyle bir deneyim, mesafeyle ayrılmış ikizler arasında veya bir eşin uzak bir diyarda konuşlandırıldığı evli çiftler arasında yaygındır. Böyle bir gece ziyareti sırasında gerçekleşen sohbetlerin ayrıntıları unutulabilir, ancak sevdikleri biriyle kurdukları bağın yoğun farkındalığı kalır.

UNCHARTED TERRITORY. Bu tür örnekler, astral seyahatin sevilen bir kişi için duyulan endişe, paylaşılan bir coşku veya sevilen bir kişiye duyulan özlem ile başlatılabileceğini düşündürür. Bu tür kalp bağlantıları, rüya olarak hatırlanan astral seyahatleri başlatabilir. Mistikler yüzyıllardır bu tür deneyimleri tarif ettiler, bu da bazılarının keşfedilmemiş ruh ufukları hakkında henüz ne kadar öğreneceğimizi merak etmesine neden oldu.... tÜm rÜyalar rÜya deĞİldİr: rÜya olarak hatIrlanan mİstİk deneyİmler dream meaning

Tehlİke

Çoğu zaman kaygı. Cinsel dürtülerimize izin verme tehlikesinden - olası acısına aşık olma tehlikesinden - bir adım atarsak başarısız olma tehlikesinden korkabiliriz. Bunlar bir rüyada yaklaşan tehlike olarak tasvir edilebilir. Bu gibi durumlarda asıl tehlike, kaygılarımızı oldukları gibi, bir duruma verilen tepki olarak görmek yerine gerçek olarak kabul etmektir. gerçek bir olayın habercisi. Bu tür rüyaların çoğunu çocuklar ve sevdiklerimiz için duyduğumuz endişe ve daha çok onlarla ilgili korkularımız oluşturur.

Bir kadın bana, üniversitedeyken kızının boğulduğu bir rüya anlattı. Kadın, rüyasını işlerken, kızının üniversitede evden ayrılıp bağımsız yaşamasından duyduğu korkuyla karşılaştığında şiddetle ağladı. Bkz. saldırı; tahmini rüyalar.... tehlİke dream meaning

Ayaklar

Destek; motivasyon.

Kişinin bacaklarını yerden yere vurması, özgüvenini kaybetmek ve hayata devam etme dürtüsü anlamına gelir. Destek için bir eş veya ebeveyn gibi birine veya öz değerimiz için iş veya pozisyona bağlı olsak da, nihayetinde bacaklar kendi duygusal veya kavramsal destek sistemimizi temsil eder. Bu nedenle, rüyamızdaki bacak(lar)ı anlamaya çalışırken kendi değerimiz hakkında ne düşündüğümüzü düşünüyor olabiliriz. sola bakın; Sağ; sakatlamak. Ayaklar: temel; "bir ayağının yere basması"; iyi ya da kötü temellendirilmiş olmak; hayatımızın temel sorunu. Deyimler: ayağını içine koy; kil ayakları; bırakın çimler ayaklarınızın altında büyüsün.... ayaklar dream meaning

Ayarlar

Rüyadaki eylemin gerçekleştiği ortam, ön planda ele alınan durumu destekleyen harcamanın arka planını belirtir.

Örnek: 'Bir kilisenin etrafındaki kalabalığın içindeydim' (Efrosyni G).

Efrosyni'nin rüyasının geri kalanına bakarsak, bu ilk 'sahne ayarı' ifadesinin etkisini kaybedebiliriz.

Kalabalığa bakarsak, altında buluruz. Merkezi bir olayda kalabalıkla konuşmak, onlara liderlik etmek veya kalabalığın bir parçası olmak, "kişinin kendi doğasının birçok parçasını birleştiren bir dürtü veya fikir". İşte Efrosyni'nin derinden ilgilendiği bir şey var. Duygularının çoğu buna dahil. Kiliseye baktığımızda, "ahlaki kurallar veya organize din hakkındaki duygularımız dahil olmak üzere" dini duygu veya inançlar buluruz. Bu nedenle, rüya dramasının geri kalanının gelişmesi Efrosyni'nin dini inançlarına aykırıdır.

