Rüyada | Büyük Rüya Tabirleri


Def Çalan | Rüya Tabirleri

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Def Calan


Rüyalarınızda gördüğünüz sembollerle ilgili 50 rüya tabiri.

Cep Telefonu

Sürekli çalan bir cep telefonunu hayal etmek, meşgul veya aşırı konuşkan olmanın simgesidir.... cep telefonu dream meaning

Gİtar

Bir gitarın müziğini duymak veya bir gitarist izlemek, sevdiğiniz kişinin sizi mutlu edeceğine işarettir.

Gitar çalan sizseniz, sizi dolandıracak insanlardan sakının.... gİtar dream meaning

Telefon

Rüyada cep telefonu veya normal telefon görmek, duymak veya telefonda konuşmak, bilinçaltınızdan gelen bir mesaja veya bir tür telepatik iletişime işaret eder. Kaçınmaya çalıştığınız sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyanızda tanıdığınız biriyle telefon görüşmesi yaptığınızı görmek, o kişiyle yüzleşmeniz gereken bir soruna işaret eder. Bu sorun, bir parçanızı serbest bırakmakla ilgili olabilir.

Rüyanızda çalan telefona cevap vermek istemediğinizi görmek, iletişim eksikliğine işaret eder. Uzak tutmaya çalıştığınız bir durum veya ilişki var.

Rüyanızda birisine telefonla ulaşamıyorsanız, hayatınızın olması gerektiği gibi ilerlemesi için iç sesinizi daha yakından dinlemelisiniz. .

Rüyanızda bir telefon hattında parazit duymayı gördüyseniz, insanların size söylediklerine daha fazla dikkat etmeniz gerekir. Bu rüya aynı zamanda kendini hiçbir şeyin dışında bırakılmış hissettiğine de işaret ediyor.

Rüyanda telefonunun sesini duymakta güçlük çektiğini görmek, kötü niyetli bir dedikodunun merkezinde olduğunu gösteriyor.

Rüyasında bozuk bir telefon görmek, olabilecek başka şeyler olabileceği anlamına gelir. hakkında bazı dedikodular dolaşıyor. Aynı zamanda, gerçek hayatınızda bir kişi veya grup ile aranızdaki iletişimde bir kopuşu sembolize eder. Ayrıca bkz. ìCaller IDî, ìMessageî, ìPay Phoneî, ìPrank Phone Callî, ìTelephone Bookî ve ìTelephone Numberî.... telefon dream meaning

çalmak

1. Rüyayı gören kişi hırsızlık yapıyorsa, haksız yöntemlere başvurmadan başarılı olmak için kendini yeterli hissetmediğine delalettir.

2. Çalan birine duyulan öfke.... çalmak dream meaning

Denizci

Rüyada bir denizci görmek, yakında uzun ve heyecan verici bir okyanus yolculuğuna çıkacağınızı öngörür.

Rüyasında denizcilerle flört eden bir kadın, kıskanç bir sevgili tarafından zarar görebilir.

Çalışırken ıslık çalan bir denizci, iyi şanslar alâmeti.... denizci dream meaning

Tef

İçinde veya içinde çalacağınız önemli bir sosyal etkinlik, rüyada bir tef tarafından öneriliyor.

Rüyanızda tef çalan bir Çingene gördüyseniz, bunun evde veya işteki huzursuzluğunuzu ifade ettiğini göreceksiniz.

Bir rüya görmek için Bir mağazada yeni tef bazı küçük kazanımlar yaşayacaksınız.... tef dream meaning

Orkestra

(Bkz. Melodi, Müzik).

Uyumlu ve ilham verici bir müzik çalan bir orkestraya sahip olmayı hayal etmek, tam da bu türden bir yaşamın öngörüsüdür.... orkestra dream meaning

Vampir

Rüyanda bir vampir göründüğünde, birisi ya da bir şey senin yaşam gücünü tüketiyor. Vampirler, yaşayanların kanını içerek hayatta kalan ölüm yaratıklarıdır. Kan, tutkuyu ve yaşam gücünü temsil eder.

Rüyalarında gördüğün bir vampir, kişiliğinin veya varoluş tarzının seni canlılığını ve enerjini tüketme potansiyeline sahip bazı yönlerini temsil eder. Vampirler sadece geceleri özgürce hareket edebildikleri için gölgenin sembolik alemindedirler. Bu, sizi canlılığınızdan çalan her ne olursa olsun, bilinçli farkındalığınızdan gizlendiğini ve bu akılda tutularak incelenmesi gerektiğini gösterir. Gölgede tuttuklarımız, kabul edemediğimiz ve kişisel kimliğimize entegre etmekte zorlandığımız taraflarımızdır. Bunu yapmamak, direndiğimiz şeyle yüzleşene kadar yaşam gücümüzü emebilir. Vampirler genellikle seksi veya baştan çıkarıcı olarak tasvir edildiğinden, vampirin hayatınızda ilk başta çekici görünen ancak şimdi yorucu veya tüketen bir durumu veya kişiyi temsil edebileceğini düşünün. Sizi kurutan bazı alışkanlıklar, davranışlar veya duygusal özellikler olabilir. Vampirler aynada yansıma yapmadıkları için, bu sizin doğrudan göremediğiniz veya görmek istemediğiniz bir parçanız olabilir. Sık sık sorumluluklar ve yapmamız gerektiğini düşündüğümüz şeyler tarafından tüketilmiş hissederiz. Olumsuz bir şekilde bağlandığınız şeylerin daha fazla farkına varmak isteyebilirsiniz. Eski tutum ve inançlara bağlı kalmak yorucu olabilir. Yasal olarak size ait olan sorumluluklardan kaçınmanın da bir o kadar yorucu olabileceğini düşünün.

Aptalca pencereyi açık bırakan ve farkında olmadan vampiri ziyarete davet eden cahil kurbandır. Diğer içsel vampirler muhtaçlık, kendinden şüphe duyma, affetmeme ve yargıları içerir. Bütün bunlar yaşam tutkusunu öldürür. Kendinizi duygusal iyileşmeye adayın ve vampirleriniz ait oldukları mezara geri dönsün.... vampir dream meaning

Zombi

Rüyada bir zombi göründüğünde tutku veya yaşam gücünden yoksun olabilirsin.

Zombinin tanımı, artık hayatta olmayan ama tekrar yürümek için ayağa kalkıp yemek için insan eti arayan kişidir.

Yürüyen ölüler Yaşam sürecinin kendisinin herhangi bir neşe veya canlı enerjiden yoksun olduğu yaşam anları için sembolik bir temsil.

Rüyadaki bir zombi, çok düşük bir enerji dönemine veya hayatınızdaki bazı durumlar nedeniyle enerjinin tükenmesine işaret edebilir. .

Zombilerin gerçek tehlikesi, kurbanlarını da zombiye dönüştürme yetenekleridir. Bu şekilde, depresyon, yorgunluk ve hareketsiz bir yaşam tarzının kümülatif etkilerini temsil ederler. Ek olarak, zombiler, olumsuz eğilimleri nedeniyle hayatınızdaki neşenizi çalan bir kişi veya kişilerden ilham alan bir görüntü de olabilir.... zombi dream meaning

Pirinç

(Para; Sarı) Pirinç görmek, düşmanlığa işarettir.

Rüyada pirinç erittiğini gören kimse, dünyevi şeyler için kavgaya tutuşacak ve bunun sonucunda kendisi de düşmanlığa konu olacaktır.

Bir kimsenin rüyasında sarı pirinç görmesi, ağır söz ve yalan sözler duyacağına delalet edilir. Rüyada sarı pirinç de dünya malı ile övünen kimseye işaret eder.

Bir kimsenin rüyada bakır sopayla dövüldüğünü görmesi, o kimsenin dünyevî menfaat peşinde olduğuna delalettir. Rüyada pirinç veya benzeri sarı metaller, insanlardan para çalan, onları aldatan ve tehdit eden bir sahtekara delalet eder.

(Ayrıca bkz. Bakırcı)... pirinç dream meaning

Tırtıl

(Satürn; İpekböceği) Rüyada tırtıl, dindar bir kişinin cübbesini giyen, insanların parasını nazikçe ve yavaş yavaş çalan veya onları iş girişimlerini kaybetmeleri için yatırım yapmaya teşvik eden sinsi bir hırsızı temsil eder. Ancak, yakışıklı görünümü nedeniyle kimse onun yanlış yaptığından şüphelenmeyecek.

(Ayrıca bkz. Kelebek)... tırtıl dream meaning

El Zili

Rüyada zil çalan bir işçi, simsar, eş ve çocukları veya cami müezzinine delalet eder. Rüyada zil çalmak, yalan propaganda yapmaya delalet eder. Rüyada el çanı tutmak, aynı zamanda faydasız bir kimseyle arkadaşlık etmeye delalettir veya bir yalancıya delalet edebilir. Rüyada çarşı çarşısında zil çalmak, yalan yere yemin etmeye işarettir.... el zili dream meaning

Kabe (kayabe)

(Allah'ın Mekke'deki evi.) Bir rüyada kutsal Kabe, tüm Müslümanların halifesini, başbakanını, bir ülkenin liderini veya bir düğünü temsil edebilir. Rüyada Kabe'yi görmek, kişinin oraya girebileceğine veya müjdeler alıp kötülükleri def edeceğine delalet eder. Rüyada kutsal Kabe'de namaz kılmak, otorite sahibi birinin himayesine ve korumasına ve kişinin düşmanından emniyete alınmasına işaret eder. Rüyada kutsal Kabe'ye girmek, bir hükümdarın huzuruna çıkmak demektir. Rüyada kutsal Kabe'den bir şey almak, hükümdardan bir şey almak demektir. Rüyada Kabe'nin duvarlarından birinin yıkılması, halifenin veya valinin ölümüne işarettir. Rüyada Kâbe'ye girdiğini ve farz olan ayinlerden birini yapmadığını görmesi, kıyamet günü farzları yerine getirmiş olarak Allah'ın huzuruna çıkmasına veya günahlarından tövbe etmesine delalettir.

Kutsal Kâbe'ye bakmak rüyada emniyet ve korkudan korunmaya delalet eder.

Bir kimsenin rüyada Mekke'de görev alması, imam olabileceğine işarettir. Rüyada kutsal Kabe'den bir şey çalmak, günah işlemek demektir. Kutsal Kabe'ye doğru yürümek veya rüyada onu aramak, kişinin dini duruşunu düzeltmesi anlamına gelir. Rüyada kendisinden dünya hakkında soru soran firari ruhların arasına karıştığını görmek, Allah'ın birliğine ve Rasûlünün nübüvvetine şehadet ederek ölmek demektir. Rüyada Kabe'yi kendi evinde görmek, kişinin hala iktidarda olduğuna ve zarafetle yaşadığına işaret eder. Rüyada Kâbe'yi kendi evi olarak gören kişi, rüyasında Kâbe'yi kendi evi olarak görüyorsa, o zaman Kâbe, tüm Müslümanların imamını temsil eder ve onun temsilcisidir. ve Allah'ın Elçisi (uwbp)'nin vekili ve bu, kişinin gerçekten İmam'a tabi olduğu anlamına gelir. Rüyada Kabe'nin tepesinde namaz kılmak, mürted olmak demektir. Rüyada Mekke'deki Mescid-i Haram'a girip mukaddes Kabe'nin damında namaz kıldığını görmek, barışa, sükunete, başkalarına başkanlık etmeye, aynı zamanda kişinin gittiği her yerde galip geleceğine, şüpheli bir davranışla da olsa, bidati takip edebileceğine delalet eder. ve Allah'ın Elçisi'nin (sav) gelenek ve öğretilerinden ayrılın. Rüyada Kabe'nin yanından geçmek veya onu geride bırakmak, Allah'ın Peygamberi -sallallahu aleyhi ve sellem-'in sünnetine karşı çıkmak, bid'at yolunda ilerlemek veya olayları kendi aklı ve beğenisine göre yorumlamak demektir.

Bir kimse meleklerin indiğini görse rüyada Allah'ın evinin sütununu Mekke'den kaldırıp başka bir şehre gökten indirdiğini görmek, insanların yolunu şaşırdığına ve helâk vaktinin geldiğine işarettir. Aynı zamanda, imanın direği, müminlerin doğru rehberi ve Allah'ın yeryüzündeki vekili AI-Mehdi'nin yakında o kasabada ikamet etmek için çıkacağı anlamına gelir.

Kişi rüyasında kutsal Kabe'nin yandığını görürse, farz kılınan namazları ihmal etmiş veya terk etmiş demektir. Rüyada Kabe'nin şeklinde meydana gelen herhangi bir değişiklik, eksilme, çoğalma, yerinden oynama, görüntüsünün değişmesi, İmam'a veya bütün Müslümanların yol göstericisine yansır. Rüyada Kabe'yi tavaf etmek veya farz olan ayinlerden herhangi birini yapmak, rüyada olduğu gibi, doğruluk yolunda yürümeye veya dini hayatını düzeltmeye işaret eder. Bir rüyada kutsal Kabe'de olmakla ilişkilendirilen farz ayinlerden bazılarını yerine getirmemesi, kişinin Allah'ın yolundan saptığını gösterir ve böyle bir yenilik, kişinin yönünü (arb. Kıble) değiştirmeye eşittir. dualar.

Rüyadaki kutsal Kabe aynı zamanda kişinin dualarını temsil eder, çünkü o, dua eden tüm Müslümanların odak noktasıdır.

Rüyadaki kutsal Kabe aynı zamanda Tanrı'nın Evini, bir camiyi, tüm Müslümanların bir toplum merkezini temsil eder. , bir öğretmeni, bir rehberi, İslam'ı, Kur'an-ı Kerim'i, peygamberlik geleneklerini, bir kişinin oğlunu, bir din bilgini, bir şeyhi, bir üstadı, bir kocayı, bir kişinin annesini ve cenneti temsil eder.

Kutsal Kabe Tanrı'nın Evi'dir ve insanlar orada toplanıp cennete götürülecektir.

Rüyadaki kutsal Kabe aynı zamanda yıllık Mekke ziyaretini, inananların toplanmasını, yerel pazarları ve kutsal Camii çevresini temsil eder.

