Rüyada | Büyük Rüya Tabirleri


Duman Dedekt��r�� | Rüya Tabirleri

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Dumandedekt����


Rüyalarınızda gördüğünüz sembollerle ilgili 5 rüya tabiri.

Duman

Kendi yarattığı ahlaki bir sisin içinde.... duman dream meaning

Duman Bulutu

ìfeatherî'ye bakın... duman bulutu dream meaning

Duman / Sigara

Ruhsal olarak duman, göğe yükselen duayı ifade eder ve tütsü kullanan inanç sistemlerinde bu anlamla kullanılır. Aynı zamanda ruhun uzay ve zamandan kaçmak için yükselişini ve fiziksel boyutun kısıtlamalarını temsil eder. Ek bilgi için ateş, tütsü, asi / devrim ve tütün girişlerine bakın.... duman / sigara dream meaning

Duman Dedektörü

Kendinizin veya bir başkasının duman dedektörü taktığını hayal ediyorsanız, kafa karışıklığı ve endişeden muzdaripsiniz. Olayları net bir şekilde göremiyorsunuz.

Rüyanızda bir duman dedektörünün çalması, sizi çok endişelendiren bir duruma işaret eder.

Beklenmedik bir anda harekete geçmenizi gerektirecek bir sorun ortaya çıkabilir.... duman dedektörü dream meaning

Duman / Kül / Köz

Duman, köz ve kül, rüyalarda ateşle ilişkilendirilir ancak bunların da kendi çağrışımları vardır.

Siyah, boğucu duman bulutları beliriyorsa ve ateş yoksa, ateş olmadan duman olmayacağına göre, uyanık hayatta neyi kaçırıyorsun? ?

Rüyalarda sigara içmek ve sigara içmek tipik olarak bir tehlike hissine işaret eder ve sigara içiyorsanız, kaygınızı kontrol etmeye çalışıyorsunuzdur. Duman, henüz alevlenmemiş tutkuyu da temsil edebilir. Çelişkili yorumlar, dumanın, tütsü veya kirlilikte olduğu gibi arınma ve arınma anlamına geldiği şeklindedir.

Rüyanızda sönen bir ateşin parlayan közlerini gördüyseniz, bu, ya bir tutkunun sönmekte olduğunu ya da birine duyulan düşkünlüğü gösterebilir. ya da bir şey yok olmayacak. Ayrıca bu, sakin dış görünüşünüzün altında öfke ve küskünlükle yanıp tutuştuğunuzu da gösteriyor olabilir.

Rüyanızdaki külleri süpürüyor olsaydınız, geçmişinizin hangi yönü üzerine düşünürsünüz? Bir rüyadaki küller genellikle tövbe ve kederi ve geriye kalan tek şey küller veya anılar olduğu için, olabilecekten daha fazla bir şey olmadığı hissini gösterir. Şimdi önemli olan yaşananlardan ders çıkarmak. Ve bilinçaltınızın, fiziksel veya duygusal tükenme riski altında olduğunuz konusunda sizi uyarmak için rüyadaki duman, kor ve kül görüntülerini de kullanabileceğini unutmayın.... duman / kül / köz dream meaning