Örnek: Eski kıyafetlerin olduğu bir evdeydim ve bulaşık yıkıyordum* (Bayan PR).

Evdeki giriş, bunun P'nin günlük duygu durumu, kendi hakkındaki genel imajı olduğunu söylüyor.

Eski giysiler, eski veya itici olma duygusudur. Bulaşık yıkamak, hayatında olup bitenlerle ilgili açıklığa kavuşturulması gereken şeyler olduğunu hissettiğini gösteriyor. Ama aynı zamanda kendini heyecansız gördüğünü de gösteriyor. Kendini yaşlı ve ilgisiz hissettiğini ve bunun temizlenmesi ya da halledilmesi gerektiğini açıklığa kavuşturduktan sonra, rüyanın bir sonraki bölümü anlamla birlikte görünür hale gelir. Kızımın müstakbel kocası geldi. Giyinişine hayran kaldım ve bana sırtını döndü. Açılış sahnesini netleştirerek, P'nin yeni aşkında (P 50 yaşında, boşanmış ve bir kasırga aşkının son noktasındadır) kızına bakması ve onu kıskanması muhtemel görünüyor. Belki kızının erkeğini ondan uzaklaştırmayı bile umuyor, ama o hiç umut olmadığını belirtiyor. Temelde, yaşadığı aşktan sonra, P kendini istenmediğini ve reddedildiğini hisseder.

Ancak, rüyanın yararlı yanı, ilk sahnenin oğlu P'nin günlük olarak yaşlı ve ilginç olmama duygularıyla yaşadığını, kendisi hakkındaki hislerini göstermesidir. Bu duyguları değiştirmek, başkalarının ona tepki verme şeklini değiştirebilir.... ayarlar dream meaning

Dokunmak

Farkına varmak, bilinçlenmek; tanışmak ve yakınlaşmak; iletişim Dokunmak bazen bir şeyle bağlantı kurmayı da gösterir, tıpkı bir kişinin elektrik hattına dokunup şoka girmesi gibi. Bu, bizim için şok edici duygu veya dürtülere 'dokunduğumuzu' gösterir.

Örnek: 'Şimdi bir yatakta oturuyorum. Yanımda, elimde tuttuğum bir kitaba baktığımda tanıdığım bir kadın. Biz konuşurken ayağının benimkine değdiğini fark ettim. Karım odanın karşısında solumda olduğu için bu konuda kendimi rahatsız hissediyorum. Şimdi kadının sol eli penisimin üzerinde.í (Anthony B). Örnekte olduğu gibi genellikle doğrudan veya dolaylı olarak cinsel.

Aksi takdirde mahrem bir sahnede dokunmanın olmaması: kişinin temas için ihtiyaçlarını ortaya çıkarma veya ifade etme becerisinin eksikliğini düşündürebilir; diğer kişinin veya kişinin daha otomatik bir yönünün sorumluluk ve risk almasını istediğiniz pasif bir tutum.

Dokunmaktan aktif olarak kaçınma: Aşağıdaki örnekte gösterildiği gibi, öfke duygularını gösterir.

Öfke pasif olabilir, ancak temastan bu şekilde kaçınma, vurmak kadar kötüdür.

Hayalperest daha sağlıklı bir duruma doğru ilerler. öfkesini dile getirerek. Örnek: ëKocam bana dokunmak için kolunu uzatarak yanıma geldi ama o kadar kızgındım ki, dokunuşundan kendimi korumak için kolumu kaldırdım ve sonra ne kadar kızgın hissettiğimi ifade etmek için ona bir şeyler fırlatmaya başladımí ( Susie R).