Bir kimse kendi evinin Kabe olduğunu ve insanların onu aradığını ve kalabalıkların rüyada kapisinda toplandigini görmek, o kimsenin hikmetle donanacagina, ilim elde edip onunla amel edecegine, insanlarin ondan ilim alacagina ve onu örnek alacagina isarettir. Rüyada Kabe'de farz olan bazı ibadetleri yapmak, aynı zamanda bir kimsenin, bir üstadın yanında çalışacağına veya bir ilim adamına, bir şeyh'e, bir münzeviye, bir babaya, bir anneye hizmet edeceğine veya bir erkeğinin olacağına delalettir. öğrencilerinden ve müritlerinden netlik, gerçek takip ve sıkı çalışma talep eden usta.

(Ayrıca bkz. Tavaf; Cennete Girmek; Merhamet Oluğu)... kabe (kayabe) dream meaning

Dudaklar

Bir rüyada dudaklar, erkeğin gururunu, gücünü, erkekliğini, yardımcısını, ifade netliğini, belagatini veya kişinin arkadaşına duyduğu özel sevgiyi temsil eder.

Rüyada alt dudağın üst dudağa göre daha fazla avantajı vardır.

üst dudak yakın bir arkadaşı veya her konuda güvenilen birini temsil eder. Bir rüyada kişinin dudaklarını etkileyen herhangi bir şey, yukarıdakilerden herhangi birinde tezahür edecektir. Rüyada dudaklar kişinin eşine, çocuğuna veya akrabalarına da işaret eder.

Bir kimsenin rüyada dudağından ağrı çektiğini görmesi, bu acının arkadaşlarından geleceğine delalettir. rüyada gıybet yapmasına delalettir.

Rüyada sadece alt dudağın kesildiğini görmek, kişinin bir yardımcısını veya rızkını kaybettiğine işarettir.

Rüyada üst dudağın eksik olduğunu görmek

Rüyada alt dudağın eksik olması, eşinin ölmesine delalettir. rüyada kastedildiği anlaşılan kimse.

Rüyada alt dudağın yarıldığını veya çatladığını görmek, iki kadınla gizli ilişki kurmaya, üst dudak ise, iki arkadaş edinmeye işarettir. Rüyada dudağın çatladığını görmek, iki arkadaşın barışmasına veya fikir ve kararlarında onların rızasını kazanmasına işaret eder. rüyada kesildiğini görmek, yakın bir dostla ilişkisini kesmek demektir. Bir rüyadaki dudaklar aynı zamanda akraba veya akrabalık anlamına gelir. Rüyada dudak görmek, aynı zamanda bir hastalıktan kurtulmaya veya kıskanç bir arkadaşını direktiflerine uymaya zorlamaya veya kalbini iyileştirecek güzel bir haber duymaya delalet eder. Rüyada dudak görmek ayrıca kapı görevlisine, oğlan çocuklarına, bekçilere, kilitlere, bilgiye, hidayetlere, yiyeceğe, içeceklere, evliliğe, mutluluğa, üzüntüye veya sır saklamaya delalet eder. Rüyada dudaklarının olmaması, yukarıdakilerden herhangi birini kaybetmek anlamına gelir veya birinin rüyası, kırık bir kapı veya birinin anahtarlarını kaybetmesi anlamına gelebilir veya belki de anne babasının, karısının veya karısının ölümü anlamına gelebilir. Rüyada dudak görmek, geçimini sağlamak için üflemeli çalgılar çalan şarkıcıların veya müzisyenlerin geçimine veya cam üfleyicinin geçimine de işaret eder. iyi yemek, iyi içki ve mutluluk. Rüyada siyah veya mavi renkli kalın dudaklar, tembelliğe, halsizliğe, doğrulanabilir bir delil gösterememeye veya güçlü bir tanık getirememeye veya sıkıntıya veya geçimini sağlamada güçlük çekmeye işaret edebilir.

Hasta birinin dudaklarını görmesi rüyada siyah veya mavi, onun ölümü anlamına gelebilir. Rüyada kapalı dudaklar kişinin göz kapaklarını, vajinayı, anüsü, nehir kıyısını veya kuyuyu temsil eder.

(Ayrıca bkz. Vücutí)... dudaklar dream meaning

Telli çalgılar

Rüyada yaylı çalgı görmek, bir hastalıktan kurtulmaya işarettir veya bir kişinin omuriliğini veya omuriliğini, kuvvetini, sertliğini, amansızlığını, sağlık durumunu veya fiziksel uygunluğunu temsil edebilir. Rüyada yaylı çalgılar görmek, aynı zamanda insan doğası veya insan fizyolojisi hakkında biraz bilgi sahibi olmak anlamına gelir veya bunlar tıbbı veya astronomiyi temsil edebilir.

Bekar bir kişi rüyasında telli çalgılar görürse, bu, evlenmek.

Bir kadının rüyasında telli bir çalgı çaldığını görmesi, kucağına bir çocuk koyacağına işarettir. Rüyada vali konağının önünde telli çalgı çaldığını gören kimse, liyakat sahibi olursa halkın başına geçeceğine delalettir. Aksi takdirde, parçaları bir araya getireceği veya bir hikaye uyduracağı anlamına gelebilir. Rüyada lavta veya gitar görmek, bunları gören veya tutmaya niyetlenen kimsenin, musikisini duyması dışında bir zararı yoktur. Rüyada telli bir çalgı çalmak veya duymak yalana işaret eder. Rüyada bunları evinde çalmak, o ailenin başına gelecek bir felakete delalet eder.

Rüyada böyle bir çalgı çalmanın, çalan kişi için sıkıntıya da işaret edebilmesine rağmen, aynı zamanda şöhret kazanmak ve başkalarına başkanlık etmek anlamına da geldiği söylenir.

Rüyada böyle bir çalgının telinin kırılması, gevşemeye ve stresten kurtulmaya işarettir.

Rüyada bir lavta veya gitar veya benzeri bir çalgının telinin koptuğunu görmek, sahibinin başına bela olan kıymetli bir mala işaret eder. baş ağrısı. Bunu her hatırladığında, mide ekşimesi veya mide ağrısı çekiyor. Böyle bir çalgıyı meslekten olmayan veya çalışkan biri tarafından rüyada görmek, teselliye ve hayattan alınacak bir derse işaret eder. Rüyada küstah bir kimse tarafından görülmesi daha fazla fitneye, bir zalim veya zalim bir kimsenin rüyada görmesi ise, başkalarına zulmetmeye, onları korkutmaya ve ailelerinden koparmaya işarettir.

(Ayrıca bk.Banjo; Müzisyen) ... telli çalgılar dream meaning

Vur

Kişinin dikkati, kapıyı çalan şeye çekilir. Benliğin bir yönü ya da bir farkındalık, bilince girmeyi istemektir. Kapıyı çalmak: dikkat çekmeye çalışmak; birinin hayatına girmesine izin verilmesini istemek; cinsel hareket... vur dream meaning

Organ

Org müziği duymak veya org çalan birini görmek, çok güzel bir haber alacağınıza delalettir. Ancak akortlar uyumsuz çıkarsa, o zaman çok kötü haberler alırsınız.... organ dream meaning

Organ DeĞİrmenİ / Hurdy-gurdy

Bir org çalan görmek ve/veya onun müziğini dinlemek, birileri tarafından manipüle edildiğinize işaret eder.

Eğer ağır ağır çalışıyorsanız; o zaman manipüle eden sensin.... organ deĞİrmenİ / hurdy-gurdy dream meaning

Hamamböceği

Bu görünüşte yok edilemez ve kurnaz yaratık karanlıkta yaşar ve kolayca çalan, soyan ve çoğalan, hastalıklı düşünceleri yayan bilinçsiz, karanlık inanç kalıplarını temsil edebilir.... hamamböceği dream meaning

Boynuzlar

ayrıca bkz. Boynuzlar

1- Rüyalarda görülen boynuzlar, insandaki hayvan fikrine gönderme yapar.

Cinselliği ve yaşam gücünü temsil eden tanrı Pan, boynuz takardı.

Boynuz aynı zamanda boynuzları temsil eder. penis ve erkeklik. Delici olduğu için incitme arzusunu da ifade edebilir. Erkek hayvan, bölgesini korumak için boynuzlarını kullanacağından, koruma da boynuzların bir niteliğidir.

Rüyada çalan veya avlanan bir boru, bir çağrıya veya bir uyarıya işaret eder.

2- Rüyada boru görülmesi, üstünlüğü işaret eder; ister kazanılmış ister bahşedilmiş olsun.

İlginçtir ki, boynuzların giyene hayvanın güçlerini vermesi gerekir. Bugünkü bazı kabilelerde olduğu gibi Pagan dönemlerinde de boynuz takmak, kabile içinde belirli bir üst düzey konumu ifade eder. Çin tıbbında gergedan boynuzunun afrodizyak olduğu söylenir. Bunun nedeni muhtemelen eril güçle olan ilişkisidir.

3- Manevi anlamda, boynuzlar kafa ile ilişkilendirildiği için hem entelektüel hem de doğaüstü gücü temsil ederler.

Başın üzerinde yükseldikleri için aynı zamanda Kutsallığı ve ruhun gücünü sembolize eder.... boynuzlar dream meaning

Jimi Hendrix

Çelik telli elektro gitarında tınlayan notalar çalan Jimi, müziğin ruhani gücüne tanıklık eden bir haberci olarak ruhlar dünyasından görünebilir. Gelişmekte olan bir müzisyenin rüyasında, mesleğini sürdürmeniz için size ilham vermek için gelebilir. ìPurple Haze.î şarkısını söyleyerek, ruhani bir vizyona kavuşmak için bilincinizi değiştirmeye gelebilir. Mistik veya peygamberi temsil eder.... jimi hendrix dream meaning

Saksafon

Çoğunlukla caz ve baladlar çalmak için kullanılan bir nefesli çalgı olan saksafon, sesini ruhun derinliklerinden verir.

Rüyanızda saksafon çalan bir karakter, hayatınıza giren biriyle derin bir ruh bağlantısının habercisi olabilir.... saksafon dream meaning

Banjo

Genç bir kadın banjo çalan bir zenci görürse, sevgilisiyle büyük olasılıkla tartışacaktır.... banjo dream meaning

Konser

Birçok enstrümana sahip bir senfoni orkestrası, uyumlu bir evli yaşam öngörür.

Enstrümantal veya vokal solistlerin olması, çocuklarınızın başarılı olacağına işarettir.

Rüyada ön planda çalan bir caz veya swing orkestrası aşk meselelerinden endişe ederek sinirsel yorgunluğu anlatır.

Eski moda melodik şarkılardan oluşan bir konser, ister aşk ister mali konularda olsun, endişelerden kurtulma sözüdür.... konser dream meaning

Korna

Rüyada herhangi bir tür boru çalan bir adam, imkansız bir hedefe ulaşmaya çalışarak kendini gülünç duruma düşürme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Bu rüyayı gören bir bakire, sonunda evlenmek için aşkının merkezinde olduğu adamdan daha sabırsız olduğunu anlayacaktır.... korna dream meaning

Yahudİ-harp

Rüyada yahudi arpı çalan kişi, çok seyahat edecek ve başka bir milletten samimi bir hayran bulacaktır.... yahudİ-harp dream meaning

FlÜt

Kendinizi Flüt çalarken görmek çok şanslı bir rüya ama bu enstrümanı çalan başka birini görürseniz zorluklarla karşılaşabilirsiniz.... flÜt dream meaning

Zil

Maddi yönler: Geleneksel olarak, rüyada çalan bir çan duymak, bir felaket veya ölüm konusunda uyarılmak anlamına geliyordu. Daha verimli iletişim yolları olduğu için bu anlam artık daha az yaygın olsa da, rüyadaki bir zil (kapı zili gibi) bizi tetikte olmamız konusunda uyarıyor.... zil dream meaning

Gürültü

Psikolojik / duygusal bakış açısı: Herhangi bir dış gürültü, genellikle rüya içeriğinin bir parçası olarak rüyalara dahil edilebilir.

Örneğin, çalan bir zil okul zili olabilir.... gürültü dream meaning

Şeytan

Bu kötülük sembolünün anlamı büyük ölçüde ayrıntılara bağlıdır.

Rüyanızda onu geleneksel cezalandırma araçlarıyla çevrili gördüyseniz, sakladığınız suç sırrıyla ilgili profesyonel bir tavsiye almanız daha iyi olur.

Rüyanız kavga içeriyorsa onu def edersen, sana zarar vermeye çalışanları alt edeceksin; sizinle konuştuysa, karşı koymakta zorlanacağınız büyük bir ayartmaya işaret eder; ve onunla tanışma hayaliniz cana yakınsa, tıbbi bir kontrol yaptırmanız tavsiye edilir.... Şeytan dream meaning

Geçersiz

Hasta, sizi veya bir parçanızı temsil edebilir. (İkincisi, rüyada hastayı sandalyesine iten siz olsanız bile geçerli olabilir.) Eğer sizseniz, enerjinizi, yeteneğinizi veya güveninizi çalan nedir? Dış koşullar mı, yoksa bazı iç mekanizmalar mı (hata programlaması veya benzeri)? Eğer bir parçanızsa, bilinçaltınızın kilitli mahzenlerinde hangi parçanızı verimsiz bir varoluşa mahkum ettiniz?... geçersiz dream meaning

Dolandırıcı

Kendinden çalan ve kendini baltalayan. Bkz. Suçlu.... dolandırıcı dream meaning

Akordeon

Akordeonda monoton bir melodi çalıyorsan bilinçaltın muhtemelen seni çok fazla şikayet ettiğin konusunda uyarıyor ve bu da sana yardım edebilecek insanları uzaklaştırıyor.

Bu enstrümanı çalan birini dinliyorsan başkasının asılsız şikayetlerinin konusu.... akordeon dream meaning

Alarm

Gerçek hayatta olduğu gibi, rüyalarda ortaya çıkan alarmlar, hoş olmayan durumlardan kaçınmak için dikkate alınması gereken tehlikeye karşı uyarılardır; özellikle bu görüntüler sık sık görülüyorsa.

