Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Haliya


Barmen

Rüyada barmen görmek hoş ve güzel bir zaman geçireceğinize, ancak bunun size biraz pahalıya patlatacağa, yükümlülüklerinizi yerine getirmediğiniz için bazı sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder. ... İslami Rüya Tabirleri

Daha fazla oku...

İslami Rüya Tabirleri

Piliç

Zahmetsiz olarak ve acele meydana gelecek hayır ve rızka, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yeni elbiseye, Evinde birçok piliç ve tavuğu olduğunu görmek, bulunduğu yere yönetici olmaya, Piliç yemek, büyük bir kimseden mal elde etmeye delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Tavuk. ) Rüyada piliç görmek çok kötü ve sizi zora sokabilecek bir haber alacağınıza yorumlanır.

Rüyada piliç görmek çok kötü ve sizi zora sokabilecek bir haber alacağınıza yorumlanır.

Rüyada piliç görmek, hizmetçiden dogma bir çocuk ile tabir olunur.

Rüyada piliç kesip yediğini görmek, hoslanmadigi bir haber alacağına veya kötü bir söz isiterek üzüleceğine delalet eder. Piliç sesi duymak, kötü dedikodulara yorumlanır.

Bir rivayete göre, piliç eti, zengin bir kimsenin malindan faydaya da delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada piliç görmek, hizmetçiden dogacak bir çocuga işarettir.

Rüyada görülen piliçler, esir edilen ve bir yerden diger bir yere sürülen kimselerin evlatina işarettir.

Rüyada piliç sesi isittigim gören kimse, fasik (günahkar) insanlarin seslerini isitir. Piliç eti yediğini gören kimse, büyük bir adamdan eline mal geçer. Piliçler, zahmetsiz olarak acele tarafindan meydana gelecek bir ise işarettir. Çünkü civcivler, terbiye devrelerinde kimseye ihtiyaçlari yoktur.

Rüyada piliç görmek veya yemek; uzun süredir görmediğiniz sevgilinize veya arkadaşınıza kavuşacağınıza, kızarmış piliç yemek; fazla kibirli davranışlarınızın size pahalıya malolacağına, bazı yorumculara göre ise rüyada piliç yemek veya görmek; üzüntüye ve geçim sıkıntısı çekmeye işarettir. ... Rüya Tabirleri Sözlüğü

Daha fazla oku...

Rüya Tabirleri Sözlüğü

Benzer Aramalar