Örnek: Adamın tavrı o kadar üstündü ve kaybolan çocuklar konusunda kibirli bir şekilde küstahtı ki, "Kendi çocuklarını kaybedebilirsin" diyerek onu bir dokunuşla lanetledim. (Albie G). Dokunmak aynı zamanda duygularımızı veya niyetlerimizi iletmenin bir yoludur. Bu aşk, öfke, sempati veya Albie'de olduğu gibi olabilir. dar görüşlülüğü kırmaya çalışan bir ifade. Albie'nin rüyası, dokunmanın bir başka yönünü de gösteriyor, o da dokunmanın değişiklik yaratmak için kullanılması. Albie, kendisinin bir yönü olan adamda bir iz bırakmak, bir değişiklik yapmak istedi. Deyimler: temasa geçin; iletişimi koparmamak; dokunma, dokunma, dokunma, dokunma, ortak dokunma; Midas dokunuşu; dibe dokunun; yumuşak dokunuş, ahşap dokunuş.... dokunmak dream meaning

Beden DIŞI Deneyİm

Örnek: ëSabah iki ya da üç sularında karım Brenda ve ben aniden bir sesle uykudan uyandık. Dinlemek için başımızı kaldırdığımızda bunun, çocuklarımızın yatak odası kapısının kolunun çevrildiğini anladık.

Evde sadece iki yatak odası vardı ve çocuk odası bizimkinin tam karşısındaydı. İkimiz de aynı şeyi düşünmüştük - Ah hayır, yine çocuklar. Bastırmaya çalıştık ama işte yine buradaydı.

Bu düşünceler aklımızdan geçerken merdivenlerden aşağı inen ayakların sesini duyduk. Çocuklar genellikle kendi odalarında kaldıkları için bu garipti. Brenda ayağa kalktı, her kimse yatağına geri döndürmeye kararlıydı. Işığı yaktığını, merdivenlerden aşağı indiğini, oturma odasının ışığını yaktığını duydum ve mutfağa ve hatta tuvalete bakarken yaptığı hareketlerin sesleriyle onu takip ettim - banyomuz yoktu. Sonra tekrar yukarı çıktı ve çocukların kapısını açtı - garip çünkü açık olduğunu varsaymıştık. Odamıza geri döndüğünde kafası karışmış ve biraz korkmuş görünüyordu. "Hepsi uyuyorlar ve yataktalar," dedi. ëGizem üzerinde bir süre konuştuk, kapı kolunun şıngırdadığını ve ardından merdivenlerden inen ayak seslerini nasıl duyduğumuzu, ancak kapının açık olmadığını anlamaya çalıştık. Ayrıca kapılarımızdaki kapı kolları çocukların sandalyeye çıkmadan ulaşamayacakları kadar yüksekti. Çocukların yatak odasında bunun için kullandıkları bir tabure vardı ama Brenda kapıyı açtığında kapının yanında bile değildi.

Bulmacaya yanıt bulamayınca konuşmayı bıraktık ve tekrar uyumak için beklemeye karar verdik. Aniden çocukların yatak odasından bir ses geldi. Sanki tabure sürükleniyor ve ardından kapı kolu tekrar dönüyor ama kapı açılmıyor gibi bir ses geldi. "Bu sefer sen git," dedi Brenda rahatsız olduğu belliydi.

ëKarşı kapı kolunun tekrar döndüğünü görmek için tam zamanında kapımızı hızla açtım. Yine de kapı açılmadı. Uzandım, kolu çevirdim ve yavaşça kapıyı açtım. Bir şey onu engellediği için durdu. Tam o sırada kızım Helen'in küçük yüzü kapının arkasından baktı - taburede durduğu için yüksekti. Olanlardan şaşkına dönerek, ona ne söylediğime dikkat ettim. ìAşkım ne istiyorsun?î dedim.

ëRahatsızca, ìTuvalete gitmek istiyorum.î diye cevap verdi. Tuvalet alt kattaydı, oturma odası ve mutfaktan geçiyordu.

ëŞimdi bir ipucu buldum ve sordum, ìdaha önce aşağı indin mi?î≠?î

ìEvet,î dedi, ìama annem beni tekrar yatağa gönderdi.î * (Tony C) .

Bu, vücut dışı bir deneyimin alışılmadık bir örneğidir (OBE). Çoğunlukla yansıtma yapan kişinin bakış açısından tanımlanırlar ve bu nedenle doğrulanmaları zordur. Burada üç kişi OBE'yi kendi yöntemleriyle deneyimliyor. Tony ve Brenda'nın bakış açısına göre, olan şey duyusal uyaranlara neden oldu, ancak yalnızca işitsel. Helen'in ifadesi, fiziksel olarak merdivenlerden aşağı indiğinden ve annesi tarafından tekrar yatağına gönderildiğinden emin olduğunu söylüyor. Tony ve Brenda, düşündükleri ve hissettikleri (çocukları yatağa geri döndür) ile Helen'in nesnel bir gerçeklik olarak deneyimlediği şey arasında doğrudan bir bağlantı olduğunu hissettiler.