Hayalsiz alarmlar sirenler, ıslıklar, bağırışlar veya ışıklı sinyaller olabilir. İkinci durumda, bir kapı veya pencerede bulunuyorlarsa bu, güvendiğiniz kişilerin size ihanet edebileceği anlamına gelir.

Alarmı çalan sizseniz, projelerinizi bir an önce hayata geçirmelisiniz; Bu planları değiştirebilecek durumlar daha sonra ortaya çıkabilir.... alarm dream meaning

Haydut

Sembolik bir bakış açısından, bir haydut hırsız gibi değildir. İkincisi, başkalarının mallarını çalmakla karakterize edilirken, haydut figürü (ormanda yaşayan efsanevi karakter olarak mitolojikleştirilmiştir), zenginden fakire vermek için çalan kanunsuz kişiyi somutlaştırdığı için olumlu bir okumaya sahiptir. Bu nedenle, haydut genellikle, normalde aşırı kurallara ve eğilimlere uymaya zorlanan özne içinde adaleti yeniden tesis etmeye çalışan gizli bir gücü temsil eder. Haydutların düşsel saldırganlığı, kadın rüya sahibine cinselliğiyle ilgili bilinçsiz bir korkuyu açığa vurur ve cinselliğiyle ilgili bilinçsiz bir korkuyu açığa vurarak onu cinselliğin fazla kısıtlanmış, bastırılmış ya da tam tersine gelişmekte olan ya da doymak bilmez olduğu konusunda uyarır. rüya, yani emniyet ve güvenlik.... haydut dream meaning

Hırsızlık Yapmak

Eşyalarınızı çalan bir hırsız görmek, eşyalarınızı kaybetmekten korktuğunuz anlamına gelir. Öte yandan, hırsızlık yapan sizseniz, birine karşı bir kırgınlık olduğunu gösterir. Yabancı mallara veya duygulara sahip çıkmaya çalışıyor olabilirsiniz; ya da o kadar yüksek hedefler koymuş olabilirsin ki, onlara ulaşmak için kuralları yıkman gerekebilir.

Bazı hurafeler bu rüyayı aşk sorunlarıyla ilişkilendirir.... hırsızlık yapmak dream meaning

Hırsız

Rüyada hırsızın eşyalarını çaldığını görmek , ister duygusal, ister maddi, ister işle ilgili olsun eşyalarını kaybetmekten korktuğuna delalettir. Örneğin, bir iş arkadaşınız çalışmanızın tüm övgüsünü alabilirdi. Ancak, çalan sizseniz, birine karşı kıskançlık belirtisi olabilir. Başkalarının mallarına veya duygularına el koyuyor olabilirsiniz.

Rüyada hırsızı tam olarak hırsızlık anında bulursanız, çalınan eşyanın doğru yorumlanması için son derece önemli olacaktır.

Çingeneler rüya görmenin buna inandığına inanırlar. Hırsızlık, suçlu bir vicdanınız olduğu anlamına gelir. Ancak, bir hırsız çetesinin parçasıysanız, arkadaşlarınıza güvendiğinizi gösterir.... hırsız dream meaning

Sızıntı

Sızıntı, bir şeyin yapısal bütünlüğünün, sıvı veya gaz içerme kabiliyetini tehlikeye atacak şekilde bozulmasıdır. Bu nedenle, içerilen maddede zar zor fark edilir bir azalma olur.

Bir sızıntının kaynağını bulmak zor olabilir ve onarılmadığı takdirde sızıntı giderek daha fazla hasar vermeye devam eder. Bir sembol olarak sızıntı, sizi yavaş yavaş tutkudan, yaşam gücünden, enerjiden, maddeden veya başka bir değerli özden çalan herhangi bir şeyle ilgili olabilir. Israrla meydan okuyan bazı kişi veya koşulların güç duygunuzu yavaş yavaş aşındırdığı hayatınıza bakın.... sızıntı dream meaning

Robotlar

Sizden yaşam gücünüzü çalan, sonsuz bir üretkenlik ve duygusuz etkinlik döngüsünde sıkışıp kaldınız.

Robot, insan işlevlerinin bir kısmını kopyalamak için tasarlanmış, insan olmayan bir varlıktır.

Bir robotun hayal edilmesi, kendinizinkini ortaya çıkarabilir. başarı ile ilgili duygusal tepkilerle kişisel ilişki.

Hayatınızda, sizi canlılık ve neşeden mahrum bırakacak kadar otomatik bir şekilde hareket ediyor olabileceğiniz alanlar olup olmadığını da kendinize sormanız önemlidir.... robotlar dream meaning

Tarot Kartları

Rüyanda belirli bir tarot kartı belirirse, her kartın klasik anlamlarının aşağıdaki kısaltılmış listesi, yorumunda sana yardımcı olabilir:

Major Arcana

0- The Fool

A dürtü, doğum ve gençliği temsil eden soytarı figürü, bazen bir yolculuğa çıkarken ve yanında bir köpekle gösterilir.

Bu kart rüyanızda görünüyorsa, yeni bir başlangıcı ve sonsuz olasılıkları temsil eder. Göründüğünde, sadece yeni bir eve değil, yeni bir işe veya yeni bir düşünce tarzına taşınmak üzere olabilirsiniz. Budala'da değişim, yenilenme ve yepyeni bir başlangıçtan çok daha fazlası var; ayrıca hareket ve taze, heyecan verici yeni bir zaman var. Ancak kartta küçük bir uyarı sesi de var. Hayal kurmayı ve hayal kurmayı bırak ve adımlarına dikkat et, yoksa düşüp aptal gibi görünmeyesin.

1- Sihirbaz

Bazen bir panayırda hokkabaz veya illüzyonist olarak gösterilir, bazen dört takımın sembolleriyle oynarken, bilinci, özdenetim duygusunu ve el becerisini temsil eder. Rüyalarda, bu kart size, ister bir sorunun çözümü, ister başarılı bir kariyer veya tatmin edici bir aşk hayatı olsun, en çok istediğiniz şeyle ilgili bir vizyona, bir fikre veya büyülü bir zihinsel imaja sahip olacağınızı söylüyor olabilir.

2- Baş Rahibe

Kadınların özgürleşmesini, bilgeliğini, bağımsızlığını ve psişik gelişimini temsil eden bir kadın dini lider olarak gösterilir. Baş Rahibe bilgi, içgüdü ve doğaüstü kartıdır. Hayatta yolunuzu bulabilmeniz için karanlık bir gecedeki ay gibi gizli bilgiler sunar. Karanlık ve ışığın, bilinç ve bilinçsizliğin sütunları arasında oturur, büyür ve küçülür. Tüm gizli bilgiler ona aittir.

3- İmparatoriçe

Tahtta kraliçe veya ana tanrıça olarak gösterilen o, aydınlanmayı, zekayı, anlayışı, analığı ve yaratıcılığı temsil eder. İmparatoriçe, ister hayatın, ister romantizmin, ister sanatın veya ticaretin yaratıcısı olsun, bir yaratıcıdır. Bu kart size, yeni romantizminizin, kariyerinizin, işinizin veya yaratıcılığınızın olabildiğince büyümesini istiyorsanız, ona dikkat etmeniz, bebekleştirmeniz ve hazır olduğunda ilk adımları atmasına izin vermeniz gerektiğini söyler. Her şeyden önce, herhangi bir hamile anne veya iyi bir bahçıvan gibi sabırlı olmalısınız. Her şeyin gelişmesi ve filizlenmesi için zamana ihtiyacı vardır.

4- İmparator

Bazen elinde bir küre ve asa tutan bir tahtta oturan kral olarak gösterilir; görüşü, görüşü, farkındalığı, gücü ve kuvveti temsil eder. En iyi koşullarda, zeka ve coşkuyla yönettiği için herkesin takip etmek istediği lideri ifade eder. Ancak bazen bu taht bir tuzak da olabilir, İmparator'un huzursuz, sıkılmış ve hoşnutsuz hissetmesine neden olan bir sorumluluk.

5- Hierophant veya Papa

Bazen tahtta oturan Papa olarak gösterilen bir dini lider, Tanrı ile insan arasındaki bağı temsil eder ve manevi keşfi, babayı, aşkınlığı sembolize eder. ve öğretmen. Hierophant'ın tek sorunu inatçı olabilmesidir. Elinden gelenin en iyisi, bilge ve yatıştırıcıdır, çok ihtiyaç duyulan tavsiyeleri sunar; en kötüsü, o katı bir gelenekçidir.

6- Aşıklar

Aşıklar, çiçek tarhları ile çevrili iki kişi olarak gösterilen bu kişiler, mücadeleyi, güzelliği, egemenliği ve birliği temsil eder. Her şeyden önce, bu kart bir seçim sembolüdür. Aşk, genellikle anlayamadığınız nedenlerle seçim yapmanıza ve karar vermenize neden olan bir güçtür; kontrolü daha yüksek bir güce teslim etmenizi sağlar. Bu kart bir rüyada göründüğünde, ne kadar korkutucu, ne kadar zor, irrasyonel veya zahmetli olursa olsun, içgüdülerinize güvenmeniz, bu kariyeri, meydan okumayı, kişiyi veya şeyi çok güçlü bir şekilde çektiğiniz kişiyi veya şeyi seçmeniz söylenir.

7- Savaş Arabası

Bazen savaş arabasında muzaffer bir şekilde geçit töreni yapan savaşçılar veya etrafta gezdirilen bir kahramanın simgesi olarak gösterilen bu, zaferi, insanlığın doğa, güç, savaş ve benlik üzerindeki egemenliğini temsil eder. -kontrol.

Rüyanda bu kart belirirse, karşıt duygular, istekler, ihtiyaçlar, insanlar veya koşullar üzerinde kontrol gerektiğini gösterir; sizi onları bir araya getirmeye ve onlara tek bir yön vermeye teşvik ediyor, kendi yönünüz. Kart, durgun bir durumu tekrar harekete geçiren yeni motivasyonu veya ilhamı gösterebilir.

8- Güç veya Şehvet

Güç, dayanıklılık, hayatta kalma isteği, güçlü arzular ve azim kaynağı olarak sevgiyi temsil eder. Rüyalarda bu kart, sadece durumu değil, kendinizi de kontrol edebileceğinizi gösterir. Öfke ve dürtü yönetimi, yaratıcı cevaplar, liderlik ve bütünlüğünüzü koruma hakkında bir karttır. Aynı zamanda sadık bir arkadaş anlamına da gelebilir.

9- Münzevi

Genellikle bir kum saati tutan bir münzevi olarak gösterilen münzevi, geri çekilmeyi, yalnızlığı, içsel inanç yoluyla geleneği terk etmeyi ve ayrıntılarla meşgul olmayı temsil eder. Bu sosyalleşme zamanı değil; kart bunun yerine barış ve yalnızlık arzusunu gösterir. Harekete geçme, tartışma veya karar verme zamanı da değildir; düşünme, organize etme, uzun uzun düşünme ve durumu değerlendirme zamanıdır. Bu geri çekilme döneminde hayal kırıklığı ve hoşnutsuzluk duyguları olabilir. Ancak bu tür zamanlar aydınlanma, aydınlanma ve netliğe yol açar.

10- Çarkıfelek

Karmayı, reenkarnasyonu, tesadüflerin sonuçlarını, döngüleri, iyimserliği ve cömertliği temsil eder. Bu kart hareket, değişim ve evrim anlamına gelebilir, ancak birincil anlamı, bu tür değişikliklerin birdenbire iyi, beklenmedik bir talihin darbesi olarak ortaya çıkmasıdır.

11- Adalet

Genellikle "hanımefendi adalet" (teraziyle gözleri bağlı) olarak gösterilir, kararı, dengeyi temsil eder. Adalet, akıl veya doğal güç yoluyla soğuk, nesnel denge ile ilgilidir. Bu, bir kişiye sağlığına zarar vermeden sigara ve içki içmeye devam edemeyeceğini söyleyen karttır. İsrafı kesmeyi tavsiye eden ve ayarlamalar yapmanızda, fiziksel, duygusal, sosyal ve ruhsal olarak her şeyi yeniden dengeye getirmek için ne gerekiyorsa yapmanızda ısrar eden karttır.

12- Asılan Adam

Kurbanı, şiddeti, geçişi temsil eder. Bazen çözüm bulmak için değer verdiğiniz pozisyonları feda etmeniz, kendinizi başka gerçeklere ve başka bakış açılarına açmanız gerekir. Bir şey kesin; İçgörü ister büyük ister küçük, ister ruhsal ister dünyevi olsun, bir kez rüyanızda Asılan Adam olduktan sonra, hiçbir şeyi bir daha asla aynı şekilde görmezsiniz.

13- Ölüm

Genellikle bir iskelet veya Azrail olarak gösterilen bu kart, durgunluğu ve rutini, aynı zamanda yeni başlangıçları, temiz bir sayfa, özgürleşme ve yenilenmeyi temsil eder. Bu bir değişim zamanı, bir şeyin bitme zamanı ama aynı zamanda yeni bir şeyin başlama zamanı. Üzgün, boş ya da değersiz hissedebilirsin ama bu, küllerinden bir anka kuşu gibi yeniden yükselmene yardımcı olacaktır. Ölüm bir son değil. Dirilişin sadece habercisidir.

14- Ölçülülük

Bu kart şevki, ölçülülüğü, doğruluğu, karşıt unsurları uygun orantıda karıştırmayı ve birlikte çalışmayı temsil eder. Ölçülü olmak, ilk bakışta, şarabınızı su ile kesmeniz için davranışınızı değiştirmek veya değiştirmek için bir uyarı olabilir. Ancak, görünüşte uzlaşmaz karşıtların hiç de uzlaşmaz olmayabileceğini de hatırlatabilir.

15- Şeytan

Bütün büyük Gizemler arasında belki de en yanlış anlaşılan Şeytan aslında 'Şeytan' değil, yarı keçi doğa tanrısı Pan veya Dionysos'tur. şarap ve ahlaksızlık tanrısı. Bu kart yüzeyselliği, kafa karışıklığını, cehaleti, ilgisizliği, sınırlamaları, hayal kırıklıklarını ve cinsel sorunları temsil eder. Bunlar zevk ve terk edilmenin, vahşi davranışların ve dizginlenemeyen arzuların tanrılarıdır. Bu kart hırsla ilgilidir, ama aynı zamanda ayartma ve bağımlılıkla da eş anlamlıdır. Öte yandan, kart çok kısıtlı, tutkulu, dağınık, vahşi ve hatta hırslı olmaya asla izin vermeyen biri için bir uyarı olabilir.

16- Kule

Ruhsal uyanışı, kaderi temsil eden, genellikle 'tanrı evi' veya harabe olarak gösterilen Kule, savaşla ilgili bir karttır. Bu savaş, yalanların dolambaçlı yapıları ile gerçeğin şimşek çakması arasındadır.

Bu kart rüyalarınızda görünürse, şok edici bir ifşayla sarsılmayı veya kör olmayı bekleyebilirsiniz. Bazen yüzleşmeyi reddettiğiniz bir gerçeği görmenizi sağlamak ya da iyi inşa edilmiş ve derinden savunulmuş inançlara meydan okumak ve onları yok etmek böyle bir şok gerektirir. Hatırlanması gereken en önemli şey, ne kadar acı verici olursa olsun, bu yapının yıkılmasının yeni bir şeyin inşa edilmesi için yer açtığıdır.

17- Yıldız

Genellikle deniz kıyısında diz çökmüş bir kadın olarak gösterilen bu kart, görüş netliğini ve ruhsal içgörüyü gösterir ve meditasyonu, ilhamı, umudu, ölümsüzlüğü temsil eder. En önemlisi, beklenmedik bir yardımın geleceğine işaret eder, ancak bu yardım sadece ilk adımdır. Yıldız sadece geleceği gösterir. O geleceğe giden yolu bulmak sana kalmış.

18- Ay

Uyku ile ve dolayısıyla hem rüyalar hem de kabuslarla bağlantılı bir kart olan Ay, illüzyonu, kendini kandırmayı, kafa karışıklığını ve sezginin büyümesini temsil eder. Gizli düşmanlar, hileler ve yalanlar olabileceği konusunda uyardığı için korkutucu bir karttır. Ayrıca bunun harika bir yaratıcılığın, güçlü sihrin, ilkel duyguların ve sezginin bir kartı olduğu da unutulmamalıdır.

Bu görüntü rüyalarınızda beliriyorsa, duygusal ve zihinsel bir deneme döneminden geçiyor olabilirsiniz. Ancak bu sefer, aynı zamanda büyük yaratıcılık, psişik güçler, vizyonlar ve içgörü ile sonuçlanabilir. Sezginize güvenebilirsiniz ve güvenmelisiniz.

19- Güneş

Ay nasıl bilinçaltından veya rüyalardan gelen ilhamı sembolize ediyorsa, bu kart da tamamen uyanıkken tam bilinçli olarak yapılan keşifleri sembolize eder ve aydınlanmayı, netliği, anlayışı, idrak etmeyi temsil eder. , bilgelik, mutluluk ve ihtişam. Bu bir zeka, zihin açıklığı ve genç enerji duygularının yanı sıra bilim ve matematiği, güzel bir şekilde inşa edilmiş müziği ve dikkatlice gerekçelendirilmiş felsefeyi simgeleyen bir karttır.

20- Yargı

Genellikle trompet çalan melekleri gösteren bu kart, yeni bir şeye uyanmayı ve yeniden doğuşu temsil eder. Geçmişten gelen ve iyileşmemiş olabilecek yaralar var ve Yargı size bunlarla nihayet yüzleşmenizi, geçmişin geçmişte kaldığını kabul etmenizi ve onları kesinlikle ve geri dönülmez bir şekilde dindirmenizi tavsiye ediyor. Bu aynı zamanda, kelimenin tam anlamıyla bir kaza veya hastalıktan kaynaklanan bir şifa kartı olduğu kadar, büyük dönüşümü, yenilenmeyi ve değişimi işaret eden bir karttır.

21- Dünya veya Evren

Basitçe söylemek gerekirse, bu kart size uzun vadeli bir projede başarılı bir sonuca varmanın yakın olduğunu ve buna hak edilmiş kazançların eşlik edeceğini söyler. övgü, kutlama ve başarı. Tamamlanmayı, ödülü, mükemmelliği, olumlu ve olumsuzun birliğini temsil eder ve daha dünyevi bir düzeyde, Dünya kartı seyahati gösterir. Bunlar kısa iş gezileri değil, uzun, harika geziler. Bu, bütünlük, mükemmellik, tatmin ve mutluluğun harika bir kartıdır.... tarot kartları dream meaning

Piyano

Rüyada piyano çalmak, piyano çalanlar ve piyano çalmak kendi yaratıcılığınızın sembolleridir. Harika bir piyanist olmak için öğrenmeniz ve pratik yapmanız gerekir ve aynı şey yaratıcılığınızı kullanmak için de geçerlidir. Çaldığınız parçaya dikkat edin. Kendi bestesini mi yaptın yoksa başkasının mı? Çoğu zaman hayatta başka birinin işinde yaratıcı olmamız gerekir. Kendinize ait bir şey yaratmanın zamanı gelmedi mi?... piyano dream meaning

Hayallerle Çalışmak

Bir Rüya Nasıl Hatırlanır
Her birimiz rüyaları hatırlamayı öğrenebiliriz. Bu, elbette, rüya sembolleriyle çalışmak için bir ön koşuldur. Rüyaları güvenilir bir şekilde hatırladıktan sonra, onları problem çözmek için programlamaya başlayabilirsiniz.

Rüyalarla çalışmanın en etkili yolu, bir rüya günlüğü tutmaktır. Her girişi tarihlendirin, çünkü haftalar geçtikçe kalıpları ve yinelenen temaları görmeye başlayacaksınız. Önemli bir rüya mesajını anlamadıysanız, aynı noktayı anlatmaya çalışan daha fazla rüya göreceksiniz. Bu yüzden büyük bir dersi kaybetme konusunda endişelenmeyin; Sonunda fikri anlayana kadar mesaj size tekrar tekrar verilecektir. Bir rüyayı hatırlamayı öğrenmedeki en önemli şey, onu yapma niyetinizdir.

Uyumadan önce yatağınızın yan tarafına oturun (eğer yatarsanız, işlemi bitirmeden uyuyakalabilirsiniz), birkaç derin nefes alın ve rahatlayın. Sonra kendinize, "Bu gece bir rüyayı hatırlamak istiyorum ve bir rüyayı hatırlayacağım" deyin. Uyanır uyanmaz yazacağım.î Sonra yatağınızın başucunda bir bloknot ve kalemle uyuyun, gözlerinizi açar açmaz bir rüyayı hatırlamayı ve yazmayı umarak. İsterseniz rüyanızı bir kasete kaydedin.

Uyandığınızda, sabah saat 3:00'te veya ertesi sabah kalkmadan hemen önce, rüyayla ilgili tüm izlenimleri, görüntüleri veya duyguları hemen kaydedin. Rüyaları genellikle hatırlamıyorsanız, bununla ilgili yalnızca belirsiz bir duyguya sahip olabilirsiniz: hayal kırıklığı, canlanma, endişe, barış hissi. Uyanma anında ne hissediyorsanız onu yazın. Rüya görüntülerinin çoğunu iyi hatırlıyorsanız, her şeyi olabildiğince ayrıntılı bir şekilde yazın: insanlar, araçlar, manzara, nesneler, renkler, şekiller, sayılar vb.

Rüyayı hemen yazmazsanız onu kaybedersiniz. Tekrar uyuyabileceğinizi ve daha sonra hatırlayabileceğinizi düşünmeyin. Değişmiş bir bilinç halindesiniz, gözlerinizi ilk açtığınızda o yarı uyanık yarı uyku halindesiniz. Bilinç seviyeleri arasında köprüler kurmayı öğrenene kadar, tamamen uyanık olduğunuzda rüyanızı hatırlayamayacaksınız. Bu yüzden kendine rüyayı hatırlayacağını ve yazacağını söylüyorsun.

Materyali yazma tekniğini uygulamaya devam ederek, onu süper bilinçten bilinçli zihne geri getirerek, bilinç seviyeleri arasındaki boşlukta köprü kurmayı öğreniyorsunuz.

Bütün gece rüya görürsünüz, ancak çoğu zaman en iyi öğretici rüyalarınız sabah 3:00 ile 5:00 arasında veya uyanır uyanmaz gerçekleşir. Elbette gece vardiyasında çalışıyorsanız ve gündüz uyuyorsanız, rüya programınız biyolojik ritimlerinize göre ayarlanacaktır. Ancak rüyalar, ister öğleden sonra bir şekerleme sırasında, ister akşam yemeğinden sonra bir şekerleme olsun, herhangi bir zamanda gelebilir.

Rüyaları Problem Çözmek İçin Kullanmak
Rüyaları problem çözmek için bilinçli olarak kullanmasanız bile, sabahları şu soruya açık ve basit bir cevapla uyandığınızı hiç şüphesiz deneyimlemişsinizdir: bir sorun. Bir rüyayı bile hatırlamayabilirsin ama elindeki durumda ne yapacağını biliyorsun. Bu teknik, içgörü elde etmek için yüzyıllardır kullanılmaktadır. Bilinçli zihin bir problemle mücadele edebilir ve güreşebilir, ancak bilincin daha büyük sonsuz kaynakları olan süperbilince bırakıldığında, cevap zahmetsizce ortaya çıkar.

Bununla birlikte, rüyalarınızı kasıtlı olarak sorunlara yanıt verecek şekilde programlamak, rüya hali üzerinde daha da fazla kontrol sahibi olmak ve sizin için çalışmasına izin vermektir.

Rüyaları problem çözme amacıyla kullanmak için uyumadan önce yine yatağınızın yan tarafına oturun. Birkaç derin nefes alın, rahatlayın ve sorunu aklınıza getirin. İster ilişkiler, ister kariyer, sağlık, yaratıcı bir proje için ilham veya her neyse ilgili olsun, sorunun alakalı görünen tüm farklı kısımlarını zihninizden geçirin. Bunu zaten düşündünüz, üzerinde düşündünüz, ancak hangisinin en iyi yön veya en olumlu çözüm olduğundan emin değilsiniz. Sorunu hissedin ve zihinsel olarak gözden geçirin. Şimdi zihinsel olarak tekrar edin, "Bu gece bu sorunun çözümü için bilgi içeren bir rüya göreceğim ve onu hatırlayacağım." Sorun ilgili. . . (ve mümkün olduğunca nesnel olarak kısaca açıklayın). Şimdi bu rüyayı göreceğim ve uyanınca hatırlayacağım, anlayacağım ve kaydedeceğim. Kendimi mümkün olan en yüksek içgörüye ve rehberliğe açıyorum.î Ardından, cevabı alacağınız beklentisi içinde dinlenerek, durumu zihninizden tamamen uzaklaştırarak uyuyun.

Uyanır uyanmaz hatırlayabildiğiniz her şeyi yazın. Rüyanın herhangi bir genel anlamını, duygularını, izlenimlerini ve görüntülerini yazın. Analiz üzerine çok kesin bir cevap veren bir rüyayı net bir şekilde hatırlayarak uyanabilirsiniz. Ne yapacağınızı bilmenin güçlü bir duygusuyla uyanabilirsiniz. Ya da gün içinde bazen, uyanık gerçeklikteki bir şey rüyadan bir görüntü veya izlenimi tetikleyebilir ve siz de cevabınızı alırsınız.

Anlayamadığınız bir rüyayı hatırlayabilirsiniz. Sadece kaydedin ve ertesi gece işleme devam edin.

Ancak kendinize sürecin çalışmadığını söylemekten kaçının. Çalışıyor; sadece henüz anlamıyorsun. Uyandığınızda istediğiniz cevaba sahip değilseniz, güne başlamadan önce küçük bir rahatlama daha yapın. Kendinize şunu önerin: ìBu sorunu veya durumu içimdeki daha yüksek bir bilgeliğe tamamen salıverdim. Bu cevap şimdi kendini bana sunuyor. Ben açığım ve anlayışlıyım. O halde endişeyi kafandan at. Ona tutunmak ya da onun hakkında endişelenmek içgörünüzü engelleyecektir. Gün içinde yanıt alamadığınız takdirde, uyumadan önce programlama işlemini tekrarlayınız. Herhangi bir sorunun cevabını üç günlük bir süre içinde almalısınız.

Bazı insanlar bana şöyle dedi: ìAma rüyaları programlamaya çalıştım ve işe yaramadı.î Bunun çeşitli nedenleri olabilir. İlk olarak, vücudun kimyasını önemli ölçüde etkileyen herhangi bir şey -alkol, ilaçlar, barbitüratlar, Valium, uyku hapları- rüya hatırlamayı tamamen bozabilir. Eğer onları hiç hatırlayabiliyorsanız, rüyalarınız net olmayacaktır. Uyumadan hemen önce tam bir öğün yemek de rüya hayatını olumsuz yönde etkiler.

İkincisi, programlama yaparken veya bir rüyayı sorarken rahat olmanız önemlidir. Derin nefes alın ve vücudunuzu gevşetin. Yine de programlama tekniğine odaklanacak kadar bilinçli zihin. Problem çözme veya hayallerinizden içgörü alma arzusunu hissedin. Sadece kelimeleri söyleme. Kalp merkezi hissini, ancak üçüncü gözün tarafsızlığını ve netliğini istiyorsunuz, bu nedenle duygusal olarak tepki vermiyorsunuz. Durumu yarattığınız için kendinizi sevin. değerli bir hocadır. Çözmeyi ve ötesine geçmeyi arzulayarak şimdilik kendinizi sevin. Öğrenmenize ve kendinizi tanımanıza yardım eden herkesi sevin. Problem çözmeye sevgiyle yaklaştığınızda, yanıtlar sizin için daha hazırdır.

Üçüncü olarak, kendinize şunu sorun: "En iyisinin ne olduğunu gerçekten bilmek istiyor muyum? Yoksa cevabı dikte etmeye mi çalışıyorum? En iyi ve en yüksek çözüme gerçekten açık mıyım, yoksa korkuyla algılama yeteneğimi mi engelliyorum?î Bazen gerçekten bilmek istemediğimiz şeyleri soruyoruz. Özellikle sorun, büyük bir geçişle ilgili bir karar içeriyorsa -bir ilişkiyi bırakmak, iş değiştirmek, kişisel sorumluluk almak- bunu gerçekten duymak istemeyebiliriz. Sor ve alacaksın. Ancak sormak, dürüst ve açık bir istemek olmalıdır.