Her kültürde ve tarihin her döneminde binlerce BDD bildirilmiştir.

Yukarıdakinden daha genel bir OBE deneyimi, farkındalıktan önce bir tünelde koşma veya dar bir yerden salıverilme hissini içerebilir. vücuttan bağımsızlıktır. Bu ilk aşamada, bazı insanlar korkutucu olabilecek bir fiziksel felç hissi yaşarlar (bkz. felç). Farkındalıkları o zaman bedenin dışında bir gözlem noktası ve felç hissi gibi görünür. O zaman, rüya görmenin ve hatta berraklığın aksine, genellikle kişinin kendisine ve çevresine dair yoğun bir farkındalığı vardır. Bazı projektörler, uyanık haldeyken olduğundan daha hayati derecede farkında ve mantıklı olduklarını hissederler. Kişinin vücuduna geri bakması burada gerçekleşebilir. Farkındalık bedenden bağımsız olduğunda, bedende bilindiği şekliyle zaman ve mekanın sınırları yoktur. Kişi kolayca duvarlardan geçebilir, uçabilir, çok uzak bir yere seyahat edebilir veya hemen orada olabilir, orada fiziksel olarak gerçek olabilecek veya öyle görünen şeylere tanık olabilir.

Ünlü bir İngiliz anatomisti olan Sir Auckland Geddes, bu özelliklerin çoğunu içeren kendi OBE'sini anlatıyor. Örnek: Gastroenterit nedeniyle aniden ve şiddetli bir şekilde hastalandı ve kısa sürede hareket edemez veya yardım için telefon edemez hale geldi. Bu olurken, bir A ve bir B bilincine sahip olduğunu fark etti.

A, onun normal farkındalığıydı ve B, bedeninin dışındaydı, izliyordu. B benliğinden sadece vücudunu değil, evi, bahçeyi ve çevresini de görebiliyordu. Bir arkadaşını veya yeri düşünmesi yeterlidir ve hemen oradadır ve daha sonra gözlemleri için onay bulmuştur. Vücuduna baktığında beynin, üzerinde hafıza ve farkındalığın oynadığı yoğunlaştırıcı bir levha gibi yalnızca bir uç organ olduğunu fark etti.

Akıl, dedi, beyinde değildi, beyin akıldaydı , sinyallerin oyununda bir radyo gibi. Daha sonra kızının içeri girip durumunu fark ettiğini görmüş, onun bir doktor arkadaşını aradığını görmüş ve aynı zamanda onu da görmüş.

Birçok OBE vakası ölüme yakın meydana gelir; örneğin, bir kişi bir kan krizinden* ölür ve daha sonra dirilir. Bu nedenle, bu vakaların incelenmesi yoluyla ölümün hayatta kalma olasılığını göz önünde bulundurma girişimleri vardır. Aslında, bir OBE yaşayan birçok insan, deneyimlerinden öncekinden çok farklı bir ölüm görüşüne sahiptir.

OBE'leri açıklamaya yönelik ilk girişimler, fiziksel ve zihinsel benliğimizin ikizi olan, ancak duvarlardan geçebilen incelikli veya astral bir bedene işaret ediyordu. Bir OBE sırasında fiziksel bedene gümüş bir kordonla bağlandığı söylendi - fiziksel bedeni canlı tutan bir yaşam çizgisinin oğlu. Bu, hayalini kurduğumuz insanların kendi ruhumuzun yaratımları değil, kendi başlarına gerçek oldukları kavramına benzer. Bir OBE'nin ne olduğuna inanılırsa inanılsın, bu durumdaki pek çok insanın gümüş kordonu olmadığı ve hiçbir bedeni olmadığı, ancak sadece bedensiz bir gözlemci oldukları veya bir hayvan, geometrik bir şekil, bir renk veya ses (bkz. kimlik ve rüyalar).