Son olarak, doğru soruyu sormuyor olabilirsiniz. Sorular, başkalarını nasıl değiştireceğiniz veya manipüle edeceğiniz ile değil, her zaman kendi içgörünüzle ilgili olmalıdır. Eşinize içkiyi nasıl bıraktıracağınızı soruyorsanız, yanlış yerden başlıyorsunuz. Bunun yerine, değişmenin onun sorumluluğunda olduğunu ve dünyadaki tüm sevgi ve desteğin yardımcı olmaya yetmeyebileceğini anlayın. Soru şu olmalı: Bu durumu neden kendim için yarattım? Aşk dolu, neşeli bir hayata sahip olabilmem için kendimde neyin değişmesi gerekiyor? İhtiyaç duyulma ihtiyacı, şehitlik sendromu, zayıf benlik imajı veya bir dizi başka şey nedeniyle, kendinizi bir durumda sıkışıp kalmış hissedebilirsiniz. Tek bir şeyden emin olabilirsiniz: gerçek bir içgörü ile durum değişecektir. Bırakmak zorunda kalabilirsin, bırakmayabilirsin. Ama her şeyden önce, kendiniz ve başkaları hakkındaki fikirleri sınırlayıcı değil, bilgeliği arzulamalısınız.

Bir başkası için yapabileceğimiz en büyük şeyin, onun karar verme ve yaşamak istediği hayatı seçme konusundaki içsel gücünü onurlandırmak olduğunu unutmayın. Hepimiz kendi hatalarımızı yapmakta özgürüz. Öğrenmemizin tek yolu bu. Başka birinin hayatını şekillendirmekle fazla ilgilendiğinizde, kendi derslerinizi kaçırdığınızdan emin olabilirsiniz. Kendi kendinize, "Şu ve bu değişirse, o zaman iyi olurum," diyorsanız, bu, kişisel sorumluluktan kaçındığınızı duvara el yazısı ile yazmaktır.

Öyleyse, kendinizle ilgili içgörü isteyin. Kendi derslerini öğrenmeleri için başkalarını serbest bırakın. Kesinlikle başkaları için dua edebilir ve onlara sevgi gönderebilirsiniz. Ama bunu, onların yüksek benliklerini onurlandıracak şekilde yapın, onlara kendi kararlarını vermeleri için enerji ve özgürlük verin, sizi, sizin beklentilerinizi ve arzularınızı kapsasın ya da içermesin, onların en iyi yaşam yollarını belirlemeleri için.

Rüya Türleri
Altı temel tür rüya vardır ve çoğu zaman bunlardan birkaçından kesitler hatırlarsınız. Hayallerle daha fazla çalışmaya başladıkça, farklılıkların farkına varacak ve her birinin size sunduğu değeri belirleyeceksiniz. Ben bu farklı rüyaları takas veya dağınıklık, öğretme, problem çözme, önsezi, kehanet veya vizyoner ve dış müdahale olarak adlandırıyorum.

Takas odası
Bu rüyalar, zihinsel ve duygusal dağınıklığı, tekrarlanan deneyimleri ayıklayarak günün girdilerini temizler. Çoğu zaman, siz ilk kez uyumaya çalıştığınızda, zihin hala dakikada bir mil koşmaktadır. Endişeli, kaygılı, streslisin. Bu rüyalar, gereksiz kaygıları salıverme ve yardımcı olanları bütünleştirme sürecini başlatır. Vücudun ve zihnin gevşemeye başlamasına yardımcı olurlar.

Uyumadan önce meditasyon yaparak zihninizi sakinleştirir ve odaklarsanız, dağınık rüyalar genellikle gereksizdir. Zihninizde günü kısaca tekrarlama, kendinizi ve başkalarını kutsama, salıverme ve affetme alıştırmaları yaparsanız, rüya halindeyken daha yüksek bir farkındalık düzeyine hazırsınız demektir. Ayrıca enerjiniz daha yüksek olacak ve hayalleriniz daha net olacaktır.

Öğretim
Genellikle her gece önemli bir öğretmenlik rüyası görürsünüz. Bu, size karşılaştığınız problemler hakkında bilgi verir veya size ileri seviyelerden daha yüksek öğretiler gösterir. Önümüzdeki 24 saat boyunca olacaklara hazırsınız. Genellikle bir dej‚ vu deneyimi, rüya halindeyken bilinçüstü zihnin bilinçaltı hafızasında depoladığı şeyi hatırlamaktır. Belirli bir şekilde bir şey söyleyeceğinizi veya belirli bir kişinin bir şey yapacağını veya söyleyeceğini zaten biliyordunuz. Çoğu rüya, şu anda içinden geçmekte olduğunuz şeyle ve durumlarla ve ilişkilerle en iyi nasıl başa çıkılacağıyla ilgilidir.

Kendinizi bir sınıfta otururken, ders verirken veya dinlerken ya da güzel bir ortamda bir öğretmenle birlikte yürürken bulabilirsiniz. Daha önce hiç bilmediğiniz bir bilgiyi duyuyor olabilirsiniz ve uyandığınızda onu iyi hatırlıyor olabilirsiniz. Birçok keşif ve ilham, bu öğretici rüyaların daha yüksek seviyelerinden geldi.

Problem çözme
Bunlar, programladığınız veya istediğiniz rüyalardır. Zor bir ilişkiyi anlamak, bilimsel bir gizemi çözmek veya yeni bir romanın konusu hakkında fikir edinmek istiyor olabilirsiniz. Nasıl dokunacağınızı öğrendiğinizde tüm bilgi ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Rüyaları nasıl programlayacağınızı ve mesajlarını anlamayı öğrenmek, en değerli iç kaynaklarınızdan biridir.

Öngörüsel
Bu rüya sana gelecekte bir şeyler hakkında bir fikir veriyor. Cieja vu deneyiminden farklıdır, çünkü önsezi genellikle kendinizden başka biriyle ilgilidir. Öngörü, önceden bilmek demektir. Bilişsel rüyanın özel bir anlamı veya hissi vardır. Onu tanımayı öğrendikçe, hangi görüntülerin sembolik olduğunu ve hangilerinin gerçek önbilişsel olaylar olabileceğini bileceksiniz. Bu, psişik düzeyde bir olgudur.

Biliş öncesi rüyaların çoğu, insanları zihnin genişletilmiş boyutlarına uyandırmak için verilir. Meditasyon yapmayanlar genellikle onlara sahip olacaklardır, çünkü o zaman belirli bir kişi hakkında şunu ve bunu nasıl bildiklerini sormak zorunda kalırlar. Akıl elbette zamana bağlı değildir. Umarım bu rüyalar dikkatinizi içe doğru yönlendirir, böylece içsel benliğinizi geliştirmeye ve öğrenmeye daha fazla ilgi duyarsınız.

Kâhin veya vizyon sahibi
Bu rüya, ruhun en yüksek seviyesinden gelir. Bu, Tanrı'dan veya Tanrı-benliğinden gelen bir mesajdır ve ruhsal büyüme ile ilgilidir. Mistik farkındalık seviyesinden gelir. Kişisel bir mesajı olabilir veya evrensel bir gerçeği içerebilir. Vizyon, genellikle rüya görmekle ilişkilendirdiğinizden çok daha büyük bir ölçektedir. Onunla ilgili tamamen farklı bir farkındalık kalitesine sahiptir. Uyanık olduğunuzu, farkında olduğunuzu bilirsiniz ama aynı zamanda rüya halinde olduğunuzun da farkına varırsınız. Eski ve mistik öğretilerin kehanetleri, bilincin vizyoner seviyesinden gelmiştir. Bir vizyonun içinde birçok nitelik vardır: içgörü, anlayış, genişleme, tüm yaşamın birliğinin gerçekleştirilmesi, güç ve sevgi. Yılda sadece bir vizyonum olabilir ama her zaman beklemeye değer.

Dış Müdahale
Bu rüya, fiziksel ortamınızdaki bir şeyin rüya hikayenize dahil olacak kadar kesintiye neden olmasıyla oluşur. Örneğin, rüyanızda çok ateşlisiniz ve uyandığınızda üzerinize yığılmış çok fazla örtü buluyorsunuz. Çalan telefonlar, havlayan köpekler, sırtınızda üşüyen ayaklar - her şey rüyanın bir parçası olabilir, süper bilinçten veya yüksek benlikten gerçek bir mesaj gelmez.

Ayrıca, televizyon izlerken veya radyo dinlerken uyuyakalırsanız, bu bilgilerin herhangi biri veya tamamı rüyalarınızı etkileyebilir. Sessiz ve dinlendirici bir ortamda uyumak her zaman en iyisidir. Uyku süreniz boyunca daha fazlasını eklemeden, gün boyunca bilinçaltınıza yeterince gürültü var.

Hazımsızlık veya mesane doluluğu da rüya görüntülerini etkiler. Rüyaları yorumlarken, bu tür dış müdahaleleri alıyor olabileceğinizin farkında olun.

Bir Rüyanın Anatomisi
Rüyalar genellikle kendilerini üç adımda gösterirler. Önce çalıştırdığınız sorun, durum veya program için zaman referansı verirler. Örneğin, size çocukken yaşadığınız bir ev gösterilirse, ev o zamanlar başlayan eski bir programı veya benlik farkındalığını temsil eder.

İkincisi, size sorunun şu anda yaşamınızda nasıl ortaya çıktığını gösterecek ve farkındalığı - onu çevreleyen şeyi - gösterecek.

Üçüncü olarak, durumun çözümünü veya sizi sınırlayan programdan veya sorundan nasıl ders çıkarılacağını ve bunların ötesine nasıl geçileceğini göstereceklerdir.

Çoğu öğretim hayali bu formatı takip eder. Geçmişinizde bir araba, ev, okul veya kişi gördüğünüzü hatırlıyorsanız, bu genellikle rüyanın ilk aşamasının bir parçasıdır.

Rüya Sembollerini Anlamak
Rüyalarla ilgili en ilginç şey, belki de bizimle sembollerle konuşmalarıdır. Bunlar garip gelebilir, ancak anlamını bir kez anladığımızda, kendimizle ve başkalarıyla her zamanki iletişim kurma girişimimizden çok daha net hale gelirler.

Neden rüyalardaki tüm sembolojiyi gözden geçirmem gerekiyor diye sorabilirsiniz. Doğru mesajı almak daha kolay olmaz mıydı? İnsanlar arasındaki iletişim en iyi ihtimalle zordur. Engellemeler ve algısal filtreler nedeniyle pek çok şey yanlış yorumlanmaya açıktır.

Rehberim, rüyaların sembolik olarak verildiğini çünkü kendi sembollerinizi bir kez bildikten sonra mesajı yanlış anlamayacağınızı söyledi. Size ne verildiğini anında bilecek ve onu tamamen anlayacaksınız. Aslında semboller steno gibidir ve yorumlanması sözlü konuşmaya göre çok daha kolaydır.

Rüya sembolleriyle çalışmak, piyano çalmaya benzetilebilir. İlk başladığınızda, bunun şimdiye kadar üstlendiğiniz en garip ve karmaşık şey olması gerektiğinden eminsiniz. Ancak rutin bir düzenli uygulamadan sonra, yeni beceriniz hayatınızın doğal, akıcı ve kolay bir parçası haline gelir. Veya bilgisayar endüstrisini ele alalım. Bilgisayar dilini anlamıyorsanız, hepsi yabancı ve zor görünüyor. Kendi dilinizden farklı bir dil konuşan birini duyarsanız, eski ëbu benim için tamamen Yunancadırî duygusudur. Ancak Yunanca konuşur, okur ve yazarsanız, bu başka bir hikaye.

Öyleyse rüya sembolleriyle çalışmayı başka bir dil öğrenmek olarak düşünün. . Bunlar, boyutlararası bir varlık olarak kendinizin farkına varmanızı sağlayan daha yüksek, daha doğru, daha bütünleştirici bir seviyedir.

Başlangıç Noktası
Birincil rüya sembolleri vardır. ki genellikle aynı anlamlara gelir. Başlamak için iyi bir yer, rüyadaki her şeyin siz olduğunuzu fark etmektir. Sen yapımcı, yazar, oyuncu ve yönetmensin. Rüyadaki insanlar genellikle kendi içinizde onlara yansıttığınız nitelikleri temsil eder. Erkek ve dişi figürler, kendi eril ve dişil enerjilerinizi temsil eder. Bir çocuk, çocuk parçanızı temsil eder, yaşlı bir kişi, benliğinizin yaşlı bir parçasını temsil eder, ya bilge ya da siz onu aştığınız için ölmekte olan bir parça. Hayvanlar, belirli hayvanlarla ilgili duygularınızı veya onlarla ilişkili özellikleri temsil eder; örneğin, koyun postuna bürünmüş kurt gibi bir kurt tehlikedir; tilki kurnazlık ve kurnazlıktır.

Bir ev, bina, mağaza veya başka bir yapı sizsiniz. Büyükse, büyük potansiyeli ve fırsatların ve/veya iç kaynakların farkındalığını gösterir. Odalar dağınıksa, belli ki evinizi düzenli tutmuyorsunuz. Bazı odalar karanlıksa, bunlar benliğinizin bilmediğiniz veya anlamadığınız parçalarıdır. Çatı katı veya üst kat manevi benliği, zemin kat fiziksel veya gündelik benliği ve bodrum kat cinsel veya bilinçaltı benliği temsil eder. Çeşitli odalar ve bunların nasıl dekore edilip düzenlendiği, hayatınızın o özel yönünü gösterir; banyo temizleme, ortadan kaldırma, serbest bırakma; yemek odasıonyetiştirme, arkadaşlık vb.

Herhangi bir araç -araba, uçak, uzay aracı, tekne- aynı zamanda benliği temsil eder. Bu sizin seyahat etme veya dünyada bulunma biçiminizdir. Araba fiziksel aracınızdır ve günlük yaşamda nasıl seyahat ettiğinizi gösterir. Geriye, yokuş aşağı, yanlış yöne mi gidiyorsunuz? Lastiğiniz mi patladı? Mükemmel bir kontrolle hızla ilerliyor musunuz? Bir tekne veya gemi duygusal aracınızdır ve duygusal yaşamınızda neler olup bittiğini bilmenizi sağlar. Yaşam denizlerinde bir aşağı bir yukarı savruluyor musunuz? Kuru havuzda mısın? Dümende misin? Bir çapan var mı?

Bir uçak veya herhangi bir hava taşıtı sizin ruhani aracınızdır ve havaalanına gidiyorsanız, yeni bir ruhani anlayışa doğru yola çıkmaya hazırlandığınızı bilirsiniz.

Motosiklet veya bisiklet, hayatınızda dengeye ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Su duyguları temsil eder, ateş arınmayı, hava ruhsal benliği ve toprak fiziksel benliği (veya topraklanma derecesini) temsil eder.

Birkaç temel sembolü tanımaya başladığınızda renkleri (siyah beyaz rüya görmezsiniz), kıyafetleri, insanları, manzarayı, nesneleri, boyutları, şekilleri, sayıları, kelimeleri, harfleri vb. aramaya başlarsınız. Açık. Her şeyin kendi önemi vardır. Çitler veya yol blokları, şu anda karşı karşıya olduğunuz belirli bir sorunun üstesinden gelmek için yaratıcı düşünceye ihtiyaç duyulduğunu gösterir. Kendinizi seyahat ederken bulduğunuz yolun türü, yolculuğunuzun şu anda ne kadar düzgün veya zorlu olduğunu temsil eder. Bir otoyoldaysanız, gitmek kolaydır. Engebeli bir yol varsa oraya varıyorsunuz ama şu anda biraz engebeli. Bir yolu asfaltlıyorsanız, gelecek için yolunuzu kolaylaştırıyorsunuz.

Fantezi, meditasyon veya güdümlü imgeleme yoluyla size verilen tüm semboller aynıdır. Kendinizden kendinize kodlanmış mesajlardır. “Resmi gördüğünüzde” durumu anlarsınız.

Son Söz Sizsiniz
Her zaman kendinizin en iyi tercümanı olduğunuzu unutmayın. Sizin için bir sembolün anlamı konusunda son söz sizsiniz.

Başkalarının yorumlarını hevesle kabul edecek kadar saf olmayın. Bu, gücü başkasına vermek ve kendi iç kaynaklarınızın saflığını ve güvenini ihmal etmektir. Rüya sözlüğündeki sembol doğru gelmiyorsa, kısaltılmamış bir sözlüğe bakın. Çoğu zaman daha önce hiç düşünmediğiniz anlamlar vardır ve bunlardan birini okuduğunuzda kafanızda küçük bir zil çalar. Bu kitapta sunulan tanımlar genelleştirilmiştir ve belirli bir durum için geçerli değilse, sizin için gerçek anlamını ortaya çıkarana kadar bir sembole bakmaya, üzerinde düşünmeye ve meditasyon yapmaya devam etmeniz gerekir. Ve bunları çözerek, o kadar basit hale gelirler ki, her zaman kendi yüksek benliğiniz veya içinizdeki Tanrı tarafından yönlendirildiğinizi bilirsiniz.

Yaygın Rüya Türleri
Rüya halinde hiçbir şey sınır dışı değildir. Benliğin tüm seviyelerini, tüm korkuları, hayal kırıklıklarını, bastırılmış görüntüleri, bilinmeyen bölgeleri, vizyoner içgörüleri deneyimlemeye açığız. Her ne olurlarsa olsunlar, onları benliğin sembolik habercileri olarak kabul etmeyi öğrendiğimizde, tüm rüya imgeleriyle daha rahat olacağız.

Kötü rüya sembolü diye bir şey yoktur. En grotesk ya da korkutucu rüyalar, üzerinde çalışıldığında en olumlu içgörülere sahip olurlar. Unutmayın, rüya görüntüleri sadece dikkatinizi çekmeye çalışıyor, bu yüzden onlara karşı koymayın. Daha neşeli farkındalığa ilerleyebilmek için içgörüyü tanımaya çalışın. Pek çok insan aşağıdaki yaygın rüya türlerine sahiptir:

Kabuslar
Hepimizin bildiği bir rüya, kabustur. En değerli öğretmenlik hayallerimizden biridir, çünkü bize orantısız bir korkuyu ya da bastırdığımız ve bizi olumsuz etkileyen bir şeyi gösterir. Çoğu zaman mutlu rüyaları hatırlamayız. Ama ürkütücü olanlar daha çok etki bırakacak ve onları çözmeye daha yatkın olacağız.

Örneğin, bir adam, iri bir farenin boynunu kemirdiğine dair tekrar eden bir kabus gördü. Fareyi çıkarmak için çığlık atarak ve boynunu tırmalayarak uyanırdı. Analiz üzerine boynun boğaz çakrasını temsil ettiğini keşfetti. İhtiyaçlarını dile getirmiyordu ve bastırma kemiriyordu ve kendine zarar verici davranışlarla sonuçlanıyordu. Sıçan, kendisine ihanet eden güvensiz bir benlik parçasıydı. Ne istediğimizi ve neye ihtiyacımız olduğunu söze dökmeye ve ifade etmeye özen göstererek her zaman içsel benliğimizi beslemeliyiz. Hem işte hem de özel ilişkilerinde bu sorunları çözmek için iddialı adımlar atmaya başladıktan sonra fare rüyası artık devam etmemiştir.

Felaket Düşleri
Deprem, sel, yangın veya gelgit dalgası olsun, bir felaket hayatınızın bazı alanlarında ani bir değişikliğin habercisidir. Sel, duygusal bir karışıklık anlamına gelir ve deprem, işlerinizde büyük bir yeniden düzenleme anlamına gelir. Genellikle yeni bir yönden yararlanmak için dönüm noktalarını veya fırsatları gösterirler. Bölüm II'deki belirli felaketlere bakın.

Cinsel Rüyalar
Seks, birçok rüyanın büyük bir bölümünü oluşturur ve genellikle cinsel ilişkinin gerçek anlamıyla çok az ilgisi vardır. Genellikle varlığımızın erkek ve dişi kutuplarını dengelemeyi öğrendiğimizi gösterir. Her birimizin hem erkek hem de dişi olduğumuzu ve belirli bir bedende tezahür ettiğimizi unutmayın.

Rüyada cinsel ilişkiye girmek, enerjilerin birleşmesini temsil eder. Bir erkekle cinsel ilişkiye girmek, erkeksi enerjilerin kendi içinde birleşmesi; bir kadınla, dişil enerjilerin bir birleşimidir. Bir kadın (veya erkek) iseniz ve gerçekten tanıdığınız başka bir kadınla (veya erkekle) sevişmeyi hayal ediyorsanız, bu, belirli bir bireyle ilişkilendirdiğiniz benlik niteliklerini içselleştirmeyi temsil eder. Aynı cinsten biriyle sevişmenin genellikle eşcinsellikle hiçbir ilgisi yoktur.

Ayrıca, rüyada aile üyeleriyle cinsel ilişkiye girmek ensest arzusunu göstermez. Babanla ya da annenle sevişmek, eril ya da dişil benliğin daha bilge, besleyici niteliklerinin birleşmesini temsil ediyor; bir oğul veya kızla, benliğin daha çocuksu veya genç niteliklerinin bir bütünleşmesi. Rüyadaki tüm kişilerin sizin bir parçanız olduğunu unutmayın.

Orgazmın eşlik ettiği cinsel bir rüya, fiziksel enerjiyi serbest bırakma ve dengeleme ihtiyacını gösterebilir ve bu, vücudun dengeyi yeniden sağlama yöntemidir. Fiziksel, cinsel varlıklar olduğumuzu ve benliğin bu kısmının onurlandırılması gerektiğini hatırlamalıyız.

Kostüm Düşleri
Kendinizi bir kostümün içinde bulursanız, bu genellikle geçmiş bir yaşamı temsil eder. Şu anda karşı karşıya olduğunuz bir sorun, başka bir zaman ve yerde uğraştığınız sorunun aynısı olabilir. Kostüm rüyasının dinamiklerini hatırlamak ve anlamak, şu anda karşı karşıya olduğunuz şey hakkında bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Yön Düşleri
Seyahat ettiğiniz yön, doğru yolda olup olmadığınızı gösterir. Bir rüyada yukarı çıkıyorsanız - bir dağa, bir yola, merdivene, merdivene, asansöre, her neyse, doğru yöne gidiyorsunuz. Aşağıya iniyorsanız, yanlış yol. Hem yukarı hem de aşağı gidiyorsanız, enerjiniz dağılır ve merkezlenmeniz gerekir. Dairelerde dolaşmak kendisi için konuşur. Sağa gidiyorsanız, sezgi ve rehberlik yolunu izliyorsunuz. Solda akıl ve akıl vardır.

Bir adam bir konferansa katılıp katılmayacağını sordu ve rüyasında onu aşağı inen bir yürüyen merdivende sürerken gördü. O kadar dikti ki dayanabilmek için evrak çantasını önüne kaldırmak zorunda kaldı. Yanlış yön, çalışmasını ve elindeki projeleri desteklemiyor. Başka bir örnek: Bir kadın belirli bir otomobil almayı düşünüyordu. Bir yokuşun eteğinde oturan araba ona gösterildi ve oraya gitmek için kalabalık caddelerde yürümek zorunda kaldı. Arabayı satın almadı ve birkaç gün içinde çok daha iyi bir teklif geldi.

Uçmak
Uçmak rüyalarda çok eğlencelidir ve genellikle bilinçli olarak bedeninizin dışında olduğunuz anlamına gelir. Uçan bir rüyanın kontrolünü ele geçirebilirsen, istediğin yere gitmekte özgürsün. Kendinizi zaman/uzayda farklı yerlerde düşünüp anında orada olabilirsiniz veya boyutları aşabilirsiniz. Etrafta uçarken irtifa kaybetmeye başlarsanız veya düşeceğinizi düşünürseniz, bu basitçe daha yüksek boyutları keşfetme ve sınırları aşma korkunuz olduğunu gösterir. Ertesi gece tekrar deneyin.

Düşmek
Düştüğünüzü hayal ediyorsanız, muhtemelen vücudunuza kötü bir şekilde geri dönüyorsunuzdur. Hepimiz geceleri bedeni terk ederiz. Uyuklarken seğirirseniz, bu kötü bir çıkıştır. Uyanırsanız ve hareket edemez veya konuşamazsanız, bu, vücudunuzun yarısı içinde ve yarısı dışında olduğunuz anlamına gelir. Tamamen içeri girene kadar hareket edemeyiz. Kendinizi ayaklarınızın dibine kadar düşünün. Bu seni topraklayacak.

Öğretilmek ve eğitilmek için geceleri bedeni terk ederiz veya fiziksel farkındalığın ötesine geçeriz. Fiziksel veya üçüncü boyut yanılsamadır; rüya hali gerçekliktir. Meditasyon ve rüyalarla çalışma yoluyla, dördüncü boyutu deneyimleyeceğiniz ve burada üçüncü boyutta olduğunuz kadar rahat olacağınız için ölümden asla korkmayacaksınız.

Müstehcen Rüyalar
Anlamı anlaşıldıktan sonra rüyadaki hiçbir şey müstehcen değildir. Hiçbir şey sizi aşağılamak veya gücendirmek için değil, kaçındığınız bir benlik düzeyine veya sınırlamalara bakmanızı sağlamak içindir. Çalışın ve genellikle arkasında çok fazla mizah bulacaksınız.

Tekrar Eden Rüyalar
Bir filmin tekrarı gibi, görmediğiniz bir mesaj var. Tekrarlayan kabuslar, belirli bir korkuyla baş etmediğiniz anlamına gelir. Yinelenen çit veya barikat rüyaları, kendinize empoze ettiğiniz ve henüz fark etmediğiniz ve kaldırmadığınız bir sınır olduğu anlamına gelir. Bunlar yazmak ve üzerinde çalışmak için çok önemlidir. Mesajı aldıktan sonra duracaklar.

Yılan Rüyaları
Yılanlar sıklıkla rüyalarda görülür ve güç sembolleridir. Kundalini enerjisini veya yaşam gücünü temsil ederler. Bir kadın rüyasında vücudunun alt kısmına bir yılanın girdiğini ve gövde gövdesinden boğazına doğru ilerlediğini gördü. Yılan boğazına takıldı ve boğulmaya başladı. Dehşete kapıldı. İlk bakışta bu biraz sinir bozucu gibi görünse de aslında hayatında olup bitenlerin mükemmel bir açıklamasıydı. Kundalini gücü omurganın tabanında bulunur. Böylece yılan vücuduna girer ve yukarı doğru hareket etmeye başlar. Enerjiyi uyandırdığımızda, çeşitli çakralardan yukarı doğru hareket eder. Enerjisi boğaz merkezine ulaşana kadar iyi akıyordu ve orada durarak boğulmasına neden oldu. O merkezdeki enerjiyi bloke ediyordu ve ihtiyaçlarını ve duygularını dile getirmiyordu. Korku ve zayıf öz imajı nedeniyle iletişimi kesiyordu. Bu rüya, içsel gücünün canlı ve iyi durumda olduğunu ve boğaz merkezindeki blokajları sözlü olarak serbest bırakarak ve bastırmayarak başkalarıyla ilişkilerinde mevcut sınırlamaları aşacağını açıklıyor.

Para Düşleri
Rüyanızda madeni para veya banknot gördüğünüzde, bu, hayatınızda meydana gelen değişiklikleri temsil eder. Küçük madeni paralar, küçük bozuk para. Bir sürü fatura, büyük değişiklikler.

Tuvalet Rüyaları
Bu rüyalar, içimizdeki çöplerle ne kadar iyi ilgilendiğimizle ilgilidir. Gereksiz düşünce ve deneyimlerden kurtuluyor muyuz? Şimdiyi tamamen yaşayabilmek için geçmişi salıveriyor muyuz? Eliminasyonda zorluk veya kabızlık baskılanmayı gösterir. İshal, hazır olsun ya da olmasın zorla ortadan kaldırmayı önerir ve bu süreçte kontrolden çıkarız. Tıkanmış bir tuvalet, salıvermediğiniz, olumsuzlukları ve atıkları dışarı atmadığınız anlamına gelir.