Kişinin kendi bilinçdışı benlik kavramları, OBE'nin biçimini şekillendiren faktör gibi görünmektedir. Bu nedenle, kişi uzak bir noktaya seyahat etmesi gerektiğinden eminse, OBE'de seyahat eder.

Düşünce gücüyle hemen orada olduğuna inanırsa, oradadır. bir beden olmadan var olmak, o zaman bir bedene sahip olmak vb.

Bu yaklaşım, OBE'nin birçok yönünü açıklıyor, ancak fiziksel dünyayla ilişkinin ne olduğuna dair hâlâ net bir kavram yok.

Ölüme yakın bir deneyim sırasında meydana gelen birçok OBE vakası da bunun olabileceğini gösteriyor. ölüme karşı bir hayatta kalma tepkisi ile bağlantılı olmak; mutlaka ölümü aşmaya çalışmanın bir yolu olarak değil, belki de akrabaları ölüm konusunda uyarmanın ilkel bir biçimi olarak. yeni biçim Halüsinasyonlara, halüsinasyonlara bakın.... beden dIŞI deneyİm dream meaning

Üniforma

Rüya konformist duygularını tezahür ediyor olabilir. Ya da tam tersine, daha az bireysel olmanız ve etrafınızdaki grubun ihtiyaçlarını düşünmeniz gerektiği konusunda sizi uyarabilir. Topluluğun. Üniformanın madalyalarla dolu olması, otoriter olduğunuzu gösterir: başkalarının fikirlerini ifade etmesine izin vermeden standartlarınızı zorla dayatıyorsunuz.

Popüler batıl inanca göre, bu rüya macera ve eğlence dolu bir yolculuğun habercisidir. evlilik problemlerinize özel bir ilgi.

ÜNİFORMA

bir rüyanın analizi

Ricardo'nun gördüğü rüya: ìAskeri bir üniforma giyiyordum ve ailem benim emirlerime göre yürüyordu: ëBir, İki, Üç ve! Dön ve!í Hepsi çok sağlam, katı ve itaatkardı ve kontrolümle gurur duyuyordum. Sokakta yürüdük ve komşular pencerelerden bizi hayranlıkla izlediler.î

Ricardo, ailesinin dağıldığı bir dönemde bu rüyayı gördü. Eşi boşanma müzakerelerinde zorluk çıkarıyordu ve ergenlik çağındaki kızı, erkek arkadaşının yanına gidip okulunu bırakmakla tehdit etti. Rüya, aile hayatını düzene sokma ve kontrolünden kaçan koşullardan kaçınma arzusunu ortaya koyuyor. Bilinçaltı, fikirlerini uygularken daha katı ve enerjik olmasını tavsiye ediyordu. O zamana kadar Ricardo her zaman karısının ve kızının arzularına boyun eğmişti ve hayatı kontrolsüzdü. Komşularının davranışlarını pencerelerden onaylaması, onun sadece hayatının bu önemli anında hissettiği tanınma ihtiyacını yansıtıyor.... Üniforma dream meaning

Bukleler

şanslı numaralar: 07-21-23-42-44-48

kızının saçlarını kıvırmak: büyük bir anne sevgisine sahip olacak.

başkasınınkini kesmek: biri kaybolmanı istiyor.

diğerleri, onların: güvenen bir arkadaşı gizli bir aşk ilişkisini itiraf ediyor.

karanlık: düşman itirafçı tarafından bazı suçlamalardan kurtulacak.

sahip olmak: kendi işlerinizde tam bir değişiklik.

diğerleri: duygusal üzüntü yaşayacaklar.

Rüyasında saçını kıvıran birini gören adam: Karısı sadakatsizdir.

birçok: aşk hayatı kafa karıştırıcı.

diğerleri sizin: takım elbisenizi zorlamak için uygun zaman.

kendi: yeni ortamı ve daha iyi zamanları gündeme getirmek.

toplanıyor: bir arkadaşın kaybı.

rüyasında saçını kıvırttığını gören kadın: partnerine aşırı bağımlı.... bukleler dream meaning