Açıkta duran üç adet tıkalı tuvaletin olduğu bir rüya gördüm. Bu, davranışımı zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak temizlemem gerektiğini bilmemi sağlıyordu. Artık yapmam gereken şeylerin, belirlemem gereken önceliklerin farkındaydım çünkü tuvaletler herkesin görebileceği şekilde tamamen açıktaydı.

Kan ve Bağırsak Rüyaları
Rüyada kan görmek, enerji kaybı anlamına gelir. Bıçaklanıyorsanız, nasıl enerji kaybettiğinizi görmek için vücut bölgenizi not edin ve karşılık gelen çakrayı kontrol edin. Eğer öldürülüyorsanız veya başka birini öldürüyorsanız, benliğinizin bir parçasını öldürüyorsunuz. Bu, artık ihtiyaç duyulmayan bir özellik veya beslemeyi başaramadığınız, kişisel gelişim için hala değerli olan bir parçanız olabilir.

Ölüm Rüyaları:
Ölüm, eskinin sona ermesi ve yeninin yolunun açılması demektir. Bir ölüm nadiren gerçek bir ölüm anlamına gelir. Aksine, büyüme ve yenilenme sürecinde gerekli olan benliğin bir parçasının ölmesini önerir. Aynı zamanda, içinizde ölü olduğunuz ve duyguları ve hassasiyeti uyandırmanız gerektiği anlamına da gelebilir. Mesajı almak için rüyadaki sembolleri dikkatlice kontrol edin.

Hayallerin Peşinden Gidin. Kovalanıyorsanız veya bir şeyden kaçmaya çalışıyorsanız, bir soruna bakmaktan kaçınıyorsunuz demektir. Bacaklarınızı hareket ettiremiyorsanız veya ağır çekimde hareket ediyorsanız, kaçındığınız korkuyla çok geçmeden yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Kovalandığınızda, kendinizi gereksiz ıstırap ve acıya sokuyorsunuz. Arkanıza dönüp sizi kovalayan o yönünüzle yüzleşmeyi, onunla barışmayı unutmayın ve drama sona erecektir.... hayallerle Çalışmak dream meaning

Uykunun DoĞasI

Uyku tam olarak nedir? Yaşayan tüm canlıların uyuduğunu bilmemize ve bilimin dünyanın dört bir yanındaki birçok uyku laboratuvarında uykuyu özenle incelemiş olmasına rağmen, uykunun kendisi ve onun yan ürünü olan rüyalar bir sır olarak kalır.

Daha önce de belirttiğim gibi, hayatınızın yaklaşık üçte birini uyuyarak geçiriyorsunuz. Yetmiş beş yıllık bir ömrünüz varsa, o yılın yirmi beşini uykuda geçireceksiniz. Hayal etmek! Yine de, uykunun yaygınlığına ve yaygın deneyimine rağmen, bilim onun neyle ilgili olduğunu ancak son zamanlarda anlamaya başladı.

Rüya görme ve nedenleri hâlâ bir spekülasyon konusu olsa da, beyin dalgası çalışmaları uykunun kendisi hakkında önemli bilgiler sağlar. Normal bir gecede kişi, beyin dalgası modelleri, göz hareketleri ve kas gerginliği ile tanımlanabilen dört farklı uyku aşamasından geçer.

İlk aşamada, beyin dalgalarının modeli, beta veya normal uyanık bilinç olarak bilinen durumdan, uykuya ilk adım olan alfaya geçer. Beta aşaması 13 ila 26 cps'dir (saniyedeki döngüler, beyin dalgası döngüsündeki salınımların hızı), bu sırada uyanıksınız ve tamamen çalışıyorsunuz, çalışıyorsunuz, çalışıyorsunuz, sosyalleşiyorsunuz. Alfa fazı 8 ila 13 cps'dir, bu sırada gözleriniz açık veya kapalı olsun, etrafınızdakilerin hala farkında olduğunuz derin bir gevşeme halidir. Uykunun habercisi ve hafif meditasyon sırasında ulaşılan aşamadır. Alfa, uzun bir tren yolculuğunda saatlerce pencereden tekdüze bir manzaraya baktığımız ve can sıkıntısı ve hareketsizlikle uyuştuğumuz bir tür uyku halidir.

Alfa aşaması sırasında kalp ve nabız hızları yavaşlar, kan basıncı ve sıcaklık hafifçe düşer. Kaslarınız gevşemiş durumdadır ve zihinsel "sürüklenme" yaşarsınız. Hipnogojik olarak tanımlanan görüntüler, yatmadan hemen önce düşündüğünüz veya yaptığınız şeyin herhangi bir şeyle veya başka varyasyonlarıyla ilgisiz gibi görünen zihninizde uçuşabilir. Bu hipnogojik görüntüler, sanki uyuşturucu kaynaklıymış gibi canlı olabilir. Bazen bu görüntüler oldukça anlamlıdır ve sizi tekrar beta durumuna döndürebilir. Bu olduğunda, kaslarınızın miyoklonik sarsıntı olarak adlandırılan yaygın bir olay olan gitmeye hazır aşamaya geri döndüğünü deneyimleyebilirsiniz.

Üçüncü aşama teta olarak adlandırılır ve 4 ila 8 cps ile temsil edilir; bu, yoğun hayal kurma (nerede olduğunuzu gerçekten unutabildiğiniz zamanlar) veya derin meditasyon dönemlerinde gösterdiğiniz oran ile aynıdır. Bu soyutlama aşamasına bazen kahverengi çalışma denir. Teta durumunda, ne tamamen uyanık ne de tamamen uykudasınız. Yine de hafif bir uykudasın ve rahatsız edilmezsen uykuya dalacaksın. Teta'nın beyin dalga paterni, hızlı beyin aktivitesi patlamaları ile karakterize edilir. Uyku araştırmacıları, tetanın gerçekten bir uyku hali olduğuna inanıyor, ancak bu durumdan ayrıldıklarında birçok denek uykuda olmadıklarını, sadece "düşündüklerini" bildirdi.

Araştırmacılar, çoğu rüyanın teta aşamasında gerçekleştiğine inanıyor.

Rüyalar, hızlı göz hareketi veya REM olarak adlandırılan bir gözlemci tarafından tanınabilir. Gözbebekleri, kapalı göz kapakları altında tenis maçı izleyen biri gibi ileri geri hareket eder. Araştırmacılar REM'i başlangıçta kedileri uyurken izleyerek keşfettiler ve eğer bir kediyi ya da bir insanı uyurken gözlemlerseniz, gözlerinin ileri geri hareket ettiğini fark edeceksiniz. Bir kedi veya köpek koşar gibi seğirebilir, ancak REM sırasında bir insanın kasları neredeyse felç olur. REM periyodu normalde bir seferde birkaç dakika sürer, açılıp kapanır. REM döneminde uyanırsanız, büyük olasılıkla rüyalarınızı kolayca ve ayrıntılı olarak hatırlayacaksınız.

ìHayal kurmak, algılanabilecek şeyin kapsamını genişleterek algıyı özgürleştirir.î
Carlos Castaneda,

Rüya Görme Sanatı

Son aşama deltadır; 0 ila 4 cps'de en yavaş olanıdır ve uyku döngüsünün en derin kısmında belirgindir. Bu, tamamen dışarıda olduğunuz ve çalan bir telefon veya çalar saatin bile sizi uyandırmayabileceği durumdur. Gençler genellikle sabahın erken saatlerinde bu en derin uyku seviyesini yaşarlar, bu yüzden okula gitmek için uyanmaları genellikle zordur. Gençler aslında geç saatlere kadar uyumalarına izin verildiğinde daha başarılı olurlar: "kendinizi dışarıda uyuyabildiğinizde" daha iyi çalışırsınız, daha iyi öğrenirsiniz ve genel olarak daha iyi hissedersiniz. spor pratiği gibi. Görünüşe göre sadece ne kadar uyuduğun değil, aynı zamanda ne zaman uyuduğun da önemli.

Uykunun delta aşamasından uyanan kişiler, yönlerini şaşırmış ve yalnızca yarı uyanık hissedecekler ve uykuya geri dönmekten başka bir şey istemeyecekler. Örneğin, tuvaleti ziyaret etme ihtiyacı sizi delta uykusundan uyandırırsa, yolunuzu bilseniz bile mobilyalara veya duvarlara çarpabilirsiniz. Delta sırasında göz hareketleri yoktur. Aynı zamanda uyurgezerliğin meydana geldiği zamandır. Çoğu kişinin bildiği gibi, bir uyurgezer sanki uyanıkmış gibi hatasız hareket edebilir ve tehlikede olmadığı sürece yalnız bırakılmalıdır. Uyurgezerler eğer uyandırılmazlarsa neredeyse her zaman sorunsuz bir şekilde yatağa geri dönerler ve uyandıklarında gece gezintilerini hatırlamazlar.

Ortalama tam bir uyku döngüsü yaklaşık üç saat sürer. Döngünün ilk bir buçuk saatinde uyuyan kişi uyanık halden hafif uykuya, REM uykusundan derin rüyasız uykuya geçer. Döngü, ikinci yarıda tersine döner, deltanın derin uykusundan daha hafif teta-alfa aşamalarına (deyim yerindeyse) yukarı doğru döner. Beyin aktivitesi arttıkça kan basıncı, nabız ve sıcaklık da artar. Sıcak havalarda vücut ısınız normale dönerken sıcak hissederek uyanabilirsiniz. Bu her zaman uyanma sürecinde olduğunuza dair bir ipucudur ve rüyalarınıza odaklanmanız ve onları not almaya hazır olmanız için farkında olmanız iyi bir işarettir.

Her gece, her biri doksan dakikalık üç veya dört tam uyku döngüsünden geçersiniz. Gecenin ilk REM dönemi beş ila on dakika sürer. Her döngüde REM tekrarlanır, gece ilerledikçe daha uzun sürer ve döngüler arasındaki süre kısalır. Son REM'iniz bir saat kadar uzun olabilir ve bu, rüyalarınızı iyi bir şekilde hatırlamanız için mükemmel şanslar sunan en önemli rüya zamanıdır. Bunun pratikte anlamı, eğer aralıksız yedi saat uyursanız, rüya zamanınızın yarısı sabah uyanmadan önceki iki saat içinde gerçekleşir. Fazladan bir saat uyku size fazladan bir saat rüya görme fırsatı verir! Bu, sekiz saat kesintisiz uyumak için yeterince erken yatmak için güçlü bir argümandır. Tabii ki, bu rakamlar laboratuvar ortalamalarına dayanmaktadır ve her insan için geçerli olmayabilir - siz bir bireysiniz ve kendi tarzınızda uyuyacak ve rüya göreceksiniz. Uyku çalışmalarının bildirdiği ortalamanın iki katı kadar rüya gördüğümü keşfettim, bazen ortalamadan daha az, bazen daha fazla uykuyla.

Beta, alfa, teta, delta gibi bu bilinç durumlarının hiçbiri bize yabancı değil. Yirmi dört saat boyunca dördü arasında gidip geliyoruz, çoğunlukla fark etmeden onlara girip çıkıyoruz. Örneğin, normal beta uyanıklığı sırasında, bu gecenin randevusunu veya yarının pikniği hakkında düşünerek bir hayale veya hülyaya dalabilir ve bir süreliğine alfa aşamasına girebilirsiniz. Telefon çalar veya bir arkadaşınız sizinle konuşur ve siz beta durumuna geri dönersiniz.

Ya da arabanızı monoton bir rotada çok az dikkat ederek sürüyor ve birkaç dakikalığına teta aşamasına geçiyor olabilirsiniz (birçok insan direksiyon başında birkaç saniye uyuyakalır ve sonra hızla iyileşir). ileride keskin bir viraj gördüğünüzde veya başka bir arabanın korna sesini duyduğunuzda betaya geri dönün. Herkes, sıradan günlük aktiviteler sırasında (veya belki de aktivite yokluğunda) birkaç saniyeliğine "bırakma" deneyimine sahiptir.

Rüya araştırmaları yapmak isteyenler için bu alfa-teta durumlarına dikkat etmek önemlidir. Ne uykuda ne de uyanık olduğunuz, ancak hafif rahatsızlıklara karşı tetikte olduğunuz bir alacakaranlık kuşağı vardır. Burada, şekillenmekte olan bir rüyayı yakalayabilirsiniz ve gelecek rüyalarınızı hatırlamak ve belirli amaçları yerine getirmek için rüyaları 'programlamak' için kendinize en iyi talimatları bu durumda verebilirsiniz.

Kendi kişisel uyku düzeninizi takip etmek için aşağıdaki alıştırmayı kullanın. Burada verilen formatı takip ederek, bu kitaptaki egzersizlere hazırlanmak için iki hafta boyunca uyku alışkanlıklarınızı kaydedin. Uyku ihtiyaçlarınız, rüya gördüğünüz zaman ve hatırlama seviyeniz hakkında çok şey öğreneceksiniz. Zamanla, hatta günden güne kayda değer farklılıklar bulabilirsiniz. Ardından, işleme devam etmek istiyorsanız uyku alışkanlıklarınızı ayrı bir deftere kaydedin.... uykunun doĞasI dream meaning

Avcılık

Birini kovaladığınızı hayal ediyorsanız bağlamı göz önünde bulundurun.

Örneğin, kovaladığınız kişiye kızgınsanız, kovalama bu öfkeyi temsil edebilir.

Sizden bir şey çalan birinin peşinden koşmak, yola çıkma arzunuzu temsil edebilir. birinin senden faydalandığını hissettiğin bir durumda doğru.

Sevdiğin birini şakacı bir şekilde kovalamak, ona karşı duyduğun sevgiyi veya onunla etkileşim kurma isteğini temsil edebilir.

Ayrıca bkz: Birini Yakalamak; Takip Etme (Arkadan Takip Etme); saldıran; Sonrasında; avlanma; takip; Kovalanan, Olmak... avcılık dream meaning

Akrobat

şanslı sayılar: 15-21-25-31-33-50

kaza, sahip olmak: tüm tehlikelerden kurtulacaktır.

denge, şuurunu kaybetme: birisi seni yanlara doğru itiyor.

bir olmak: düşmanlarınızın üstesinden gelmek için kendi numaralarını kullanın.

akraba: iyi niyetli bir akraba tarafından kandırılacak.

akrobasi yapmak: huzurunuzu çalanlardan bağımsız olduğunuzu iddia edin.

bir gösteri izlerken: seyahatinizi dokuz gün erteleyin.... akrobat dream meaning

Tehlİke

Depremler, heyelanlar ve volkanlarla ilgili rüyalar, rüya sahibinin dünyasının temellerini sarsan iç kargaşaya veya duygusal çatışmaya işaret eder. Rüya genellikle bir kabusa dönüşebilir, ancak bu tür rüyalar sizi uyanık yaşamınızda olup biten ve dikkat etmeniz gereken bir şey hakkında uyarır. Doğal bir felaketle ilgili bir rüyanın kehanet olması pek olası değildir; uyanık hayatınızdaki tehlikeli bir şeye atıfta bulunma olasılığı daha yüksektir. Örneğin, bir çığ rüyası, uyanıkken hayatta sizi ezmekle tehdit eden baskıcı güçlere atıfta bulunabilir - örneğin, yeni bir çocuğun doğumuna eşlik eden bir sorumluluk çığına. uyanıkken hayatta istikrarı yeniden kazanmak için tutunacak bir şey veya birini bulmak.

Rüyanızda yerin altından yarıldığını gördüyseniz, bu tehdit işteki değişikliklerde veya bir ilişkideki güvensizlikte yankılanabilir.

Bir patlama, uyanık yaşamdaki ani değişiklikleri veya duygu salınımını yansıtabilir. Rüyada patlamanın ne gibi bir zararı olmuştur? Herhangi bir şey kırılmışsa sembolizmini yorumlayın; eğer rüyanda birisi sana yapışıyorsa, bu kimdir? Rüyada gök gürültüsü veya şimşek çakması tehlikesiyle karşı karşıya olduğunuzu gördüyseniz, yine bu, uyanık yaşamdaki duygusal kargaşaya işaret edebilir; ancak ışığın çarpmasıyla ilgili bir rüya, ani içgörü anlamına gelebilir.

Rüyanda karanlık bir deliğe düştüğünü görüyorsan, uyanma hayatında içinden çıkamayacağını düşündüğün bir durum var mı?

Öne çıkan rüyalar alarmlara gece çalan araba veya ev alarmları neden olabilir; Bu tür bir dış uyaran yoksa ve rüyanızda bir ev alarmı varsa, bu sizin ailenizi ima ediyor mu? Şu anda birinin korunmaya ihtiyacı var mı? Alarm rüyada etkili miydi? Alarm çalmadıysa, bu son derece önemli bir semboldür.

Rüyanda bir araba alarmı varsa, bu bir tür düşüncesiz davranışa işaret ediyor olabilir ve erkekler genellikle arabaları cinsellikle bir tuttukları için, sen de düşünmek isteyebilirsin. bu bağlamda.

Rüyalar, uyanıkken farkında olmadığımız tehlikelere karşı da sıklıkla uyarıda bulunabilir. Örneğin, rüyanızda fazla harcama yapıyorsanız bu, belirli bir kişi için çok fazla duygu harcadığınız anlamına gelebilir.

Hapishaneden mutlu bir manzaraya kaçmayı hayal ediyorsanız, bu daha fazla rahatlamanız gerektiğine dair bir uyarı olabilir. Başka pratik uyarı rüyaları da var. Örneğin, rüyanızda arabanızın frenlerinin bozulduğunu görebilir ve uyanıkken bunun gerçekten böyle olduğunu fark edebilirsiniz. Genellikle basit bir açıklaması vardır, çünkü bilinçaltınız hatayı kaydetmiş olabilir, ancak bu tür rüyalar göz ardı edilmemelidir (bkz. KAZALAR, EYLEM VE MACERALAR). Benzer şekilde, bedensel ağrı ve sızılarla ilgili rüyalar ve diğer kötü sağlık belirtileri de dikkate alınmaya değerdir. Ayrıca bkz. HASTALIK VE SAĞLIK.... tehlİke dream meaning

Zİl / Alarm

Çalan bir telefonun sizi ahizeyi kaldırmaya zorladığı bir rüya görmüş olabilirsiniz.

Durum buysa, kim arıyordu ve size ne söylemek zorunda kaldılar? Hem rüyada hem de uyanık hayatta telefonlar, birinin size bir şeyler iletmek istediğini söyleyen iletişim sembolleridir, bu nedenle bilinçaltınız size bir şeyler söylemeye çalışıyor olabilir.

Telefonu kaldırıp tacizden başka bir şey duymadıysanız, bu uyanık yaşamınızdaki bir sorunla ilgili suçluluk sinyali verir.

Rüyanızda telefon çalsa ve siz telefonu açsaydınız ama orada kimse yoksa, rüya gören zihniniz sizi bir zili çalar gibi bir şeyi veya birini hatırlamaya teşvik ediyor olabilir miydi? ? Rüyada kapı zili duymak, hayatınıza yeni bir şeyin girdiğine işaret eder; Bu, rüyaya bağlı olarak olumsuz veya olumlu olabilir. Aynı zamanda birinden haber alma veya onlarla iletişim kurma arzusunu da ima edebilir.

Rüyada çalar saatin çalması, kalkıp bir şeyler yapma ihtiyacına işaret eder; ihmal ettiğiniz bir şeyi veya birini hatırlatabilir. Rüyada bir okul zilinin çalması veya bir ocak, su ısıtıcısı veya herhangi bir mutfak aletinin zamanlayıcısı da sizi bir fikirle ilerlemeye veya dünyada yeni bir deneyim kazanmaya teşvik ediyor olabilir. Gerçek hayatta sirenler veya yangın, hırsız, duman veya araba alarmları gibi yüksek sesli alarmlar bizi yaklaşan tehdit ve tehlikeye karşı uyarır ve aynısını rüyalar aleminde de yaparlar. Belki de bilinçaltınız ön kapınızın düzgün kapanmadığını veya arabanızın hırsızlığa karşı savunmasız olduğunu fark etmiştir. Alternatif olarak, bilinçaltınız sizi uyanıkken yaşadığınız aşırı sıcak bir durum hakkında (örneğin, kontrol kaybı, mahremiyetinizin ihlali veya yaklaşan bir kriz) konusunda uyarıyor olabilir. öğretmenler, polis memurları veya hakemler, kızgın köpeklerin hırıltıları veya araba, gemi veya trenlerdeki kornalar. Bu tür sesler, bir şekilde otorite figürlerine meydan okuduğunuzu da gösterebilir; Sizin veya tanıdığınız birinin bir tür ihlale dikkatinizi çekmesi için muhbirlik ima edilmiş olabilir mi? Alternatif olarak, bir köpeğin hırıltısı, sizin veya tanıdığınız birinin öfkesini bir şekilde dünyaya salmak üzere olduğunu düşündürebilirdi. Hava saldırısı sirenleri, II.... zİl / alarm dream meaning

Çanta

Bir çanta (çanta, sırt çantası veya el çantası gibi) şunları temsil edebilir: Gereklilikleri veya günlük yaşamınızdaki ihtiyaçlarınızı.

Kendinizi, yaşam tarzınızı veya günlük gereksinimlerinizi sürdürmek için gereken çaba miktarı.

Duygusal yükler, yargılar, önyargılar veya sizi duygusal veya zihinsel olarak aşağı çeken diğer şeyler gibi "yanınızda taşıdığınız" şeyler.

Dünyada bir şeyleri başarma yeteneğiniz veya bunu yapmak için güvendiğiniz temel şeyler , örneğin kimliğiniz ve becerileriniz (çantadaki her bir öğenin anlamını düşünün).

Sorumluluklarınız (finansal, kişisel veya ailevi sorumluluklar gibi).

Çantanızı kaybetmek, aşağıdakilere ilişkin bir duyguyu veya korkuyu temsil edebilir: bir sorumluluğu ihmal etmek; Dikkatini vermediğin için 'kaybetmek'; somut veya somut olmayan bir şeyi kaybetmek.

Çantanızı çalan biri, dünyada bir şeyler başarma yeteneğinizi engelleyen bir mağduriyet hissini veya korkusunu temsil edebilir.

Ayrıca bakınız: Konteyner; Bavul; Cüzdan; Paketleme; Bir Eşyayı Kaybetmek; Çalıntı Öğe... Çanta dream meaning

Makyaj Yapmak

şanslı numaralar: 06-11-23-29-34-37

kibirli, kibirli kadın başvuruyor: giysilerinizde delik açma tehlikesi.

Sanatçı, izleyiciyi kendin olmadığına ikna etmeye çalışıyor.

maskara: gerçeklerle yüzleşmekten kaçınıyoruz.

kullanan güzel kadın: gizli bir şey, suçluluk duygunuzu ortaya çıkaracaktır.

sade: elliden sonra estetik cerrahi bile yüzünüze söylenen gerçekleri saklayamaz.

uydurmak: kitleyi kendin olmadığına ikna etmeye çalışmak.

satın alma: görünüşünüzdeki bir değişiklik size fayda sağlayacaktır.

yüz pudrası, satın alma: para harcamak savurganlık olur.

ruj: dikkat çekmek için anlamsız, boş bir arzu.

rouge: çocuklara daha yüksek bir eğitim verecektir.

Aşırı boyalı hanımefendi ve: En iyi yüzünüzü takınıyorsunuz ki bu yeterince doğru değil.

yanaklara ruj sürmek: bir sağlık sorununu örtbas etmektir.

ruj sürmek: ihanet ve yanlış değerlere dayalı dostluk.

Kullanmayı hayal eden kadın: kendini dünyaya ifşa etmekten rahatsızlık.

erkek, kadın: toplulukta otorite kaybı.

Başkasınınkini çalan: onun içsel değerini değil, güzelliğini kıskanırsınız.... makyaj yapmak dream meaning

Hayallerinizi Yakalamak: Nasıl Hatırlanır Ve Kaydedilir?

ìRüyalar resimlerdir...ruhunuzun sizin hakkınızda yazdığı kitaptan.î
Marsha Norman

Hepimiz bir gece birkaç rüya görürüz ve her birimizin hayatımız boyunca 100.000 rüya gördüğümüz öne sürülür. Yani neden tek bir tanesini hatırlayamadığınızı merak ediyor olabilirsiniz. İlaçlar, alkol, çok az uyku ve rüyalarımızın içeriğiyle ilgili endişe, rüya hatırlamamızı engelleyebilir.

Uyanmaya en yakın rüyaları hatırlama olasılığımız daha yüksektir, ancak biraz çabayla rüya hatırlamanızı artırabilirsiniz. Aslında rüyalarınıza ne kadar çok dikkat ederseniz, onları düşünürseniz, yazarsanız, onlar üzerinde çalışırsanız, onları hatırlama olasılığınız o kadar artar. Yatağınızın yanında bir not defteri ve kalem bulundurmak ve uyanır uyanmaz rüyanızı kaydetmek, rüyanızı hatırlamanıza yardımcı olmanın en iyi yollarından biridir.

Bazı rüyalar hafızalardan hızla silinir, bu yüzden onları mümkün olan en kısa sürede yakalamanız çok önemlidir. Uyanır uyanmaz rüyanızı veya rüyalarınızı yazın - gecenin bir yarısı bile olsa; önce dişlerinizi fırçalamayın veya çalar saatiniz çalana kadar fırçalamayı bırakın. Bunu yaparsanız, muhtemelen her şeyi unutursunuz ve değerli bir rüyayı kaybedersiniz. Rüyalarınızı kelimelerle kaydederseniz, size ne anlatmaya çalıştıklarını anlamanıza yardımcı olması için kullanabileceğiniz kalıcı hatırlatıcılar yaratırsınız.

Günün ilerleyen saatlerinde, bilgileri rüyalarınız için özel olarak ayrılmış bir rüya günlüğüne aktarın. Bu günlükte şunları içerir: rüyanızın tarihi, dahil olan kişiler, ifade edilen ruh halleri ve duygular, belirgin renkler, sayılar veya şekiller, karşılaşılan sorunlar ve çatışmalar, belirgin semboller veya hikayeler, rüya manzarası hakkında bilgiler, geçmişte olup olmadığı. , şimdi veya gelecek ve son olarak rüyanın nasıl sona erdiği.

Pratik yaparak, kısa sürede rüyalarınızı hatırlama ve yazma alışkanlığını edineceksiniz. Rüya temalarınızın ve sembollerinizin anlamını ortaya çıkarmanıza yardımcı olması için bu ansiklopediyi kullanın, ancak rüyalar hakkında okuyacağınız en iyi kitabın kendi yazdığınız kitap olduğunu asla unutmayın: rüya günlüğünüz.


Zihninizi rüyaları hatırlamaya programlama

Bazı rüyalar o kadar canlıdır ki onları unutamazsınız ama birçoğu o kadar kısacıktır ki iz bırakmadan kaybolabilir. Onları hatırladığınızdan emin olmanın bir yolu, kendinizle olumlu bir şekilde konuşmaktır. Uyumadan önce kendinize uyandığınızda rüyalarınızı hatırlayacağınızı söyleyin. Bu görselleştirme tekniğini deneyin.

Uykunuzun geldiğini hissettiğinizde ışıkları kapatın ve en sevdiğiniz uyku pozisyonuna geçin. Rahat bir şekilde hayallerinizi düşünün. Beşe kadar sayarak nefes alın ve ona kadar sayarak nefes verin. Bunu tekrarlayın ve ardından normal şekilde nefes alın. Şimdi, sabah yeni uyandığınızı ve yavaşça bilincinize geri döndüğünüzde, kaleminize uzandığınızı ve rüyanızı yazdığınızı hayal edin. Dikkatinizi tekrar şimdiki zamana getirin ve kendinizi rahat, sıcak ve uykulu hissedin. Kendine sabah rüyalarını hatırlayacağını söyle.... hayallerinizi yakalamak: nasıl hatırlanır ve kaydedilir? dream meaning